Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#50) Messa


Messa
tag

Újra hétfő és eljött az 50. bejegyzésem ideje :))
Elég jól prognosztizáltam, hogy mire ide elérek lehet majd lefelé scrollozni rendesen :)

Ez egy szar hét lesz,már előre látom:(
Egész héten full egyedül leszek,mert anyum üzleti ügyek miadt Pakson maradt. Így tegnap buszoztam, nem is volt olyan szörnyű,mert ismerőssel jöttem. Ebből sajnos következik,hogy pénteken is buszozás lesz. Ennek tetejébe a laptopot sem hozhattam fel,mert az is kellett anyumnak. Így aztán tényleg nemtudom,hogy mit fogok csinálni a héten. Azon gondolkodok,hogy a pénteket kiveszem szabinak és hazamegyk csütörtök este. Ha megjön a fizum a héten vagy eladom a procimat akkor megveszem a Burning Crusade-t :DD és visszamegyek a virtuális világba. Hiányzott már. Egy Dranei Warrior csajt fogok kezdeni Zoe néven. Szervert még nem választottam,de mire hazaérek az is el lesz döntve. Jövő héttől lehet,hogy felhozom a gépem BP-re és belevetem magam újra úgy rendesen a WOW világába. Ezt még átgondolom,mert így hétvégén nem lenne otthon gépem. A net elérés is megoldható lenne BP-en WI-FI kapcsolattal. Meg is néztem 5.000 egy kártya. Lesz 1 hetem végiggondolni,hogy mit is akarok. Reggel könnyen felkeltem,de egyből kiderült,hogy ma nem lesz túl barátságos idő. Lehetett hallani, hogy fúj a szél,mint ha muszály lenne.

Utálok 1edül lenni,a héten pedig lesz rá alkalmam, nem is 1 :(((

Ma nem sok dolgom lesz már látom. Egyik kolegám szabira ment egész hétre így előreláthatólag alig lesz valami melóm. Pedig jó lenne ha legalább ez lefoglalna. Sebaj,majd kitalálok valamit,hogy elüssem az időt. Maximum minden nap este 8kor már aludni fogok :Y

Akkor sem nagyon akarok laptopot,pedig azt most is tudnám magammal hurcolászni és akár már ma este WOWozhatnék :O . Mobilitás VS egy asztali gép teljesítménye. Lehet,hogy augusztban a mobilitás melett teszem le a voksom. Majd meglátjuk hogy addigra milyen laptopot adnak 300.000Ft ért,mert ha ilyet mint most akkor nem hiszem,hogy át fogok térni.

Time is the fire in which you'll burn.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.