Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Dvd Írás - svcd - asztali lejátszó (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) nandi_bacsi


nandi_bacsi
csendes tag

Mit szól egy asztali DVD (vcd, svcd, mp3) lejátszó ha egy DVD-re ráír az ember több SVCD filmet. Egyáltalán lehet ilyet csinálni? Mer' ugye az SVCD az egy spec formátum.

Egy haveromnak van ilyen lelki problémája, ha tudtok segíteni lécci írjatok.

Throw out your computer and buy a guitar!

(#2) tsello


tsello
aktív tag

Lelki problémákkal keresse fel a lelkészt.

A gyilkosság a kritika szélsőséges formája

(#3) nandi_bacsi


nandi_bacsi
csendes tag

Hát igen, csak tudod szörnyes pólóban nem nagyon engedik be... :)

Throw out your computer and buy a guitar!

(#4) Tchoepi


Tchoepi
tag

Ha jól emléxem az svcd-hez is lehet menüt készíteni (és chapter-eket beállítani), ami adott állományokat/részeket hív meg a lemezről. Ezexerint csak a master-elő sw-en múlik, hogy egy image-be tudja-e gyúrni a több filmet. Sok sikert. :)

A vélemény olyan, mint a segglyuk; mindenkinek van, és senki sem kiváncsi a másikéra.

(#5) Raymond


Raymond
félisten

Elmelet:

Fogod az SVCD filmeket es a DVD Authoring program-ban megcsinalod a menut-t ugy, hogy 1 film = egy chapter, vagy ahogy akarod. Ez a minimum, de ha nagyon el akarsz vele jatszani, a filmeket is feloszthatod chapter-ekre.

Gyakorlat:

Lasd fent. Mukodnie kell.

PS: idealis, ha a DVD Authorinf ''erti'' az SVCD legyartasat is. A kerdes viszont az, hogy az asztali lejatszo erti e az SVCD menut - nem mindegyik komalja.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#6) Dokibá válasza nandi_bacsi (#1) üzenetére


Dokibá
aktív tag

Ami neked kell, az így hívják: (S)VCD2DVDMPEG. Ingyenes progi.

Dokibá

(#7) fireman1


fireman1
csendes tag

Elég láma vagyok svcd írásban. Azt nem értem, hogy a Nero 6-ban megírt svcd filmeket miért nem ismeri fel az asztali dvd lejátszó a'la TESCO mikor más által megírtat vígan lejátsza. Próbáltam más (ulead) progikat is, ua. Mit kell átállítani?

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Dvd Írás - svcd - asztali lejátszó (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.