Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Compaq raid vezérlő konfig... (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) x.geo


x.geo
tag

van egy ilyen vezérlőm: compaq smart array 3200, nagyon baba, de be kellene konfigolnom. Egy proliant 5500-as gépben volt, de abból ki lett szedve, egy sima mezei asus gépbe került. próbálkoztam array config disk-el, de azt mondja, hogy nem megfelelő a gép... :( , hátha valaki szívott már hasonló vezérlővel :)

(#2) liksoft válasza x.geo (#1) üzenetére


liksoft
nagyúr

Mivel ez Compaq vezérlő és Compaq géphez készült (Te is leírtad), így azt tudom tanácsolni, szerezz be egy típusának megfelelő (esetleg Proliant 5500-as) gépet. És akkor működni fog.

A hardware és a firmware ezeknél gyárilag lett összelőve. Vagyis ha külön próbálkozol, ''bármi'' kisülhet belőle.

Egyébként a ''sima'' RAID topikban elfért volna. Sőt, azt az értesítés bekapcsolása miatt a profik jobban nézik. Nem csodálkoznék, ha gyorsan zárnák ezt.

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#3) x.geo válasza liksoft (#2) üzenetére


x.geo
tag

szerintem hagyható még pár napig... hátha valakinek van más mentő ötlete

(#4) Rover623 válasza x.geo (#3) üzenetére


Rover623
félisten

Tehát az említett topic:[link]...:C
A következő lépést meg gondolom sejted...nem lenne hasznos, ha a topicnyitók hasonló gondolkodása miatt elszaporodnának az 1-2-3 hozzászólásos árva topicok...;)

primus inter pares

(#5) parandroid válasza Rover623 (#4) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Ezek alapján pedig ez a topik zárva.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Compaq raid vezérlő konfig... (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.