Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#401) peter75 válasza novum (#400) üzenetére


peter75
csendes tag

Köszi!
BUÉK!

Már csak a telepítés és a TMC a kérdés.

Peti

(#402) novum válasza peter75 (#401) üzenetére


novum
csendes tag

Az IGO -t felírod egy 2 GB-os SD kártyára.
Az Igo főkönyvtárában átnevezed az IGO8.exe-t Lucca.exe-re és már repül is!
A TMC-t nem tudom.Az IGO kezeli a TMC-t. A gépet át lehet-e alakítani, azt sajnos nem tudom.
BÚÉK

[ Szerkesztve ]

(#403) peter75


peter75
csendes tag

Köszi!

Műkszik minden! :C

Már csak a TMC a kérdés.

Ha valaki tudna segíteni!!!
Amúgy már próbáltam rádugni egy GNS TMC vevőt, de nem találta meg az automata keresés.

Előre is köszi!

(#404) Crusader01 válasza peter75 (#403) üzenetére


Crusader01
tag

Szia!
Tudomásom szerint 99% hogy a TMC nem fog müködni a Luccával! legalábbis a 3.3-mal!

(#405) peter75 válasza Crusader01 (#404) üzenetére


peter75
csendes tag

Azért köszi! :O
Ha esetleg valaki tud erről infót!!!
Plase!

(#406) bega1986


bega1986
csendes tag

Sziasztok!
Vettem 1 Lucca 3.3-at és próbálgattam igo-t rátenni. Működik is, csak az a probléma hogy látja a műholdakat, viszont nem csatlakozik fel. De nem csak az iGO, hanem az eredeti progi sem... Viszont nem tudom hogy én rontottam-e el, mert amíg a szobában voltam nem volt fura hogy nem csatlakozik, és nem tudom melyik művelet óta rosz. Szóval lehetséges az hogy a szoftver miatt nem csatlakozik? Magára a gpsvevőre csatlakozik, mert ha átállítom a portot akkor már a műholdakat sem látja.

Gabi

(#407) bega1986


bega1986
csendes tag

Ha belépek a factory menübe és ott nézem a GPS státuszt, akkor sem csatlakozik fel a műholdakra... iGO-ban be lehet állítani a GPS portot, és ott látszik hogy a vevőre rácsatlakozik a program... Nem tudja valaki hogy mi lehet a baj?

Gabi

(#408) hjanoo válasza Crusader01 (#317) üzenetére


hjanoo
csendes tag

Szia!

Engem is érdekelne ez a win indításos dolog. Egy kicsit macerás mindig a szerviz menüből indítani a win-t. :)
És azt meg lehet oldani valahogy, hogy a windows meghajtójára másolt vagy telepített dolgok újraindítás után ne vesszenek el?

Előre is köszönöm a segítséget! :R

(#409) Crusader01 válasza bega1986 (#407) üzenetére


Crusader01
tag

próbálkoztál az igo-russa kombóval egymás után? ha igen akkor ez szurta el a gps-t. Töltsd le ezt majd a sirf fülecskénél kattints a sirf to nmea (csak fejből mondom, de vmi ilyesmi) és a baud rate 9600 vagy 4800 ami szimpatikus. ezután time és test vagy forditva. ezután müködnie kell!

(#410) User1914


User1914
csendes tag

Üdvözlök mindenkit!
A kérdésem a következő lenne, tudtok-e már okosságot a következő készülékröl?
http://cgi.ebay.com/New-3-5-GPS-NAVIGATION-US-AU-UK-EU-MAP-MP4-MP3-2GB-SD_W0QQitemZ200304961601QQcmdZViewItemQQptZGPS_Devices?hash=item200304961601&_trksid=p3286.c0.m14&_trkparms=72%3A1234|66%3A2|65%3A12|39%3A1|240%3A1308|301%3A1|293%3A1|294%3A50

Milyen módon lehet látni a flasdisket, WIN felület kicsikarható-e, lehet-e szinkronozni PC-hez, van-e különleges szervice módba lépési gomb kombináció?
Köszönöm a segítségeteket. Üdv: Mátyás

(#411) Crusader01 válasza User1914 (#410) üzenetére


Crusader01
tag

Szia!
Ez nem blaupunkt, ugyhogy nem jó helyen kérdezed. Másodszor meg tuti, hogy alapból buherált gépek ezek, mivel a főképen tomtom fut rajta, a lenti képeken meg igo8...no comment...szóval tuti lehet win-t előhozni, de hogy hogyan arra ebben a fórumban nem kapsz választ mivel ilyen tuti hogy senkinek nincs.

(#412) xenonadio


xenonadio
csendes tag

Sziasztok! Leszedtem az igo8-t . Rátettem egy 2gb-s sd kártyára, ott az igo 8 mappában átírtam az igo8.exe t lucca.exe re, ezután beraktam a kártyát de semmi változás, valakinek tipp , hogy miért nem megy? Le kell törölni a belső memóriáról a régi lucca cuccokat?

(#413) Crusader01 válasza xenonadio (#412) üzenetére


Crusader01
tag

nem kell átirnod, elég ha elinditod. csak akkor kell átirni a mappát és az igo.exet ha a MY flash diskbe másolod!

(#414) xenonadio válasza Crusader01 (#413) üzenetére


xenonadio
csendes tag

De úgy nem megy, ha felmásolom a kártyára, és belerakom a kártyát a pna ba. Semmi változás. Előtte le kell törölni ami rajta van(a pna n)?

(#415) Crusader01 válasza xenonadio (#414) üzenetére


Crusader01
tag

nem kell feltétlen. de eekszerint nem jó verzió van fönt. PNA verzióst keress

(#416) gus4k


gus4k
csendes tag

Sziasztok!
Tavaly nekem is sikerült szert tennem 1 Lucca 3.3-ra Tegnap este végigolvastam a fórumot + frissítettem a Blaupunkt oldaláról [L:http://www.blaupunkt.com/de/downloads_3_9.asp] [/L] dadogás és gps jel problémák miatt de rosszabb lett a helyzet mert most nem tudom elindítani. Pontosabban nem lép tovább a nyitószöveg után az ok gomb lenyomásával. A szerviz menübe be tudok lépni de nekem nem arra lenne szükségem hanem arra ami gyárlilag volt
beállítva. Ezer köszönet Crusader01-nek a rengeteg segítőkész hozzászólásért. Ha nem találtam volna rá erre a fórumra hozzá se fogtam volna az igo telepítéséhez a Luccara.

(#417) laszlo2


laszlo2
csendes tag

Sziasztok nekemis van egy lucca 3.3,és az IGO8 van rajta,az lenne a kérdésem hogy tudtok adni egy címet ahonan tudnám frissíteni,mert én egyátalán nemértek az ilyenekhez!Ezért jó lenne a lehető legegyszerűb oldal ami csak van amiről már egy ilyenek is megy a frisítés mint én!!Köszönöm.

(#418) catpool válasza Crusader01 (#415) üzenetére


catpool
csendes tag

Hello Crusader01,

Amennyiben van egy erdeti IGO8 másolatom egy másik PNA-ról, akkor az elméletileg fel tehető a Lucca 3.3-ra vagy mindenképen egy tört verzó kell?
Olvastam, hogy priviben megküldted, hogy megy a IGO8 feltétele, megküldenéd nekem is.
Nagyon szépen megköszönném. :R
Az eddigi próbálkozásaim alatt INIT API hibával leállt. :((
Üdv

(#419) laszlo2


laszlo2
csendes tag

Hello,azt énis megkösszöném ha nekemis elküldenéd.Köszi

(#420) Geri Mester


Geri Mester
csendes tag

Szia Crusader01!

A segítségedet kérem abban, hogy van egy sima travelpilot luccám amire próbáltam volna felrakni az igo8-at de ezért letöröltem a lucca mappában lévő egész igo mappát és azóta nem hajlandó semmire a készülék csak azt írja ki, hogy sd card upgrade és se előre és se hátra. Felhívtam a blau szervizt és azt mondták, hogy újra kell szoftverezni. Hozzá teszem az egészhez nem értek csak próbálkoztam és ezután hívta fel a figyelmem egy ismerős, hogy előtte körbe nézhettem volna akár itt mielőtt bármit teszek.

Előre is köszönöm segítséged!

Geri

[ Szerkesztve ]

(#421) laa12141 válasza Geri Mester (#420) üzenetére


laa12141
csendes tag

Hali Geri Mester.Amennyiben a készüléked: Travel Pilot Lucca Mp3 úgy tudok neked segíteni ha küldesz e-mail címet de bármely más készülék esetében sajna nem

[ Szerkesztve ]

(#422) Geri Mester válasza laa12141 (#421) üzenetére


Geri Mester
csendes tag

Szia laa12141!

Az enyém még a sima lucca nem az mp3-as és tök jól ment rajta még a régebbi IGO amíg hozzá nem nyúltam. Cikkszáma: 7 612 201 101 ami az akku alatt van írva. Remélem azért így is tudsz segíteni helyre állítani ha már ilyen béna voltam!

Ja az e-mail címem: szasz-gergely@freemail.hu

Köszi

[ Szerkesztve ]

(#423) laa12141 válasza Geri Mester (#422) üzenetére


laa12141
csendes tag

Nos az én cikkszámom 7 612 261 507.Az én gépem ugyanezt produkálta mint a tiéd,ha akarod elküldöm az én gépemhez való helyreállító programot és a pontos használati leírást,de benne van hogy csak Mp3-ashoz jó de így is csak saját felelősségre.Elküldhetem de nincs rá gari,hogy nem teszi tönkre a te gépedet.

(#424) Geri Mester válasza laa12141 (#423) üzenetére


Geri Mester
csendes tag

Az azt jelenti,hogy többé nem lehet használni mert akkor nem merem kipróbálni, de ha rosszabb nem lesz akkor kipróbálom.

(#425) laa12141 válasza Geri Mester (#424) üzenetére


laa12141
csendes tag

Amint írtam nem tudom,de esetleg elképzelhető,hogy utánna Mp3-as lesz a készülék?Nem tudom döntsd el kipróbálod-e és ha igen akkor elküldöm valamilyen módon,egyébként e-mailben elküldtem a leírását.

(#426) Geri Mester válasza laa12141 (#425) üzenetére


Geri Mester
csendes tag

Köszi! :R
Ezt egyébként a Blau oldalról töltötted le mert ott van a sima luccához is frissítés és akkor megpróbálom inkább azt csak idáig nem mertem azt használni.

(#427) laa12141 válasza Geri Mester (#426) üzenetére


laa12141
csendes tag

Nem, ezen a fórumon keresztül tudtam megszerezni

(#428) Geri Mester válasza laa12141 (#427) üzenetére


Geri Mester
csendes tag

Akkor küld el légyszíves és megpróbálom.

(#429) laa12141 válasza Geri Mester (#428) üzenetére


laa12141
csendes tag

Már két üzenetet is küldtem e-mailben, nem kaptad meg?

(#430) Geri Mester válasza laa12141 (#429) üzenetére


Geri Mester
csendes tag

Nem. Csak a leírás jött át.

(#431) laa12141 válasza Geri Mester (#430) üzenetére


laa12141
csendes tag

MSN-en keresztül lenne a leggyorsabb az adatátvitel,adj MSN címet

(#432) Geri Mester válasza laa12141 (#431) üzenetére


Geri Mester
csendes tag

Akkor csinálok.

(#433) laa12141 válasza Geri Mester (#432) üzenetére


laa12141
csendes tag

ok

(#434) Geri Mester válasza laa12141 (#433) üzenetére


Geri Mester
csendes tag

Folyamatban.

(#435) Geri Mester


Geri Mester
csendes tag

Most el kell mennem egy kicsit de 1 óra múlva újra leszek ha jó neked is. Még valamit tölt az msn-hez a gép is.

(#436) laa12141 válasza Geri Mester (#435) üzenetére


laa12141
csendes tag

OK

(#437) Geri Mester válasza laa12141 (#436) üzenetére


Geri Mester
csendes tag

Már regisztrálom magam.

(#438) Wik86


Wik86
csendes tag

Sziasztok!
Vettem egy 3.3-as LUCCA-t azthittem konnyu feltenni hozza uj szoftvert, le is szedtem a balu lapjárol az uj szoftvert, csináltam mindent ahogy írták, de mikor be akarok lépni a navigácio menübe, akkor azt irja ki hogy HardwareIDerror . Valaki segítene nekem, hogy hogy hozhatnám rendbe, és ha már írok, akkor töltöttem le egy IGO8at és azt hogy tudnám rávarázsolni, remélhetőleg azon frisebb a térkép mint ami ezen van7volt:S
Várom mielőbbi válaszotokat, és előre is köszönöm

(#439) Wik86


Wik86
csendes tag

probálkozom, probálkozom, de nagyon nem sikerül. már felmásoltam a myflashdiskre is valamit, de mostmár az első igyelmeztető képernyőnél amikor OK-t kell nyomni onnan sem megy tovább, lehet az lenne a legjobb ha valaki eltudná nekem küldeni az egész myflashdisk tartalmát :( jah a másik hogy hiába kötöm pc-re az nem látja, vagy nem ismeri fel, hogy lehet elérni hogy ott is tudjam bűvölni. remélem valami mielőbb észreveszi h írtam ide

(#440) Wik86


Wik86
csendes tag

sylvesterr@freemail.hu

ide is várom az ötleteket, esetleg a komplett lementett dolgokat a luccarol

köszi előre is

(#441) Samee


Samee
tag

Sziasztok!

Eladósorba került a Blaupunkt Lucca 3.5-m, kitűnő állapotban, SD káryán iGo8-al.

[link]

Ha nem válaszol senki, hülyeséget kérdeztél!

(#442) Wik86


Wik86
csendes tag

Nah közben annyit haladtam, hogy az igo8 megy ugy hogy felmásoltam a gépre, és ha elindítom a lucca-t akkor elakad a figyelmeztető képernyőnél ahol ha az OK-ra nyomok nem történik semmi, belépek szervízmenőbe, és a file explorerből el tudom indítani az igo8at. Mit és hova kéne másolnom, hogy az OK nyomása után egyből elinduljon a progi? lécci segítsetek. köszi

(#443) fischi


fischi
tag

Sziasztok,
végigolvastam, de nem világos végül is sikerült-e valakinek lucca 3.5-ön beüzemelni a TMC-t? Ha igen akkor milyen sys.txt beállításokkal?

Köszi szépen,
üdv
fischi

(#444) DrJoci


DrJoci
csendes tag

Szerbusztok
Sajnos nekem nem adták a csomagban DVD-t akinek megvan az legyen olyan jó jeleze, mert nagyon kellene :)
Köszi előre is :R

(#445) gergopapa


gergopapa
csendes tag

Sziasztok!
Lucca 3.3, 761.220.1312. "GPS vevő nem található" - auto és manu kereséssel sem. Mit kell átírni, beírni?
Lécci, segítsetek, holnap mennem kell szolgálatba, életet menteni. Nehogy a pi....nyi utcák fogjanak ki rajtam... :B

(#446) Samee


Samee
tag

Sziasztok!

Nagyon sokan írtok nekem, hogy küldjem el az iGo8 Lucca 3.5-ön leírást amit a megszűnt fórumon írtam...

Nekem sincsen meg, emlékezetből ennyi a lényeg: SD kártyáról megy, egy PNA-s verziót kell mindenképp letölteni, az iGo8.exe-t erre nevezd át: installlucca_35_B.exe és utána már mennie is kell, amikor elindítod a GPS-t várj egy picit és elindul a kártyáról.

Ha nem válaszol senki, hülyeséget kérdeztél!

(#447) a1connect


a1connect
csendes tag

Sziasztok!

Segítség kellene!
Próbáltam egy leírás alapján megkerülni a Lucca MP3-asom (7 612 201 509) gyári menüjét, közvetlen IGO8 indítással:
HKEY_LOCAL_MACHINE - Init -Launch50 - "MyShell.exe" -t átírtam:
HKEY_LOCAL_MACHINE- Init - Launch50 - "\sdmmc disk\igo8\igo8.exe" -re

Azt reméltem, ha nem jön össze a mutatvány, akkor a rendszer menüből vissza tudom
írni az eredetire. Hát nem ... :W
Rendszer menü nem jön be, csak az indulási logo, ill. ha merül az akku, akkor reklamál.

Blau oldalán ehhez a típushoz nem találok SD kártyás visszaállító, frissítő firmwaret-t.
Csak a 7 612 201 109, ill. 7 612 201 409-eshez van.

Adatkábelem nincs.

Valaki tudna segíteni? Sürgős lenne!

(#448) phoenix86


phoenix86
csendes tag

Hali! Én most szereztem be a Lucca 3.3cc-t van rajta 2007es mapom, és IGO8 kellene nekem,de nem tudom hogyan. Segítsetek légyszives, onnan h honnan látom usb keresztül a gps készüléket, meg nem volt benne SD kártyám de van itthon. Köszönöm. Üdv.

(#449) kispisti75


kispisti75
csendes tag

Sziasztok!

Én is szeretném felrakni az IGO8-at Lucca 3.5b-re.
Végigolvastam a fórumot, de nem sikerült ezek közül csak, ha átírom a az .exe-ét.
Én úgy szeretném, mint a 3.3-ason, hogy a navi gombbal lehessen indítani.
Ha tud valaki segíteni megköszönném.

(#450) kispisti75 válasza Crusader01 (#415) üzenetére


kispisti75
csendes tag

Szia! El tudnád küldeni nekem is, hogy, hogyan kell Lucca 3.5b-re Igot8-at rakni.
Köszönöm előre is.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.