Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#15) Messa


Messa
tag

Ma is elaludtam :W bazz lassan elkezdek gyanakodni,hogy mégis rokonaim a mormoták :Y

Tegnap nagyon nyomott estém volt.Utálok 1edül lenni anyum közölte,hogy még nem tudja,hogy mikor jön föl BP.-re mert kicsit besűrűsödtek neki otthon a dologk és le kéne zárnia pár munkát.

Munkahelyen megint a semmittevés dominál. A logitech usb-s controllerről letettem,mivel 10K ért dobálják és annyit nem szándékozom adni érte,mivel abból már sokkal értelmesebb dolgokat is lehetne csinálni. Utálom magam,ha nem szórnám a pénzt minden szar apróságra,hanem összegyülyteném vehetnék nagy baromságokat :DD

Az igazat megvallva inkább a dohányzásról kéne leszoknom,de egyenlőre nem találok semmit ami elterelné a figyelmem. Pedig ott sokat spórolhatnék az tuti. Már nem is várom a hétvégét sem,mivel már előre tudom,hogy semmi hasznosat nem fogok csinálni szokásomhoz híven csak átalszom az egészet aztán jöhetek megint BP.-re. A hátam közepére sem kivánom ezt az életmódot,ráadásul elforulnak tőlem a barátok is olyan hülye piti indokokkal,hogy fel kell ismernem,hogy soha nem is voltak az igaz barátaim. Fatális baromságnak érzem ezt az állandó pénz körül forgást is,de ez van,mert az ember 1 lépést se tud megtenni nélküle,apropó ma bérletet is vennem kell :W

Este valszleg megint egyedül leszek és a TV-t fogom bámulni. Hurrá :(((

Ismerkednem kéne,de a jelenlegi életvitelemmel ez lehetetlen feladat. Tehát változtani kéne a dolgaimon.Régen sokat chateltem arra visszatérhetnék,de nem sok értelme lenne hétvégén chatelni,mert annak úgy van értelme ha az embernek minden nap van rá min 1 órája. Akkor lehet ismerkedni így meg nem tehát az is kiesik,járhatnék bulizni hétvégén,de egyedül? Na és az is pénzbe kerül. Vannak emberek akik vágynak a magányra nah egy ilyen emberrel cserélnék az tuti.

Szét unom magam és elegem van a világból keddet mindenkinek!(és még szemét is vagyok,mert ilyeneket kívánok :P )

Time is the fire in which you'll burn.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.