Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#35) Messa


Messa
tag

Kedd

A reggel elég döcögősen indult,ha anyum nem szól rám tuti visszaalszom. Tegnap éjfélig A Bérgyilkosnőt néztem az RTL-en,jó kis film láttam már vagy 100X viszon 1 valamitől idegrohamot kaptam. Az RTL Klub barom módon sugároz filmeket mostanság először a szombat esti Csillagközi Invázió című filmben vettem észre,hogy kivagdostak részeket. Ekkora marhaságot. Én pl elvoltam,mert már láttam azt a filmet is,de pl anyumnak magyarázni kelett a story-t,mert azok a barom RTL-esek úgy vágták össze,hogy nem is lehetett érteni a filmet :((( Remélem nem szoknak rá erre a baromságra. Alig nézek TV-t és mikor ráveszem magam,hogy megnézzek egy filmet az undormány 15 perces reklámblokkok ellenére akkor szétvagdossák a filmet,hogy egy buz* hírösszefoglaló meg egy retek Kenó sorsolást is be lehessen tolni a film közepébe. Undormány az összes kereskedelmi adó. Lehet beköttetek otthonra egy HBO-t,bár lehet az is változott a régi önmagához képest. Újra konstatáltam,hogy a TV 1 lapát sz@rt sem ér :C Maradok a DivX filmeknél.

Öltönyeim ott figyelnek a tisztítóban ma lehet értük menni. Érdekesen öltöztem fel ma,de nagyon teccik. Fekete öltöny vékony fehér csíkokkal. Fekete selyem ing és fehér nyakkendő szolid arany és világosszürke csíkokkal+fekete szövetkabát. Jól nézek ki ,na :DD :DD ,bár lenne aki észrevenné :O

Elég a depiből. Hétvégére megpróbálom beszerezni a teljes eddig lement LOST sorozatot,már meg is tettem pár lépést,hogy meglegyen mind hétvégére :C Így nagyából a hétvégi program megvan. Melegítő+gyorskaja+kényelmes fotel és filmnézés 1000el :C

Ma elég nyugi lesz munka szempontjából,legalábbis egyenlőre úgy fest. Fáj a gyomrom,de nemtom mitől :( lehet rákos vagyok :D jah max agyrákos :DD

Nah iszom egy jó forró citromos teát aztán olvasgatom tovább PH!-t :U

Time is the fire in which you'll burn.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.