Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) zoleeE 13


zoleeE 13
tag

na máma olvastam itt:Bővebben: link hogy már készül a várva várt Kiegészítő és 3kép mr van is róla a fönnt linkelt oldalon majd ha uj info lesz róla irok Lécci ne töröljétek mer ha megjelnik akkor irunk bele kösz

LollR fiam LollR

(#2) Toness válasza zoleeE 13 (#1) üzenetére


Toness
őstag

Na végre. Már azt hittem húzzák még 1 évig a játék másik felét. Csak annyit írnak hogy nyáron jön, de melyik hónapban?

'' A hítpájpos hómméd mennyire müxik kingül? '' by M0Dair

(#3) zoleeE 13 válasza Toness (#2) üzenetére


zoleeE 13
tag

hát pontos megjelenést még a külföldi oldalakon se irtak csak anyit hogy nyáron

LollR fiam LollR

(#4) zoleeE 13


zoleeE 13
tag

ebbe a kiegészítőbe várhatóan:
-változatossab pályák lesznek
-uj csapattagok
-de hogy Sgt Matt Baker lesz-e azt nem tom és nem is hsizem mer meghal az elsőbe
egyenlőre ennyi mást nem tudtam meg ha lesz uj kép info szólok:)

LollR fiam LollR

(#5) zoleeE 13


zoleeE 13
tag

na az előző hszhez még egy kétkiegészítést olvastam
-új harci rendszer
-új multiplayer küldetések
-új, legjobb MI
-újraírt kooperatív mód
-új fegyverek ( pl. tank destroyer)
várjuk a többit

LollR fiam LollR

(#6) zoleeE 13


zoleeE 13
tag

Ez a hülye honlapot allig frissítik és semmi érdekes nincs rajta Bővebben: link amugy ha vki tud vmi uj infot a kiegészítőről az szoljon és ha én is megtudok vmit irok

LollR fiam LollR

(#7) Troy.


Troy.
addikt

ehhez a játékhoz kell majd az első is? mert én azt kijátszottam .. ;)

.

(#8) zoleeE 13 válasza Troy. (#7) üzenetére


zoleeE 13
tag

hát szerintem igen mer kiegészítő:)

LollR fiam LollR

(#9) ÁDI


ÁDI
aktív tag

Már nemsokára jön... :)

SC: Avenger/P72, JG G3-SG1, 370;SRC MP5-AF 350, CM030 200; Jó Szerencsét, RC 1:18/1:12/1:10 Land Rover

(#10) ÁDI


ÁDI
aktív tag

Van már SP/MP demó is:
Bővebben: link

SC: Avenger/P72, JG G3-SG1, 370;SRC MP5-AF 350, CM030 200; Jó Szerencsét, RC 1:18/1:12/1:10 Land Rover

(#11) mynames


mynames
senior tag

Na mikor lesz már Earned in Blood???
A screenshotokat nézve ez is istenkirály game lesz :R!!!

(#12) Troy. válasza zoleeE 13 (#1) üzenetére


Troy.
addikt

:DDD:DDD LOL

''máma'' :P

.

(#13) mynames


mynames
senior tag

Na mikor jelenik már meg!!!:C

(#14) zoleeE 13


zoleeE 13
tag

Holnap KIJÖN!!!!! nagyon powaaa game lesz!!! ajánlom mindenkinek!!

LollR fiam LollR

(#15) zoleeE 13


zoleeE 13
tag

van egy csomó uj info is!!!!
1.Hartsock lesz a Szakasz vezető
2.Kiegészítő szal ne várjatok irtó sok mapot de azért igy is király lesz
3.SP/MP demot kiadták hozzá egy Patchet
4.Lesz benne egy uj mod demoba is benne van
Nah holnapig izgatottan várok erre a király gamere!!!

LollR fiam LollR

(#16) doglotthal


doglotthal
aktív tag

Még nem nyomja senki? Szerencsére ma nincs sulim így be tudpk érte menni pestre! :C

(#17) zoleeE 13 válasza doglotthal (#16) üzenetére


zoleeE 13
tag

az igaz én is mek megvenni

LollR fiam LollR

(#18) doglotthal válasza zoleeE 13 (#17) üzenetére


doglotthal
aktív tag

Hali! Ha fent leszel msn-en akkor megkereslek.

(#19) mynames


mynames
senior tag

Délután már tolni fogom!!!:C:C:C

(#20) benyo válasza mynames (#19) üzenetére


benyo
tag

nem sok egy kicsit egy kiegészítőnek a 4.21Gb?
na jó nem kötekszem:)
nekem bejön.

HAÉRTMIGO

(#21) mynames válasza benyo (#20) üzenetére


mynames
senior tag

Ez nem is kiegészítő!:(
Teljesen mindegy hova másolod a winyóra, mert nem kell alapnak a régi game (mármint annak fájlai)! Szerintem csak a serialt vagy vmi hasonlót megnéz, hogy az megvan-e a régiből és kész. Gondolom ezt azért is mert nem kellett sorozatszámot írni telepítéskor.

Amúgy nekem nehezebbnek tűnik. Ami most sem tetszik az a hihetetlenül pontatlan célzás!!!!:Y
Közelről egy tár MP40 épphogy elég :Y + ha leguggolok uú. remeg a ''kezem'' mintha állnék + a kézigránát szart sem ér (gyengusz) + amikor a game magyaráz nekem és nem bírok menni (tök hülyének néznek, mintha a BiA-t nem nyomtam volna végig) :Y

Jó viszont az AI, mire becélzom a krautot tuti elmozdul, elszalad, lebukik :C

(#22) mynames


mynames
senior tag

Kinek van meg még?
És hogyan tudom beállítani fullra grafikát?

(szerintem a MOHAA PA igényesebb grafika terén, de hátha kapok vmi választ a fentire)

[Szerkesztve]

(#23) doglotthal válasza mynames (#21) üzenetére


doglotthal
aktív tag

Igen a célzás az tényleg idegesítően gyengére sikerült, de azért le lehet néha osztani egy-két szép fejlövést is:)
Amúgy nekem tetszik a gém. :)

(#24) mynames válasza doglotthal (#23) üzenetére


mynames
senior tag

Elakadtam egy csöppet!

Van az a pálya ahol egy hídon kell átmeni...Mikor indulok szemből MG42 géppityú, balra talán 4-5 gyalogos fedezékben, közben folyamatos aknavető tűz. A híd az az MG42 es mögött ''kezdődik'', és a folyó túloldalán, kerítés van (fedezékben 4-5 fritz) majd egy épület és mögötte az aknavető.
A pálya elején van egy német snipa.
Ha elkezdem leszedegetni a népet snipával akkor a végére tuti megdöglök, mert a németek kurva jól céloznak + aknavető miatt folyton pozíciót kell váltani + nekem a snipa egy rakat szart sem ér, mintha nem lenne ereje...
Ha rohamra megyek a többiekkel akkor pedig mindig veszítek egy embert, úgy pedig nem akarom tovább vinni.

Mi a jó startégia erre a pályára?

(ami utánna jön az smafu, csak a vizesárokban meg kell kerülni a németeket és leszedegetni snipával)

(#25) doglotthal válasza mynames (#24) üzenetére


doglotthal
aktív tag

Hát igen. Én azt csináltam, hogy az embereim nélkül sniperrel irtottam a népet. A szekér mögül fuss el jobbra (ha az MG42 szemben van), ott van 1-2 jó fedezék. Mindenkit leszedsz, az mg-t is. Aztán eljutsz a hídhoz az már nem nehéz.

(#26) zoleeE 13


zoleeE 13
tag

Én már Vasárnap végig toltam és nagyon király!!!!!!!Kedvenc pályám Carentan!!! Nagyon király lett,a célzás tényleg fos ez a szar és hogy rövid:O

LollR fiam LollR

(#27) mynames válasza doglotthal (#25) üzenetére


mynames
senior tag

Na átviitem!

Úgy csináltam, hogy még az épületből leszedtem snipával akit tudtam, majd rohanás jobbra, barral a maradékot is lezúztam. Ezután a híd előtti kis házat jobbról közelítettem, a géppuskás pedig így pont elém szaladt ;].
Ezután az Opel Blitz mögé bújva írtottam a híd túloldalát. Érdekes, hogy az aknavető elhallgatott...Amikor ez megvolt csak akkor hívtan a 2 szakaszt, innentől pedig már easy volt.

(#28) mynames válasza zoleeE 13 (#26) üzenetére


mynames
senior tag

Ne búsulj! Mindjárt itt a COD 2 ;]
majd ott tovább írtjuk a krautokat!

[Szerkesztve]

(#29) mynames


mynames
senior tag

Na még egy gondolat a gameről:
sokszor az a baj -mind rifle mind az assault- szakasszal, hogy hiába küldöm őket fedezékbe, és hiába nem adok neik parancsot tüzelésre, ha rálátásuk van az ellenségre akkor el kezdik lőni öket, azok pedig viszont. Na most ha én ekkor snipával vagyok akkor mindig várhatom amig a kör piros lesz és elkezdenek lőni a németek. De mivel az enyéim folyton lövik öket akkor várhatok az utolsó ítélet napjáig is...
+ leszedik az enyéimet lassanként...

(#30) mynames


mynames
senior tag

Csak mi páran toljuk ezt a gamet?
upp!

(#31) mynames


mynames
senior tag

Sziasztok!

Most ott járok, hogy egy városban vagyok a két szakasszal. Elindulok fedezékbe és lassanként legyalázom a gyalogságot, majd jobbra mg 42. Ha meg akarom kerülni akkor egy Pz. III ba botlok ami szépen csorog felém. A házak közt kitrükközöm és mögé kerülök + írtom a gyalogságot (a tank pedig elkezdi lőni a 2 szakaszomat...)
A nagy kérdés az, az hogy hol a francba találok páncélöklöt???

(#32) Troy. válasza mynames (#30) üzenetére


Troy.
addikt

akkor ez most kiegészitő?

.

(#33) mynames válasza Troy. (#32) üzenetére


mynames
senior tag

Lásd: Bővebben: link

Nem tudom, nem próbáltam hogy önmagában menne-e az earned in blood...Egy misét megérhet, de én azért nem törlöm le mindkettőt...

(#34) Troy. válasza mynames (#33) üzenetére


Troy.
addikt

aham.

mondjuk ez érdekes. van egy 3 Gb-os alap, aztán még rakjak rá 4 Gb-ot ...:)

.

(#35) zoleeE 13 válasza mynames (#28) üzenetére


zoleeE 13
tag

Jaja nagyon várom már!!!!;)

LollR fiam LollR

(#36) mynames válasza zoleeE 13 (#26) üzenetére


mynames
senior tag

Hali!

Na most hétvégén én is végig toltam. Nagyon jó volt, érezni a különbséget az elsőhöz képest, főleg a AI-n.
Viszont ez is rövid volt...

(#37) Detonator


Detonator
aktív tag

Sziasztok!
Én is elkezdtem játszani vele. Sajnos, a célzás csapnivalóra sikerült, szerintem nem is véletlenül, mert így akarják a taktikát ránkkényszeríteni!:(( Ez nagy negatívuma a játéknak! Közvetlenül odaáltam a csávó elé, meg sem mozdultam, de jópárszor lőnöm kellett ahhoz, hogy egyáltalán eltaláljam! Ilyen nincs, vagy mégis??:( A grafika szép lett és az AI is jócskán meglódult!

Rise and shine, Mr. Freeman. Rise and shine.

(#38) szagi01 válasza Detonator (#37) üzenetére


szagi01
csendes tag

Szerintem a célzás pontossága a fegyvertől is függ,szerintem.
Mondjuk az mp40 egy fos ebből a szempontból.

Bob Marley fever

(#39) doglotthal válasza szagi01 (#38) üzenetére


doglotthal
aktív tag

Ebben igazad van, nagyban függ a fegyvertől. Szerintem a legjobban a német karabéjjal lehet célozni. Nekem az nagyon bejön.

(#40) mynames válasza doglotthal (#39) üzenetére


mynames
senior tag

Hali!

Ez bizony így van! A Kar98 a legpontosabb fegyver a játékban és van ereje is bőven.
Most a 3. nehézségi szinten nyomom a játékot!

[Szerkesztve]

(#42) mcmike


mcmike
őstag

Viszont nekem lenne egy problemam: Most kb valahol a felenel tartok a jeteknak, es egy olyan reszhez ertem, ahol lent a mezon egy tank jarorozik, en meg a csapatommal a domboldalnal megyek be. El is jutok egy darabig, de aztan a tank eszrevesz es feljon a domboldalba. A jatek irja tippkent, hogy talaljam meg a panzerfaust-ot, de az istennek se talalom sehol sem. Granatom van, de azzal meg nem tudom vmiert kinyirni a tankot...
Please HELP!


:F :F :F

LIDL Richard featuring Billy Auchan...

(#43) Troy.


Troy.
addikt

ehhez kell az első rész? (gyorsan válaszoljatok !! )

.

(#44) doglotthal válasza Troy. (#43) üzenetére


doglotthal
aktív tag

Asszem nem!

(#45) Troy. válasza doglotthal (#44) üzenetére


Troy.
addikt

kössz, a gyors választ.

.

(#48) Loretto


Loretto
veterán

Nos akinek nincs meg a hozzászólása, vagy kevesebb mint volt, az olvassa el az alapelveket. Remélem segít, mert a következő wareznél sárga lap.

Soirée...

(#49) AMD-s válasza Loretto (#48) üzenetére


AMD-s
tag

Bocs! :R

"A vadászat vadűzés és erdőzúgás,de még több erdőzúgás."

(#50) Cav


Cav
csendes tag

Sziasztok! Valaki meg tudná mondani hogyan lehet nehézségi szintet váltani egy megkezdett játékban? Hardon nyomom (vagy veteran vagy mittomén hogy hívják itt), és már egyre nehezebben haladok, az egészet meg nem szeretném elölről kezdeni egy másik nehézségi szinten.
Lehet egyáltalán utólag változtatni?

Hol tárolja a játék és milyen érték alatt a beállítását? EiB.ini-t és a User.ini-t átnéztem, de ezt az egyet nem találtam meg.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.