Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#22) danesz17


danesz17
csendes tag

Estefelé kellően ki voltam égve, úgyhogy csabival átmentünk boltba, vettünk pár üveg sört, amit hóban hűtöttünk le, amíg elpöppentettünk pár cigit. Miközben cigiztünk, a távolból egy ismerős alakot vettem észre, Ákos közeledett egy szatyor sörrel(ilyen egy igazi haver :D )Mint mondottam kellően ki voltam égve, így előkerült az unicum next is, majd begyújtotuk a pipát. Ekkor már erősen küszködtem az álmossággal, de még olyan 1-2ig kihúztam valahogy.
Reggel ismerős női hangra ébredtem...Noncsó jött szanához, mert vizsgázni voltak, és főzőcskéztek, pontosabban túrófánkot csináltak nekünk :D A kis tündérek ;) Bazz, arrajöttem rá, hogy ez a noncsó jó nő...bár nem kis munka lenne újra összemelegedni vele,hisz a ritás sztori óta nem foglalkoztam vele, de nem esélytelen. Elvileg szilveszterkor ütközünk, csak meg kell majd írnom neki hol szilveszterezünk. Kezemben a döntés...ezt már szeretem...Csináltamegy tesztet barátikör.com-on, eddig 50%-ot értek el rajta maximum, sokan 40%-ot értek el, pl Szana, lakótársam, és pl Noncsó is...pedig van különbség 2-jük között, hogy szanával együtt lakok, noncsóval meg eddig nem sokszor találkoztam...szana rossz ember ismerő :D
Nem sokára megyünk ebédelni egyet a srácokkal, egy amolyan karácsonyi kajáljunk együtt :D

"Altissima quaeque flumina minimo sono labuntur" "A legmélyebb folyó hömpölyög a legkisebb zajjal"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.