Hirdetés

2024. május 23., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Domain átirányítás (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Rayrobi


Rayrobi
csendes tag

Nem tudom, hogy van-e ilyen topik, de a keresővel nem találtam, úgyhogy nyitok egy újat.
Van egy oldal, a valami.szolgáltató.hu és azt szeretném megoldani, hogyha beírom a böngészőbe, hogy valami.hu akkor az előbb említett oldal jelenjen meg, de az utóbbi link látszon, tehát a valami.hu. Hogy lehetséges ez?

(#2) Lenry válasza Rayrobi (#1) üzenetére


Lenry
félisten

úgy, hogy regisztrálod magadnak a valami.hu domaint

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#3) Rayrobi válasza Lenry (#2) üzenetére


Rayrobi
csendes tag

jó, annyit én is tudok, csak annyit amúgy elfelejtettem odaírni, hogy INGYEN. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#4) Lenry válasza Rayrobi (#3) üzenetére


Lenry
félisten

sehogyan.

gondold el mekkora biztonsági baki lenne, ha simán regisztrálok akármit és odairányítgatom mondjuk a microsoft.com-ot és a user ebből semmit se vesz észre, hisz a böngészőben microsoft.com van.

ha sajátod a cím, úgy irányítgatsz, ahogy akarsz, de ahhoz értelemszerűen meg kell venned a címet.

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#5) Rayrobi válasza Lenry (#4) üzenetére


Rayrobi
csendes tag

Jó mostmár értem. Köszönöm a választ. Amúgy azért mondtam, hogy ingyen mert régebben találtam egy oldalt, ahol ingyen írtam be egy címet meg hogy hova akarom irányítani és akkor kész is volt.

(#6) rt06 válasza Rayrobi (#5) üzenetére


rt06
veterán

nem tudom, pontosan mire lenne szukseged, de van pl olyan ingyenes megoldas is (pl dyndns webhop), viszont azzal tovabbra sem valami.hu cimet iranyitasz at, hanem valami.dyndns.org cimet, s igy el tudod rejteni az eredeti szolgaltatojanak cimet, tehat pl nem az fog latszani az url-nel, hogy rayrobi.atw.hu/et/az/amaz.html?x=y, hanem rayrobi.dyndns.org

masik ingyenes lehetoseg, hogy megveteted valakivel a domain-t es atiranyittatod vele a kivant cimre, viszont ez sokkal problemasabb szokott lenni ^^

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Domain átirányítás (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.