Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Matr x


Matr x
aktív tag

Szétnéztem, és úgy láttam, hogy a legtöbb téma, amivel foglalkozok, abból van téma. De egy valamit nem találtam.

Csocsó... nem volt a keresőben, de gondoltam, hogy a PH!-nak szüksége van erre, így várok ide mindenkit, aki egy kicsit is közelebbi kapcsolatba került ezen műanyag focistákkal.

Sztorik, nagy meccsek, beszólások jöhetnek. Ha valami más is van, akkor az is jöhet :))

Mindenhonnan csak zubog a sz@r, már nem is győzünk elállni alóla... --- ''Aztán egymásra ne lődözzetek!'' - Muterom paintball előtt

(#2) nilrem


nilrem
tag

Ez tetszett legjobban Tekeros foci

Az élet a legjobb játék próbáld ki!

(#3) Agyasima válasza Matr x (#1) üzenetére


Agyasima
senior tag

Hehe, szvsz nem leszünk sokan, akik hódolunk e ''sportnak''. Ha tévednék: MÁSZÁS NINCS!

toledói csöcsparádé | ''Az ég kék volt, a szemed szürke, én zöldet hánytam...'' | Trutymó terror

(#4) Matr x válasza Agyasima (#3) üzenetére


Matr x
aktív tag

Lehet... bár elég nagy szórásnak kell lenni, mert a 14000 regisztrált tagból úgy 200 aktív... kellene lenni vagy 3 embernek, aki még ismeri....

Vagy más: a Lan-tapasztalatok topic is nemrég indult. Ne mondd, hogy senki se lanozott...

De már te itt vagy, így már ''sikeres'' a téma :))

Mászás? Nincs. Nálunk. Nem emléxek olyanra, hogy mi másztunk volna.... de nullra csak 1szer vertek minket...

Mindenhonnan csak zubog a sz@r, már nem is győzünk elállni alóla... --- ''Aztán egymásra ne lődözzetek!'' - Muterom paintball előtt

(#5) e=mc² válasza Matr x (#1) üzenetére


e=mc²
őstag

A legjobb game! :)

kapuból olyanokat tudok lőni, hogy ihaj:U:D

Ambulimax Provider

(#6) csudri


csudri
őstag

Bővebben: link

Ez a kedvenc helyem, ahol persze csocsó is van!



[Szerkesztve]

(#7) Matr x


Matr x
aktív tag

Hajjajj.... eddig a legjobb a Karex általi duplafalas-kapufás gól.... nem tudni, hogy, de bejött neki...

Csatársorban a bogyót ki oldalra, és ott bevarrni - ez az átlagos.

De az, hogy ki a falra, és onnan bevágni - na ez vagyok én, de véletlenül szokik bemenni.

Vagy bogyesz megállít, és onnan behúzni...

Bénázások.... az is sok van... A ''lassú halál'' a kedvenc: végigcsorog a laszti, a kapus megfogná, de pont időben a srác kirántja, nehogymár kivédje :))




Majd képet meg teszek fel, ha lesz rá időm :DD

[Szerkesztve]

Mindenhonnan csak zubog a sz@r, már nem is győzünk elállni alóla... --- ''Aztán egymásra ne lődözzetek!'' - Muterom paintball előtt

(#8) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Hehe, én eléggé balf*sz vagyok, de ismerek pár igen kemény játékost...
Na, ők általában olyan keményen elvernek, ahogy akarnak. Ezért nem is szeretek velük játszani. Így nem jó ez a játék, hogy csak fanok ellen lehet nyomni. Sokkal jobb az, ha két-két balfék játszik, amiben az egyik én vagyok...

I am having fun staying poor.

(#9) e=mc² válasza Matr x (#7) üzenetére


e=mc²
őstag

Kéne játszanunk... :)

Azér énis mákolok rendesen:DD

Ambulimax Provider

(#10) Matr x válasza e=mc² (#9) üzenetére


Matr x
aktív tag

Hol kéne megejteni?

Mert ha Drizzt is beszáll, akkor többség-dönt alapon Nyíregyháza lesz belőle...

Bár a mákolással még a nagymenők ellen is lehet nyomni - csatárként (a többiek szerint is) egész jól blokkolom a hátsó bombákat.

Mindenhonnan csak zubog a sz@r, már nem is győzünk elállni alóla... --- ''Aztán egymásra ne lődözzetek!'' - Muterom paintball előtt

(#11) Drizzt válasza Matr x (#10) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Csak akkor, ha te is béna vagy... ;]

I am having fun staying poor.

(#12) Richard


Richard
őstag

Ez a legzsíírabb game! Snake-t már nagyjából nyomom...:DDD

(#13) sai


sai
aktív tag

hi all
mi haverokkal rendszeresen eljárunk csocsozni!! söt 1ik haveromnak otthon van 1 elég komoly asztala.. szóval ott is szoktuk nyomni :D eddig az volt nagyon komoly mikor ilyen kocsmában bedobtam a lasztit a kis lyukon és vissza patant és vissza jöt :DD hát azon nagyon szakadtunk a röhögéstől.. :)) de vannak elég komoly golok is :) valamilyen cselt ismertek? (pl:kinai?)

(#14) anulu


anulu
félisten

Haverokkal múltkor kedvenc késdobálónkban nekiálltunk játszani, 2vs2. Kaptunk egy bődületes nagy gólt. Csapattársam megkérdezi:
- Láttad?
- Igen... :(
- Az jó, mer' én nem.

Tudni kell, hogy ő volt a kapus a ''csapatban'' :) Egy kissé borultunk le a székek mellé a röhögéstől. Nemcsak a szövegen, hanem ahogy mondta (fapofával...).

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#15) sai válasza anulu (#14) üzenetére


sai
aktív tag

jaja jókat lehet röhögni!! :)
kapusal lehet a legnagyobb golokat löni!!! :) mi is olyanokat szoktunk löni hogy nem is lehet látni a lasztit.. :)) csak azt hogy csattan a kapuban vagy mellette.. :D havernál nincs üveg az asztalon és ott mind a 2oldalt van lyuk ahol be lehet dobni ott meg sikerült azt +csinálni hogy az 1ik lyukon bedobtuk és a másik oldalt kijöt és tökön löttük az ellent :DD

(#16) nofene


nofene
aktív tag

Juhiijjj a legjobb kocsmasport! PH!-s csocsóbajnokságot mikor rendezünk az Íjászban? :D

(#17) bcs


bcs
aktív tag

csocsó az nagyon jó, csak ezért járok kocsmába, de az nem jó ha ''üveg alatt van'', mert az nagyon zavaró tud lenni. (tükröződik)

(#18) Matr x


Matr x
aktív tag

Olyan, hogy a lyukon, ahol bedobtuk, olyan már volt.... meg olyan is, hogy a kapuból visszajött, akkorát csattant a végén....

Kapus: jó, erőből el kell lőni, de vigyázni, nehogy a blokkról bemenjen!!!

Mindenhonnan csak zubog a sz@r, már nem is győzünk elállni alóla... --- ''Aztán egymásra ne lődözzetek!'' - Muterom paintball előtt

(#19) sai válasza Matr x (#18) üzenetére


sai
aktív tag

ja nekem is volt már párszor h kapuból vissza jött.tölünk nem messze van 1 hely nagyon rühellem + ratyi hely de 50ft vel müxik a csocso és csak azért járunk oda! :) eddig mindenhol máshol 100asal ment.. :( (de az a legjobb ha havernál nincsnenek otthon szülök akkor oda megyünk) és ott azt csináljuk ha lövünk 1 gólt akkor iszunk 1 ''korty'' sört :DD és ált ilyen körmérközéseket játszunk.. multkor haverl olyan részegek lettünk annyi golt löttünk.. :)) lehet az volt a taktikájuk a többieknek h hagyák magukat és igy lerészegedünk és nyerhetnek :D de részegen is löttük a golokat! ;) ami utána jött az már nem publikus :DD

(#20) e=mc² válasza Matr x (#10) üzenetére


e=mc²
őstag

''a többség dönt alapon'' nekem nagyon nem lesz jó, ugyanis komáromi vagyok.. :)

Félúton, esetleg egy ph talin?

Ambulimax Provider

(#21) sai


sai
aktív tag

én + Bpi vagyok..

(#22) Szatír válasza Agyasima (#3) üzenetére


Szatír
aktív tag

Suna /puncis/ rovat sincs :o))))))))))))))

Osztozzatok és uralkodjatok... Fido (1987-2005) soha nem feledlek

(#23) nofene válasza sai (#21) üzenetére


nofene
aktív tag

Akkor már 2-en vagyunk még 2 ember kell aztán mehetünk is AG NEOVO-s pólóban csocsózni! :D

(#24) Agyasima


Agyasima
senior tag

A szegedieket képviselhetném én.... AG Neovos polót én is nyertem...
1x haver olyan jól eltalálta hátulról a labdát, hogy hogy kijött az ellenfél kapujából... néztünk nagy szemekkel... Mostanában már nem játszok annyit mint amennyit szeretnék.

A PH!-s csocsóbajnokság helyszíne pedig legyen Szeged, és akkor be tudlak titeket mutatni a magyar bajnoknak, aki annak idején bent volt a BB házban, és elverte Renátót. (igen élőben láttam :) )

toledói csöcsparádé | ''Az ég kék volt, a szemed szürke, én zöldet hánytam...'' | Trutymó terror

(#25) Chip válasza Agyasima (#24) üzenetére


Chip
aktív tag

A szegedi talalkozoban en is benne lennek nincs messze csak 50 km.
Csocsozni sajnos eleg ritkan tudok mert egyre ritkabban jon ossze a tarsasag, sajnos.

(#26) _Volkovy_


_Volkovy_
nagyúr

csocsó rlz
a következő talin lesz?mert akkor megyek :D

(#27) KovacsUr válasza _Volkovy_ (#26) üzenetére


KovacsUr
addikt

Hozzatok. Don Pepéék örülni fognak. :D

So it goes… We stand alone by standing stones and turn them into circles.

(#28) sai válasza KovacsUr (#27) üzenetére


sai
aktív tag

ja vállunkra kapjuk a csocsó asztalt és megyünk :))
egyébként egy bp1 i kis csocsó partyban lehet h benne lennék..

(#29) Bazsesz


Bazsesz
őstag

Uhh, mennyit játszottam a nyáron. Mikor meguntuk a multit, elmentünk, és vagy csocsóztunk, vagy biliárdoztunk.

Szegény nőt kiakasztottuk, mert mindig játékoscserét követeltem, a haver meg mindig piroslapot akart osztani. Aztán hazamentünk, és nyomtuk tovább a lant. Régi szép idők... :))

Üdv: Balu

''Játék a szavakkal mintájára Dúd a betűkkel :d Előadja Bazsesz művészúr :)'' by Esmein

(#30) sai válasza Bazsesz (#29) üzenetére


sai
aktív tag

:DD mi most idén nyáron megyünk le sátorozni dorogra.. és kocsitra feldobjuk haver csocsó asztalát és visszük azt is :)) 1hét haverokkal sör csocsó stb.. aa isten kira lesz.. (elméletileg ha minden jól megy és nem huznak + év végén) :P

(#31) Joey_the_man


Joey_the_man
tag

Én egyszer a balatonon találkoztam egy csocsós sráccal, aki vér profi volt megyei bajnok minden ( Nyíregyháza rulez!! :) ) Oda valósi a srác... és summa summárum úgy elevert kettőnket egyedül, mint tajt részeg a feleségét!! Azóta keresek egy videót, amin állítólag valami olasz csávókák ''szivárvány'' rúgást hajtanak végre, ami annyit tesz hogy a kapussal ívesen megküldi valahogy a lasztit, és ha olyan szögbe esik le védhetetlen!! Nagyon kíváncsi lennék rá.. :D

Amit ma megtehetsz, jobb később, mint soha.

(#32) Tütüm


Tütüm
aktív tag

Kétszer sikerült már fejelnem is,az állat nagyon:D Legjobb kocsmázás közben;sör a tartókban,zsíroskenyér a plexin,persze kapu felett nehogymár lássunk és részegen négyen emeljük egyszerre az asztalt ha leakad a golyó:DDD

(#33) Tütüm


Tütüm
aktív tag

Egyébként bepiálva a legjobb,úgy reflexből nyomja az ember,általában jobban szokott úgy menni.Másik amit érdemes kipróbálni:olyan helyen ahol UV lámpa van,
azt felkapcsolni, és világít a golyó meg a pályán a vonalak.Ja,meg pluszban hang után is lehet tájékozódni.Haverom ekkor védte a legjobbakat!:D

(#34) Matr x válasza Tütüm (#33) üzenetére


Matr x
aktív tag

Hajjajj... félrészegen... vagy már teljesen??? Egy sráccal (akkor ismerkedtünk össze, hívott csocsózni) szinte mindenkit végigvertünk. Vagy kétszer veszítettünk, két órán keresztül hívták ki a győztest...

Hang után? Az egyik osztálytársat mindig azzal örjítjük, hogy nagy a füle... ő nem látja, csak hallja :))

Sai: 100Ft??? Nyh-n szinte mindenhol 50-essel megy... régebben sikerült még 20-assal is, de megjavították a gépeket... Vagy ugyanazzal az 50-essel többször kihúzni a kart... nagy kézügyesség kell...

Szatír: HAJRÁ!!! Hátha bannolják :)):))

Mindenhonnan csak zubog a sz@r, már nem is győzünk elállni alóla... --- ''Aztán egymásra ne lődözzetek!'' - Muterom paintball előtt

(#35) Tütüm válasza Matr x (#34) üzenetére


Tütüm
aktív tag

50 Ft?Bahh!Ezért kell belopni magad pultoscsaj szívébe!Amellett hogy meg se kell szólalnod(ami egy idő után nem hátrány),mert tudja már mit kérsz,ingyé van a csocsó!:DDD

(#36) Matr x válasza Tütüm (#35) üzenetére


Matr x
aktív tag

Büfé, ct: Tóth József. Pultoscsaj: Tóthjózsef. Ha az ő szívebe akarom magam belopni... nem is gondolok rá... jaj.....

1ébként a pultoscsaj se tudna semmit se csinálni. Ahol általában pultoscsaj van, ott felakad a lóvé, a csaj késsel piszkálja ki, a héten 3szor rossz, mert a kulcs nem a csajnál van..... jó. Kipanaszkodtam magam.

Mindenhonnan csak zubog a sz@r, már nem is győzünk elállni alóla... --- ''Aztán egymásra ne lődözzetek!'' - Muterom paintball előtt

(#37) Tütüm válasza Matr x (#36) üzenetére


Tütüm
aktív tag

Ja,hát persze jó helyet kell választani!

(#38) anulu válasza nofene (#16) üzenetére


anulu
félisten

A Nyugatinál levő Ijászra gondolsz? Az egy elég kellemetes hely :) Kéne vmi vmikor. Néhány sör mellett :D

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#39) sai


sai
aktív tag

én elég sok helyen voltam már ahol 100asal ment a csocsó.. :( + voltam már olyan helyen is ahol 50esért kiadott 9golyót aztán köv 50esre kiadta azt a mardék 1et! :DD szóval az volt az arnygólos futam :))
egyébként csatlakozom a részegen való csocsózáshoz.. mikor havernál voltunk és minden golnál ittunk sört a végén már állni alig birtunk de olyan golokat nyomtunk.. 1szer sem vertek el!! :DD :DD pultos csajal való össze haverkodás?! reménytelen.. örülök ha felengednek :) (hülye szabály 18 éven aluliak 8 után nem lehetnek fönt) 1 billiárd szalonban??? :F na mind1 2hónap és már tojok rájuk! :DD

(#40) Matr x válasza sai (#39) üzenetére


Matr x
aktív tag

Szegény!! Nekünk 7-3 megosztás jött össze, annak se nagyon örültünk... bár volt olyan is, hogy 10-ből 11 jött le:))

Lehet, hogy Nyh. el van dugva, de ide nem jutott el az a 18-évesekre vonatkozó szabály. Itt gyakorlatilag a 14 évesek részegen lehetnek benn ;] Na jó, nem annyira, de csak a kiszolgálás az, amiben néha elkérik a személyit... 1hónap és 13 nap múlva én is ezen állapotban leszek: nem küldenek majd haza :DD

Mindenhonnan csak zubog a sz@r, már nem is győzünk elállni alóla... --- ''Aztán egymásra ne lődözzetek!'' - Muterom paintball előtt

(#41) sai válasza Matr x (#40) üzenetére


sai
aktív tag

régebben nem volt itt ilyen.. aztán bevezették mert hogy tényleg felmentünk haverokkal és 12kor még ilyen 11éves kis csávok bagoval a szájukba rohangáltak.. aztán jött ez a 18évees hülyeség.. mondjuk + dumáljuk mindig h felmehessünk :) de azt jobban szeresük mikor haver szülei elhuznak és akkor oda megyünk csocsózni :) mert mondjuk az a billiárd szalonban lévő asztal enyén szólva érdekes.. szóval ha jól tudom akkor az asztalnak befele kéne lejtenie középre.. (nagyon picit) ehez képest ez kurva az 1ik kapu felé lejt :D + némelyik golyó és elég érdekes alakot vett már fel! :) szóval vannak ilyen huncutságok! :)

(#42) Matr x válasza sai (#41) üzenetére


Matr x
aktív tag

Ilyen és hasonló élmények velünk is megestek... billegő asztal? Volt már olyan? Kicsit jobban megnyomod, és rögtön bejjeb gurul a laszti.

Vagy más: a lejtés: de annyira lejtett, hogy körbegurulta a bogyó a csatársort (!) :D

Mi is szeretnénk, hogy valakihez lehessen menni csocsózni, de senkinek sincs - na meg a haveri kör egy komoly, 30 km-es körzetet ölel fel, szinte mindenki más helyen lakik...

Mindenhonnan csak zubog a sz@r, már nem is győzünk elállni alóla... --- ''Aztán egymásra ne lődözzetek!'' - Muterom paintball előtt

(#43) sai válasza Matr x (#42) üzenetére


sai
aktív tag

hát igen az baj.. nekünk aza a jó h kb 3km es körzetben lakik minden haverom.. :) akinél a csocsó asztal van az 2utcára :) billegő asztalon még nem jétszottam.. :) ti hogy hivjátok mikor valaki ugy üti + a golyót hogy épphogy csak gurul.. (amik általában mindig bemennek)

(#44) Matr x válasza sai (#43) üzenetére


Matr x
aktív tag

Lassú halál!!!

És a kapus kivédené, de pont elrántja a golyó elől...

Az se rossz dolog, amikor csávókám úgy dobja be, hogy rögtön gól. És esetleg a saját kapujába :DDD

Mindenhonnan csak zubog a sz@r, már nem is győzünk elállni alóla... --- ''Aztán egymásra ne lődözzetek!'' - Muterom paintball előtt

(#45) sai válasza Matr x (#44) üzenetére


sai
aktív tag

mi sonkának hivjuk :DD és rzt ugy kapta hogy 1ik haverunk lött ilyet elsönek akinek sonka a beceneve! :) és így már csak sonka lövésnek hivjuk! :) ja olyat már én is csináltam.. hogy bedobásból gól.. (mind a 2helyre sikerült már.. öngólt is dobtam + sima gólt is) :) de eddig az vitte nálam a pálmát mikor bedobtam és a ugy pattant vissza hogy vissza jött a lyukon :DD azon kb 30percet röhögtünk de ugy hogy a szinte már a földön fetrengtünk!! :)

(#46) Matr x válasza sai (#45) üzenetére


Matr x
aktív tag

Visszajönni is jött már vissza... de nem rögtön. Játszunk, már megy 10perce a kör, de csak nem akar bemenni sehova se.

Aztán egy szerencsétlen rátartás a középpályásokkal (én követtem el) és egy csavart lövés a másik oldalról a védőkkel - és máris kinn a bogyesz...

Más.

Két vékony 5-6mm átmérőjú drótféleség akadályozza meg, hogy a laszti ne jöjjön ki.
Ez olyan, hogy van benne egy hajlás, ott a leggyengébb.

És a haver fogja, kiveszi a bogyót, megpuszilja, visszanyomja, bedobni meg nem tudja, mert mindenki röhög....

Mindenhonnan csak zubog a sz@r, már nem is győzünk elállni alóla... --- ''Aztán egymásra ne lődözzetek!'' - Muterom paintball előtt

(#47) sai válasza Matr x (#46) üzenetére


sai
aktív tag

:DD jó game ez a csocsó jókat lehet funolni!!és mindig jó a hangulat!! :)

(#48) Matr x válasza sai (#47) üzenetére


Matr x
aktív tag

A funolás és bénázás gyakran együtt szokott járni... hajj, de amikor egy nagyon béna lövés szépen - a ti elnevezésetekkel élve - besonkázik a kapuba... halunk el. :DD

/off (lehet, hogy nem)

Legnagyobb felbontás, 1024bites színmélység, 5000hz-s hanghatások dolby mittudoménmilyen hanghatásokkal:DDD

/off off

Mindenhonnan csak zubog a sz@r, már nem is győzünk elállni alóla... --- ''Aztán egymásra ne lődözzetek!'' - Muterom paintball előtt

(#49) Panther


Panther
HÁZIGAZDA

Csocsó állati jóóó :) Nyugati mellet az Íjász, az kell...
Én is szoktam játszani, bár inkább hátul és olyan hűdenagyon jó én se vagyok, de azért elpötyögök.

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#50) Panther válasza Panther (#49) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

Ja, ha valakit érdekel egy ÁLLATI JÓ gól, akkor: Bővebben: link Duurva :)

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.