Hirdetés

2024. május 26., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Zati-ka


Zati-ka
csendes tag

Sziasztok!

Pár napja beszereztem egy dvr kártyát, hozzá való gyári software meg két kicsi kamerát.

A leírása szerint a kártya:

PAL: 200 kép / s NTSC: 240 kép / s
Tömörítési formátum H.264
Video bemenet 8-16 csatorna bemenet
TV kimenet 1 csatorna TV kimenet
Audió bemenet 1 csatorna bemenet

Megjelenítve felbontás: 640 * 480 352 * 288 320 * 240
Felvétel felbontás: 640 * 480 352 * 288 320 * 240

Ez így jó csak beállítani nem tudom őket. A software, driver fent van kamera képeket lát is felbontása viszont nagyon rossz (a kameráké külön jó tesztelve tv-én).

Akinek van már tapasztalata ezen kütyük beüzemelésében, annak megköszönném ha közkincsé tenné tudását!!!

Köszönttel: Zati

[ Szerkesztve ]

(#2) gyiku válasza Zati-ka (#1) üzenetére


gyiku
nagyúr

te mar a tomoritett kepet latod szerintem, attol fuggetlenul a beallitott minosegben rogzit.

hüllő

(#3) Zati-ka válasza gyiku (#2) üzenetére


Zati-ka
csendes tag

Izé... Ha visszanézetem a programba beépített lejátszóval a képméret megmarad kicsinek, és ha külön akarom megnyitni a keletkezett file-et (ami mpg) egy lejátszóm se boldogul vele (kodek szinte mindenféle van)... :(

(#4) #65675776 válasza Zati-ka (#3) üzenetére


#65675776
törölt tag

A SW ismerete nélkül kicsit nehéz megmondani mit és hol kellene állítani...

(Átraktam a Multimédia témakörbe.)

(#5) bigrock


bigrock
addikt

Mi a típusa a kártyának? Nem Geovision véletlenül?

(#6) Zati-ka válasza bigrock (#5) üzenetére


Zati-ka
csendes tag

Na ezt nem tudom, hogy Geovision-e... Egyenlőre az a terv, hogy külön gépet szentelek a kártyának és rommá tesztelem. Találtam hozzá random driver-eket.

(#7) Zati-ka


Zati-ka
csendes tag

Egy év hallgatás után visszatértem most már több infóval felszerelkezve
(hagyjuk mért volt ez a kis időkiesés)

A kérdéseim a kártyával kapcsolatban egy részben megmaradtak de amit megtudtam újonnan:

http://www.cn-dvr.net/product.asp?classid=91&id=131

Nem Geovision (sajnos) ez egy SKYBEST-7816

A videó lejátszása simán megy már, találtam hozzá konvertert (ami ugyan a gyári lemezén van de véletlenül sem települ).

Beállítása jórészt egy belső filében lehetséges. Megtaláltam a felbontásra vonatkozó részeket de ha átállítom ismeretlen hibával elszáll a program.

További kérdés hogy 400 tv soros kamera lehet-e a 320*240 es felbontás eredménye?

Köszöntem!

(#8) MeroM válasza Zati-ka (#7) üzenetére


MeroM
senior tag

Adott egy Genesis ProH-264 es 4 kamerás, HDD-s DVR saját hálózaton tökéletesen működik, de ezt a távoli megjelenítés, vezérlés részét nem értem valaki tudna segíteni ilyen témában?
Üdv. MeroM

(#9) carr


carr
őstag

Van itt valaki? vagy mindenki tökeccerűen beállítja az ípétévé kámeráájáát?
no, lényeg:
Adott egy nyóckámerás cctv rendszer, netre kellett lógatni, hogy tulaj távolról is nézhesse, mit csinálnak a naplopók. :D
A csavar: eddig csak android-on sikerült életet lehelni a szerkezetbe, távolról látni is mit csinálnak a csávók. pipa.
Viszont nyálfónon, meg nyálpadon sehogy se megy ugyanazokkal a beállításokkal, mint amivel az androidos táblanyél megy. :think:
Eseenet+ a program amivel oké a dolog. Elvileg a gyártó adja a szoftvert... play-ről letöltöttem, oszt megyen. pipa.
ugyanez a ios félén egyáltalán...
A DVR rendszer 8 camot kezel, így hívják: Tk-D8C8.
A www.dvr163.com-on találtam a gyártót, s elvileg van android, és iSzar program is hozzá.
Tud valaki segíteni, mit qrok el? Vagy a nyálgépek ilyen lehetetlenül kakukkok?
köszönöm!
Isten áldjon! :)

360+Mindenkit szeress,ne sokban bízz,Ne bánts senkit,ellenséged inkább féljen,Minthogy legyőzd,barátodat szívedre rejtsd,Szidjanak hallgatásért,ne beszédért.

(#10) carr válasza carr (#9) üzenetére


carr
őstag

s3nki?

360+Mindenkit szeress,ne sokban bízz,Ne bánts senkit,ellenséged inkább féljen,Minthogy legyőzd,barátodat szívedre rejtsd,Szidjanak hallgatásért,ne beszédért.

(#11) E.Kaufmann


E.Kaufmann
addikt

Olcsóbb DVR-ekből mit érdemes venni, ami PC-n IOS-en és Androidon is jól nézhető, van BNC portja (8 és 16 portos változatok, valamint opcionálisan IP kamerák is "köthetők" rá. Utóbbi tényleg csak opcionális, ahogy nézem az olcsóbbak is, ha tudják, max saját gyártó kameráival.
Látok több márkát is, Eurovideo, Fisotech, Sec-cam, de az elsőnek és az utolsónak eleve csak forgalamzói oldalát találom, tehát olyasmi lehet, mint pl az Alcor, felmatricáztatják kínában és csók, a középső gyártói oldalán meg nem találtam szoftvert/dokumentációt. Kinek van tapasztalata ilyenekkel? Melyiket érdemes venni?

Le az elipszilonos jével, éljen a "j" !!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.