Hirdetés

2024. július 4., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#19551) wwhy válasza hucsikoi (#19550) üzenetére


wwhy
veterán

nekem meg pont ilyen van, csak szürke, illetve más a márkája

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#19552) hucsikoi válasza wwhy (#19551) üzenetére


hucsikoi
aktív tag

A formája lényeges,hogy kisebb helyekre is odaférjen. :R

(#19553) Chesterfield


Chesterfield
senior tag

Hétfő estig lehet rendelni, átadás szerdán.
Teljes árlista:[link]

(#19554) GPSMASTER2


GPSMASTER2
csendes tag

hy all

Sürgősen keresek PCI rieser kártyát 90 fokost . vagy olyan kis gépet amiben van ilyen .

"Minden mély gondolkodó jobban fél attól, hogy megértik, mint attól, hogy félreértik. "

(#19555) hucsikoi válasza GPSMASTER2 (#19554) üzenetére


hucsikoi
aktív tag

(#19556) Tiko!


Tiko!
csendes tag

Hello mindenki;

Váratlanul 'elhalálozott' a gépem (R.I.P), közel teljes egészében, viszonylag sűrgősen keresnék vmi hasonló vagy hangyányit jobb szerkezetet, mint emez volt (AMD Athlon 64 3200+, 1Gb RAM, Ati Radeon 9600). Nem nagyon vagyok gépközelben, szóval lehetőség adtán e-mailben szóljatok inkább;

Előre is köszi

--t.

(#19557) Laraxior


Laraxior
titán

Még mindig eladó ez a rampár! Blokk nélkül! 6k az ára.

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#19558) B-L-A-C-K válasza Laraxior (#19557) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Na procid mikor jön már? :))

(#19559) NSiS


NSiS
csendes tag

Keresek s478-as lapot! mATX, lehetőleg Dual Channel, Integrált VGA (a plusz AGP nem hátrány), integrált hang, lan, vagy 2 SATA meg olcsón :)

(#19560) ngabor2


ngabor2
nagyúr

eladó egy pannon-függő samsung m300 mobil. kicsit (zseb)kopott, de működik. a tulaja szeretne egy kicsit komolyabbra/nagyobbra váltani.

(#19561) sNORh


sNORh
addikt

hol lehetne olcsón venni egy 40x60centis átlátszó Plexi lapot?

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#19562) RexpecT válasza sNORh (#19561) üzenetére


RexpecT
addikt

Praktiker!Legalábbis régebben lehetett kapni....

[ Szerkesztve ]

(#19563) Tomaaasz válasza RexpecT (#19562) üzenetére


Tomaaasz
aktív tag

Én is ott vettem. :C

Oda mentem, ahol vagyok!

(#19564) sNORh válasza Tomaaasz (#19563) üzenetére


sNORh
addikt

és mennyi az annyi? :U

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#19565) GPSMASTER2


GPSMASTER2
csendes tag

Még mindig vann sok eladó vacak :

Samsung 753 17" Flat Crt 4000 Ft
Majdnem Flat Crt 19" (medieon vagy hasonló ) 4000 Ft
Majdnem Flat Crt 17" (hasonló mint a előző) 3000 Ft
IBM 12" Crt (szervíz monitornak jó ) 3000 Ft

Kodak C330 digitális féynképező (4Mp,Video,Hang) 14000 Ft

Más dolgok :

Audi A6 Gyári xenon lámpák párban komplett 140000 Ft

"Minden mély gondolkodó jobban fél attól, hogy megértik, mint attól, hogy félreértik. "

(#19566) _seth_


_seth_
veterán

Eladó autós dolgok:

1L Castrol Magnatec 10W40 Diesel, bontatlan motorolaj
185/60 R14 Barum Bravuris még használható gumi
155/70 R13 Nokian Hakkapellitta NRW téligumi R13 opel felnire szerelve
Sony Xplod CD/MP3/Távirányító fejegység dobozában mindenével
1.3S rossz motor alkatrészei, kuplung, hengerfej, olajdekni, gyújtás része, pieburg 2e3 karburátora
Működő akkuk: Gigawatt 55Ah /Gigawatt 65Ah
Komplett E kadett műszerfal jó állapotban műanyag szellőzőcsatornákkal, gsiből (ki van vágva a komputer helye)
+ van még sokminden...

Más cuccok:

Motorola V235 Trés telefon minden cuccával

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Gigabyte C301 RGB Black - Arctic Liquid Freezer III 360 RGB Black - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#19567) Laraxior válasza B-L-A-C-K (#19558) üzenetére


Laraxior
titán

azt én is szeretném tudni... :W "csak" 3hete várom... eladtam a fasza quadom,mert elvileg jön ez..de se híre,se hamva :W

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#19568) bence78


bence78
csendes tag

Verbatim 1 GB SD kártya, újonnan, bontatlanul (1 darab van)
999 Ft

Művirág!
Díszes, és jól néz ki, illetve az ára is nagyon jó!
NARANCS
RÓZSASZÍN
PIROS

500 Ft / 12 db
Szerintem korrekt

CANON 24B és 24C utángyártott tintapatronok
180 Ft, 240 Ft

Mustek 1200UB PLUS Scanner eladó!

- 600x1200dpi, USB port
- A4-es méretű ( 216x297mm ) single pass színes síkágyas lapscanner
- 600x1200 dpi optikai felbontás, interpolációval max. 19200x19200 dpi felbontás
- scannelési módok: 48/36 bit/pixel színes, 12/10bit/pixel fekete-fehér, 1 bit/pixel szöveges
- 255 lépcsős fényerő és kontraszt beállítási lehetőség
- USB ( PC és iMAC )
- hideg katódlámpás megvilágítás, nem kell hálózati adapter !!!

3k

Saitek Cyborg 3D USB joystick
ilyen:

3k

----- inkabb emailben keressetek mert a pht mar nagyon ritkan hasznalom -----

(#19569) kavicssli


kavicssli
addikt

ELADÓ :D

Sony Ericsson USB Kábel
2db piros SATA kábel
Bontatlan Samsung U600 headset
Bontatlan Samsung U700headset
2Db SATA-s tápcsati átalakító!
ATI Crossfire híd
Nokia9300 Dokkoló+USB kábel!

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#19570) kavicssli


kavicssli
addikt

Úgy néz ki Animatrix kollegával lesz egy kis gondom! :(( :((( :W Nem gondoltam volna meg róla!De megvárom mit ír vissza...utánna repül a fekete pont! :((( :((

[ Szerkesztve ]

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#19571) bence78 válasza kavicssli (#19570) üzenetére


bence78
csendes tag

miért? mit csinált? :F

----- inkabb emailben keressetek mert a pht mar nagyon ritkan hasznalom -----

(#19572) kavicssli válasza bence78 (#19571) üzenetére


kavicssli
addikt

Pénzzel károsított meg! :((( nem sok de engem nem érdekel hogy 1000-al vagy 20.000el károsít meg az illető és simán a szemembe hazudott! Nagyot csalódtam benne! :((( Kíváncsi vagyok mit fog mondani! :F

Képes volt simán a szemembe hazudni és átbaszni! Fene a ...Írom is a sztorit a megfelelő topicba :((( :W

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#19573) kavicssli válasza kavicssli (#19572) üzenetére


kavicssli
addikt

Sztori!

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#19574) NSiS


NSiS
csendes tag

Valaki megy fel pestre jövő héten? Egy lapot + procct kellene elhozni, mert a srác nem hajlandó postázni.

(#19575) bence78 válasza NSiS (#19574) üzenetére


bence78
csendes tag

én megyek csütörtökön, jövök pénteken, de hogy mekkora csomaggal utazom, és lesz-e időm, azt még nemtudom

ha nem találsz senkit, akkor írj rám egy privit kedd-szerda körül, és tudok bővebbet mondani

----- inkabb emailben keressetek mert a pht mar nagyon ritkan hasznalom -----

(#19576) bence78 válasza kavicssli (#19572) üzenetére


bence78
csendes tag

húúú... na ezt nem gondoltam volna róla :(((

----- inkabb emailben keressetek mert a pht mar nagyon ritkan hasznalom -----

(#19577) NSiS válasza bence78 (#19575) üzenetére


NSiS
csendes tag

:R

(#19578) NSiS


NSiS
csendes tag

Eladó Codegen ház + FSP350-60HLC (Active PFC) egyben 5k-ért.
kép1
kép2
kép3

Eladó ATX ház + Mercury 300W mercury táp egyben 1k (a táp nem tudom mennyire megbízható, csak kipróbálva volt egy 2 perc erejéig)
kép1
kép2
kép3

(#19579) qfm válasza kavicssli (#19573) üzenetére


qfm
senior tag

Amit én kinéztem chesternél pár napja ram és proci annak is emelkedett az ára (proci több mint 1k val, ram 0,2k val, bár ezek nem ugyanazok de lehet hogy csak esetleg annak az árát nézte amit ő akart venni)

(#19580) simondr


simondr
senior tag

Sürgösen ELADO!

Kék szinü,plüss huzatos, luxus kivitelü fotelágy. képek a #19529-ben. néhány kisebb kopás van rajta egyébként jo állapotu. méretei: fekvőfelület: 80*185cm teljes méret: 95*190
uj ára 50.000forint volt 6éve( és ma is ennyi...)

/fix/ÁRA: 5000Ft

[ Szerkesztve ]

(#19582) Incognito


Incognito
senior tag

Hi
Kitől tudok SOS-ben írható DVD lemezt venni (lehetőleh Toyo-s Verbatim)?

(#19583) kavicssli válasza qfm (#19579) üzenetére


kavicssli
addikt

2008-10-09 14:54:46 Ekkor küldtem a privit neki kimásolva ezt

RAM Kingmax 800MHz1024MB 99hónap 3 200 Ft

és akárhogy nézem az árlista Utoljára frissítve: 2008.10.08.
szóval tuti nem volt frissítve arról nem is beszélve hogy most is RAM Kingmax 800MHz1024MB 99hónap 3 200 Ft ennyi az ára!

Csak én megettem ezt felemelte Chester az árakat dumát! :W

[ Szerkesztve ]

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#19584) gps76 válasza kavicssli (#19583) üzenetére


gps76
őstag

Ezek elkerülésére, meg hasonló interneten nézhető dolgok valódiságának ellenörzésére én 900 Ft-os mobil internetet használok,amivel akármikor rá tudok nézni egy telefonnal a netre(mini operával az oldalak 90%-a megnézhető).Sokszor meló közben arról irogatok ide is.Ennyit megér szerintem már csak emiatt is,mivel én is voltam már hasonló helyzetben,és pillanatok alatt tudtam ellenőrizni.

Eladók
- Siemens Gigaset ADSL modem routerrel egybeépítve 54 Mb/s WLAN-nal 4 LAN port-tal.4 k
- Microsoft Force Feedback játékvezérlő kormány pedállal.A legjobb amivel eddig játszottam,ki tudja rántani az ember kezéből a kormányt.5 k
- Thrustmaster játékvezérlő kormány pedállal.USB-s.4 k
- Microsoft Sidewinder 3D pro plus 4 tengelyes(előre-hátra,jobbra-balra,csavarni jobbra-balra,tolóerő) joystick.Nincs benne potméter,digitális működésü.4 k

A játékvezérlők game portosak - kivéve a Thrustmaster -,de ha kell van hangkártya is hozzájuk.

- Notebook univerzális töltő(15,16,18,19,20,22,24Volt 6 Amper),különböző fejekkel. 6 k
- HP PSC 1510 multifunkciós nyomtató(szkenner is,gép nélkül tud másolni).8 k
- Firewire PCI kártya.1,8 k
- SATA raid PCI kártya.2 k
- FSP 350 W pfc-s tápegység 12 cm ventivel.3 k
- Colorsit 450 W-os tápegység 12 cm ventivel.2.5 k
- Mercury 400 W-os tápegység.1.5 k
- Abit NF7 alaplap hibásan.2 k
- Sok rossz tápegység. ? k

(#19585) rspeti


rspeti
csendes tag

1Hetet sem használt H4 bi-xenon szett elado. 1Év garanciás. (MArtincaraudio)

[ Szerkesztve ]

Turbómotor és Fullframe

(#19586) _seth_ válasza rspeti (#19585) üzenetére


_seth_
veterán

Ára? Miért adod el?

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Gigabyte C301 RGB Black - Arctic Liquid Freezer III 360 RGB Black - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#19587) werszomjas válasza rspeti (#19585) üzenetére


werszomjas
őstag

UP a jó cuccnak :C

üdv

(#19588) rspeti válasza _seth_ (#19586) üzenetére


rspeti
csendes tag

Mert el fogom adni a kocsit nemsokára, meg mert kell a pénzmásra

[ Szerkesztve ]

Turbómotor és Fullframe

(#19589) BLeP_i


BLeP_i
tag

vadhúst ócsón de jót nem tud valaki Debrecenben? :)

http://vister.hu

(#19590) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

Nokia N95-t keresek áron alul azonnali kézpénzes fizetéssel...

(#19591) trl_master


trl_master
tag

telefonokhoz:
-akkumulátorok
-elő és hátlapok
-töltők
-adatkábelek
-headsetek
mindegyik új! szinte bármilyen telefonhoz! pm-be lehet érdeklődni!

vmint:
IBM 600e
366mhz
160mb ram
20-as vinya
dvd olvasó (a firmwire frissítésésre van szükség, mert a dvd-r-es lemezekkel akadnak gondjai)
13,3-as kijelző, karc- és pixelmentes
trackball-os, de a sapkája hiányzik, könnyen pótolható, itt a PH!-n is árulják
külső floppy meghajtó
akksi (úgy nézem h egy fél órát bír)
gyári adapterével
friss xp rajta...
jó kis gép, én most is használom, nincs rá panasz, viszont mivel gumiborítású kívülről, ezért enyhébb karcok látszanak rajta, viszont belül hibátlan!
Nos ezt a notit cserélném asztali konfigra! Lehet ajánlatokat tenni, legalább egy P4-es gépre gondoltam! a legjobb ajánlattevő nyer! :R

[ Szerkesztve ]

"Ha belekezdtél hát folytasd tovább..."

(#19592) pizzas84


pizzas84
tag

Inno3d GeForce 7600GT(pci-e;gddr3)
+Zalmann Vf700
+Potméter

Fix:6k

(#19593) birq


birq
csendes tag

szasztok!

wlan usb dongle-t keresek...

üdv: Attila

(#19594) dbius válasza kavicssli (#19573) üzenetére


dbius
veterán

Szerintem hallgattassék meg a másik fél is. Egyáltalán nem ilyennek ismerem Antit...

Megbeszélhettétek volna előbb a dolgot higgadtan, mielőtt kiteregetsz részleteket. :K

Anno mikor egyetlen közös bizniszünk kapcsán nekem Veled volt problémám, mert csupán hitegettél, én sem teregettem ki semmit, csak levontam a konzekvenciát, hogy kivel nem szabad többet üzletelnem itt a ph-n... :(((

Igen, jól gondolod, ezt most szándékosan említettem meg Veled kapcsolatban, hogy eszedbe jusson az, hogy Te sem voltál korrekt minden ph-s üzletben...

(#19595) ngabor2 válasza ngabor2 (#19560) üzenetére


ngabor2
nagyúr

no, kicsit kiegészíteném egy irányárral: 8k.

valamint keresk egy, már említett komolyabb, vagy legalább kicsit nagyobb mobilt. kikötések:
- nem SE, az okát nem tudom.
- kamerás, lehetőleg vga-nál jobb
- bővíthető memória
- pannonos, vagy független
- max. 10k

(tudom, hogy elég "érdekes" igények, dehát kiscsajból van az igénylő :D)

(#19596) pisti666 válasza dbius (#19594) üzenetére


pisti666
tag

Én is már évek óta üzletelek antival és eddig nagyon is korrekt volt velem mindig szóval kiváncsi lennék story másik felére is .....

Debreceni páros (daa-raa és én) By:PindurAnna "Hajtsd végre a küldetésedet minden erőddel. Ne ess kétségbe az utolsó leheletedig. Érd el, hogy a halálod számítson!"

(#19597) ngabor2


ngabor2
nagyúr

valaki járt mostanában a hétvezér 33 alatt? azt láttam, hogy ismét üzemel a bolt, csak azt nem tudom, hogy a profil teljes egészében maradt-e, és hogy az új tulaj/boltvezető ph-s e, vagy még nem :D

(#19598) kovy79 válasza ngabor2 (#19597) üzenetére


kovy79
őstag

Tudtommal még nem.

''ha annyira NAGY hozzáértő vagy akkor azt is tudnod kell(ene) , hogy a 9550 ugyanaz mint a 9700-as!'' by bandika2006

(#19599) bence78


bence78
csendes tag

Van egy eladó ROBOGÓm! Belső sisaktérrel + sisakkal, nyáron vásárolt, új akkuval.
Fogyasztása 3-3,5 liter. Biztosítás rá: kezdő kategóriával 5 ezer forint körül évente :Y

50 cm3, B katergóriával vezethető.

Gumik, motor, fékek rendben vannak, azonban van pár hibája is. Én nem foglalkoztam a javításukkal, mivel így is megy, mint a hasmenés, szóval nem kötelező rá költeni, anélkül is használható. Én is így használom már jóideje napi 12km-re. Kb. 15-20 ezer forint ráköltéssel teljesen tökéletes állapotba hozható.

Akit bővebben érdekel, küldjön privit, és küldök neki képeket + bővebb technikai adatokat!

Ja és az ára: 45ezer forint

Érdeklődő az van, de vevő is kéne :D

----- inkabb emailben keressetek mert a pht mar nagyon ritkan hasznalom -----

(#19600) bence78 válasza bence78 (#19599) üzenetére


bence78
csendes tag

pda, asus eee pc, vagy msi wind csere szóbajöhet, kipótolnám

[ Szerkesztve ]

----- inkabb emailben keressetek mert a pht mar nagyon ritkan hasznalom -----

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.