Hirdetés

2024. június 29., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Egy 17''-os monitor felfér a vonatra?? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Overlocker


Overlocker
veterán

Samsung 757Mb-ről lenne szó,dobozustól!!
Még nem hoztam monitort,de kérdéses hogy befér-e az ajtón...:F

(#2) [lAyCsI] válasza Overlocker (#1) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

Sztem simán, max kiveszed a dobozból...

-= No way back from Here =-

(#3) Dilikutya válasza Overlocker (#1) üzenetére


Dilikutya
félisten

Szerintem a vonatot felejtsd el.... :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#4) Overlocker válasza [lAyCsI] (#2) üzenetére


Overlocker
veterán

A dobozt is le kell hozni!

(#5) Overlocker válasza Dilikutya (#3) üzenetére


Overlocker
veterán

Attól tartok én is...

(#6) Overlocker válasza Overlocker (#1) üzenetére


Overlocker
veterán

Ha doboz nem jönne esetleg,akkor felférne? Csakhát úgy már igen óvatosnak kell lenni!

(#7) Esmein


Esmein
nagyúr

Felfér. Vagy ha nem akkor biciklikocsi.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#8) Overlocker válasza Esmein (#7) üzenetére


Overlocker
veterán

Tapasztalatból mondod?

(#9) Overlocker


Overlocker
veterán

Mennyi +díjat kell fizetni? Annyit mint a kerékpárra??

(#10) j.bravo válasza Overlocker (#1) üzenetére


j.bravo
addikt

Melyik vonat?
InterCity, vagy sima?
IC-ből a kézi nyitású, vagy a pneumatikusan nyitott ajtós?

Utóbbira szerintem felfér simán.
Előbbikre nem biztos, de lehet - mérd le a dobozt és kérdezd meg a MÁV-ot ha gondolod... Vagy ha jársz az állomás felé, mérd le az ajtót :D

Amúgy ha nem fér be, kiveszed dobozból, dobozt összehajtod, aztán amikor lepakolsz a vonatról, összerakod (viszel ragasztószalagot).

Whatever.

(#11) Rez_Grof válasza Overlocker (#9) üzenetére


Rez_Grof
őstag

Felfél, de lehet, hogy csak az előtérbe tudod tenni.
Tudtommal ez a méret még belefér a pogyász kategóriájába ezért nem kell pótdíjat fizetni.
De azért kérdezd meg a máv infót. :D

A bus station is where a bus stops. A train station where a train stops. On my desk, I have a work station....

(#12) Overlocker válasza j.bravo (#10) üzenetére


Overlocker
veterán

Vonat még nincs eldöntve emiatt,InterCity lenne a jobb...
A Máv-ot megkérdeztem,azt mondta ha nem zavar senkit akkor hozhatom:F
-Hát engem nem:D
Ez az összehajtogatás, jó 5let!!
Mindjárt megtudom a méreteket is...

(#13) Sirpi válasza Overlocker (#1) üzenetére


Sirpi
senior tag

Én anno a 19-es HP moncsimat villamoson és vonaton vittem haza. Nem ültem mondjuk le, kint álltam vele a kocsi végében, de simán megoldottam. Azóta is szuperül megy.

Hazudnék, ha cáfolnám annak tagadását, hogy ez az ital nem nélkülözi a koffeinmentesség megnemlétének hiányát. Na most akkor van benne koffein, vagy nincs?!

(#14) Overlocker válasza Sirpi (#13) üzenetére


Overlocker
veterán

Kösz az infot!!

(#15) Overlocker válasza Sirpi (#13) üzenetére


Overlocker
veterán

Akkor nem IC-vel mentél?

(#16) TéKrys válasza Sirpi (#13) üzenetére


TéKrys
senior tag

Álltál? Miért nem ültél rá?

http://www.hackthat.net/df/ddos/13300/index.html - egy jó kis oldal, nem kell félni tőle :D

(#17) Cardinella válasza Overlocker (#12) üzenetére


Cardinella
aktív tag

Ha IC-vel mész, akkor lazán-könnyedén befér az ajtón...
Legfeljebb leteszed az előtérben, és ott állsz mellette, kibiztosított Magnummal...

(#18) Notes


Notes
senior tag

A múltkor vonattal mentem vidékre. Békéscsabán át kellett szállni, de a fülke elhagyása nem volt túl egyszerű, mert egy ''brand ruházati termékeket forgalamzó kisvállalkozó'' kb. 20 darab ruhakonténerrel (olyan mint egy qrva nagy táska, csak még nagyobb és szögletes) gyakorlatilag befalazta a kijáratokat. :DDD Szal ehhez képest a moncsi dobozzal csak szalonspicc.

Romanes eunt domus!

(#19) Overlocker válasza Notes (#18) üzenetére


Overlocker
veterán

Az szép..:R:D

(#20) Overlocker válasza Cardinella (#17) üzenetére


Overlocker
veterán

Ha hozol egy magnumot!...:C

(#21) j.bravo válasza Overlocker (#20) üzenetére


j.bravo
addikt

:D

Tényleg, ha messzire mész vele, nyilván nem olyan jó dolog állni vele a peronon végig, de ha nincs más :(
Valószínűleg azonban menni fog - sok sikert!

Whatever.

(#22) Overlocker válasza j.bravo (#21) üzenetére


Overlocker
veterán

Köszi!

51*57*45-ös a dobozméret,ha egyezik 765mb dobozával.

(#23) TéKrys válasza Overlocker (#1) üzenetére


TéKrys
senior tag

Add fel postán. Vagy inkább csomagküldővel. Bővebben: link

mod: Árak: Bővebben: link

[Szerkesztve]

http://www.hackthat.net/df/ddos/13300/index.html - egy jó kis oldal, nem kell félni tőle :D

(#24) Overlocker válasza TéKrys (#23) üzenetére


Overlocker
veterán

Kéztől veszem! Meg kell nézni! Egyezik a méret, nagy valószínűséggel fel fog férni..

(#25) P.H. válasza Overlocker (#24) üzenetére


P.H.
senior tag

Üdv!

Én két éve vittem vonaton dobozostól egy LG700S-t vonattal, Kiskunhalasról Szegedig, átszállással. Nem IC-k, sima, nem kupés kocsik voltak, befértem, bár a két üléssor között nehéz volt vele közlekedni, de minden ajtón átfértem. De jobb kinn állni vele az előtérben (WC-nél), mert bent nagyon sok helyet foglal, az ember csak nem teszi fel a feje fölé :), ráülni nem lehet, úgyhogy pár ember helyét biztos elfoglalja (üléssorok között nem lehet hagyni, mert nem férnek el az emberek, két üléspad közé vagy ülésre ha teszed, csak Te férsz el mellette, alig).
Akkor eszembe sem jutott megkérdezni, hogy kell-e fizetni rá valamit, de hogy kint voltam vele az előtérben, semmit nem kért a kalauz hozzá. De azért kérdezd meg, mivel sok ember helyét foglalja el, ha az utastérben van.

Arguing on the Internet is like running in the Special Olympics. Even if you win, you are still ... ˙˙˙ Real Eyes Realize Real Lies ˙˙˙

(#26) Overlocker válasza P.H. (#25) üzenetére


Overlocker
veterán

oks.Köszi!

(#27) Sirpi válasza Overlocker (#15) üzenetére


Sirpi
senior tag

Látom, már kaptál jó pár tippet, de azért válaszolok. Szóval nem IC-vel mentem, csak 40 percnyi vonatút volt, és teljesen természetes volt, hogy nem megyek be vele a kocsi belsejébe. Egy haverom segített amúgy, ketten simán tudtuk a cuccot cipelni, de az ugye 19-es volt, a 17-essel esélyes, hogy egyedül is elboldogulsz.

Hazudnék, ha cáfolnám annak tagadását, hogy ez az ital nem nélkülözi a koffeinmentesség megnemlétének hiányát. Na most akkor van benne koffein, vagy nincs?!

(#28) Overlocker


Overlocker
veterán

A topic zárható! Az illető eladta előlem a moncsit!:(((

(#29) MarKoo


MarKoo
őstag

Zártam. Legközelebb nem kellene egy ilyen kérdésért topikot nyitni. Amúgy felfér és nem is kell pótdíjat fizetni. Nekem az Intercity-n nem kellett.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Egy 17''-os monitor felfér a vonatra?? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.