Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Burnout 3 ea

Hozzászólások

(#1) dj.saabe


dj.saabe
aktív tag

hello
van egyolyan érzésem hogy még a nevtés se rtam le jól ha igyvan kérem javitsátok.
aki ismeri ezt a gamét az ea-től az irja le hogymilyen game ez annyit tok hogy autós többet nem. miről szól esetleg már tapasztalatok meg hasonlók

Djsaabe The Only One !! | Légszives senki se kössön belém nemvagyok valami nagy önuralmú !! (remélem aláirásnakl jólesz.)

(#2) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Legalább az EA oldalán utánanézhettél volna, ha nem vagy biztos a nevében sem :(((
Bővebben: link

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#3) Raymond válasza dj.saabe (#1) üzenetére


Raymond
félisten

Amit eddig lattam belole (muuvik es eloben) annyit mondhatok allat jatek. Dol belole a feeling.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#4) dj.saabe


dj.saabe
aktív tag

aha akkor érdemes lesz beszerezni egy próbára.
na többiek ti tudtok még valamit .??

Djsaabe The Only One !! | Légszives senki se kössön belém nemvagyok valami nagy önuralmú !! (remélem aláirásnakl jólesz.)

(#5) joe69


joe69
senior tag

ez nem jelenik pc-re, azt ugye tudod:U

(#6) dj.saabe


dj.saabe
aktív tag

mostmár igen de ahogy elnéztem ea-n nem is lesz annyira jó neon arcados lesz nem az én műfajom.

Djsaabe The Only One !! | Légszives senki se kössön belém nemvagyok valami nagy önuralmú !! (remélem aláirásnakl jólesz.)

(#7) joe69 válasza dj.saabe (#6) üzenetére


joe69
senior tag

magyaran olyan mint az nfsu, aminek honlapot csinaltal:DDD

(#8) illusiON


illusiON
őstag

messsze lesz nfsu-tól, ebben az a lényeg h. 100000rel menjm a kocsiddal és mináél többmindent törj össze :D bbirnám,d ehát ez se lesz PC-n :( utáloma sony-t:(

( : no woman no cry : )

(#9) Type-R válasza illusiON (#8) üzenetére


Type-R
őstag

Nem kell ezért utálni a SONY-t, főleg ha ugyse lesz olyan jó.:DDD

(#10) dj.saabe válasza joe69 (#7) üzenetére


dj.saabe
aktív tag

kedves társ.
szerintem az nfsu és a bornout 3 messze különböznek egymástól nagyonmessze olyna mint a kutya meg a macsak hát ha neked a kettő hasonlit akkor gratula...
a másik az hogy. ezekszerint megnézted az oldalam és nemtudom de a szövegedből amit irtál azt veszem ki hogy nemtettszik és ..... nak tartod. ha ez igyvan (ha nem akkor bocs) akkor fogd magad és csinálj jobbat ennyi.
visszatérve illu nak igaza van hogy ebebn nem az a lényeg mint nfsuban igaz az is arcád de nagyon nagy a különbség.
mehet tovább a forumn véleményeket kérek...

Djsaabe The Only One !! | Légszives senki se kössön belém nemvagyok valami nagy önuralmú !! (remélem aláirásnakl jólesz.)

(#11) joe69 válasza dj.saabe (#10) üzenetére


joe69
senior tag

honlapodat senki sem fikazza, mirol beszelsz??:F
nfsu es burnout3 igenis hasonlo gammak, mindketto arkad autoverseny

(#12) dj.saabe


dj.saabe
aktív tag

ok irtam is az előbbhpgha nem igyvan akkor bocs

abban igazad van hogy arcád mind akettő de azért nagyon nem hasonlóak max alapelveikben. sokáig tartani kifejteni

Djsaabe The Only One !! | Légszives senki se kössön belém nemvagyok valami nagy önuralmú !! (remélem aláirásnakl jólesz.)

(#13) <Adamsky> válasza dj.saabe (#12) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Nekem kidolgozattabbnak tűnik a játék (az autók mindenképp).
Van benne Ford Mustang (+1 pont :) ).
Törnek az autók (+1 pont).
Ha tényleg nem lesz PC akkor sok mínusz pont :(((

(#14) illusiON


illusiON
őstag

nem sok, rengeteg, 10000000000000 -pont! utáloma sony-t, minden zsir játék csak ps2re van :(

( : no woman no cry : )

(#15) Viktor77 válasza <Adamsky> (#13) üzenetére


Viktor77
titán

Töréshez: Ez a játék gyakorlatilag erről szól. AZ NFSU nem.

Kicsi az esélye, hogy lesz PC-re.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#16) Viktor77 válasza illusiON (#14) üzenetére


Viktor77
titán

Cathfaern már megfogalmazta.

Csak magadnak köszönheted, és a többi pc-snek, hogy ilyen játékok nem jönek ki.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#17) Raymond


Raymond
félisten

NFSU es Burnout3 eg es fold...

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#18) dj.saabe válasza Raymond (#17) üzenetére


dj.saabe
aktív tag

én is eztmondom teljesen más a lényege a kettőnek igaz alapjaiban arcad dfe akkro is teljesen más a játékmenet

Djsaabe The Only One !! | Légszives senki se kössön belém nemvagyok valami nagy önuralmú !! (remélem aláirásnakl jólesz.)

(#19) Speccy


Speccy
senior tag

Játszik valaki ezzel? Én igen, de mintha egy picit nehéznek tűnne..

There is hope!

(#20) Speccy


Speccy
senior tag

Senki nem játszik ezzel a csodajátékkal? :F

There is hope!

(#21) Raymond válasza Speccy (#20) üzenetére


Raymond
félisten

Mondj rola valamit. Erdemes megvenni ? Mert azert nem dobom ki ra a penzt ha nem muszaly pedig bevallom tetszik. Csakhat milyen a jatekelmeny ?

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#22) Speccy válasza Raymond (#21) üzenetére


Speccy
senior tag

Még csak 2 napja játszok vele, de nagyon bejön! Gondolom azt tudod, hogy itt a cél (többek között) az ellenfelet lezúzni! Minél több leamortizált kocsi, annál több pont, ezekért folyamatosan extra kocsit ad a játék. Az ellenfelek se piték, főleg, amikor egy szembejövő kamion elé tolnak! :D Egyelőre még csak sima versenyeken indulok, de ahogy látom itt van egy komplett versenysorozat is (World Tour), valamint jelzi, hogy hány %-ot (most 3), hány eseményt (ezt nem tudom mire érti, mindenesetre 173 van, ebből eddig 2) csináltam. Érdekesség még a Crash játékmód, ahol a cél minél nagyobb baleset okozása a forgalomban, amit pénzben számol el a gép..(Ja, az előző részekkel nem játszottam, így nincs összehasonlítási alapom)

Szóval szerintem a GT4 mellé befér egy ilyen autós is..mert ott hiába szeretnéd sz*rrá töretni az ellenfeled kocsiját, sose fog sikerülni :D Hangulatilag nagyon bejön a gém! :))

Szerk : Ez csak az én véleményem! Véletlenül se csak ez alapján dönts..

Szerk 2 : Van multiplayer/online.. sajnos egyiket se tudok kipróbálni.

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

There is hope!

(#23) Raymond válasza Speccy (#22) üzenetére


Raymond
félisten

Koszi. Szoval azert el lehet vele szorakozni. Valami hasonlo jott le a moviekbol is. Azt hiszem legalabb kikolcsonzom egy hetvegere....

Wow - #21: ''muszaly'' :B

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#24) Speccy válasza Raymond (#23) üzenetére


Speccy
senior tag

Annyit mindenképp megér! .:)

There is hope!

(#25) Speccy


Speccy
senior tag

Ha valaki játszik vele, hogy lehet előhozni a Crash menüben a többi játékmódot? Mert hiába döntöm meg a rekordot, csak az elsővel enged játszani..

There is hope!

(#26) Raymond


Raymond
félisten

Ma delutan megvettem. Nagyon jo hangulata van. A karambolok allatiak, eszveszto sebesseg. Full arcade, de az NFS3 ota nem volt arcade autos jatekom ilyen feelingel.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#27) duracell89 válasza Raymond (#26) üzenetére


duracell89
senior tag

en is most tolom, isteni cucc ;)

(#28) Oreg_Nene


Oreg_Nene
tag

A játék egyedülálló a maga nemében, de a fő okokat már Ti is említettétek. Egy nagy baj van: a játékot kb 75% pörgettem ki de baromi kevés a verseny. Pontosabban mire előjön egy új race/road rage/elimination kb 8-10 crash pályát kell megcsinálni. Ez egy idő után hihetetlen unalmas lesz, főleg hogy az atom (kamion, szemetes, jeep stb) crash autókkal NAGYON kevés pálya van. Mindig csak a kedves sport/utca gépekkel kell katasztrófát okoznunk. Nálam még mindig a 2004 év arcade kis csodája ez mert ezen kívül nem nagyon tapasztaltam - kivéve az F1 pályák, race ciruitok nagyon, nagyon kemények - egetrengető-játékélmény-lelohasztó-joyépüljönbeleatvbe-dolgot... Ha jól tévedek 160db crash pálya van:Y

''A mohóság motivál. A mohóság tisztánlátáshoz vezet, összefoglalja az evolúciós lényeget. A mohóság minden formája életért, pénzért, szerelemért, tudásért fellendítette az emberiséget.”

(#29) Raymond válasza Speccy (#25) üzenetére


Raymond
félisten

A World Tour Mode-ban kell unlock-olni a playakat/modokat es utana valaszthatok lesznek a Single Event-ben is.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#30) Viktor77 válasza Raymond (#29) üzenetére


Viktor77
titán

Tudsz róla linkelni hosszabb videókat? Mert amik az IGN-en vannak, azok nagyon rövidek.

Én is gondolkodom a játék megvásárlásán. Szerinted megéri, így pár óra tesztelgetés után?

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#31) Kiskokó


Kiskokó
veterán

Jehh feléledt a topic !
amugy hasonlít egy kicsit a Carmageddonhoz ?? abba kellet agyon törni a másikat !

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#32) Raymond válasza Viktor77 (#30) üzenetére


Raymond
félisten

Nezd meg a Gamespot-on a Video Review-t. Ott sokkal tobbet mutatnak:
Bővebben: link

Amugy nekem nagyon tetszik - az eszeveszett sebesseg allati es az is hogy harcolni kell a tobbiek ellen menet kozben. Pl. amikor az egyik palyan (sacc, mert nincs speedometer) 350-400-al mesz az autopalyan a forgalomnak szembe a masik meg probal lelokni az utrol....

Tobb jatekmod van - sima Race, Time Trial, Road Rage (ez az amikor harcolni muszaj, a tobbinel csak lehet), de ami talan a legtobb az a Crash mod ahol egy adott keresztezodesnel/utelagazasnal stb kell a leheto legnagyobb kaoszt okozni.

Volt az IGN-en egy video, ugy hivjak BO3_-_The_Movie.wmv csak nem talalom sehol. Az egy szep video az E.S. Posthumus - Pompeii szamra (Spiderman 2 Trailerbol). Ha megtalalod azt erdemes megnezni.

[Szerkesztve]

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#33) HavocS


HavocS
senior tag

Én hétvégén nyomtam haveromnál, hát meg kell modnanom nagyon feelinges :C bár tényleg nehéz egy kicsit... nagyon jók a zenék, nagyon szép a grafika, egyszóval tényleg nagyon ott van :) kár hogy nem lesz pc-re :(((

(#34) Oreg_Nene válasza Viktor77 (#30) üzenetére


Oreg_Nene
tag

Van egy über-brutál filmecske, ha ezt meg bírod szerezni leesel a székről, régebben a [L]ww.hardwired.hu/[L] volt megtalálható, search az oldalon belül a Burnout szócskára és kidob egy csomó filmet közte 2-3 hivatalos trailert

''A mohóság motivál. A mohóság tisztánlátáshoz vezet, összefoglalja az evolúciós lényeget. A mohóság minden formája életért, pénzért, szerelemért, tudásért fellendítette az emberiséget.”

(#35) Viktor77


Viktor77
titán

Köszi mindenkinek, az a 60 megás bemutató elég meggyőző volt. :)

Szerdán ha megyek a GT4-ért megveszem ezt is.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#36) Oreg_Nene válasza Raymond (#32) üzenetére


Oreg_Nene
tag

Ez az a nagybetűs FILM! Nekem megvan de 56k miatt nem tudom feltölteni kb 30mb. Szedd le, nézd meg, szedd össze a földről magad, nézd meg újra még nagyobb hangerőn, közben sokszor ismételgesd - bár én nem láttam embet aki másképp viselkedett volna - hűha! Atyám-anyám! Ez nem igaz! Na neeeeee! Ilyet is lehet? Éseztígyhogy stb - szerezd be, köszönj el a családtól, hideg élelem és induljon a World Tour.

Egyik ''only'' pc-s kollégánál ott volt a vinyóján a játék iso formátumban. Kiszedte belőle az introt talán meg a felvezető filmeket (pedig ezek nem sokat mutatnak) aztán csörög a telefon:

- Hello!
- Hello!
- Te, ez most mozog is vagy ez csak egy doppingos intro?
- Ez biza a játék
- I'm going in...

Délelőtt 11 lehetett, a barátnője telefonált rá 20:00 felé hogy nem akar-e hazamenni:P

''A mohóság motivál. A mohóság tisztánlátáshoz vezet, összefoglalja az evolúciós lényeget. A mohóság minden formája életért, pénzért, szerelemért, tudásért fellendítette az emberiséget.”

(#37) Oreg_Nene


Oreg_Nene
tag

Ha valakit érdekel van eladó Xbox Burnout 3 névre hallgató szoftver melléklettel:DDD

''A mohóság motivál. A mohóság tisztánlátáshoz vezet, összefoglalja az evolúciós lényeget. A mohóság minden formája életért, pénzért, szerelemért, tudásért fellendítette az emberiséget.”

(#38) Viktor77


Viktor77
titán

Ez a 140 megás videó? Burnout 3 Takedown a movie.

Mert ha igen akkor a kurva anyjukat mindnek. Vagy fizetek, vagy várok 15 percet amíg egyáltalán elkezdhetem letölteni. :(((

[Szerkesztve]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#39) Raymond válasza Viktor77 (#38) üzenetére


Raymond
félisten

Nem tudom melyikre gondolsz, ami nekem van az csak 35MB. De ugyanaz a cime mint a Hardwired-en link-eltnek (ami nem talalhato a szerveren) meg amit feljebb irtunk. Lehet az SG-n megvan (nem neztem).

EDIT:
Itt van: Bővebben: link

[Szerkesztve]

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#40) Oreg_Nene válasza Viktor77 (#38) üzenetére


Oreg_Nene
tag

Nem tudom az enyém közepes minőségű képügyileg, zene isten (E.S. Posthumus - Pompeii) Ha holnap Sülysáp környékén jársz megnézheted

''A mohóság motivál. A mohóság tisztánlátáshoz vezet, összefoglalja az evolúciós lényeget. A mohóság minden formája életért, pénzért, szerelemért, tudásért fellendítette az emberiséget.”

(#41) Speccy válasza Raymond (#29) üzenetére


Speccy
senior tag

Köszi, rajta vagyok.. :))

There is hope!

(#42) Viktor77 válasza Raymond (#39) üzenetére


Viktor77
titán

Ezt szedem köszi, de már csak azért leszedem a 140 megásat is.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#43) Viktor77 válasza Viktor77 (#42) üzenetére


Viktor77
titán

Na megnéztem. Megéri leszedni a 140 megás videót is. 12 perc, és nagyon sokat mutatnak a játékból.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#44) HDR renderin


HDR renderin
senior tag

hali!!!!!

meg tudná valaki mondani honnan lehet le tölteni a Burnout 3-at.
nagyon kellene nagyon COOL GAME.
játszottam vele PS2-n és jó volt.
meg akarom szerezni PC-re is nem tudom honnan lehetne.

PLEASE HELP!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R
légyszives mindenki
és THS,DANKE SCHÖN,köszönöm szépen!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :C :C :C :C :C

Jay és Némabob idézet: Durva anyját!!! :)-LOL Mágus trükkök:David Blaine vs. Chris Angel!!!---youtube!

(#45) Viktor77 válasza HDR renderin (#44) üzenetére


Viktor77
titán

Na, kezdjük.

1. Letöltésre vonatkozólag infót itt nem kapsz, olvasd el az Alapelveket. Első figyelmeztetés.
2. A játék nem létezik pc-re.
3. Sokkal-sokkal kevesebb írásjelet és smiley-t használj a hozzászólásaidban.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#46) HDR renderin válasza Viktor77 (#45) üzenetére


HDR renderin
senior tag

kösz

Jay és Némabob idézet: Durva anyját!!! :)-LOL Mágus trükkök:David Blaine vs. Chris Angel!!!---youtube!

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Burnout 3 ea
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.