Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) copass


copass
veterán

robotzsaru nem gugol, nem hajolgat senki elől! :D
nekem tetszik, visszaadja a film hangulatát.

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#2) section9


section9
őstag

Nagyon várom, remélem lesz hozzá VR mod. :)

(#3) myckey


myckey
veterán

Klasszikus ,
[ Basil Poledouris - Robocop - Theme [Extended by Gilles Nuytens]
Ez megvan benne?

Masterpiece !
:R

Mert ha ez megy/menne a háttérben, úgy :Y

Szrk:
Kár, hogy a társadalomkritika, szatirikus elemek/hangulat...csak a rádióban köszön vissza.
Pedig ez az egésznek sztm a mozgatórúgója, a filmekben.

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#4) CriticalHit


CriticalHit
őstag

Kellemes meglepetés. Lenne. Ha nem vérezne el buta MI miatt.

Yesterday's history, tomorrow's mystery, today's a gift that's why it's called present.

(#5) myckey válasza CriticalHit (#4) üzenetére


myckey
veterán

Majd felfrissítik, aztán biztos lesz akinek így is jól szól :)

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#6) Silenzio válasza myckey (#3) üzenetére


Silenzio
addikt

Benne van. A demó 50 giga volt és nekem 4 óra volt végigtolni. Az MI butaságai nem tűntek fel, fedezékbe húzódnak, onnan lőnek, próbálnak időnként bekeríteni. Nem azt mondom, hogy nem volt a F.E.A.R. ezerszer jobb 18 éve, de ebből a pályatervezésből igazából ennyit tudnak kihozni a készítők és az ellenfelek.
Amúgy meg bocs az enyhe demagógiáért, de a filmekben is pont ilyenek voltak a "nem játékos karakterek".

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#7) myckey válasza Silenzio (#6) üzenetére


myckey
veterán

Na, ez a zene hatalmas, így mindjárt jobb az ember kedve is :C

Jah, az npc-k a filmekben is kretének voltak, sokszor.

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#8) Silenzio


Silenzio
addikt

Marhajó, hogy engedi folytatni a demót, de mégsem működik, mert a teljes verzió azt írja ki, mikor beszállnék a kocsiba, hogy folytassam a főküldetést - ami az, hogy beszállok a kocsiba. A demónál itt azt írta ki, hogy eddig tartott a demó.

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#10) oriic válasza Zabkása99 (#9) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ha magyarra fordított feliratokra gondolsz, akkor idővel biztos lesz. Manapság az AI által fordított anyagok hamar jönnek, de azok minősége nem mindig a legjobb.

Live-Die-Respawn

(#11) GreatL válasza Silenzio (#8) üzenetére


GreatL
őstag

Kezdd el inkább újra. Inkább minthogy hetekig javítsák.

Intel Core i9-9900K víz | 32 GB | GBT RTX 3080 Ti Gaming OC | 48" LG C1 TV | Samsung(.hu) Galaxy S22+ 256 Vodával | Voda Samsung Galaxy A54 | Pocketbook Inkpad 3 Pro

(#12) copass


copass
veterán

ED209 hiba azért nagyon menet a dárenbézben is! :D
[link] Usual Suspects - ED 209 ! :D

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#13) copass válasza Silenzio (#8) üzenetére


copass
veterán

logikus, mert a demo csak addig tartott. én is újra kezdtem gyorsabb volt, mert tudtam már mi merre van! :D

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#14) adler741


adler741
tag

Mindegy hogy nem tökéletes a játék ,nekem akkor is kell. :)
Nagy kedvencem a film egy kis kedvcsináló:
[link] :)

(#15) Lacielvtárs válasza Zabkása99 (#9) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

[link]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#16) Gebriel válasza oriic (#10) üzenetére


Gebriel
veterán

Az AI már el is érhető.

[ Szerkesztve ]

(#17) myckey válasza adler741 (#14) üzenetére


myckey
veterán

amit mutattam fentebb zene...na ugye :U ;] :K :R

ilyen aláfestő muizsikával, hát a többi a kutyát nem érdekli már közben

:D :)

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#18) .mf


.mf
veterán

"Ki ne álmodozott volna már arról, hogy valahogy túléli saját végzetét – kinek ne fordult volna meg a fejében, hogy egyszer ő lesz saját „meghalt, mégis túlélte” legendájának hőse? A Robotzsaru-filmek ezt a koncepciót lovagolták meg a nyolcvanas évek jól ismert finomságával és visszafogottságával."

Na, ennél azért kicsit többről szól :) Hasonlóan Verhoeven több más filmjéhez (Total Recall, Starship Troopers), ez is erősen szarkasztikus görbe tükör - jelen esetben a társadalom lezülléséről, korrupcióról, corporate kapzsiságról, a Reaganizmusról. Az agressziót, erőszakosságot annyira túltolja, hogy az már karikaturisztikus legyen.
/ uff.

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#19) Carasc0


Carasc0
őstag

Ezt se hagyjuk ki. :DDD

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#20) Pityu. válasza Zabkása99 (#9) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Már van hozzá

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#21) myckey válasza .mf (#18) üzenetére


myckey
veterán

Én is ezt mondtam fentebb, de a cikkben is felvetődik ez a dolog.
a szatíra. társadalomkritika

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#22) Silenzio válasza GreatL (#11) üzenetére


Silenzio
addikt

Meg tudtam oldani, a ghosthouse-t töltöttem vissza, mikor ki kell szabadítani Pickles-t. Így már továbbengedett. Steam fórumon leltem megoldást.

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#23) Renok


Renok
senior tag

Nekem minden hibájával együtt is nagyon bejön ez a játék. :K

(#24) cyberkind válasza Renok (#23) üzenetére


cyberkind
félisten

Szintén, és ha nincs a demo (ami egyébként rettenetesen hosszú és tartalmas egy demohoz képest), biztos, hogy nem rendelem elő, de sanszos, hogy meg se ennyiért, nagyon ott van a játék, mint Robocop cucc. :))

Paranormal Cocktivity

(#25) myckey válasza cyberkind (#24) üzenetére


myckey
veterán

Már a Terminator R. is jó volt tőlük, ami az atmoszférát illeti.

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#26) Renok válasza cyberkind (#24) üzenetére


Renok
senior tag

Igen, a demó győzött meg engem is a dologról, plusz a fejlesztők hozzáállása is: a demó alatt brutális és indokolatlan akadásokkal volt tele a játék (nem csak nekem), és már a demó verzióban pár nap alatt javították ezt a hibát.

[ Szerkesztve ]

(#27) section9 válasza myckey (#25) üzenetére


section9
őstag

Egyetértek. Érzödött, hogy nem AAA játék, de az atmoszféra és a játékmenet abszolút a helyén volt.

(#28) copass válasza myckey (#25) üzenetére


copass
veterán

tisztelettel nyúlnak hozzá a "legendás" témákhoz, ha lenne mögöttük egy AAA csapat akkor kasználnának rendesen.
de azért így is látszik hogy Terminátor játékhoz képest milyen sokat fejlődtek, mondjuk ehhez az UE5 is hozzájárult kicsit! :D

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#29) myckey válasza copass (#28) üzenetére


myckey
veterán

Igen, egy UE5 sokat dob... :K

Remélem tartják a jó szokásukat, lehetne még egy-egy ilyen klasszikust feldolgozni,.

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#30) heavygrip


heavygrip
aktív tag

Na majd én Series X en fogom megvenni. Nem akartam elő rendelni, infó se volt arról hogy fog futni konzolon, meg nem akartam abba a hibába bele sétálni amit az a kutya respawn csinált ( igaz mostanra javították..)

Néztem most videót a RoboCoprol és performance módban egész jól tartja a 60 FPS -t, nem is volt döccenés szóval jónak néz ki. Imádom a filmeket, a demó(pc) abszolút tetszett. Simán elő rendeltem volna ha tudom milyen lesz a teljesítmény konzolon.

[ Szerkesztve ]

They are rage,brutal, without mercy,but you,you will be worse, Rip and Tear until it is done.

(#31) section9 válasza heavygrip (#30) üzenetére


section9
őstag

Ha van PC akkor én inkább arra venném, a Terminatorhoz is két évet késett a DLC Xbox-on. :(

(#32) Silenzio válasza Renok (#26) üzenetére


Silenzio
addikt

Nekem a teljes verzióban visszajött. Az acélműben volt olyan, hogy lement 60 fps-ről 17-re, és restartig úgy maradt. Utána kicsit kegyesebb volt, "csak" 27-ig ment le. Itt is egy újraindítás segített. Volt fagyás is. A jó ég tudja mikor láttam utoljára elszálló játékot.

[ Szerkesztve ]

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#33) heavygrip válasza section9 (#31) üzenetére


heavygrip
aktív tag

Pc-n nem volt stabil...GPU kisználtság ugrált össze vissza. Nem tudom azóta milyen a játék,mennyire tudták még optimalizálni. Nyilván még meg várom a Digital Foundry részletes tesztet, aztán majd meglátom melyiket veszem.
A Terminátorhoz nemrég jött az X/S re optimalizálás.

They are rage,brutal, without mercy,but you,you will be worse, Rip and Tear until it is done.

(#34) section9 válasza heavygrip (#33) üzenetére


section9
őstag

Elfogadom. Ez teljesen szubjektiv meg konfigtol is fugg, nekem teljesen oken ment. Sajnos pont ez az, mas platformokon a DLC mar ket eve kint van, ezert vettem meg anno PC-re inkabb.

(#35) heavygrip válasza section9 (#34) üzenetére


heavygrip
aktív tag

Pont olvasom fentebb, hogy nemsokkal a demó megjelenése után javították az akadást. Én az első napon játszottam vele, ahogy ki lehetett próbálni egyből töltöttem le.
Na majd látom melyikre veszem, mindenesetre köszi az infót, bár jó lenne ha egyszerre adnák ki minden platformra a DLC t (feltéve ha lesz hozzá).

They are rage,brutal, without mercy,but you,you will be worse, Rip and Tear until it is done.

(#36) Renok válasza Silenzio (#32) üzenetére


Renok
senior tag

Nekem a demóban más jellegű volt a gond, se restart se semmi más nem segített.

A retail verzióban ilyen 30-40FPS-re esés és ott beragadás hiba jött elő asszem pont szintén az acélműben, de egy ALT+TAB és utána a játékba visszaváltás megoldotta.

(#37) Sirandrish válasza section9 (#2) üzenetére


Sirandrish
legenda

Azt nagyon adnám :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#38) Angie™


Angie™
addikt

Nem tudom, hogy vagytok vele, de engem borzalmasan idegesít, hogy mindig csak totyogva tud menni kedvenc karakterünk :)

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#39) copass válasza Angie™ (#38) üzenetére


copass
veterán

hivatalosan 136 kg (300 lbs), de vegyük azt hozzá hogy az akkori technikai fejlettség ezen a szinten volt.

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#40) cyberkind válasza Angie™ (#38) üzenetére


cyberkind
félisten

Ahogy az eredeti filmben. :))

Paranormal Cocktivity

(#41) Gebriel válasza Angie™ (#38) üzenetére


Gebriel
veterán

Hát tud gyorsan is menni :)

(#42) Angie™ válasza Gebriel (#41) üzenetére


Angie™
addikt

Hogyan? :)

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#43) Gebriel válasza Angie™ (#42) üzenetére


Gebriel
veterán

PC-n shift gomb :D

(#44) Angie™ válasza Gebriel (#43) üzenetére


Angie™
addikt

Az aztán nagy sebesség lesz :DDD :DDD

#40
Amúgy én még elég kicsi voltam, mikor ment a film és emlékszem rá, hogy rémálmaim voltak tőle, nagyon féltem attól, hogy át tud látni a robot a falon meg át is tudja törni a falat.. Akkor még nem volt korhatáros besorolás, meg lefóliázott könyv :)
Ez volt a VICO videótékában, az egész család ezt nézte :)

[ Szerkesztve ]

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#45) Gebriel válasza Gebriel (#43) üzenetére


Gebriel
veterán

Meg később tud majd nagyon gyors mozgást is csinálni pár méterre ami a képesség feltöltődés után újra aktiválódik.

#44 legalább nem totyog. :D

[ Szerkesztve ]

(#46) pruzsi


pruzsi
őstag

nem mondom jól ki van gyúrva ez a macska.

(#47) Angie™ válasza pruzsi (#46) üzenetére


Angie™
addikt

:DDD :DDD :DDD

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#48) section9


section9
őstag

Úgy néz ki menni fog VR-ban is. :C

(#49) Angie™


Angie™
addikt

120-130FPS-em van de sokszor leesik egy-egy pillanatra akár 10-17FPS-re, kezd bosszantani, nálatok rendesen fut a játék?

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#50) myckey válasza pruzsi (#46) üzenetére


myckey
veterán

kitesizte magát a mókuska ;] :DDD

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.