Hirdetés

2024. május 23., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Flashcash válasza lakcsi (#43) üzenetére


Flashcash
Közösségépítő

Én innen töltöttem le:
[L]http://www.dvdinfopro.com[/L]

(#52) Flashcash válasza lakcsi (#43) üzenetére


Flashcash
Közösségépítő

Nálad ez lehet a probléma:
''Drive doesn't support media code ''

(#53) lakcsi válasza Flashcash (#52) üzenetére


lakcsi
csendes tag

ez azt jelenti hogy az olvasóm nem tudja leolvasni a média kódot,gyártót stb...?
mi a megoldás?fw frissítés?SONY dvd rom-ról van szó(egyébként néha nem látja a többször írt lemezeket fullban)

(#54) Flashcash válasza lakcsi (#53) üzenetére


Flashcash
Közösségépítő

DVD író kell hozzá, azzal nézd meg a lemezeket.

(#55) tralala


tralala
tag

Hoi!

Noss nezem ,hogy vannak meg sokan Toshi 5002 tulajok :))
Nekem jo tapasztalatom volt a drive-al, irtam benne mindenfele lemezt, princot bulkot traxdatat ritek g3 g4 /ezeket szerette/ fibrat universalt/ezeket utalta/.
A mostani 106-os szerintem a legjobb a legjobbak kozott nincs az a rossz lemez amit ne tudna felkarcolni.
Elegge idegesito a tosi elentetekent ha rossz a lemez akkor is megirja es nem dobja ki max a vegeredmeny egy 0 lessz.Bar eddig a megirt 100 lemezbol 2 lett nem teljesen asztali barat :)
A pc-s dvdlejatszok meg hullara nemugy mukodnek mint az asztalik, van egy rakat lemezem amit az iro sem olvas vissza amivel megirtam , sot ures lemeznek latja ,az asztaliban meg gond nelkul suhan.... :DD
Fibra lemezekrol pedig annyit, hogy a szitazott fajtat nem szabad megvenni,mert nagyon valtozo minosegu, viszont a sima fenyes feluletu 4x-es fibra kituno lemez, versenyben van a Ritek g4-el szerintem mivel egyreszt joval olcsobb.

(#56) bitfarkas


bitfarkas
őstag

ND 1300A-val próbáltam megírni EMTEC -R lemezt. Nero visszalöki, hogy nem lehet megírni. Egyébként üres lemeznek felismeri. Van valakinek hasonló vagy éppen ellenkező tapasztalata, azaz kompatibilitási, vagy egyedi lemezproblémáról van szó?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.