Hirdetés

2024. június 13., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) eziskamu


eziskamu
addikt

Szeretnék ajándékozni egy képes bögrét némi felirattal. A tesóm Szoboszlón csináltatott is egyet, és amikor hazahozta, volt rajta egy kis ragacs egy fehér, nem cimkézett részen, tehát öntöttem rá egy kis börbarát mosogatószert. Csakhogy közben a betük közül néhány megtört és elmozdult. Tehát valami megbizhatóbb eljárással készült bögrére lenne szükségem, amely ha a drótkefét nem is, de egy kis mosogatószert csak elbír. Eddig még csak a halközben jártam, de ezer akárhányat kérnek, plusz még a szerkeztésért is 350-et leszámítanak. Az általuk készített nyomat minőségét meg nem tudom, de azt mondta, a srác, hogy a mosogatógépet nem szereti (nem mintha lenne mosogatógépünk). Igazából hajlandó lennék kiadni annyit (vagy többet is), ha valami tartósabb technikával oldanák meg. Ismertek ilyen cégeket Debrecenben?

(#2) eziskamu


eziskamu
addikt

up

(#3) simonzé válasza eziskamu (#1) üzenetére


simonzé
addikt

Hogyne ismernék ilyet!

Kijössz a Csapó utca elején (a Kossuth tér felé eső részen) a Smatch-ből, átmész az úton, és balra haladva elkezded nézegetni a lépcsőházak bejárata mellett a hirdetéseket. Lesz ott egy reklámstúdió (asszem ''Látványos'' a neve - de nem esküdnék meg erre), ott vállalnak bögre/póló/párna, stb nyomást jó minőségben. Asszem 600 Ft egy bögre az általad vitt képpel megnyomva.

I don't fit in. I fit out.

(#4) eziskamu válasza simonzé (#3) üzenetére


eziskamu
addikt

És mennyire tartós a nyomat? Neked van ilyen bögréd?

(#5) simonzé válasza eziskamu (#4) üzenetére


simonzé
addikt

Haveromnak van már vagy három éve a gyerekéről készült fotóval nyomott bögréje. Kicsit tompák a színek, de nem is kíméli a cuccot. Ugyanúgy mossa el, mint bármelyik edényét, és az a FŐ bögréje. Fémszálas ''dörzsivel'' biztosan le lehet szedni a nyomatot, de normál mosogatásnál nem jön le. Egyébként erről infót a stúdióban biztosan kapsz.

I don't fit in. I fit out.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.