Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Connect3d (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) yeti


yeti
csendes tag

Hello!
Valaki tudna nekem Connect3D kartyakrol meselni picit? Van veluk para, vagy semmi gaz? Kepminoseg? TV-Out?

(#2) tkesy válasza yeti (#1) üzenetére


tkesy
őstag

[L]http://prohardver.hu/rios3_content.php?mod=20&id=198[/L]

Nekem ilyen van, csak nem Zalman hűtővel szerelt verzió.... :)) Semmi gond nincs vele.... :))
Képminőség, teljesítmény jó :P), TV-OUT -ot pedig nem probáltam...

>>>> The Truth Is Out There - I Want To Believe <<<<

(#3) csabicsepp válasza yeti (#1) üzenetére


csabicsepp
aktív tag

Ami eddig nálam volt 9200-as sorozat, annak TFT-ken rettenetes képe van 2d-ben...Állítólag a 9600 és felettiek már annyira nem gázok. Ha lehet próbáld ki előtte.

(#4) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Én ma szereztem egy nagyon negatív tapasztalatot. Haverom vett 14-ért egy Connect3D r9200-at. A hűtője passzív volt, a RAMok 5-ösök. Egész nap beszéltünk már telefonon vagy 2 órát a kártyáról, s tapasztalatairól, de sajnos fél órája hívott, hogy megsült a kártya. Röpke 4 óra alatt. Amúgy 3dmarkban 4950 pontot nyomtt, az jó egy duron1300+kt266a+ddr memória konfigtól? A kártya amúgy biztos nem 64 bites? ÉS: Garanciális ez a hiba???

I am having fun staying poor.

(#5) agostonl válasza Drizzt (#4) üzenetére


agostonl
tag

Na kérem. Most szereztem egy Connect3D Radeon 9200-ast.
Passzív hűtés, de nem is akarom húzni.
A játékok az elvártak szerint futnak, nem akar megsülni,
bár az ATI féle TV-Out probléma még most is megvan, miszerint
a TV-re 1024x768-ban akarja kinyomni az adást, klón módban.

Jah. 64 Mb-os és 128 bites.
Moddoltam a BIOS-t, mert a TV kártyám szerint nem volt ATI video kártya a gépben, úgyhogy átírtam a Vendor ID-t! Így cool! :C

Azt mondják, Einsteint az ő idejében csak 10 ember értette a világon. Ha engem senki nem ért, zseni vagyok?

(#6) Drizzt válasza agostonl (#5) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Aza probléma, hogy a haver se húzta egy pillanatra se. A dobozra 128 bites memó és radeon 9200 SERIES van írva.128 megás.

I am having fun staying poor.

(#7) Zoller34 válasza agostonl (#5) üzenetére


Zoller34
aktív tag

Ejnye , én éppen nyáron szereztem be 1-et passzív hűtéssel 128bites 128megás .
A GPU-ra Titan TTC-CUV2AB-t tettem ( ezzel bírná 300-on a GPU ? Az alap 250 ! ), a ramokra még nem tettem semmit . A fastwrite-ot hiába próbálom on-ra állítani mert állandóan kikapcsolja a smartgart .
Amúgy szép a tvkimenete , DVI-n még nem volt alkalmam kipróbálni .

Vodafone Smart Mini & Alcatel OT-991, Akg K321, Sennheiser MX-375, Sennheiser mx-365, Sennheiser HD201

(#8) Zoller34 válasza Drizzt (#6) üzenetére


Zoller34
aktív tag

ugyanez az enyém , avval a különbséggel hogy az én ramom 4ns-os

Vodafone Smart Mini & Alcatel OT-991, Akg K321, Sennheiser MX-375, Sennheiser mx-365, Sennheiser HD201

(#9) Zoller34 válasza Zoller34 (#8) üzenetére


Zoller34
aktív tag

#8-as hozzászólásomhoz még annyit hogy via chipes alaplapokban 8x agp-n fagyott játékokban , biosban nem lehetett átállítani . Smartgart-ban vissza 4x-re , akkor oké volt

Vodafone Smart Mini & Alcatel OT-991, Akg K321, Sennheiser MX-375, Sennheiser mx-365, Sennheiser HD201

(#10) tomba


tomba
tag

Hali! Nekem r9600-asom van eddig semmi gond nem volt vele, attól eltekintve, hogy ha a via chipsetes alaplapomra feltelepítem a hyperion driver agp meghajtóját az egész rendszer borul. (A játékok, videok nem futnak.) Örülnék ha tudná valaki az okát és azt meg is irná! Így az agp elvileg (aida szerint) letiltva de amúgy a teljesítménye így sem rossz.

(#11) Magic válasza Zoller34 (#9) üzenetére


Magic
tag

Neked meddig sikerült húzni? Nekem is 4ns-os 9600 non pro-m van és nem nagyon birom 230 fölé húzni, pedig még ramhűtők is fel vannak szerelve. :O

(#12) tomba


tomba
tag

Az az igazság, hogy nem sok értelmét látom a húzásnak. A hűtő passzív a ramokon meg nincs semmi. Ha aktív hűtést tennék fel + a ramokra rézbordát vennék, hogy igazán húzhassam + a sok vesződség és kockázat. Akkor már egy pro-t is vehettem volna. Amúgy neked nincs gondod a 8x agp-vel?

(#13) Magic válasza tomba (#12) üzenetére


Magic
tag

Nekem semmi gondom nincs vele! Fent van egy Hyperion, meg Omega driver (3.10). Szerintem az Biosban kellene megnézned. Haveromnak is ue volt a 9200-assal, még mái napig így használja.
Nekem van a ramon borda, meg a gpu-n is nagyobb aktív, de 230-on felül szemetel. Neked sütős a GPU hűtője, meg a memória? Nekem mind a kettő az volt.

(#14) Magic válasza tomba (#12) üzenetére


Magic
tag

Nekem semmi gondom nincs vele! Fent van egy Hyperion, meg Omega driver (3.10). Szerintem az Biosban kellene megnézned. Haveromnak is ue volt a 9200-assal, még mái napig így használja.
Nekem van a ramon borda, meg a gpu-n is nagyobb aktív, de 230-on felül szemetel. Neked sütős a GPU hűtője, meg a memória? Nekem mind a kettő az volt.

(#15) aurum válasza yeti (#1) üzenetére


aurum
senior tag

gany. alig birtam visszacserelni.

I fuck the corner of your mouth, my dear Alexander!!

(#16) Flashback válasza yeti (#1) üzenetére


Flashback
addikt

Nekem ilyen karim van. Teljesítménye, minősége kiválló. TV-OUT-ot szinte minden nap használom, az is tökéletes.

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#17) M@trixfan


M@trixfan
addikt

Connect 3D 9500@9700 (pro?, még nem próbáltam), Zalman paszzív hűtés

TV out tökéletes régi TV-vel is.
3D kép hibátlan
Nem tapasztaltam semmi hibát az Omega driverekkel használva
Ati oldalán a kiemelt partnerek közt szerepel

Röviden ennyi...

twitter: MatrixfanLive | Ősidőktől a PH!-n

(#18) Zoller34


Zoller34
aktív tag

Hali !

Előbb-utóbb én is venni fogok erősebb kártyát , én Radeon 9600XT-re gondoltam .
Hogy azon belül milyet érdemes venni ?

Vodafone Smart Mini & Alcatel OT-991, Akg K321, Sennheiser MX-375, Sennheiser mx-365, Sennheiser HD201

(#19) Zoller34 válasza Zoller34 (#18) üzenetére


Zoller34
aktív tag

club3d , powercolor , gigabyte , ?

Vodafone Smart Mini & Alcatel OT-991, Akg K321, Sennheiser MX-375, Sennheiser mx-365, Sennheiser HD201

(#20) somé válasza Zoller34 (#19) üzenetére


somé
őstag

Én 2 hete vettem Connect3d 9600XT-t.Csak ajánlani tudom,persze az ára miatt-ez volt a legolcsóbb.Piros nyák,kocka 3,28 ns-os ramokkal,HL2 kupon.Órajelei 526/600@610/680 Kifogástalan,3.9-es Omegával használom.

A fantáziához intelligencia szükséges.

(#21) Alvin_ti4200 válasza somé (#20) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Akkor 44,5k-ért jó üzlet ugye? Mert azt rendeltem unokatesómnak, valahogy szimpatikusabb hűtés volt rajta, mint a Sapphire-on.

(#22) somé válasza Alvin_ti4200 (#21) üzenetére


somé
őstag

Igen,ennyiért tuti kis kártya.Nem bántam meg,de az igazság az,hogy a topicodat olvasva 5900XT-t akartam.De itt nálunk az istennek nem tudtak hozni,már nem bírtam várni.ATI lett,már megbékéltem.

A fantáziához intelligencia szükséges.

(#23) Zoller34 válasza somé (#20) üzenetére


Zoller34
aktív tag

tudsz valami linket , ahol meg lehetne nézni ?

Vodafone Smart Mini & Alcatel OT-991, Akg K321, Sennheiser MX-375, Sennheiser mx-365, Sennheiser HD201

(#24) Alvin_ti4200 válasza Zoller34 (#23) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

[L]http://www.connect3d.com[/L]
És itt lehet kapni: [L]http://www.e-connect.hu[/L]

(#25) Zoller34


Zoller34
aktív tag

Egész jó kis tuningprogi ati kártyákhoz , persze lehet hogy már ismeritek .
ATITOOL
[L]http://fileforum.betanews.com/detail.php3?fid=1074728381[/L]

Vodafone Smart Mini & Alcatel OT-991, Akg K321, Sennheiser MX-375, Sennheiser mx-365, Sennheiser HD201

(#26) somé válasza Alvin_ti4200 (#21) üzenetére


somé
őstag

A hűtéshez nem lövök,nincs hasonlítási alapom.Egyszerű hűtése van,szinte csak egy venti.De a 610 magórajelet stabilan tartja vele,úgyhogy kielégítő...

A fantáziához intelligencia szükséges.

(#27) Zoller34 válasza Alvin_ti4200 (#24) üzenetére


Zoller34
aktív tag

köszi

Vodafone Smart Mini & Alcatel OT-991, Akg K321, Sennheiser MX-375, Sennheiser mx-365, Sennheiser HD201

(#28) somé válasza Zoller34 (#25) üzenetére


somé
őstag

Egy órája próbáltam,tényleg jó.Persze itt a biztonságos tuningon van a hangsúly,nem is vitte a RivaTuner-rel beállított értékeimre.
Rt.:610/680 AtiTool 590/650

A fantáziához intelligencia szükséges.

(#29) Zoller34 válasza somé (#28) üzenetére


Zoller34
aktív tag

nekem a gpu : 330-ra ; a mem : csak 225-re ment fel stabilan
C3D Radeon 9200 128MB 250/200 a default

Vodafone Smart Mini & Alcatel OT-991, Akg K321, Sennheiser MX-375, Sennheiser mx-365, Sennheiser HD201

(#30) M@trixfan


M@trixfan
addikt

A Pikszel kompjúternél is lehet kapni. [L]http://www.pixel.hu[/L]

twitter: MatrixfanLive | Ősidőktől a PH!-n

(#31) somé


somé
őstag

Hát igen,általában a gpu-t lehet húzni,a mem-et már nemannyira.(ns- függő,meg miegymás)

A fantáziához intelligencia szükséges.

(#32) somé válasza somé (#31) üzenetére


somé
őstag

A nevezett karit elég sok helyen lehet kapni..az ára sztem baráti.

A fantáziához intelligencia szükséges.

(#33) CharlieDrop válasza somé (#20) üzenetére


CharlieDrop
veterán

Mi az az Omega?

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#34) somé válasza CharlieDrop (#33) üzenetére


somé
őstag

omega---Omega driver,a catalyst meghajtókra épülő vga driver,ATI kártyákhoz.Állítólag stabilabb,de én nem vettem észre semmi változást.Vmint mod-hoz használják.

A fantáziához intelligencia szükséges.

(#35) somé válasza CharlieDrop (#33) üzenetére


somé
őstag

Bocs,nv-hez is van....Az Ati-nál a megfelelő catalystnak van megfelelő Omega divera is.

A fantáziához intelligencia szükséges.

(#36) Drizzt válasza Zoller34 (#7) üzenetére


Drizzt
nagyúr

A passzív hűtés nálad is gázos mértékben melegedett?

I am having fun staying poor.

(#37) .:InnoMan:. válasza yeti (#1) üzenetére


.:InnoMan:.
senior tag

Menj el a honlapjukra!

[Szerkesztve]

(#38) Zoller34 válasza Drizzt (#36) üzenetére


Zoller34
aktív tag

hali !

Bocs hogy későn válaszolok . A passzív hűtés nagyon gázos volt . tűzforró volt a borda , amikor megfogtam

Vodafone Smart Mini & Alcatel OT-991, Akg K321, Sennheiser MX-375, Sennheiser mx-365, Sennheiser HD201

(#39) Drizzt válasza Zoller34 (#38) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Hát ez az! A haveré 1 nap alatt elégett. Milyen olcsó, de jó hűtőt lehetne rá szerezni? Tudnál 1et ajánlani?

I am having fun staying poor.

(#40) agostonl válasza Drizzt (#39) üzenetére


agostonl
tag

Én bunkó módon a passzív bordára rátettem két rack ventillátort, azóta no problem. ;]

Azt mondják, Einsteint az ő idejében csak 10 ember értette a világon. Ha engem senki nem ért, zseni vagyok?

(#41) Zoller34 válasza Drizzt (#39) üzenetére


Zoller34
aktív tag

én ezt a Titan TTC-CUV2AB-t tettem rá
2700 volt kb az ára, de lehet hogy annyi sem . Ennek állítólag van olyan változata , amihez vannak membordák is

[Szerkesztve]

Vodafone Smart Mini & Alcatel OT-991, Akg K321, Sennheiser MX-375, Sennheiser mx-365, Sennheiser HD201

(#42) Zoller34 válasza Zoller34 (#41) üzenetére


Zoller34
aktív tag

Aztán megprobiztam az atitool progival . 330MHZ-t bírt stabilan a gpu

Vodafone Smart Mini & Alcatel OT-991, Akg K321, Sennheiser MX-375, Sennheiser mx-365, Sennheiser HD201

(#43) Drizzt válasza Zoller34 (#42) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Nálunk a húzás nem szempont.

I am having fun staying poor.

(#44) Szeke válasza somé (#28) üzenetére


Szeke
senior tag

Öcsémnek vettünk connect3d 9600xt-t. Eszméletlen tré hűtés volt rajta, kb akkora az egész mint egy Abit aktiv chipset hűtő. Éppen csak fedte a gput. Raktam rá vantec iceberq hűtőt, de 530/620-nál jobban igy se lehetett húzni.. Pedig a ramokon is vannak bordák :( Akkor te valami jó példányt fogtál ki.

A biztonsági öv lehet, hogy korlátoz a mozgásban, de még mindig nem annyira, mint a tolószék.

(#45) Zoller34 válasza Drizzt (#43) üzenetére


Zoller34
aktív tag

a memóriák nem melegednek ?
akkor tuti lesz a hűtő .

[Szerkesztve]

Vodafone Smart Mini & Alcatel OT-991, Akg K321, Sennheiser MX-375, Sennheiser mx-365, Sennheiser HD201

(#46) amdni


amdni
aktív tag

Nekem conect3d 9600-as karim van. 325/202, overclock 400/330

2500-as barton procival 180*11=2000 Mhz, abit nf7-s alaplap, 256 MByte ram. 3dmark2001-ben 10100 pontot ért el.

Ez jónak minősül?

(#47) Drizzt válasza Zoller34 (#45) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Nem tudom, de asszem nem.

I am having fun staying poor.

(#48) Tg válasza Szeke (#44) üzenetére


Tg
csendes tag

Nekem is egy Connect3d 9600XT van. Kb 1 honapja vettem, a RAM nem bordazott, a GPU is csak alig-huto huto (ennek ellenere nem meleg). Ellenben ez az egy honapos GPU huto venti mar zorog. Bekapcsolaskor kb 20-40 sec-ig brummog, olyan megkopott csuszocsapagy hangja van. Utana csendben marad... egyelore.

(#49) somé válasza Szeke (#44) üzenetére


somé
őstag

Én 2 hete vettem, 3,28 ns-os samsung 8db kocka rammal,HL2 kuponnal.Valszeg ebben szerencsém volt,Alvin pár napja vett ui karit az u.tesójának,de abban már nem volt.Alapórajele:526/600.Ezért is furcsállom,hogy 530-ig tudtad húzni.Valszeg az enyém-- alap (526)--''véletlen'',és a tieddel ellentétben nincs ramhűtés.De ahogy olvasom itt a fórumon,van ui 2,8 nanos is.Nem rágom magam,ez is untig megfelel.A gyári hűtéssel nem próbáltad húzni?Hát a hűtés....igen gagyinak tűnik,csak egy venti,de jól teszi a dolgát.RivaTunerrel húztam,a stabil állapot 610/680.Próbáld meg az AtiTool-t.Nálam ez ''csak'' 590-ig engedi a VPU-t.Omega 3.9-es van fent,az Overdrive letiltva.Ha az utóbbi progi sem engedi jobban,akkor nincs mit tenni..ilyet fogtál ki.De nyugodj meg,alapból is nagyon jó a kari:pl, újra elővettem a Vietcong-ot.Vonalsimítás 6x,anizó 16x,tehát mind a 2 fullon.mindez magas minőséggel.A játék gyönyörűen,akadádásmentesen játszható.
...kicsit hosszú lett...Jó lenne tudni milyen ram van a tieden..

A fantáziához intelligencia szükséges.

(#50) somé válasza somé (#49) üzenetére


somé
őstag

...és a VC 1280x960-ban fut.....

A fantáziához intelligencia szükséges.

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Connect3d (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.