Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#32) Messa


Messa
tag

Csütörtök

Ma is nehezen keltem reggel,de úgyérzem kezdek visszarázódni a ''rutinba'' :))
Délelőtt fordítgattam kicsit magyarról angolra,de semmi extra nem volt. 2-3 körül valszleg megint kapok egy adag melót,de addig is felnéztem PH!ra kicsit.

Teljesen megy vagyok borulva már tervezgetem az új konfigom eddig Intel+Nvidia és majd 380.000 Huf,de ebből még csak 170K van meg bankszámlán a többit még meg kéne keresni ami meg még 3 hónap minimum :O Nemtom mitől jött rám ez a mostazonnalatomgépetnekem mánia,eddig tök jól elvoltam a régi konfigommal. Lehet uninstallálni kéne a vanguard betat és akkor elmúlna ha nem látnám 15 FPS-el működni a gépem,aztán 3 hónap múlva megint felrakom :C

Holnap irány haza,de nem is tudom,hogy várom-e most valahogy nincs kedvem semmihez olyan 0 hangulaton vagyok. Társkeresős mizériából is elegem van. Szerintem triviális ha írunk valakinek az minimum visszaválaszol legalább annyit hogy bakfitty,de a népek még erre is b@asznak,no comment. Addig se megy nőre a pénz és több marad az álomkonfigomra :DD Raidmax Smilodon házba már beleszerelmesedtem csak férjek is el benne,tegnap majdnem vettem is egy házikót,de az eladő lebeszélt és azt tanácsolta,hogy előbb vegyem meg a hardware-t aztán ház+táp és nem fordítva. Na mind 1 ő tudja pedig otthagytam volna 40-45 ezer forintot :U Ha már barátnőm nincs akkor már ne a gépen spóroljunk, marha összefüggés de valamivel el kell terelnem a figyelmemet arról,hogy egy szánalom amit csinálok :W Sebaj.

Nah cigi aztán back to PH! míg landol a döglött macska az asztalomon(meló).

Time is the fire in which you'll burn.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.