Hirdetés

2024. június 9., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) cooolboy


cooolboy
csendes tag

Hi!

Ezt a honlapot láttátok már? www.dvdmax.hu Nem rég indult Debrecenben egy internetes dvd kölcsönző. Egész jó árért hozzák házhoz a filmeket. Végre már itthon is van ilyen szolgáltatás, nem csak Pesten megy minden... :C

(#2) Thulcandra


Thulcandra
senior tag

Fáradt gőzbe jobb lett volna....

" Ride away from falling ground, ride away from the big black cloud, ride away until the day come that we all live in a 2 wheel nation "

(#3) cooolboy


cooolboy
csendes tag

Lehetséges, de a lényeg maga az új lehetőség, amiről elég pozítív eddig a tapasztalatom.;)

(#4) Tithian


Tithian
őstag

Netflix light :)
Tetszik.

</örök nyugalom> Mottó: "Te nem vagy én, ezért ..."

(#5) cooolboy


cooolboy
csendes tag

Jaja, de a miénk! ;)

(#6) lorcsi válasza cooolboy (#1) üzenetére


lorcsi
veterán

tapasztalat?

(#7) cornfake válasza cooolboy (#1) üzenetére


cornfake
aktív tag

mi a Tiszatekaba jarunk,vagy ez a topic csak az altalad emlitettrol szolhat?:)

I'm what's left, I'm what's right..

(#8) cooolboy


cooolboy
csendes tag

Eddig jók a tapasztalataim. Jó, mert nem kell sehova sem járnom, hanem egyszerűen megrendelem a filmeket itthonról, a futár pedig házhoz hozza. Jó, mert nincs napi díj, nem kell azonnal megnéznem a filmeket és másnap már rohanni vissza vele... Csak ha megrendeltem az újakat, akkor kell visszaadni a régit. Szóval szerintem elég kényelmes így ez az egész, és nekem ez a lényeg.:)

(#9) arpeen2 válasza cooolboy (#8) üzenetére


arpeen2
senior tag

Én be vagyok iratkozva 3 kölcsönzőbe is itt Db-ben de akkora sz@r filmek vannak mindegyikbe hogy hihetetlen. Kb 2 havonta rászánok 1-2 órát és egymás után körbemegyek mindegyiken hogy nézzek vmi jó filmeket de már kb fél éve 1 filmet sem hoztam ki. :( Midegyikbe totál ismeretlen ''tékás'' filmeket hoznak ismeretlen szereplőkkel sablon történettel. Ha nagyritkán hoznak pár jó filmet az hónapokig elérhetetlen mert mindenki ráugrik a jóra, persze max 2 db-ot hoznak belőle. Többször körbenéztem a Db-i tékákban (ahol nem vagyok tag) és ott sem jobb a helyzet. Ajánlhatnátok vmi olyan kölcsönzőt (Db-ben) ahol a múlt!!! és a jelen legjobb filmjei nagyszámban megtalálhatók.

(#10) cooolboy


cooolboy
csendes tag

Hi!

Bizony nekem is volt ilyen kellemetlen tékás tapasztalatom. Most viszont nem kell feleslegesen elslattyognom egy kölcsönzőbe sem, hanem megnézem a honlapon mi van bent, és kiválasztom a nekem tetsző filmeket. Ráadásul kérdeztem a futár srácot is aki mondta, hogy a jövőben már nem csak a legújabb megjelenésű filmeket szerzik be hétről-hétre, hanem rámennek a régebbi nagysikerű darabokra is.

(#11) badboy24


badboy24
újonc

Hi all!

Olvastam a fórumban erről a debreceni kölcsönzőről, és gondoltam én is kipróbálom. Jó 5let volt, mivel regisztráció után egyből leadtam a rendelést, és a filmek nálam voltak kb 1 h múlva. Ez még múlt hét elején volt, és azóta már rendeltem párszor. Eddig frankó a dolog, a futár mindig hozza a filmeket a kért helyre a megadott időpontban. Ahogy látom a filmek kínálata is folyamatosan bővül, szal remélem ezzel sem lesz gond!

[Szerkesztve]

(#12) cooolboy


cooolboy
csendes tag

Most vettem észre, hogy a cég bővítette a szolgáltatási területét Józsával is, úgyhogy már onnan is lehet rendelgetni. Nem nagyon ismerem a területet, van ott kölcsönző?

(#13) cooolboy


cooolboy
csendes tag

Hello!

Látom teljesen el van hanyagolva a fórumom. Van azóta valaki másnak új tapasztalata? Kíváncsi lennék mások véleményére is.

(#14) Calogero


Calogero
addikt

Működik még a kölcsöncző?

(#15) dvdpopey


dvdpopey
csendes tag

szerintem a jerikón a legolcsóbb a dvd kölcsönzés 200 ft ért is lehet fílmet kölcsönözni ami számomra igen meglepő volt.

popey

(#16) dvdpopey


dvdpopey
csendes tag

jahh és elfelejtetem ha valakinek dvd borító kell ingyé oszt semilyen regisztrációs marhaságot nem akar kitőlteni akkor az nézze meg a www.baloghteka.hu weboldalt :D

popey

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.