Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Messa


Messa
tag

Mindíg úgy éreztem,hogy ki kell próbálnom új dolgokat.
Ez a BLog írás megtetszett, gondoltam kipróbálom,hogy jókat vidulhassak és nosztaligázhassak ahogy telik-múlik az idő.

''Még csak szerda van, hol van még a péntek? :O Lehet,hogy csak az bánt,hogy nem tudok magammal mit kezdeni?

Dolgoznom kellene,de mivel nem kapok feladatot nincs mit, fura ez a gyakornoki meló. Van,hogy annyi dolga van az embernek,hogy köpni-nyelni nem tud máskor meg csak ül a gép előtt és a nettel múlatja a munkaidőt,mert nincs szükség a segítségére. Ez is egy ilyen nap vagy lassan mondhatom,hogy egy ilyen hét. Unom magam, de legjobban azt sajnálom,hogy nap végén a semmittevés olyannyira felbosszant,hogy az indulataim a szeretteimen vezetem le ami nem egéséges se nekik,se nekem. A legroszabb az,hogy ezzel tisztában vagyok,de mégis megteszem.

Fel kellene már nőni.más embernek 22évesen családja van én meg mit tudok felmutatni? Semmit! Még 1.5 év és diplomázok,remélem addigra változik a helyzet, legalábbis nagyon remélem.

Nagyon zavar,hogy egyedül vagyok. Kellene már egy párt talánom magamnak. Soxor gondolok erre,de sajnos ez nem megy elméletben :( Csodát várok és nem teszek érte semmit, jellemző!

Mert,hogy találhatna magának egy olyan ember párt aki hétközben dolgozik,hétvégén meg otthon ül a gép előtt és War3-azik vagy filmeket néz 22éves fejjel ÚR ISTEN. Na ezért kellene felnőni.

Tegnap életemben először magamtól mentem el fogorvoshoz. Hál' istennek továbbra is épp minden fogam,de a fogkő eltávolítást nem úsztam meg. Buli volt,hogy nem mentem haza átöltözni így öltönyben csiszolták le a fogam. Még most is tele van homok szemekkel :(((

Sebaj ha legközelebb ilyet veszek a fejembe ''játszós'' ruhában megyek.
Hazafele(albit is így hívom,mert egész lakájos) jövet a Westendben összefutottam az EX-emmel és drágalátos új barátjával,nem hibáztatom a srácot a csaj ilyen kurva. De a srác helyében feltenném a fejem egy vonatra is integetnék neki KB. Na sebaj örülök,hogy az életem ''Zsuszi korszaka'' lezárult 3.5 év az életemből erre a nőre,még mindíg haragszom :((( ,utálom ha az emberek nem becsülik meg amit kapnak. Ő is ilyen volt,na ezt inkább majd máskor boncolgatom,de a tegnapi találkozás felkavart, annak ellenére,hogy elintéztük 1-1 Sziával,leálltam volna kicsit dumálni csak a kiváncsiság kedvéért,de vagy 1000 sebből vérzett a szám a fogkő eltávolítás után ami ugye nem egy túl megnyerő látvány lehet beszéd közben.

Le kellene küzdenem az állandó vásárlás kényszerem is. Tegnap is míg a fogorvosra vártam benéztem a MMarkt-ba és nem bírtam ki,hogy ne vegyem meg előre anyumnak a fa alá a ''Rettenthetetlen'' című dvd-t amire olyan régóta vágyott, most főhet a fejem,hogy hova dugom el a lakásban szentestéig :DD

2nap és mehetek haza,jó kis hétvége elé nézek. Le kell festeni a ''kis'' szobát,remélem gyorsan kész leszek vele,hogy lazíthassak is kicsit a hétvégén. Naja,majd megint gépezés és filmnézés.SZÁNALMAS! NŐLJ FEL VÉGRE BALÁZS!!!!!

Ha igaz az,hogy a sors mindenkinek szánt egy párt akkor az én sorsom szemétkedik velem,mert nem mondja meg a párom nevét :O
Jó lenne már valaki akivel megoszthatom az örömöm és bánatom.

Na ez kezdésnek talán elég is,mert scrollozhatok majd 1 hétig mire már lesz vagy 50 ilyen terjedelmű ömlengésem. Írány vissza PH!-t olvasgatni. Hú de izgi ez a nap :W

Time is the fire in which you'll burn.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.