Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) T_bee


T_bee
aktív tag

tehát a kérdés: hogy hol lehet 2 db dvdre képet nyomtattatni, és hogy ez kb. midbe fájna nekem.
ja és még1:
az összes írható dvd nyomtatható amin nincs márkajelzés címkézve?

''Az erőszak a gyengék végső menedéke'' /Isaac Asimov : Alapítvány/

(#2) _Geri_---


_Geri_---
csendes tag

mútkó tévébe egy büdös reggeli sóba asszem a szemét kis propagandaadón (tv2) aszt hitte a büdös dagadt műsorvezető, hogy tök jó, hogy az írott cd-k, amik filctollal vannak megírva, azok ugyanolyan jól szólnak, minthogyha gyári lenne a cd..... Tehát ha ráírod a cd-re a számokat, amiket hallani akarsz, rögtön jácca is.

Mátkó meg azt próbálták bemagyarázni, hogy nehogy vegyünk ám a piacon írtt dévédét mert nincs is rajtuk hang, meg tönkre is tehetik a dvd lejátszót. Ekkor majdnem elkapott a harci ideg, és majdnem lelőttem a tévét. Nem tettem meg. Kár.

(#3) T_bee


T_bee
aktív tag

valakinek ötlete?

''Az erőszak a gyengék végső menedéke'' /Isaac Asimov : Alapítvány/

(#4) T_bee válasza T_bee (#3) üzenetére


T_bee
aktív tag

a kérdés még mindig aktuális

''Az erőszak a gyengék végső menedéke'' /Isaac Asimov : Alapítvány/

(#5) pilóta válasza T_bee (#1) üzenetére


pilóta
nagyúr

A legegyszerűbb ha veszel nagyobb írószer boltban CD matricát, arra rányomtatod és ráragasztod. Létezik olyan nyomtató, ami közvetlenül nyomtat CD-re, de ahhoz speckó felületű CD kell. Az igazi megoldás a szitázás lenne, de két darabért nem érdemes megcsinálni...

Aki él és nem boldog, az téved!

(#6) Engineer - válasza T_bee (#1) üzenetére


Engineer -
csendes tag

Nem, amelyiken nincs semmilyen márkajelzés, az az esetek többségében nem túl jó minőségű lemezre utal, és fényes felületűek. A nyomtatható lemezek matt felületűek, enyhén érdes, hogy a festék megtapadjon rajta.
A cd nyomtató nem túl olcsó mulatság, jópár tízezerbe belekerül, meg speckó a patron, ésatöbbi. Ha meg már megírtad azt a lemezt, akkor amúgy is csak a matricás megoldás jöhet szóba. Aztán meg 2 db-ért tényleg semmi értelme bármibe is beruházni.

A tapasztalat olyasvalami, amihez csak közvetlenül azután jut az ember, hogy szüksége lett volna rá.

(#7) Sir Tyudor


Sir Tyudor
csendes tag

Hali!

A media makt-ban láttam egy író-nyomtató kombót.
Nem tudom milyen márka volt, de az ára az bennem maradt:
990 000 huf áfával!

Mehetsz venni! Hi!

Mindenki azt monda, hogy az AMD kevesebbet tud mint az Intel. Ezért olcsóbban is adják! Szerencsére nekem is AMD-m van! ---------www.rom.by---------

(#8) Dominator


Dominator
aktív tag

Nekem is ugyanez lenne a fő kérdésem. Hol és mennyiért? A matricás nem jó. Tökéletes megoldás lenne az is, ha mondjuk valakinek van ilyen nyomtatója, megcsinálná nekem én meg kifizetem. (kb 1000 pénzre gondoltam a 2 CD-ért)

(#9) bitfarkas válasza Sir Tyudor (#7) üzenetére


bitfarkas
őstag

Lényegesen olcsóbban is van tintás, ami nyom CD-re. Csak hát ez annak éri meg, akinél nem száradnak be a patronok...

(#10) -:Renko:-


-:Renko:-
tag

A múltkor 40k-ért volt a METR* áruházban olyan Canon, ami cd-re is nyomtat (persze olyanra ami nyomtatható). 5 patronos, single ink technológia stb.

ASUS P4T-E, P4 1.6Ghz, 2X 128 MB + 2X 256 MB Rambus, Maxtor 80, Samsung 80 GB, LG GSA 4040B, SB Audigy ES, Creative P580

(#11) athe válasza Dominator (#8) üzenetére


athe
tag

Ez most nem reklám akar lenni de én eddig 1 céget találtam akik ilyennel foglalkoznak: Bővebben: link
A szitázás nagyon drága, ellenben a matricázás 110forint/db ugyhogy azon érdemes elgondolkodni.

(#12) Dominator


Dominator
aktív tag

A szitázás miben különbözik a sima tintasugaras nyomtatástól?

(#13) birno


birno
addikt

NAGYON FONTOS ÉS SÜRGŐS KÉRDÉSEIM LENNÉNEK!
Olvasgatni fogom közben a topikokat,de aki tud kérem segítsen.

2 DVD-t szeretnék készítettni színes borítóval és nyomtatott dvd-vel amilyen jó minőségben csak lehet.
Hol és milyen alapanyagokból lehet ezt megtenni?Melyik a legjobb papir ami megőrzi a színek élénkségét, milyen módszerrel lehet a ''legélethűbb'' nyomtatást készíteni borítónak s dvd-nek egyaránt(ha jól tudom a szitázás adja a legprofibb minőséget, de igazából mi az?)?
Melyik a legjobb nyomtatható vagy speciális dvd ami tuti minőséget ad?Hol lehet megvenni vagy melyik cég használ ilyeneket aki egyben megtudná csinálni nekem az egészet?

A minőség a lényeg a pénz nem számított(azért árat is irjatok, hogy össz-vissz mennyibe kerülne a 2).

(#14) birno válasza birno (#13) üzenetére


birno
addikt

Ennyi idő után úgy látom a szitázás kizárható 2 db-nél, marad a cd-re nyomtatás elvileg jobb minőség mintha matricáznék.Két lehetőséget látok:
http://www.tetamagnetic.hu/
vagy sabolc kollégánál http://www.shirokuma.hu.
Kérdés melyikük végezz profibb/szebb munkát?
Kinek mi a tapasztalata?

(#15) fei


fei
csendes tag

Ha valaki tudna vállalni Debrecenben DVD-nyomtatást, esetleg tudna segíteni, hogy hol tudnék ehhez a szolgáltatáshoz hozzájutni a környéken, kérem, ne habozzon, sürgős lenne! Árban megegyezünk. Köszönöm.

(#16) fei válasza fei (#15) üzenetére


fei
csendes tag

Valaki? :(

(#17) drob válasza fei (#16) üzenetére


drob
csendes tag

tudok, ny.házán vagyok, nagytétel v. kicsi? :)

(#18) spiky03


spiky03
veterán

Pesten van valaki, aki tudna nyomtani BD lemezre címkéket?

Kb 35 lemezről lenne szó. :)

Köszönöm

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.