Hirdetés

2024. június 8., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Diablo 3 Trade

Téma összefoglaló

Hozzászólások

(#4951) F-ECT$ válasza nightmare13 (#4950) üzenetére


F-ECT$
titán

Érhet, mert minden ér rajta valamit, és még nagy ellentmondás sincs a statok között. Persze semmi kiemelkedő nincs rajta, úgyhogy én AH nélkül 1-2 m körülre tenném (ez fenntartásokkal kezelendő), és úgy keresnék rá, hogy a socketet és a vitát hagynám ki a szűrők közül.

Dive ever, work never.

(#4952) nightmare13 válasza F-ECT$ (#4951) üzenetére


nightmare13
senior tag

Értem. Igazából az AH-s rákeresést nem szeretem, mert nem ad igazi képet a piacról. Jó lenne tudni a keresleti oldal preferenciáit, mert ne adj isten beállhatok én is a sorba egy esetlegesen eladhatatlan cuccal, ami foglalja a helyet csak, vagy hasonló :) Most úgy is mind a 10 slot foglalt AH-ban, majd valamit azért megpróbálok AH-val variálni, csak még haza is kell utaznom ma :)

WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

(#4953) Cyberbeni válasza F-ECT$ (#4951) üzenetére


Cyberbeni
addikt

Én ha loh-re keresek rá, akkor minimum 300-ra állítom.

(#4954) F-ECT$ válasza nightmare13 (#4952) üzenetére


F-ECT$
titán

Most, hogy van cancel gomb, azért jobb a helyzet. Ha valami nem megy el este 18:00-20:00 között, az jó eséllyel egy picit sokért van benn, és érdemes 20%-ot alávágni. Ekkor még van esély rá, hogy 20:00-22:00 között elmenjen.

Nekem is volt olyan cuccom, ami tegnap úgy ment el, hogy ah keresés alapján 300k körül volt hasonló, betettem 200-ért, aztán 2 óra múlva 150-ért és végül 100-ért ment el.

Nem érdemes nagyon tartogatni a közepes/szar cuccokat, mert esik az áruk. A jó / nagyon jó cuccokat is úgy érdemes árazni, hogy azért pár nap alatt elmenjenek, mert egyre kevesebben játszanak, egyre kisebb a kereslet.

Dive ever, work never.

(#4955) F-ECT$ válasza Cyberbeni (#4953) üzenetére


F-ECT$
titán

Sajnos elég alacsony értékek vannak rajta, nem csak a loh kevés, hanem a chd, dex, gf, stb is. És mivel ennyi minden van rajta, ezért nem is lesz túl sok hasonló tárgy benn.

Nehéz belőni az árát, szóval én lehet közepes bid-ről indítanám (pár száz k) bo nélkül.

Dive ever, work never.

(#4956) maross válasza Cyberbeni (#4953) üzenetére


maross
veterán

en 500-ra vagy 600-ra...amuletten a 100 elhanyagolhato.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#4957) PunkZoli


PunkZoli
aktív tag

jóez? crit chance nélkül?

(#4958) Cyberbeni válasza PunkZoli (#4957) üzenetére


Cyberbeni
addikt

Valami balek biztos megveszi

(#4959) F-ECT$ válasza PunkZoli (#4957) üzenetére


F-ECT$
titán

A chc hiánya mellett az is rossz, hogy nem ap on crit van rajta, hanem max ap. A dmg és az int szép, mf is van, bár nem túl sok. Szerintem pár 100 k-s kategória.

Dive ever, work never.

(#4960) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

60-hoz épp felérő tagoknak ajánlom figyelmébe, nem egy inf4 solo kategóriás cuccok, de használhatóak ideig óráig, van tartaléknak, afféle kirakodóvásár/bolhapiac, minden kasztnak van valami item:

- 2db wd kés
- poison resistes kesztyű, chest,
- sokféle vacak, ami a "még használható" kategóriába esik

AH-ba jó lenne, de nem viszik, szóval fix 5ezer a darabja mindennek, érdeklődni személyesen ingame

fritzkandur#2997

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#4961) DIMITRIUS


DIMITRIUS
tag

Talaltam egy immortal king's iron-t ami ugy 50milla korul mozog de en barbar vagyok sza lehet megtartom de ha valaki ertelmes ajanlatot ad lehet megvalok tole.

str.:188
int.:100+(nem emlekszem)
armor:175(ilyen nincs is ahban amin lenne armor)
chc.:9
Meg meg van rajta valami majd berakom delutan csak most nem vagyok gep kozelben...

VW Golf 2 1.8 16v <3

(#4962) vendingo


vendingo
veterán

Ez mennyiért ér? Gondolkodom az eladásán.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#4963) PunkZoli válasza vendingo (#4962) üzenetére


PunkZoli
aktív tag

25-30m

(#4964) lakisoft válasza PunkZoli (#4963) üzenetére


lakisoft
veterán

És ennyiért meg is fogják venni?

(#4965) PunkZoli válasza lakisoft (#4964) üzenetére


PunkZoli
aktív tag

seteket megveszik, rászűr szépen dexre és alá teszi pár 100k-val és elviszik

(#4966) vendingo válasza PunkZoli (#4963) üzenetére


vendingo
veterán

Köszi.
Jelenleg 30millás bid-el raktam ki, aztán ha nem kell senkinek ennyiért, akkor vagy megtartom vagy lejjebb viszem az árat.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#4967) Rayner


Rayner
őstag

Sziasztok!

Esett egy amulett:

126 dex
106 vit
46% chd
7,5% chc
21% MF

Mennyit érhet?

(#4968) Sirandrish válasza Rayner (#4967) üzenetére


Sirandrish
legenda

10-20M körül..
Bár ez erős tipp de nem rég mikor nézegettem olyan áron voltak hasonlók..
Mondjuk ha jól rémlik azokon nem volt MF

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#4969) mikromanus


mikromanus
veterán

Nekiálltam lomtalanítani. Itt van pár braci. Olyan 10-90k közt lehetnek, tehát nem nagyon éri meg tartogatni. Ha kell valamelyik szóljatok. Legyen mondjuk 5k/db, de ha ez drága, akkor adom ingyen :DDD

Hama'-hama'! A végén elkapkodják a vadak ha nem siettek :C

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#4970) nightmare13 válasza mikromanus (#4969) üzenetére


nightmare13
senior tag

Valami jó cold resistes monknak való cuccod nincs-e? :)

WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

(#4971) mikromanus válasza nightmare13 (#4970) üzenetére


mikromanus
veterán

Van de azt te nem értékelnéd. Meg lehet az is 20-50k kategória. Ha így lenne akkor már lehet selejteztem :D
De ott a 77+60 resistes braci. Csak mésban nem egy monk stílus a maga int statjával...
edit: ilvl 62-es vállas 70 @ és 40cold res, 7% life 18 mf. Esetleg...
meg 83 dex, 189 vita, 51 allres, 34 cold res, 704 armor gatyesz

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#4972) oxox


oxox
addikt

esett egy ilyen....cserélném fire resistesre

kavics nem volt benne :) ....+3500hp, -240dps, -18allress, +300 armor....vaciláltam de marad amig fire resistest nem szerzek...az a 9% attack speed faja

[ Szerkesztve ]

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#4973) Cyberbeni válasza nightmare13 (#4970) üzenetére


Cyberbeni
addikt

140 dex, 69 vit, 44 cold res, 2 socket chest armorom van (339armor+48str)
170k-ért viheted

(#4975) DjDanee87 válasza mikromanus (#4969) üzenetére


DjDanee87
addikt

A 3. (az MFes) szerintem 100-200k körül van ha érdekel.

(#4976) Cyberbeni válasza mikromanus (#4969) üzenetére


Cyberbeni
addikt

Hogy maradt ez meg a ládádban? kéket meg lvl60-asat én alapból fel sem venném a földről, a többit meg gondolkodás nélkül vendornak adnám.

(#4977) mikromanus válasza Cyberbeni (#4976) üzenetére


mikromanus
veterán

Nem akarok túl sértő lenni, de eddigiek alapján "vérkocka" körökben a véleményed erőteljesen irreleváns a komoly dolgokban. Hobbi szinten nagyon hasznos és jók az észrevételeid, de megszállottság tekintetében alulmaradsz a keménymaggal szemben. Ez nem rossz, csak jellegzetes.

Visszatérve az alapkérdésedre. Miért?
1. mert lusta voltam utánanézni ér-e valamit
2. mert olyan jól elvolt a ládában és AH "stashben" meglapulva, hogy nem foglalkoztam velük
3. Mert olyan cukik :C

arról meg mit veszek fel a földrőL:Minden raret. A fene se töri meg a ritmust midnendféle nézelődéssel, meg iLvl szint mérlegeléssel. Ha lom kerül a többi közé majd a vendor megemészti mikor tucatjával ömlesztem a nyakába. Nem fogom nézegetni melyik hányas szintű menet közben.
Végső esetben ha paraszt lennék (nem vagyok az, csak g*cinagy troll néha) megjegyezném, hogy a karaktereid felcuccolásában és sikeres üzleteid hangoztatásában nem nagyon tűnsz ki a tömegből. Biztos sikeres vagy Ah és RMAH üzletileg, de valahogy szerénységed tiltja, hogy ezzel a többieket irritáld itt a fórumon (?). Köszönöm ezek után építő jellegű észrevételeidet arról hogyan legyek sikeres és hatékony!

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#4978) Muton válasza sittes79 (#4923) üzenetére


Muton
addikt

most ment el 127500-ért :DDD

mod: bontok is egy sört :C

[ Szerkesztve ]

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#4979) Neró válasza mikromanus (#4977) üzenetére


Neró
őstag

Valakinek biztos jó szolgálatot tesznek. ;)

| www.diablohungary.hu

(#4980) nightmare13 válasza Cyberbeni (#4973) üzenetére


nightmare13
senior tag

Köszi, de ez kevés, ezt a mostani is tudja, csak allressel :)

WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

(#4981) nightmare13 válasza mikromanus (#4971) üzenetére


nightmare13
senior tag

Köszi, naci nem kell, a mostani egyelőre jó :)

Vállas kellene, gyűrű, helm, chest és esetleg öv!

Ez mindenkinek szól! Cold resisttel érdekelnek a fenti cuccok! Csóró, de becsületes vagyok!

WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

(#4982) Cyberbeni válasza mikromanus (#4977) üzenetére


Cyberbeni
addikt

Te miről beszélsz ember?
Kérlek taníts meg dps-t számolni, meg mutasd be, hogy a barbáron kívül a többi kaszt miért nem tud több, mint 50M xp-t szerezni óránként.

Azért nem muszáj felvenni minden gagyi rare-t, mert úgy jóval hosszabb idő egy run, hogyha közben 4-5-6-szor visszamész eladogatni minden szemetet.

(#4983) Sirandrish válasza Cyberbeni (#4982) üzenetére


Sirandrish
legenda

Arról beszél hogy neked annyi tapasztalatod van a játékban amit streameken látsz..
Ha azt látnád hogy Kripparian mindenét pirosra festi akkor rohannál AH-ba piros festékért mert az úgy az istenes..
Mellesleg te a hiperszuper hatékony legendary esős farmot használod...
hm...érdekes mert tegnap vagy tegnap előtt írtad hogy patch óta kiesett a harmadik, esetleg negyedik(?) legend...
Hát az veszedelmesen hatékony akkor..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#4984) Cyberbeni válasza Sirandrish (#4983) üzenetére


Cyberbeni
addikt

nem, lvl61+ cuccokat felveszem, mert nincs 403% mf gearem
és nem csak streameket is nézek, hanem olvasni is szoktam. de ezt a te write-only módoddal nem értheted.

[ Szerkesztve ]

(#4985) Sirandrish válasza Cyberbeni (#4984) üzenetére


Sirandrish
legenda

De neked nem esik annyi legend mint a jutub huszároknak...miért hagyod ott a többit?
Visszamész..20 gyors jobbklikk és 4-500K a kör végére..
Az neked is pénz nem?

Meg mennyi időt vesz el egy full körben +5-8perc? Simán megéri..legalábbis szerintem...
Főleg ilyen szuper minőségi cuccok mellett amik mostanában esnek..

Tanács: ne nézz ne olvass, tapasztalj!
Többre mész vele hidd el!

Hiába nézed hogy csinálja pityu meg feri mikor nekik 3K USD-s gearjük van, neked meg...nincs.

Amit linkeltél Wizard a másik topikba...hm..hát lehet úgy tényleg hatékony ha egy komplett maprész 4sec..

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#4986) Cyberbeni válasza Sirandrish (#4985) üzenetére


Cyberbeni
addikt

5-8 perc alatt több gold jön be földről felszedésből, mint szar rarek eladásából, ráadásul kevesebb xp-t is kapok ugyanannyi idő alatt, ha még szarakszom a tárgyak felvételével. de nyugodtan próbálhatod a kékeket is felszedni és eladni/lebontani, akkor mégkevesebb goldot fogsz szerezni ugyanannyi idő alatt.

(#4987) Sirandrish válasza Cyberbeni (#4986) üzenetére


Sirandrish
legenda

Mondjuk az igazsághoz hozzátartozik hogy az exp engem hidegen hagy..van kavics a satyiban, az ad annyi +-t hogy ne foglalkozzak a 20seces eladások miatt kiesésekkel..
Én pénzért megyek és lehet használnám is az only 61+os itemek féle farmot, de mivel olyan kegyetlen ritka az eladható drop így szerintem több goldot lehet kiszedni ha felszedem a többit is..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#4988) mikromanus válasza Cyberbeni (#4982) üzenetére


mikromanus
veterán

HA kérdésed lenne és lusta vagy hanyag lennél utánanézni, akkor nyugodtan írjad meg a kétségeidet és kérdésedet LEVÉLVBEN/PM-ben és ne a menüből irtogas mikor ingame vagyok olyanokat amik egyrészt az adott szituációban minimális prioritást élveznek (két tucat fehér és "másfél pakk" elit közt) másrészt egyértelműek. De ha ennyire benne vagy a DPS számításba kérlek oszd meg velünk az információt, hogy a legendary itemeken jelzett elemi és speciális sebzések mi alapján kalkulálódnak és mennyiben éri meg ezekbe befektetni. Csak hogy ne legyen nagyon megterhelő széámodra és kellően pontos legyek kezdjük a Magefist gloves-sal. Hm. Nos. Ha esetleg bedugod az orrod a játékba az felfrissíti az agyműködésed? Nem? hamneem? :DDD

Xp szerzés: egyszerű logika
50 milla xp-vel mennyi idő lenne a plvl 100? No, akkor nézd meg mennyi idő telt el. Számolj 12-16 óra napi kockulással. Ma lenne már ez alapján wizard plvl 100 kari, Igen? És van? Nem? Nahát. Egyszerű parasztos logika. Akkor nem szednek össze ennyit. Te összeszedsz ennyit bármelyik kaszttal? Ja, hogy ahhoz über cuccok kellenek? Akkor a fele megvan fél-überjó-cuccokkal? Bocs, ez picit támadó éllel ment, de cseppet kiegyensúlyozatlan lettem a kibiczaklatásodtól...

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#4989) Dadan01 válasza Sirandrish (#4987) üzenetére


Dadan01
senior tag

Nagyon nem éri meg felvenni minden szart a földről, de persze ettől még mindenkinek a szíve joga. Ha pl 60 alatti tárgyakkal tömöd meg a batyut, monjduk 30 darabbal, azok keményen 600-700 aranyas tételek, de kerekítsünk és legyen az egész csomag 25000 arany. Ezért teleport, 25x3 sec azonosítás, még kb 5 sec míg eladod, meg persze a sokmillás kesztyűdre figyelve teszed mindezt (+10sec), legyen az egész monjduk két perc. Szerintem ezalatt az idő alatt röhögve fel lehet szedni a földről ennyi pénzt, anélkül, hogy nézni kellene tízezredszer a kék csík vánszorgását, meg a többi sallagot, plusz para sincs, hogy eladod a kesztyűdet. Nagyon hamar bele lehet ám jönni, hogy mi az amit érdemes felvenni, és akkor egy komplett act3 puccantás legfeljebb egy teleporttal megoldható, sokkal kevesebb idióta timesink azonosítással meg teleporttal, és nem mondja el ezredszer is az árus, hogy ugyanmár éhesen ne menjél már harcolni......

(#4990) drk88


drk88
senior tag

én csak a 62+ rare meg legendarykat(+set :) ) szedem fel.

[ Szerkesztve ]

(#4991) danilla válasza drk88 (#4990) üzenetére


danilla
őstag

Én az összes 61+ itemet és szétkraftolom őket, már van 4300 inferno essence (exquisite) :DD

[ Szerkesztve ]

https://twitch.tv/ddplayzone

(#4992) mikromanus válasza Dadan01 (#4989) üzenetére


mikromanus
veterán

B verzió: minden szar raret fölszedsz és mikor visszamésza városba szelektálsz. Ha satnya szerinted ilvl 61 és azalatt minden akkro azokat nem is azonosítod hanem dobod a földre. "rutinfeladatok" tömegét gyorsabban megcsinálsz mint egy-egy részét szétszórva runolás közben (ilvl azonosítást földön). Persze ez is egy opció. Ha névről ismered a jó itemeket és jól "célzol" (nem veszel szemetet fel + villámgyors vagy) akkor lehet gyorsabb harctéren szemezgetni...
Egyébként se a földről felszedett arany és eladott szajréból képzett aranytartalék felhalmozása a legjövedelmezőbb, Inkább jó itemek eladásával lehetséges nagyot szakítani. Már ha esnek néha :D

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#4993) Dadan01 válasza mikromanus (#4992) üzenetére


Dadan01
senior tag

Pont az a lényeg, hogy ne kelljen a városba menni. Amúgy én csata közben szoktam elszórni a véletlen felszedett fehéreket, de legalább megnézem az elitek alatt, hogy vettem-e fel vmi szart. Sok pénzt csakis frankó tárgyak eladásával lehet szerezni, mint pl a int+crites lacuni bracerem volt a héten :)

(#4994) nightmare13 válasza danilla (#4991) üzenetére


nightmare13
senior tag

Én csak a 61 fölötti magicet craftolom szét, de csak ha az alapanyag piaci ára alatt van (15%-kal csökkentve) ez kb 700 aranyas határt jelent, afölött adom el vendornak. Lehet, speedrunokkal többet lehet keresni, de amíg még infernot se vittem végig, addig ez is elég.

WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

(#4995) vendingo válasza vendingo (#4962) üzenetére


vendingo
veterán

Kiraktam 30/35 milláért és 10 másodperc alatt elvitték, pedig volt olcsóbban majdnem ugyan ilyen statos :D

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#4996) Cyberbeni válasza mikromanus (#4988) üzenetére


Cyberbeni
addikt

figyu. az hogy most 50M xp-t kap óránként, az nem jelenti azt, hogy leoric gyűrű nélkül, ráadásul nem a legoptimálisabb xp szerző úton menve is ugyanennyit kapott.
de tessék, menjél reklamálni, hogy nem 50M xp-t kap óránként: [link]
Csak esélyt akartam adni neked, hogy bizonyítsd a "vérkocka"-ságodat, de sajnos elég csúnyán elbuktál.
de tessék itt van a dps számolás módja: [szumma(fizikai sebzés)*(1+%fizikai sebzés)*(1+szumma(%elemi sebzés))+elemi sebzés]*fegyver aps*(1+fegyveren kívüli ias/100)*(1+main stat/100)*(1+chc*chd/10000)*(1+plusz sebzés a skillekből/100)*(1+plusz sebzés adott fajta skillre/100)
ebből tökéletesen látszik, hogy csak akkor éri meg ilyen legendary-t venni, ha már van egy jó fizikai sebzésű fegyvered.
de kesztyűk közül mindegyik legendary szar, egy mezei trifactor sokkal jobb náluk.
Tudod van különbség a parasztos logika és az ésszerű gondolkodás között, de ezt a te parasztos logikáddal nem értheted.
és igen, bármelyik kaszttal össze lehet ennyit szedni simán, még jó cuccok sem kellenek hozzá, csak becsatlakozol valakihez, akinek jó gearje van, és szedegeted a goldot/lootot, meg kapod az ingyen xp-t ;] (persze egy kis védelem vagy ügyesség nem árt)

(#4997) mikromanus válasza Cyberbeni (#4996) üzenetére


mikromanus
veterán

Ez soká tartott. Ennyire megerőltető volt? Akkor vagy a sok infó közt eddig nem találtad, vagy eddig csak hasraütésszerűen kalkuláltál? Mellesleg a stream szép és jó, csak épp nem megy. Azt meg bárki írhatja, hogy összeszed 50 millát óránként, de a tény az, hogy akkor 2-3 hétig nem szedte össze vagy nem volt hatékony, mert "csak" 90-es szintű. Vagy az 50 milla eseti jelleggel egyszer volt meg

Meg aztán minden ennyit körmölni meg agyalni a képleteken? Bepötyögöd a hero armorydat a kalkulátorba kiszámolod a DPS-t és kedvedre skálázod/modolod a kiszemelt itemekkel. Most te komolyan ezzel a képlettel manuálisan számolsz bármit is, vagy csak szereted megvillogtatni az elméleti hátteret? Minek agyalsz mikor ezt a számítást elvégzi helyetted egy "számológép"? Persze tizedannyi idő alatt mint ezt beírtad meg is találhattad volna...

Egyébként sem esélyt akartál adni hanem önmagad akarod igazolni. Ha bármit is érdemben akarsz bizonyítani, akkor ne akkor írogass amikor ennek semmi visszakereshető nyoma és amikor a legkevésbé se figyelek oda. Udvariasságból nem azt írtam, hogy "keress utána", vagy hogy "nemtudom-nezavarj-sosenemisérdekel" erre tapintatlan vagy. Ejnyeno, kis rosszcsont :D

De akkor gyors gyakorlati kérdés:
Fegyveren van jelezve min-max dam érték, sebesség , DPS elemi min-max intervallum, crit dam, Mi az ami beletartozik a DPS és az alatta jelzett min-max damba? Elemi sebzés belekalkulálódik, vagy az változó és máshol számítja A Képlet? Ha nem elemi sebzése van, hanem minimum és maximum dam, az benne van már a fegyver DPS alatt jelzett minimum és maximum damage intervallumos értékében? Csak kiváncsiság. Hátha te (jól) tudod. Mindig is kiváncsi voltam rá, van is elképzelésem, csak "meg akarom neked adni az esélyt"... ;)

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#4998) lakisoft válasza Cyberbeni (#4996) üzenetére


lakisoft
veterán

Délután még csak 9 legendary-t talált és 89-es volt a csóka.
Estére meglett a 90 és a 90-nek a fele kb. Valamint 1x meghalt és 2 legendary-t talált. Olyan 10 körül beköszönt hogy lép. És most nincs stream mert pihen.

(#4999) Cyberbeni válasza lakisoft (#4998) üzenetére


Cyberbeni
addikt

most lett 91-es
@mikromanus: egy "vérkockának" illene az ilyet akkor is tudnia, amikor épp fehér cuccokban act4-ben küzdd 3 csapat elit ellen.

(#5000) mikromanus válasza Cyberbeni (#4999) üzenetére


mikromanus
veterán

JA. Te osztod a tanácsokat a feltörekvő nemzedéknek. Téged tartunk lexikonnak. Elméleti gurunak. Mi (királyi többes) nem tartunk fejben felesleges baromságokat ;]
a kérdésemre nem is válaszolsz? Mélységesen csalódtam benned. Na jó, nem is. Ne érezd a teljesítési kényszert. Ha nem megy, hát nem megy... :C

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Diablo 3 Trade
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.