Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Connect3d radeon9500 + tv kimenet... (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) lkadar


lkadar
tag

Hi All!

Tudom, hogy megint egy hulye kerdest teszek fol, de vegigolvasva az ezzel kapcsolatos topikokat, nem jutottam semmi eredmenyre azzal kapcsolatban, hogy hogyan lehetne eltuntetni az also/felso fekete csikot a tv-rol...
A radeontweaker-t is probaltam, sajat kezuleg is engedelyeztem a registryben az overscan-t (TVEnableOverscan). Meg is jelent a TV-nel ez a beallitasi lehetoseg, es hiaba pipalom ki, semmi hatasa nincs :O, vagyis meg mindig ott van az also/felso fekete csik.

Ezen kivul persze tok jo kepe van a karesznak, csak ez a ket csik baromi zavaro.

Theatre modban is megvana a ket csik...


Legyszi'! Segitsetek...

lkadar.

(#2) lkadar válasza lkadar (#1) üzenetére


lkadar
tag

Up!!!!

Nem tud valaki segiteni?????

Baromira idegesito jelenseg...

lkadar.

(#3) AND1 válasza lkadar (#1) üzenetére


AND1
őstag

Hali.
Off:
Átalakitás sikerült? Pixelben vetted?

Egy régi PH-s.

(#4) lkadar válasza AND1 (#3) üzenetére


lkadar
tag

Hi!

OFF:
Nana! Persze, hogy a Pixelben vettem...........:)

ON:
Nem tudna esetleg valaki segiteni???????

lkadar.

(#5) M@trixfan


M@trixfan
addikt

Próbálted már a kép méretét függőleges irányban megnövelni?

Ati Control center -> Displays -> TV -> Adjusments -> Screen Size

Itt tudod növelni, illetve csökkenteni a kép méretét. Amúgy nagyon bejött nekem is ez a Connetct3D :D

twitter: MatrixfanLive | Ősidőktől a PH!-n

(#6) lkadar válasza M@trixfan (#5) üzenetére


lkadar
tag

Hi!

Persze, hogy probaltam...
Azzal csak annyit ertem el, hogy virtualisna megnovelte a kep meretet, de ezt ugy tette, hogy a csik megmaradt, es pl. a talca (az also csik, ahol a start menu is van) nem latszik...

Ezzel semmit sem erek (radasul ezt az overscan nelkul is tudta)

lkadar.

(#7) GhanBuri Ghan


GhanBuri Ghan
őstag

[L]http://prohardver.index.hu/rios2_uzenetek.php?from=7966[/L] itt is volt mar szo errol a problemarol, megoldast csak annyit talaltam, amit ott is leirtam, hogy a teve tamogatja a zoomot, de ezzel a megoldassal mindenkeppen csokken a hasznos sorok szama, nem olyan szep. Virtual resize-ot, illetve. tv szabvanyt probaltam modositani, eredmenytelenul. Talan az overscan segitene, azt meg nem babraltam, de ugy emlekszem, masnal az se segitett.

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Connect3d radeon9500 + tv kimenet... (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.