Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Blade of darkness

Hozzászólások

(#29) gsfbandit válasza #72042496 (#28) üzenetére


gsfbandit
csendes tag

Na csaó!
Tegnap este kiöltem a főgonoszt ismét:)80000 életpontja van:)
Megszereztem az összes követ és csak így tudsz eljutni hozzá.
A kis teleportálós aranyost és úgy nyírtam ki a kövek nélkül(+amúgy is:),hogy állandó szaladgálás mellet(így elmenekülsz a varázslatok elől),állandóan nyomd a Q(dobás gombot) és amint alkalmad van rá vágd hozzá!
Ianna úgyis visszjön hozzád,de jobban jársz ha kicsit messzebről vágod hozzá és úgy nem teleportál el!
Egy idő után eltűnik a pajzsa és fifti-fifti módon harcoltok!(majdnem:)
Még így is nagyon kemény gyerek,mert varázsol rád minden finomságot.(ha megszerzed a köveket te is varázsolhatsz iannával és nagyon kemény!
A kövek a következő pályákon találod:a második(bányában vagy),harmadik pályán,van egy az égő csontvázkirálynál is(asszem 4.pálya)pont ott ahol kimászik a sírból!Kicsit emeld fel a tekinteted és meglátod!(én elég későn vettem észre!)Van egy kavics azon a pályán ahol 2 aranytallért kell betenned egy oltárba.Tele van lovagokkal+van kettő nagy....állat is:)Egy lépcsőn szaladsz fel és nézz fel a falra!(mondjuk ha lefele haladsz a lépcsőn)Kis négyzet...lőjj bele a falba illyal!
A következő pálya az oasis of nejeb!Gondolom azt megcsináltad!
Van egy ahol.....eggyiptomi pályához hasonló:)(jobban nem tudom leírni!)Egy gólem őrzi a követ....lovagnál pont ott találsz meg egy fain buzogányt!Keress egy helyet ahol ki tudod bontani a falat!(ha kell üsd végig mind,de pont a bejárat mellett van(asszem)
Na remélem tudtam segíteni!
Csaó!(és jó játszást!)
;]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Blade of darkness
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.