Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Acélfarkas


Acélfarkas
senior tag

Látom a retek Realtek 887/897 audiochipekről még mindig nem szoktak le.

"Nem kérdőjeleztem meg, hogy hülyeséget mondasz!"

(#2) Duree


Duree
veterán

Azért a magasabb szintü lapokra igazán tehetnének egy jobb audio chippet.

duree54

(#3) rdmftw


rdmftw
tag

csókolom 200 ezer alatt lehet majd kapni?

(#4) CzG001 válasza Acélfarkas (#1) üzenetére


CzG001
tag

Mint ahogy az USB 2.0-ról sem. Elég nevetséges, hogy 2023-ban még mindig van belőlük az alaplapokon.

Gigabyte X470 AORUS ULTRA GAMING, AMD Ryzen 2700X, Corsair 16GB 3200MHz Vengeance LPX Red KIT, Inno3D GeForce GTX 1660 Super Compact, FSP Hyper M 600W, Samsung 860 Evo 500GB

(#5) rdmftw válasza CzG001 (#4) üzenetére


rdmftw
tag

world first problem.

(#6) snecy20 válasza Acélfarkas (#1) üzenetére


snecy20
veterán

Ez is olyan, mint a kádárnyugdíjasok: várni kell 10-20 évet, mire kihalnak. ;] :P

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#7) Televan74 válasza CzG001 (#4) üzenetére


Televan74
nagyúr

De még a házakon is van! :))

#6 snecy20 Otthonra jó az, csak recsegjen valami! :DDD

[ Szerkesztve ]

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#8) CzG001 válasza Televan74 (#7) üzenetére


CzG001
tag

Az meg a másik.... Már réges-régen túl kellett volna lépni rajtuk dehát amig van raktáron nem fognak mást feltenni...

Gigabyte X470 AORUS ULTRA GAMING, AMD Ryzen 2700X, Corsair 16GB 3200MHz Vengeance LPX Red KIT, Inno3D GeForce GTX 1660 Super Compact, FSP Hyper M 600W, Samsung 860 Evo 500GB

(#9) marcee


marcee
addikt

Nekem a 4 SATA kevés, furcsa hogy egyikre sem fért több. Még B660-nal is van 6 SATA-s lapjuk. Próbálom magam tovább szoktatni a 110+ ezer forintos alaplapárhoz... Két hónapja kosárban van az új gép, de nem bírom rászánni magam majdnem félmilliós kiadásra. (13700k, Z790, 32GBD4, 850W, 1TB, AIO)

\m/

(#10) rdmftw válasza marcee (#9) üzenetére


rdmftw
tag

gondolom mert már alig használják átlagban és kell másra a sáv.

(#11) fatpingvin válasza Acélfarkas (#1) üzenetére


fatpingvin
őstag

én az Ethernet vezérlőkön vagyok fennakadva. inteles lapra ennyire nem férne el egy intel hálózati vezérlő? miért ezt a nyomorult RTL8125-öst erőltetik MINDENHOL?

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#12) Acélfarkas válasza fatpingvin (#11) üzenetére


Acélfarkas
senior tag

Gondolom ugyanazért, amiért az ótvar hangchipeket. Költségcsökkentés.

"Nem kérdőjeleztem meg, hogy hülyeséget mondasz!"

(#13) rdmftw válasza Acélfarkas (#12) üzenetére


rdmftw
tag

többnyire de nem mindig. az a lényeg h adjon hangot, ha minőségre megy valaki úgyis külön hangkártyát használ.
és egyébként itt jön az usb2.0 is a képbe, vanank olyan hangkártyák amik nem szeretik az usb3-at, vagy régi custom eszközök amik csak usb2-vel hajlandóak müködni stb.

(#14) fatpingvin válasza Acélfarkas (#12) üzenetére


fatpingvin
őstag

de ennyi erővel nem lehetne érted egy korrektebb de 1 gigabites vezérlőt rátenni? a leválasztótrafón így is lehetne spórolni.

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#15) Acélfarkas válasza fatpingvin (#14) üzenetére


Acélfarkas
senior tag

Lehetne, de nem fognak. Én is jobban kedvelem az intel féle megoldásokat.

"Nem kérdőjeleztem meg, hogy hülyeséget mondasz!"

(#16) fatpingvin válasza Acélfarkas (#15) üzenetére


fatpingvin
őstag

a realtek vezérlőkben kb az az egyedüli pozitívum hogy van olyan modell amihez nem kell semmilyen firmware blob kb.

amúgy Intel, broadcom, mellanox. wifire qualcomm vagy intel

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.