Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mad1


mad1
veterán

Ez a topic azert nyilt,hogy vesézzük ki ezt a kiválló motort.
ITT
már pár játék készülőben is van.
Feka thx a linket

Ne szemetelj ! = Steam

(#2) Sirandrish válasza mad1 (#1) üzenetére


Sirandrish
legenda

nemtudm hosszu életü lesz-e ez a topic..mit lehet beszélni egy olyan motorrol amivel készült eddig (tudtommal) 1 játék?:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3) mad1 válasza Sirandrish (#2) üzenetére


mad1
veterán

szerintem igen,mert ez a jovo ;]

Ne szemetelj ! = Steam

(#4) Sirandrish válasza mad1 (#3) üzenetére


Sirandrish
legenda

jah csak annak a FULL Grafikáját szerintem ember még nem látta:DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5) Leonyid84


Leonyid84
tag

Nem baj, azért csak up a legjobb motornak. :R

(#6) mad1 válasza Leonyid84 (#5) üzenetére


mad1
veterán

jaja a legjobb.johetnek a linkek-képek!ha van,linkeljetek pls...

Ne szemetelj ! = Steam

(#7) fpeter07


fpeter07
veterán

Tudtommal lesz egy mmo vagy mmorpg játék cryengine2-vel, vagy valami ilyen olvastam

(#8) mad1 válasza fpeter07 (#7) üzenetére


mad1
veterán

lool :C
ez nekem még uj ;)

Ne szemetelj ! = Steam

(#9) Sirandrish


Sirandrish
legenda

a Nomad jobb lesz :P

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#10) mad1 válasza Sirandrish (#9) üzenetére


mad1
veterán

ezt nem vagom :B ....ho9gy erted :F

Ne szemetelj ! = Steam

(#11) Sirandrish válasza mad1 (#10) üzenetére


Sirandrish
legenda

ugy értem hogy a Nomad jobb lesz:DDD

melyik részét nem érted amugy? :U

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#12) mad1 válasza Sirandrish (#11) üzenetére


mad1
veterán

nomad mint crysis foszereploje?marmint a crysisra gondolsz?

Ne szemetelj ! = Steam

(#13) MaTTeS


MaTTeS
senior tag

nemtom, az age of empires 2 visz mindent játékélményileg :D, grafikailag se kell jobb
ellenben meglehet nézni hogy a konzolokba milyen alkatrészeket raknak: van benne egy ultra jó proci, kis kevéske 512mb ram és egy atomfos videokártya és tessék milyen grafikát tud márt... csak azért me nincs ilyen lassito szar op rendszer mint pl a winfos nincs az a sok szar registry meg ilyenek csak egy játékrendszer ami nem lassit semmit

Far Cry2 őre leszek kiváncsi

(#14) Sirandrish válasza mad1 (#12) üzenetére


Sirandrish
legenda

nem..a Nomad az az engine amivel az FC 2 készül..én arra mondtam hgy az jobb lesz:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#15) mad1 válasza Sirandrish (#14) üzenetére


mad1
veterán

Saját, belső fejlesztésű grafikus motort használnak, a neve Dunia.
by:Gyusz

Ne szemetelj ! = Steam

(#16) Sirandrish válasza mad1 (#15) üzenetére


Sirandrish
legenda

"A Far Cry 2 NOMAD engine-jének azonban nem kell szégyenkeznie, nagyon hangulatos, részletgazdag és élő képi világot biztosít, olyat, ami méltó az első részhez."

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#17) Gyusz


Gyusz
őstag

Talán a gamestar.hu-n olvastam én is, hogy a Far Cry 2 grafikus motorjának neve Nomad, de mint később kiderült, a valódi neve Dunia link, link.

(#18) Sirandrish válasza Gyusz (#17) üzenetére


Sirandrish
legenda

végülis mindegy...az a lényeg hogy az jobb lesz:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#19) Gave válasza mad1 (#1) üzenetére


Gave
addikt

"már pár játék készülőben is van."
........Címek?

[ Szerkesztve ]

(#20) mad1 válasza Gave (#19) üzenetére


mad1
veterán

a linkre gondolsz?

Ne szemetelj ! = Steam

(#21) Sirandrish válasza Gave (#19) üzenetére


Sirandrish
legenda

Crysis 2:DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#22) mad1


mad1
veterán

talan meg az uj cnc is?

Ne szemetelj ! = Steam

(#23) Gave válasza Sirandrish (#21) üzenetére


Gave
addikt

Hehe :) ...Crysis(ok)-on kívül gondoltam :) ...szerintem is nagyon jó moci amúgy és biztos vagyok benne ,hogy baromi jó játékokat lehet vele alkotni kérdés ,h mennyivel sikerül őket jobban optimalizálni mint a Crysis-t mert most sokan "fejlesztettek" gépet és valjuk be öszintén a nagyátlagnak még az emlitett játék sem fut kielégitően akkor egy kicsit megturbózott Cryengine 2-vel mi lesz?...

(#24) feka007 válasza Sirandrish (#9) üzenetére


feka007
nagyúr

Az nem Nomad, hanem Dunia, tessék olvasni: [link]
Honnan tudod, hogy jobb lesz? Mert van ilyen bugyuta fa-regenerálódás? :B

[ Szerkesztve ]

(#25) Leonyid84 válasza Gyusz (#17) üzenetére


Leonyid84
tag

Nomad az a fickó akivel rohangálunk a Crysisben :DD

(#26) Gave válasza Leonyid84 (#25) üzenetére


Gave
addikt

Bazz...én azthittem Chuck Norris......

(#27) Sirandrish válasza feka007 (#24) üzenetére


Sirandrish
legenda

ennél csak jobb lehet:D nincs olyan gép amin értelmesen fut.:DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#28) Tomaaasz válasza Gave (#26) üzenetére


Tomaaasz
aktív tag

Hehe :DD

Oda mentem, ahol vagyok!

(#29) feka007 válasza Sirandrish (#27) üzenetére


feka007
nagyúr

Talán három 8800u elviszi végig normálisan, bár ezekkel a korai driverekkel még nem hiszem, hogy az is képes lenne rá, meghát a játék se díjazza biztosan :B

(#30) Sirandrish válasza feka007 (#29) üzenetére


Sirandrish
legenda

hát ezaz...:)
Lehet hogy szép de az biztos hogy még egy év mire a eljes szépségében gyönyörködhet az ember megfelelő sebesség melett:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#31) feka007 válasza Sirandrish (#30) üzenetére


feka007
nagyúr

Vmikor a közeljövőben lesz egy patch, amibe berakják az ultra highot, remélem kis optimalizálást is adnak mellé. :)

(#32) eddie17 válasza feka007 (#31) üzenetére


eddie17
addikt

Kell az ultra high, biztos láttak már egy-két gépet, ahol ment normálisan very highon:)

(#33) Sirandrish válasza feka007 (#31) üzenetére


Sirandrish
legenda

LOL...aztán ha a Nasa nem az ürhajókkal fog fglalkozni hanem a Crysis-el taláán ők meg is nézhetik:DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#34) Sirandrish válasza eddie17 (#32) üzenetére


Sirandrish
legenda

igen és azt mondták..nah nehogy már 2007ben fullon játszátok:DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#35) eddie17 válasza Sirandrish (#34) üzenetére


eddie17
addikt

Így van :DDD

(#36) feka007 válasza Sirandrish (#34) üzenetére


feka007
nagyúr

Azért a CoD4 meg a Crysis között van némi grafikai különbség. :) Jó az a CoD nem mondom, tetszik is, de grafikailag összességében úgy 2005-ös év végi szinten áll (a Fearhez áll legközelebb szvsz), míg a Crysis bőven megelőzi a korát technikailag, és az én gépemen high-very highon (sunshaft on) 30-50 fps.

(#37) Sirandrish válasza feka007 (#36) üzenetére


Sirandrish
legenda

szégeny ez az egész motor...néztétek a linket a Crysis topicba?

a CoD 4 csunyább ez tény de elfut egy 15K-s VGA-n...
és amugy nem értem ezt az egészet? 2005ös szinvonal meg COD2es grafika? sokkal szebb..nekem kifejezetten tetszik:)

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#38) feka007 válasza Sirandrish (#37) üzenetére


feka007
nagyúr

Néztem, de nem jelent semmit, mert még csak beta driverek vannak hozzá, és a legtöbb játék nemhogy gyorsul, hanem lassul a többkártyás rendszerekről, bár biztos nem fáznak három egymás mellé pakolt 8800 ultra mellett...
CoD2-nél szebb (leszámítva a textúrákat), például van végre dynamic shader (amit még coD2-nél ígértek), de azért meglátszik már az idő vasfoga a motor felett szerintem. Mondjuk legalább hihető a látványvilág az UE3-mal szemben.

[ Szerkesztve ]

(#39) Sirandrish válasza feka007 (#38) üzenetére


Sirandrish
legenda

de ez akkor is szégyen...nah végülis mindegy..az a veszély ne fenyeget hogy veszek 3 8800ultrat:DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#40) feka007 válasza Sirandrish (#39) üzenetére


feka007
nagyúr

Amúgy bírom az ilyen teszteket ahol a HL2-t hozzák fel ellenpéldának, egy 4 éves motor jóhogy 100 fps-t "pörget". :U

(#41) Sirandrish válasza feka007 (#40) üzenetére


Sirandrish
legenda

hát én a HL2-t kifejezetten rühellem...nemis ismerem magát a gamet mert sose játszottam...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#42) ssolitude válasza Sirandrish (#41) üzenetére


ssolitude
őstag

Jahh...szerintem a Ferrari egy fos autó...bár még nem ültem benne, sőt még csak nem is láttam élőben :))

''If I could start again \ A million miles away \ I would keep myself \ I would find a way...'' from Hurt by Johnny Cash

(#43) Sirandrish válasza ssolitude (#42) üzenetére


Sirandrish
legenda

kipróbáltam..nem tetszett...ezért irtam hogy magát a gamet nemtudom milyen mármint hogy milyen grafikai figuk vannak a későbbiekben..az episode one-t is próbáltam...de nem tetszett..ennyi...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#44) ssolitude válasza Sirandrish (#43) üzenetére


ssolitude
őstag

Naaa. akkor mégiscsak próbáltad ;)

''If I could start again \ A million miles away \ I would keep myself \ I would find a way...'' from Hurt by Johnny Cash

(#45) Sirandrish válasza ssolitude (#44) üzenetére


Sirandrish
legenda

a "ki" lemaradt nálam.:)
mert azt akartam hgy "még sose játszottam ki"...azaz nem vittem végig:)
Próbálni próbáltam persze:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#46) feka007 válasza Sirandrish (#43) üzenetére


feka007
nagyúr

Na az Episode One az tényleg HL mélypontja, nem értem, hogy abban mi tetszett az embereknek... Kettő már egészen elmegy, bár az meg már olyan mint egy szappanopera. :D

(#47) mad1


mad1
veterán

valaki tud linkelni tech demokat?mint az atomrobbanas a crysis trailer vegen?valaki?

Ne szemetelj ! = Steam

(#48) fpeter07


fpeter07
veterán

A Tiberium játék is CE2-vel készül :)

(#49) mad1 válasza fpeter07 (#48) üzenetére


mad1
veterán

az milyen jatek?

Ne szemetelj ! = Steam

(#50) Gyusz válasza mad1 (#49) üzenetére


Gyusz
őstag

Command & Conquer FPS, mint anno a Renegade link.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.