Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Csodaszerek rák ellen

Hozzászólások

(#51) brownus válasza FehérHolló (#50) üzenetére


brownus
veterán

lehet...

azt is hülyeségnek tartod, hogy a betegségek eredete nagy részben lelki eredetű?

nem egy példát hallottam már, hogy kemo nélkül meggyógyultak rákos betegek, pl. helyes, teljesen új, eltérő táplálkozással. pozitív életszemlélettel.
pl. Feldmár is ír erről a A tudatállapotok szivárványa című könyvében...

nem lenne jó, ha ez tömegesen elterjedne, hová jutna a gyógyszeripar. abban szerintem kiegyezhetünk (igaz ez nagyon off), hogy az is nagy maffia.

kedvencem, mikor a mellékhatások között fel van sorolva: szedése halált okozhat. ennél nagyobb bajunk ne legyen:D

[ Szerkesztve ]

(#52) FehérHolló válasza brownus (#51) üzenetére


FehérHolló
veterán

A saját könyvemben én is azt írok, amit akarok. A spirituális alapon történő gyógyítás, amit az említett Feld András is pártol, pedig kuruzslás. (Egyébként az említett könyvre egy tudományos hivatkozást tart számon a google, egy "New Age"-ről írt cikket.)

Én is hallottam rákos betegről, aki a végső stádiumból gyógyult ki, távolabbi ismerősöm. Na és? 1-5 ppm arányú kivételre viszont nem lehet érveket és tudományt alapozni.

Azt nem tagadom, hogy vannak lelki eredetű betegségek is, különben nem lennének pszichológusok/pszichiáterek. De amit az ipse a baktériumokról állít az általad linkelt dokumentumban, majd alaptörvényként kezeli, már önmagában bőven kimeríti a népámítás fogalmát.

Skynet is real. It's called Google.

(#53) brownus válasza FehérHolló (#52) üzenetére


brownus
veterán

ezt majd az idő eldönti:) (de inkább a gyógyszergyárak)

tegyük fel igaza van, és a rák megszűnik létezni mint betegség, később lesz helyette más, amit az ember "kitalál" magának. mert ilyen.

de félreértettél, pl. ha valaki allergiás valamire az is lelki eredetű. nem a pszichológusokra gondoltam... pl. egy nátha is is lelki bajokra utal.

[ Szerkesztve ]

(#54) brownus válasza brownus (#53) üzenetére


brownus
veterán

nem pont idevág, de nem jut eszembe jobb példa és talán érzékelteti én, hogy gondolom:

itthon rengeteg ember szenved magas vérnyomástól, mert érszűkületi problémájuk van, érelmeszesedés, meg kövérek, plusz a mozgás hiány is rátesz egy lapáttal. erre mi történik? kiló számra zabálják a gyógyszereket, aztán már a betegségre szedett gyógyszerek mellékhatásainak az enyhítésére is szednek valami szart. ez ma a tudomány.

mi lenne a megoldás? nem kéne nap mint nap húst hússal enni, a sok tartósító szeres, kemikáliákkal teli konzervált ételeket, édességeket, stb... ja, meg mozogni kellene. de sok embernek a sport az, hogy végigzongorázza a sport csatornákat a tv-ben. sajnos van ilyen a családban... és nem lehet velük beszélni, nem fogják fel...

a másik ami szomorú, pedig itthon rengeteg gyógynövény van, hogy nem használjuk őket a gyógyításban, pedig kellene...

szerk: a helytelen életmód számtalan betegség gyökere...

+ rengeteg a dohányos, az alkesz, depressziós, sok dologban élen járunk az eu-ban.
akinek van pénze nyisson patikát, tuti biznisz... :(

[ Szerkesztve ]

(#55) dave93


dave93
őstag

Nagymamám 68 éves októberben derült ki hogy gyomorrákos. Meg is kapta az első kemo-t, sajnos iszonyat módon legyengült tőle, vérhányás, stb. Megrendeltük neki 20kért a COD teát, Dr. Dávid Tamás professzor csodaszerét, nagyon hisz neki, de sajnos olyan rossz izű hogy nem tudja meginni, egyből visszajön. :( Sajna nincs csodaszer, csaj fájdalomcsillapítás :( :( :( :(

(#56) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

A kemoterápia majdnem olyan, mint az Orange dzsungelirtó vegyszer. És nincs is rá garancia, hogy miután végigment a terápia, biztosan el lett fojtva a rák. Sőt, kemo mellett is terjedt tovább az egyik rákféle ismerősömben, aki végül belehalt a rákkal való küzdelembe. :(

Ha megtudnám, hogy rákos vagyok, inkább a halál emberséges módjait kutatnám fel. Nincsenek csodaszerek. Háromszor néztem végig a leépülés folyamatát. :( És nincs remény egy pont után. Az már tömény szenvedés.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#57) dokar


dokar
addikt

a feleségemből 2007 januárjában rosszindulatú daganatot távolítottak el a bal szeme mögül. kapott utána negyed évig sugárkezelést és kemoterápiát. ezt befejezően 2-3 havonta pedig MR, CT, vérkép... stb vizsgálatok voltak. a műtét előtt pár héttel és utána is folyamatosan iszogatta az aloe vera gélt. fél liter több ebből, mint 7000 HUF-ba kerül! talán napi fél decit iszik meg. használt még mellette más forever living products-os dolgokat is, természetesen horror áron. mindenki olyan jókat írt erről az aloe veráról, vhol ki is jelentették, hogy 100%-os a hatékonysága a rák ellen. ezeknek üzenem, hogy kapják be! ugyanis 2 év után kijött újra a daganat, megint meg kellett műteni 2009 januárjában. múlt héten kapta az egy hetes kemóját. hamarosan megy sugárra is, de már korábban olyan sokat kapott, hogy a szeme épségének megőrzése nem garantált. leegyszerűsítve akár még meg is vakulhat a bal szemére. az egyik orvos javasolta az avemárt, most már azt is szedi. 13 ezer HUF per doboz per 30 nap. annyiféle csodaszerről hallottam már, mindegyik rendszeres szedése egy vagyonba kerül, de az orvostudomány egyet sem ismer el (az avemárt legalább egészségpénztár elismeri). a sok kuruzsló pedig kerüljön a pokolra, aki azért kínál alternatív segítséget brutál (embertelen) áron, mert a szenvedő ember úgyis mindenbe meg akar kapaszkodni. ezek a szerek mind csak táplálékkiegészítők, de a rákkeltő dolgokat nem lehet teljesen kiszűrni. alapból a víz, de még az oxigén is rákkeltő.

extra - SEXRay

(#58) Robar


Robar
csendes tag

Az Avemar-t szedte kersztanyám két hónapig, de az sem ért semmit. Az Édesanyám is rákban halt meg. Próbálkoztunk nála is csodaszerekkel, még a kocsimat is eladtam, hogy tudjak vásárolni, de nem segített egyik sem.
Egy hete temettük el a barátomat, agy és tüdő daganatot műtöttek ki belőle. Járt sugárkezelésre is kemóra is, de fél év alatt elvitte ez az átkozott betegség. Egyszerűen borzasztó ahogy fülemésztette a szervezetét. Csodaszerek nincsenek.

Ha boldog akarsz lenni, tűzz ki bármilyen célt, csak egyet ne. Magát a boldogságot.

(#59) Eagl3 válasza dokar (#57) üzenetére


Eagl3
veterán

A forever termékekkel kapcsolatban annyit tudok mondani, hogy valóban első osztályú termék és valóban rengeteg dologra jó de legjobban a megelőzésre. Az, hogy a feleséged nem gyógyult meg attól, hogy itta a gélt sajnálatos, de nem meglepő. :(
Nem tartom viszont kizártnak, hogy ha nem itta volna a gélt, rosszabb lenne az állapota illetve még nehezebb lett volna a felépülése.
Valóban elképesztő drágán adják a forever termékeket, de ez csak hazénkban van így. Amerikában lényegesen olcsóbb. Ez is csak a jó magyar mentalitás miatt ilyen kurva drága, lehúzkodjuk egymást.
Azt tanácsolnám, hogy ha megtehetitek, akkor ne hagyjátok abba a fogyasztását, én is napi rendszerességgel innám ha telne rá :)

(#60) Markgx10 válasza Robar (#58) üzenetére


Markgx10
őstag

Egy kicsit vitatkoznék veled. :U Nekem a kisfiam máját támadta meg ez a kurva rák, még csak 2 éves volt, amikor diagnosztizálták nála. A kezelések mellett kapta az avemart és onnantól kezdve:
- egy kemoterápia alkalmával sem ment a fehérvérsejt-száma a normális alá! (amíg nem kapta, addig pár százas értékekre ment le)
- evett azokon a napokon is! (amíg nem kapta, addig semmit)
- a kezelések első pár hónapjának végén (a fő műtét előtt) az orvosok is megdöbbenve tapasztalták, hogy a töredékére ment össze a daganat, mint azoknál általában, akik nem kapták
Szóval az Avemar, azt leszámítva, hogy iszonyat szar ízű :D, számomra csodaszer. :U

Mióta az az egy év letelt ameddig ez tartott, a Culevit nevű tablettát adjuk neki megelőzés (kiújulás) céljából és (lekopogom) azóta már 4 és fél év telt el és eddig nem jött vissza. :R

(#61) Robar válasza Markgx10 (#60) üzenetére


Robar
csendes tag

Adjunk hálát Istennek. Ez valóban jó hír.
Én sajnos csak az általam tapasztaltakat kellett hogy leírjam. Keresztmamámnál már nem tudott segíteni az Avemar. Szerintem előrehaladottsági állapottól is nagyban függ a hatékonysága a gyógyszernek, és a külömböző fizikumú emberek másként reagálnak ugyanarra a szerre.
Nálunk Édesapámnál volt probléma a májjal, egy autóbaleset során kettérepedt. Vettem emberi fehérjét, ami üveg tartályokban volt tárolva és azt adták be neki. Őrülten drága volt, de segített. Hogy bírtátok ki lelkileg azt, hogy a gyermek beteg és szenved. Borzasztóan nehéz lehetett. Én akkor is ki vagyok borulva, ha egyszerűbb hétköznapi betegsége van, és látom, hogy szenved. Azt kell hogy mondjam, mindent kibírok, csak egyet nem: ha gyermeket látok szenvedni. OLyankor érzem, hogy megszakad a szívem.

Ha boldog akarsz lenni, tűzz ki bármilyen célt, csak egyet ne. Magát a boldogságot.

(#62) dokar válasza Markgx10 (#60) üzenetére


dokar
addikt

Beszélgettem a megfelelő szakemberekkel a témában. Sajnos csodaszerek nincsenek! Nem véletlen, hogy egyiket sem minősítették gyógyszernek. Se hazánkban, se máshol. Egyedül a szervezet öngyógyító képessége tud gátat szabni ennek a szörnyű betegségnek (az orvosi ellátáson felül). Ehhez kitartás, boldogság és hit kell; hinni kell, hogy a betegség legyőzhető. A csodaszerek egyedül a placebo* hatás miatt tudnak segíteni.
*:A placebo olyan orvosi művelet vagy készítmény, mely a páciens állapotának javítását kívánja elérni valódi beavatkozás vagy hatóanyagok nélkül, pusztán a kezelésbe vetett hit által. A placebo tehát „látszólagos gyógyszer”, amely azonban sokszor – lelki úton – tényleges javulást tud elérni.
A legjobb megoldás tehát, hogy ha biztosítjuk a daganatos beteg boldogságát (kemo- és sugárterápia mellett). Ezt lehet szeretettel, gondoskodással, törődéssel vagy akár csodaszerekkel is. De ami nagyon fontos, ami miatt a rákgyógyításban résztvevő legjobb orvosok miért nem ajánlják a csodaszereket: Mert lehet, hogy többet árt, mint használ. Vannak akik elfordulnak az orvoslástól vagy a megfelelő táplálkozástól és ezáltal rontanak egészségügyi állapotukon.

(#59) Eagl3: A Forever cuccos egy nagy humbuk, MLM-es ökörség, remélem hamarosan bíróság elé kerülnek.

[ Szerkesztve ]

extra - SEXRay

(#63) Markgx10 válasza Robar (#61) üzenetére


Markgx10
őstag

Igazából, bármilyen rossz is volt az állapota, én 100%-ig biztos voltam benne, hogy meggyógyul (pedig általában nem vagyok ilyen optimista, de akkor furcsa mód, hiába mondott bárki bármit, meg voltam győződve, hogy semmi baj nem lehet), pedig voltak olyan kritikus időszakok, amikor nem sok esély volt arra, hogy túléli. Utólag azt mondom, hogy még egyszer nem bírnám ki, de persze, ha arról lenne szó, akkor újra végigcsinálnám, ahogy te is simán, a gyermekéért mindent megtesz az ember. (főleg, hogy ilyen helyen jön rá, pontosabban látja a többi kisgyereken, hogy még sokkal durvább fajtái is vannak a ráknak és igazából nekünk még "szerencsénk" is volt).

Dokar: Persze, igazad van, de számomra az abszolút csoda volt, hogy míg az előző kemoterápiák alatt és után, volt olyan, hogy 7 napig csak infúzióról táplálták, mert meg sem mozdult(!), addig az Avemar szedésének első pillanatától kezdve evett, ivotté és nem tudta lerombolni a szervezetét az a méreg. Ez ott, abban a pillanatban csodának tűnt. :B

(#64) Eagl3 válasza dokar (#62) üzenetére


Eagl3
veterán

"A Forever cuccos egy nagy humbuk, MLM-es ökörség, remélem hamarosan bíróság elé kerülnek."

Nem azon múlik a termék minősége, hogy hogyan árusítják azt.
És elárulom neked, hogy a forever termékek orvosilag bizonyítottak, a First például kötelező kellék minden kórházban\mentőautóban.

[ Szerkesztve ]

(#65) dokar válasza Eagl3 (#64) üzenetére


dokar
addikt

Inkább akkor már zöldség nagyker és hozzájutok a szükséges vitaminokhoz és ásványi anyagokhoz lényegesen olcsóbban. Meg már a cég neve is nevetséges: Örök élet termékek. Feleségemre is ráerőltették a 100%-os hatékonyságú méregdrága Aloe Verát meg az antioxidáns tablettákat. Az orvos megmondta, hogy kidobott pénz, a különbözetből pedig olyan dolgokra költsünk, amikben örömét leli az asszony. Én inkább hazánk legjobb tudású orvosainak hiszek, akik ezt tanulták, tanulmányozták, kutatták, az egész életüket erre áldozták és komoly szakmai tekintéllyel rendelkeznek nemzetközileg is. A lényeg, hogy ezek a Forever dolgok max táplálék kiegészítők azoknak, akik nem megfelelően táplálkoznak, de semmiféleképpen sem gyógyszerek, legkevésbé pedig csodaszerek. Egyébként amikor volt egy tüdőgyulladásom, akkor a torkom nagyon begyulladt. Már napok óta nem tudtam enni/inni szint semmit, ekkor vett a feleségem a természetgyógyásztól First-öt, hogy ezzel permetezzem a torkom. Sajnos ez sem hatott, sem azok a fájdalomcsillapítók (Strepsils, Mebucain), amiket recept nélkül lehetett kapni. Végül vettem egy üveg Unicum-ot, aztán pár óránként megittam egy felest. Fél nap után már tudtam enni, másnapra pedig már a fájdalmaim is elmúltak a torkomban.
Nagyon elkanyarodtam a témáról, kívánom minden daganatos betegnek, hogy találja meg azt, amibe a legjobban kapaszkodhat, fogja meg erősen és húzza fel magát ezen akár egy indán, egészen addig, amíg teljesen ki nem mászott ebből a betegségből. Utána ne nézzen vissza, hanem élvezze az életet.
Egy kis biztató mindenkinek: Tanulságos!

extra - SEXRay

(#66) glutamin


glutamin
őstag

Állítólag a cukorfogyasztásnak is van köze a rák kialakulásához. Én úgy tudom bizonyos ráktípusok esetén az étrendből is nagyon vissza kell venni a finomított cukrot. (a rákos sejtek anyagcseréjében vesz valahogy részt ~táplálja őket)

A barackmag bele meg valami ciánszerű vegyületet tartalmaz.

Ugyanakkor a rák részben genetikai eredetű is. Van aki nagyon nem vigyáz magára mégsincs semmi baja, mások meg az egészéges életmőd mintaképei, mégis megjön a baj.

[ Szerkesztve ]

„When you have money in hand, only you forget who are you. But when you do not have any money in your hand, the whole world forget who you are. It's life.“

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Csodaszerek rák ellen
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.