Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Nyomtatók, szkennerek  »  Canon márkaszerviz tapasztalatok (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Csipke


Csipke
csendes tag

Canon S30 as gépem van, kölcsönadtam, és sajnos beleeröltettek
valamilyen elemet ami miatt elromlott,
a lényeg hogy megéri-e beadni a márkaszervizbe, valakinek esetleg van
valamilyen tapasztalata? szivesen fogadok bármilyen kapcsolatos hozzászolást.

(#2) lesaux válasza Csipke (#1) üzenetére


lesaux
veterán

A Camera Kft.-re gondolsz? Mindjárt belinkelek egy tapasztalatot.
Itt is van: Bővebben: link

[Szerkesztve]

(#3) Csipke válasza lesaux (#2) üzenetére


Csipke
csendes tag

Pontosan, és nagyon várom, illetve ha valakinek van valami jobb ötlete szervizekkel kapcsolatban az is jol jönne.

(#4) Csipke válasza lesaux (#2) üzenetére


Csipke
csendes tag

Ez kemény, biztos nem változtak azota, mellesleg kiderült elég komoly gond
van, valami sajnos kiégett benne.

(#5) Batman2 válasza Csipke (#4) üzenetére


Batman2
őstag

Hi

Akkor azt dobhatod, nincs értelme javíttatásank, mert ha lehet is, sokba, valszeg többe kerül, mint egy új és az új csak új mindenestől!
Üdv.:

Batman2 - Viva la Mercedes W123-200D 1979

(#6) donjoevanni


donjoevanni
csendes tag

Üdv Mindenkinek!

Én is hasonló cipőben járok (döglött Canon gép), és ez ügyben kérném segítségeteket és véleményeteket.

Decemberben vásároltunk a tesómmal egy EOS 300D-t, mely az olaszoktól lett behozva, így magyar garancialevelet vele nem kaptunk, csak Európait, amin viszont nincsen rajta a kereskedő bélyegzője.

Addig működött hibátlanul, mígnem a kártyarekesz melletti egyik csavar kihullott, és mire sikerült észlelni és kivenni, addigra valamit rövidre zárhatott, mert a gép teljesen feltöltött aksi mellett sem hajlandó bekapcsolódni (csereaksival is erre az eredményre jutottunk).

Mit javasoltok, érdemes a Camera Kft.-vel legalább bevizsgáltatni? (Láttam a negatív véleményt feljebb, ráadásul nem tudom milyen összegért vizsgálnák be.) Ha szerintetek ne hozzájuk adjuk be (mint Canon márkaszerviz), akkor hova vigyük? :F Mibe lehet egy alaplap/procikártya vagy cseréje (ha kalibrálni is kell valamit)? :U

A válaszokat előre is köszi!

(#7) viharhozo


viharhozo
addikt

Ketszer voltam pixelhibaval a Cameranal, mivel a gepek garija tudtommal hozzajuk szol. Mind2szer megcsinaltak, amikor kesz volt, felhivtak.
Lehet, h komolyabb problema eseteben gaz van veluk, nekem inkabb az volt a furcsa, h az uzletben kizarolag analog cuccok voltak.
Regebben ajanlottak a Kameraszervizt is, de hozzajuk sose jutottam el.

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#10) -=ZS=-


-=ZS=-
tag

Sajnos én is sorra kerültem, az EOS300D-men nem sikerült a firmware frissités, úgyhogy valami szervizt kell keresnem vele... Valakinek van valami jó tapasztalata szervizzel kapcsolatban?

(#11) Pompi válasza -=ZS=- (#10) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Van ;] [link]

Feel Good Inc.

(#12) zsiga667 válasza Pompi (#11) üzenetére


zsiga667
addikt

Ha már úgyis itt vagy, tudsz mondani egy normális szervízt ahol javítanak Canon-t? (300D, bajonettkioldó gomb kéne szegénynek, meg az exponálógomb is kezd elfáradni, de annak valószínű csak egy kis tisztítás kell.)

(#13) -=ZS=- válasza Pompi (#11) üzenetére


-=ZS=-
tag

A Kamera Kft-t szeretném elkerülni, azért írogatok.. Egyéb javaslat?

(#14) Pompi válasza zsiga667 (#12) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Sajnos nem. Nekem a Studio Line-ban (www.nika.hu) javítottak anno objektívet, de amennyire én tudom már nem foglalkoznak szervízeléssel.

Feel Good Inc.

(#15) -=ZS=- válasza Pompi (#14) üzenetére


-=ZS=-
tag

A Camera Kft-n kívül nincs Canon fényképezőgép szervíz Budapesten? Besz*rás... :( És gyártófüggetlen szervíz?

(#16) Fryskitt válasza -=ZS=- (#15) üzenetére


Fryskitt
addikt

Vsz. nincs. És nem tudom, van-e más jó szervíz? Az Extrém ügyintézését is lehúzták, a többi márka is szenved. Mondjuk az is elgondolkodtató, h az európai garancia itthon nem érvényes, csak mert pár cég extraprofitot akar húzni belőlünk az európai átlagnál drágább gépek eladásával. És akkor nem beszéltünk még a tengerentúlról.

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

Útvonal

Fórumok  »  Nyomtatók, szkennerek  »  Canon márkaszerviz tapasztalatok (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.