Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2) karib válasza Kalandor (#1) üzenetére


karib
addikt

Tényleg az első használható Domino ajánlat, ha általános telefonálásra akarod használni - azaz bármikor, de többnyire hétköznap napközben, rövidebb hívásokra, tetszőleges hálózatba.

Mindemellett a 450 forintos előfizetési díj nem kevés, csak első látszatra.

Vedd például a Praktikum Perfektet, ami listaáron 36 forint, 14.400-as feltöltővel viszont 18.000 forintot kapsz, ergo a percdíj leesik 28,80 forintra, mindenféle előfizetési díj nélkül.

Ha keverünk egy optimista középutas percdíjat az Aktívhoz, 50-50% T és egyéb hálók, ill. csúcsidő és azon kívül, akkor 25 Ft/percet kapunk. A 450 forint előfizetési díjat leosztva a 3,8 forint percdíj differenciával (v.ö. Perfekt) havi 118 perc után vagy ott, hogy ezen kalkuláció szerint olcsóbb a Domino.

Ez persze egy példa, de igazából azt mutatja, hogy csodák és nagyságrendi eltérések nincsenek :) Mindenki számoljon utána a saját felhasználási profilja szerint, és ki fog derülni, hogy melyik szolgáltató melyik csomagja a nyerő.

Department of Redundancy Department

(#4) Joe bácsi


Joe bácsi
őstag

A havi 450 Ft-ot le lehet beszélni december 31-ig, utánna meg ki tudja, hogy mit lép a T-m.

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#6) karib válasza Kalandor (#5) üzenetére


karib
addikt

T-ben tényleg az egyik legkorrektebb prepaid ajánlat - ha passzol neked, hajrá :)

Department of Redundancy Department

(#7) Coyote2000 válasza Kalandor (#1) üzenetére


Coyote2000
őstag

En epp most terek at elofizetesre, de csak azert, mert meg az Aktivnal is jobb percdijakkal beszelhetek. Eddig dominos voltam, es rogton lecsaptam az Aktivra, meg akkor, amikor megjelent.
Nekem is tetszik, sokat sporoltam vele - bar a gyengebb honapokban kellemetlen volt a 600 Ft-os havidij (sms opcioval egyutt, hogy 1 sms 15 Ft legyen)

Szerintem az osszes havidijas elofizut veri. Hozzateszem, nekem is hasonlo a helyzetem: a telefonomban 163 szambol 4 pannonos es 11 vodas (ebbol nagyon gyakran hivok kb. 15 t-mobileos, 0 pannonos es 1 vodas szamot). Eppen ezert, nekem felesleges mas szolgaltatora gondolnom. A terero meg messze a legjobb T-Mobilenal, de ez mar egy masik topik

A csomag egyetlen hatranya (a havidijon felul) a percalapu szamlazas, de ezt mar megszokhattuk ennyi ido alatt.

tajekoztato jelleggel: a specko elofizum ugyanilyen percdijakat tartalmaz (csak 25 helyett 27 ft csucsido), es 1100 brutto a dija, csak eppen masodperc alapon szamlaz, ami nem elhanyagolhato dolog... De ha 2 ev utan megis otthagyom, akkor Domino Aktivos lennek ujra. Amugy mindig prepaid rajongo voltam, sohasem gondoltam, hogy egyszer elofizura valtok...

[Szerkesztve]

(#8) td válasza Joe bácsi (#4) üzenetére


td
senior tag

Szerintem nem vágnak át, csak sürgetni akarnak, hogy minél előbb beszéld le. Vagyis hogy utána minél előbb fizess nekik újra valamiért.

''Pre-visualization hardware by AMD Opteron processors.''

(#10) Digital


Digital
addikt

Tudja valaki Dominónál hogy megy a készülékcsere? Mik a feltételek?

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#12) thaler2


thaler2
senior tag

Jó magam is Domino aktívos vagyok, na majd mindjárt irom a buktatót, sz.tem te azt nem vetted észre :)

szerk: A díjcsomag időszaki díja 2005. augusztus 22-től 2005.december 31-ig belföldi előfizetők felhívása esetén az adott időszakon belül lebeszélhető. A fel nem használt összeg a következő 30 napra nem vihető át. Amennyiben a 30 nap leteltét követően a Domino kártya egyenlegén nem áll rendelkezésre elegendő összeg az időszaki díj ismételt levonására, akkor a fennmaradó egyenleg továbbra is a Domino Aktív díjszabása alapján használható fel. Az egyenleg feltöltése esetén a 450 forintos időszaki díj a feltöltéstől számított újabb 30 napra levonásra kerül.

/*A fel nem használt összeg a következő 30 napra nem vihető át. */....tehát ha feltöltöd mondjuk 6000ft-al a kártyádat, és még marad rajta 3000ft, akkor levonja ebből a 450ft-pt, és lenullázza.Én így értelmezem.viszont ha nincsen rajta 450ft, hanem mondjuk csak 449ft, akkor azt nem nullázza le, hanem letudod beszélni az aktívos tarifák szerint...

[Szerkesztve]

(#13) karib válasza thaler2 (#12) üzenetére


karib
addikt

Szerintem csak azt mondja, hogy év végéig a havidíj is lebeszélhető, de ha annyit sem telefonálsz, mint amennyi a havidíj, akkor a fennmaradó rész nem vihető át.

Azaz 450 forint lebeszélhető - ha csak 300-at beszélsz le, akkor a maradék 150 nem megy át a következő hónapra.

Szerintem ennyi, csak kacifántosan fogalmaztak.

Department of Redundancy Department

(#14) GodHeart válasza karib (#13) üzenetére


GodHeart
senior tag

igen ez így van! :) Nincs mit ragozni max megerősíteni rajta!

(#15) Coyote2000 válasza thaler2 (#12) üzenetére


Coyote2000
őstag

Valamit felreertettel, Karibnak van igaza.

ha pedig 6ezer Ft-ot toltenel a telodra (amit nem is lehet), akkor eloszor levonna 450-et, es maradna 5550 Ft-od, plusz dec. 31-ig meg azt a 450-et is lebeszelheted minden honapban.
Legkozelebb csak 1 honap mulva vonna le 450-et, ha meg van annyi penz a kartyadon. Ha mondjuk csak 200 Ft van, akkor kapsz SMS-t, hogy nem tudta levonni az osszeget, de a maradek 200 Ft-odat lebeszelheted meg az Aktiv dijai szerint. Aztan amint feltoltod, abban a pillanatban vonjak a havi dijat (-450), es ezutan csak 1 honap mulva vonjak le ujra (pl. ha eddig elsejen vontak, de most 15-en toltottel, akkor azutan mindig 15-en fogja vonni a 450-et).

Mondjuk ha most meg le is lehet beszelni azt a 450-et, akkor tenyleg minden dijcsomagot ver! Aki meg nem beszel 450 Ft-nyit egy honapban, annak 1. nem kell mobil, 2. ne valtson Aktivra, menjen inkabb Domino Nap-ba (az a kovetkezo legjobb, vagy a Domino7 )

(#17) thaler2


thaler2
senior tag

Hát nagyon remélem most az 1x, hogy nektek lesz igazatok! nem akarom a saját bőrömön tapasztalni....

(#18) BlackBird98


BlackBird98
csendes tag

Minden díjcsomagra az vonatkozik pl. 1 perc=25ft 1 perc 1 mp=50 ft 59 mp=25 ft.Tehát arra kell odafigyelni hogy 1 perc alatt is kell fizetni.

Ha megdobnak kővel és visszadobsz a te mobilod lesz rossz!

(#19) nobika1


nobika1
tag

Nem tudom ki hogy van vele, de sztem a legjobb a domino nap díjcsomag.

06-70-419-1638

(#20) Troy. válasza nobika1 (#19) üzenetére


Troy.
addikt

Azon belül aktiválva van neked a nap plusz?

.

(#21) Borify Péter


Borify Péter
aktív tag

melyik az a díjcsomag amivel hétvégén ingyen beszélek hálózaton belül?
mert egy darabig nálam ez volt..és hirtelen abbahagyta:S

(#22) Joe bácsi válasza Borify Péter (#21) üzenetére


Joe bácsi
őstag

Semelyik.

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#23) Borify Péter válasza Joe bácsi (#22) üzenetére


Borify Péter
aktív tag

pedig nálam vagy két hónapig csinálta a 30as számom ezt
véletlen vettem észre..épp egy visszahívóst akartam küldeni..aztán tudtam hívást kezdeményezni
majd ez nagyhirtelen abbamaradt

(#24) mz.x523 válasza Borify Péter (#23) üzenetére


mz.x523
tag

Ez nekem is volt,ez valami ajándék volt a T-mobile ügyfeleknek,persze ha jól tudom a Domino-soknak.Aktiválni kellett és hétvégén ingyen beszélhettél 100 percet,de ez csak korlátozott ideig volt.

[ Szerkesztve ]

Egy 8600GT vga kártya gazdáját keresi,ha azonsítod viheted,keress msn-en:csavesz589@windowslive.com

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.