Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  D-link dl 624 router help!!!! (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) * GeniuS *


* GeniuS *
tag

Akinek ilyen routere van segítsen ..Hogyan lehet installalni????

(#2) steve@prhw válasza * GeniuS * (#1) üzenetére


steve@prhw
őstag

1. Hálózatok, szolgáltatók topicba való... (átrakatom)
2. Van már ilyen témákkal foglalkozó topic...
3. Infó kellene. Nem mindegy, milyen a neted, illetve hogy kábelesen vagy kábel nélkül csatlakozol hozzá.

szerk: klasszikus installálásra nics szükség, néhány beállítás szükséges

[Szerkesztve]

''Egy bármilyen Annál jobb hogy új és Fényképezős!'' by Rolabola

(#3) * GeniuS *


* GeniuS *
tag

és nem lehet ezt net nélkül csak hálozatmegosztásra használni????

(#4) steve@prhw válasza * GeniuS * (#3) üzenetére


steve@prhw
őstag

Alakulunk, látod...

Dehogynem. Akkor a WAN-portját szabadon hagyod, és marad a 4 LAN portos +WLAN switch. Tehát net nem lesz rajta. Akkor a legegyszerűbb, ha rákötsz kábellel egy gépet (az IP-cím kérését hagyd automatikuson), és a böngészőbe beírod: 192.168.0.1 Itt feljön egy ablak, ott a usernévnek admin-t adj, pw üres. Így jutsz el a konfig. felületre. A varázslást kihagyhatod, mivel nincs net. Elég, ha a wlan-részre benézel adsz egy ssid-t (ez fogja azonosítani a vezeték nélküli hálót), esetleg belősz egy WAP (ha a kártyák is támogatják, akkor WPA) - titkosítás, valamint az advanced / performance résznél kikapcsolod az ssid-broadcast-ot.

''Egy bármilyen Annál jobb hogy új és Fényképezős!'' by Rolabola

(#5) * GeniuS *


* GeniuS *
tag

de van 3 db vezeték nélküli kártyám is meg ez a routet ezt kéne használni csak hálozatba vezetékek nélkül..ezt lehet???

(#6) steve@prhw válasza * GeniuS * (#5) üzenetére


steve@prhw
őstag

A kezdeti konfiguráláshoz (és később is) mindenképp ajánlott kábellel rányomni a gépet. Ha belövöd a wlan-dolgokat, akkor menni fog kábelen és kábel nélkül is a háló.

''Egy bármilyen Annál jobb hogy új és Fényképezős!'' by Rolabola

(#7) * GeniuS *


* GeniuS *
tag

és utánna kihuzhatom a kábelt és megy az egész???

(#8) micro válasza * GeniuS * (#7) üzenetére


micro
addikt

ja

Klaviatúra, képernyő, EGÉR!, meg az a doboz, tudod a gép LELKE..

(#9) * GeniuS *


* GeniuS *
tag

köszi szépen..

(#10) Soma01


Soma01
veterán

D-Link DI-624 router tud AP módban űködni? Vagy tud egy másik ugyan ilyen routerhez kapcsolódni vezeték nélkül?
Egy ilyen routert akar venni 1 haver, de nem tudom eldönteni,hogy tudja e ezt a funkciót. (úgy látom eddig,hogy nem :F :O )

(#11) cibethiena


cibethiena
csendes tag

Sziasztok!

Hirtelen felindulásból egy D-Link 624 tulaja lettem. A bibim csak az, hogy a fw 4.03DE . Igen, annyi a bajom vele, hogy német. Angolt kerestem, de az a baj, hogy a megfelelő verziószámhoz sehol nem találok fw-t. Ennek a routernek a verziószáma D2. Angol oldalon csak D2G-hez való, igazából nem tudom, hogy rá merjem-e frissíteni a 2 napos routerre, a taiwani support oldalon pedig a ???-ek miatt fogalmam nincs hova kellene kattintani, igazából onnan nem szívesen tölteném le. Ha valakinek lenne egy linkje amiről a firmwaret nem csak az ellenség anyósának ajánlaná, azt megköszönném :)

cibethiena

(#12) Fricu válasza cibethiena (#11) üzenetére


Fricu
tag

Hát tanulj meg végre kínaiul (vagy hogy beszélnek arra).
:)

Amúgy nem kell félni, ha rossz, nem rakja fel (igaz nem szól, de nem írja felül).
Ezen a linken látható, hogy a D-n belül már nincs különbség:
http://www.dlinktw.com.tw/support/download_version.asp

letöltöttem vele a verzió-tájékoztatót is, abban látszik (angol), hogy ez való neked.
Megpróbálom átküldeni mailben a bin-t, meg a pdf-et összezippelve

Fricu

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  D-link dl 624 router help!!!! (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.