Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Dvd - nem olvas be semmit help (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Cufter


Cufter
tag

Sziasztok!
Van 1 LG4120B DVD íróm. Jól működött egyészen eddig, ugyanis írtam vele 1 cdt. Amikor visszatettem hogy beolvassam, lafagyott a gép. Reset, boot. Akarok betenni egy másik lemezt és a meghajtó beveszi, de nem pörgeti fel. Kiszedtem átraktam egy másik gépbe ott működik. Ok vissza. Nálam is megy. Megint berakom azt a cdt olvas, leáll. Megint nem olvas be semmit. Kiszedem megint át másik gépbe ott sem megy. Vissza, itt sem. Belépek a Safedisc hiderbe hide>restore>hide>restore és elindul. Berakom 3*is azt a cdt megint behal. Csak most hiába vacakolok vele sehogy nem akar elindulni.
Zavaros? Tudom! Kész x-akta.
Ötlet? Sfnightmer vagy vmi segíthet?

(#2) Thulcandra válasza Cufter (#1) üzenetére


Thulcandra
senior tag

Így jár az aki másolt játékkal akar játszani, úgy, hogy fingja sincs mit csinál!

A problémád ütközik a fórum alapelveivel, úgyhogy kérlek fáradj át egy másik, a te problémádra specializálódott fórumra.

" Ride away from falling ground, ride away from the big black cloud, ride away until the day come that we all live in a 2 wheel nation "

(#3) Cufter válasza Thulcandra (#2) üzenetére


Cufter
tag

Nincs igazad.
1. Egyrészt általában tudom mit mire használok.
2. A problémát kis segítséggel megoldottam: a fej volt kiakadva, amit egy képekkkel teleírt írt cdm akasztott ki, így fogtam kivettem, párszor a combomhoz csaptam és azóta működik.

Csak egy kis kedvesség és segítőkészség kellett nekem.

Üdv! :)

(#4) Gh0sT válasza Thulcandra (#2) üzenetére


Gh0sT
addikt

Ezt úgy konkrétan miből sikerült ilyen ''okosan'' leszűrnőd?

Cufter: túl volt írva a CD, azért akadt ki a fej? :F

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#5) Thulcandra válasza Gh0sT (#4) üzenetére


Thulcandra
senior tag

safedisc hider ? sfnightmare...

Fej kiakadás, combhoz csapkodás? Maszek...

" Ride away from falling ground, ride away from the big black cloud, ride away until the day come that we all live in a 2 wheel nation "

(#6) Cufter válasza Gh0sT (#4) üzenetére


Cufter
tag

Valaki említette egy másik fórumban, hogy ez lehet a gond.
A cdn nem volt 650mega sem, nem tudom miért nem sikerült. De érdekes, hogy másik meghajtó simán olvassa, csak ennek nem tetszik. Más cdvel, dvdvel pedig nincs gondja.

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Dvd - nem olvas be semmit help (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.