Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) simonzé


simonzé
addikt

Egy olyan probléma megoldásában kérem a segítségeteket, ami számomra teljesen új. Két nagy rendszeren dolgozom, mindkettő egy-egy önálló ablakban fut. Eddig az egyik HTML alapon futott, a másiknak DOS-jellegű felülete volt.

Sajnos nemrégiben a DOS-jellegű felületet modernizálták, az eredmény pedig az lett, hogy már mindkét rendszer teljesen ugyanúgy néz ki, csak az ablakfejlécben látom hogy melyikben vagyok éppen. Ez napi szinten problémát okoz, mindenképp kell valamilyen megoldás a megkülönböztetésükre. Elsőre arra gondoltam, hogy más színprofilt használok a két alkalmazásban, az egyik kékes, a másik szürkés lesz, így egyértelműen látom majd hogy melyikben vagyok. Mivel ez állítólag sok rendszererőforrást használ, az IT letiltotta a színprofilok használatát.

Tudtok valamilyen megoldásról, ami egyetlen windowsos programablak külsejét megváltoztatja? Nem windows témára gondolok, az nem segít, mert az minden ablakot átalakít.
Az op. rendszer Win7, a kérdéses program: Oracle.

I don't fit in. I fit out.

(#2) Lortech válasza simonzé (#1) üzenetére


Lortech
addikt

Pontosan milyen Oracle alkalmazásról van szó?

Thank you to god for making me an atheist

(#3) simonzé válasza Lortech (#2) üzenetére


simonzé
addikt

Oracle vállalatirányítási rendszer. Nem tudok ennél pontosabb megnevezést. R12 változat.

I don't fit in. I fit out.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.