Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) adamsX


adamsX
aktív tag

Helosztok!

Annyi lenne a kérdésem, hogy van egy pár dvd filmem, és nem akar elindulni. Szerintem az a gondja hogy a menü-nek a videója nem jó. Szóval nekem kéne egy olyan progi amivel tudom törölni pl. a menü videóit, hogy egyből induljon a film. Remélem érthető volt. Várom a hozzászólásokat.

(#2) erdoke válasza adamsX (#1) üzenetére


erdoke
titán

DVD Shrink Reauthor Mode. Áthúzod a film VTS-ét, Backup és kész.

A legjobb aláírás a héten

(#3) DonLeo válasza erdoke (#2) üzenetére


DonLeo
senior tag

Na ez az amit nem engedett nekem, ill. akkor vmi más módban írja meg, vmi videoklippekben vagy mit ír ki. Szóval menüt nem enged áthúzni normálisan reauthor módban.
Mindenhol megtalállak. :D

Mod: bocs félreértettem (ez a vts zavart be), szóval, hogy magát a filmfájlt húzza át, úgy megy, de utána be lehet a másik fülön állítani a hangsávokat feliratokat, lehagyható a nem szükséges nyelv stb.

[Szerkesztve]

''Ez nem sörhas, hanem a szexgép üzemanyagtartálya.''

(#4) erdoke válasza DonLeo (#3) üzenetére


erdoke
titán

Ő csak azt szerette volna, ha a film megy rendesen. Az általam ajánlott módon megszabadulhat minden mástól. ;)
Menüt utána vissza lehet fűzni pl. PGCEdittel, ha mégis kell.

A legjobb aláírás a héten

(#5) cikasz válasza adamsX (#1) üzenetére


cikasz
őstag

ha nem kell a menü akkor törölj a vob-okon kivül mindent és ifoedit-el csinálj neki file-okat.

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

(#6) adamsX válasza cikasz (#5) üzenetére


adamsX
aktív tag

Na, és hogy töröljem a vob fájlokat?:F

(#7) erdoke válasza cikasz (#5) üzenetére


erdoke
titán

Ennél sokkal egyszerűbb és kevésbé kockázatos, amit ajánlottam. ;)

A legjobb aláírás a héten

(#8) adamsX válasza erdoke (#7) üzenetére


adamsX
aktív tag

na igen eljutottam addig, hogy re-author módba vagyok. És onnan mit csináljak?Most mit huzzak be az iso fájlt, vagy ami már ki van írva?

(Ugy szeretném megcsinálni, hogyha kijavítottam a hibát akkor visszatömörítem iso-ba netalántán véletlenül valakinek kellene.)

[Szerkesztve]

(#9) adamsX válasza erdoke (#7) üzenetére


adamsX
aktív tag

egyébként azért irom hogy mit kell csinálni mert amikor a dvd-t be rakom az olvasóba akkor nem mutat semmi, csak annyi hogy van VIDEO_TS meg AUIDO_TS. és ennyi amikor belépek akkor nincs benn semmi. Ilyenkor mi van?

(#10) erdoke válasza adamsX (#8) üzenetére


erdoke
titán

Először is megnyitod a filmet (lemezről vagy virtuális meghajtóról Open Disc, fájlokból Open Files), majd Reauthor módoba mégy. Ott megnézed, melyik a legnagyobb VTS, az lesz a film. Ezt áthúzod a bal oldali ablakba, majd fent a Backup gombra kattintasz. A felbukanó ablakban megadod, hogy hová és milyen formában kívánod menteni az anyagot (ISO vagy fájlok egy VIDEO_TS könyvtárba).

A legjobb aláírás a héten

(#11) adamsX válasza erdoke (#10) üzenetére


adamsX
aktív tag

Az a baj hogy mindig hibát ír ki. Ezt írja ki mindig:

''DVD Shrink ecouentered an error and cannot contionue this operation.''

''CdvdCss::read failed!''

''The Reason is unknown!''

(#12) adamsX válasza erdoke (#10) üzenetére


adamsX
aktív tag

Na végülis eljutottam addig, hogy backup!, elkezdi csinálni a filmet, eljut 1%-ig és onnan írja a hibát.

[Szerkesztve]

(#13) erdoke válasza adamsX (#12) üzenetére


erdoke
titán

Lemezről, virtuális meghajtóba tett ISO-ból vagy fájlokból dolgozol?

A legjobb aláírás a héten

(#14) adamsX válasza erdoke (#13) üzenetére


adamsX
aktív tag

Mindkettő

(#15) adamsX válasza erdoke (#13) üzenetére


adamsX
aktív tag

Én csak azt utálom ebben, hogy mindig hibát ír ki. ha nem írna ki hibát akkor nem húznám az időt.

(#16) erdoke válasza adamsX (#14) üzenetére


erdoke
titán

Amit kérdeztem, az 3 volt. :D
A lemezről a legújabb DVD Decrypterrel szedd le File módban a filmet, a beállításoknál pipálj ki mindent eltávolításra.
Ha nem megy, tegyél egy próbát a legfrissebb AnyDVD-vel is. Ha így se jó, akkor sz@r a film, dobd ki.

A legjobb aláírás a héten

(#17) adamsX válasza erdoke (#16) üzenetére


adamsX
aktív tag

megnézzük, remélem szerencsével járok.

(#18) adamsX válasza erdoke (#16) üzenetére


adamsX
aktív tag

Na csinálgattam pár dolgot és valami sikerült. Csak annyi, hogy le tudtam szedni pár fájlt, de pl a video_ts.ifo fájlok nem mennek. A filmes vobok azok mennek. Akkor szerintem nekem kell csinálni menüt. Vagy nem?

(#19) erdoke válasza adamsX (#18) üzenetére


erdoke
titán

Ha minden VOB megvan egy VTS-en belül, akkor tudsz hozzájuk IFO-t csináltatni IFOEdittel (Create IFOs).

A legjobb aláírás a héten

(#20) adamsX válasza erdoke (#19) üzenetére


adamsX
aktív tag

Ugye csak a nagyobb méretü vob -ok kellenek?

(#21) erdoke válasza adamsX (#20) üzenetére


erdoke
titán

Az azonos számozásúak mind. Csak a vége tér el, aszerint hogy hány darab van belőle azonos VTS-ben.

A legjobb aláírás a héten

(#22) adamsX válasza erdoke (#21) üzenetére


adamsX
aktív tag

Na végülis szar volt a film, ugyhogy letöröltem. Egyébként köszi a hozzászólásokat.

(#23) DonLeo válasza adamsX (#22) üzenetére


DonLeo
senior tag

:DD

''Ez nem sörhas, hanem a szexgép üzemanyagtartálya.''

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.