Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  Ecs k7vta3 v3.1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Pala


Pala
veterán

Tapasztalatok kellenének erről a lapról, mert szeretnék egyet venni.
Talán hülyeségnek tűnik, hogy Asus A7V333-masomat ilyenre akarom csrerélni, de én ezt akarom!!!!
Végülis van rajta minden: integrált hangkártya, LAN vezérlő, Raid, USB 2.0, stb.
Szóval írjatok!
Megbízható-e, ez itt a kérdés????

(#2) karib válasza Pala (#1) üzenetére


karib
addikt

Megy a deszka, de elég lassú. Asus A7V266-C simán agyonvágja, de még az Acorp 7KT333 is.

Department of Redundancy Department

(#3) Flashcash válasza Pala (#1) üzenetére


Flashcash
Közösségépítő

Az integrált dolgok nem mindig optimálisak.
A hangkártyák minősége nem túl jó ált.
Driver problémák is adódhatnak.
Szerintem használd a PCI slotokat és vegyél inkább 3000-ért egy STLab 10/100Mbit hálókártyát meg egy jó hangkártyát és jobban jársz.
Az USB 2.0 is jó feature de biztosan kihasználod?
A régi USB 1.1 cuccok nem lesznek gyorsabbak tőle a 2.0-ás kiegészítők pedig drágák még.

(#4) Pala


Pala
veterán

Nos: az integrált hangkártya ebben a lapban a LEGJOBB a KT333-mas lapok közül (lásd: Anandtech.com, Via KT333 Roundup cikk). Az USB 2.0-át igaz most még nem használom ki, de jobb ha van, nem fogok többezerért PCI-os USB kártyeszt venni. Raid van rajta, az köll is, LAN vezérlő..... hááááát...ha netán nem jó, akkor beleszerelem a mostani LAN-kártyámat.
Szal leginkább a megbízhatóság érdekelne (a megbízhatóság, NEM a sebesség, szerintem annyira lassú nem lehet, egyébként meg nem vagyok sebességmániás).
Megbízható-e? Ez a kérdés itten, nagyon fontoooooos a megbízhatóság, ezt nem győzöm hangsúlyozni.

(#5) karib válasza Pala (#4) üzenetére


karib
addikt

USB 2.0 honnan van az ECS-en? Csak VT8233A southbridge van rajta és nincs külső chip sem. Szerintem nincs, ECS site sem ír róla...

Department of Redundancy Department

(#6) Pala


Pala
veterán

Pedig van rajta, minden KT333-mas lapon van (de lehet, hogy rosszul tudom, bár szerintem nem)!

(#7) Pala


Pala
veterán

Igen megnéztem: a K7VTA3 v3.1-en van USB 2.0 port (www.hardwarezone.com, ezen belül a Mainboard menüpontnál van teszt róla(még kép is van az USB vezérlőről)).

(#8) baroczp válasza Pala (#1) üzenetére


baroczp
tag

Mi a gond az A7V333 lappal?

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  Ecs k7vta3 v3.1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.