Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Jeanes


Jeanes
csendes tag

Hi!

Regi chello folhasznalo reven gondolkodom egy kicsit gyorsabb savszelessegen,mivel en eddig a chelloval elegedett vagyok nem kivanok valtani adsl-re,viszon a Chello plus rol erdekelnenek tapasztalatok.

bye...........Jeanes

Kellemetlen egy eset,ha nem leled meg helyed gyerek!

(#2) Szaky


Szaky
tag

Hi!

Szerintem nagy lenyulas az egesz! 5 rugoval tobbet kell fizetned, es ugyanugy lekorlatoznak, igaz 5 gigaval kesobb. Picit gyorsabb is ahogy olvastam, de ennyiert biztos nem nyulok bele!

-Szaky-

(#3) danteshell


danteshell
aktív tag

2 hónapja használjuk cégnél, eddig nem sok gond volt vele. 3 gépet tudsz rákötni egyszerre és nem használhatsz router-t csak hubot v. switch-et.

7447 óta folyamatosan...

(#4) guess.who válasza danteshell (#3) üzenetére


guess.who
senior tag

Fizikailag nem tudsz használni, vagy csak az ismertetőjükben ejnyebejnyéztek? :) Nem mindegy... :)


Egyébként az a vicc benne, hogy hiába emelték meg a korlátot 20 gigára a 15-ről, mivel a sebesség is nagyobb, így lényegében ugyanott van az ember: két hétig van szélessávja, két hétig meg egy 56 kbites analóg modem köhög a gép mellett... :F

(#5) Sopi


Sopi
senior tag

Nem teljesen OFF/

Tudom, hogy a chello-t, meg az ADSL-t alapból nem szabad megosztani.
Én úgy tudom viszont, hogy az egy gépre szólókat is meg lehet úgy buherálni, hogy menjen :) .
Engem az érdekelne, hogy meg lehet-e valamelyiknél csinálni?
(2 gép-en kéne menni, amik egyenrangú hálózatba vannak kötve).

/Nem teljesen OFF

(#6) Keitaro válasza Sopi (#5) üzenetére


Keitaro
addikt

[L]http://prohardver.hu/rios3_forum.php?mod=40&id=22532[/L]

és

[L]http://prohardver.hu/rios3_forum.php?mod=40&id=6940[/L]

Sok ilyen téma van már, érdemes használni a keresőt, mert jól ki lettek tárgyalva

(#7) Szeke válasza Sopi (#5) üzenetére


Szeke
senior tag

Simán megoldjató mind2 szolgáltatónál. Egyszerű: egy gép netre csatlakoztatva, másik pedig a neteshez kapcsolva hubon vagy vagy másik hálókártyán keresztül. Egyébként meg úgy tudom, hogy háztartáson belül mind2 fajta net megosztható...

A biztonsági öv lehet, hogy korlátoz a mozgásban, de még mindig nem annyira, mint a tolószék.

(#8) Sopi válasza Szeke (#7) üzenetére


Sopi
senior tag

OK, köszi.
De azért még elolvasok 1-2 témát.

(#9) divot


divot
veterán

Ezen én is gondolkodtam egy ideig, aztán arra gondoltam, hogy a végén plusz ötezerért jönne ki csúcsidőben az 512 k, mert hogy zsúfult a hálózat. Hát inkább nem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.