Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Blade of darkness

Hozzászólások

(#1) MrSummer


MrSummer
aktív tag

Radeon 9100assal megy vkinek?

Anulu Öhö-ö-ö-ö

(#2) Out válasza MrSummer (#1) üzenetére


Out
addikt

A multheten jatszottam vegig egy R9100-essel es DX9-el, nagyon tutti jatek :D

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#3) proximus válasza Out (#2) üzenetére


proximus
senior tag

Sziasztok!
''nagyon tutti jatek'' ezzel 100 % -ig egyetértek. :DD
Ahányszor ''előjön'' valahonnan, vagy csak eszembe jut, annyiszor emelem meg a kalapom a ''kitalálója'' előtt. Gratula! Hogy nem egy felejthető élmény volt végigvinni, az már bizti.
Tudtok esetleg még hasonló kaliberű játékokat?

(#4) Out válasza proximus (#3) üzenetére


Out
addikt

Kb 5-6 eve az egyik akkori jatekokkal foglalkozo magazin cd mellekleten volt egy Die by the sword nevu jatek demo verzioja, az hasonlit erre, azota se tudtam megszerezni sehonnan :D

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#5) Out válasza Out (#4) üzenetére


Out
addikt

Megtalaltam egy abaddonware oldalon.. dejo, megyek haza hentelni :D

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#6) #72042496


#72042496
törölt tag

Na, már majdnem nyitottam egy Severance topicot, még szerencse, hogy megtaláltam ezt!

Szóval: Lovaggal toltam (majdnem) végig, ám a főcsúnyát nem tudtam kinyírni. De még megsebezni sem... Ianna kardjával is nekiestem, de semmi. Azt tudom, hogy a fényre különösen allergiás, de az Ianna's Light nevű támadást sosem tudtam bevinni, mindig elteleportál a mocsok, vagy blokkolja az ütést.

Hogyan kell végezni ezzel a rohadékkal? Ja, és a lovag legbrutálabb kardját hol lehet megtalálni?

Jertek nosztalgiázni! :DDD

(#7) Kain


Kain
senior tag

Nemrég vettem elő,nosztalgiázni,és végig is toltam,de barbárral (megint).
Ha majd hazaérek megkeresem a leirásomat,van valami spec,ahol leirják hol lehet találni a különleges cuccokat.

(#8) #72042496 válasza Kain (#7) üzenetére


#72042496
törölt tag

Azt nagyon megköszönném! Én a lovaggal toltam, király program!
Főmuftit hogyan kell kinyírni?

(#9) rollins


rollins
őstag

Na, örülök hogy nem ment feledésbe ez a játék. Ez volt életem első igazi 3d-s akció játéka. Lehet hogy most már nem, de akkor annyira magával ragadott és olyan sokat játszottam vele - volt hogy 6-7 órán kereszül, szinte magállás nélkül -hogy azt hittem ez már betegség :)


[Szerkesztve]

(#10) #72042496 válasza rollins (#9) üzenetére


#72042496
törölt tag

És hogyan nyírtad ki a főmuftit? :))

(#11) Aloki válasza rollins (#9) üzenetére


Aloki
tag

Életem eddigi legjobb akciójátéka imádtam...
Sajnos nagyon gyorsan feledésbe merült, pedig maga a játék telitalálat volt.

(#12) rollins válasza #72042496 (#10) üzenetére


rollins
őstag

A főmufti az a varázsló féle, ha jól emlékszem. Az amelyik ilyen sugár gömböket ereget az ellenfélnek ugye ? :). Nekem úgy sikerült, hogy körbe ''táncoltam'', de nem sok idő van rá, ki kell használni a holtidejét, aztán valamelyik nagyot vágó karddal adni neki.

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

(#13) #72042496 válasza rollins (#12) üzenetére


#72042496
törölt tag

Az én paladinom viszont hiába ütötte meg, semmit nem ment le az élete a mocsoknak...
Igaz, nem a legnagyobb karddal estem neki (azt nem találtam meg :B), hanem az eggyel kisebbel. Nem fogott rajta...
Na, majd most ismét elkezdem. :))

Ja, egyébként ''bold'' minősítéssel jutottam el a leggonoszabb gonoszig! :DDD
Nem volt semmi. :)
Most éppen az arénában öljük egymást a haverokkal, nagyon király!

(#14) gsfbandit


gsfbandit
csendes tag

Szasztok!
Csak annyit szeretnék mondani,hogy amíg nem szereztétek meg az összes rúnakövet ne is próbálkozzatok!
Az állítólagos főgonosz nem is az igazi:)
Mivel állandóan elteleportál és varázsol ránk minden finomságot.....vágjátok hozzá a sword of ianát!
Addig csináljátok,míg leszeditek róla a pajzsot és utánna mehet a kaszabolás,vagdalás+amit akartok!
Miután kilehelte a lelkét a kis szerecsétlen....utánna jön az igazi csemege:)
(szerény vélleményem szerint:barbár és amazon a legsirályabb harcos:)
Csumirudi minden játékosnak!

::Y

(#15) gsfbandit válasza #72042496 (#6) üzenetére


gsfbandit
csendes tag

Minden egység utolsó(és egyben legerősebb:) fegyverét a Dal Gurak pályán találod!
Az eggyik emberkénél van egy kulcs...keresgélj....többet nem tudok mondani.
(amúgy bruti a kis szike ha megtalálod:)
Csaó.

(#16) #72042496 válasza gsfbandit (#14) üzenetére


#72042496
törölt tag

''Az állítólagos főgonosz nem is az igazi''
A teleportálós vakarcs a ''nem is igazi''? Ugye nem! :D

Akkor nem véletlenül lehet visszamenni a kövekért, éreztem én... Hányszor kell hozzávágni azt a kardot? Mert én vagy tizszer megküldtem vele, de hatástalan volt... :( (Ianna szelleme természetesen benn figyelt a szerszámban. :) )

Amúgy baba egy fegyver, a paladin oldalvágásokkal simán kaszabolja a 3k életerejű sötét lovagokat, hozzá sem tudnak nyúlni. :DDD

A gólemekre is van technika... :D

szerk: Emiatt a téma miatt regeltél?! :Y [kép]

[Szerkesztve]

(#17) gsfbandit válasza #72042496 (#16) üzenetére


gsfbandit
csendes tag

Hogy hányszor vágjuk neki a kardot?
Őszintén szólva nem számoltam,de beletellett vagy 20 percbe amíg kicsináltam a kis aranyost...
És ha megszerzed a köveket,ianna sokkal erősebb lesz bármelyik fegyverednél.(gondolom ezt gondoltátok:)
Egy kérdést viszont feltennék...hátha ti tudjátok.Hol találom az amzon jégfegyverét?
Mert mindnek megtaláltam,csak neki nem...remélem ti okosabbak vagytok!
Csaó.
Y

(#18) #72042496 válasza gsfbandit (#17) üzenetére


#72042496
törölt tag

Hú, ebben sajnos nem tudok segíteni, csak paladinnal vittem (majdnem) végig, neki megvolt az összes elementáris fegyvere...

Aztán jött a Win reinstall... :(
A mentéseket pedig hiába másoltam ki, nem működtek. :O

Majd hamarosan újból nekiveselkedek, akkor amazonnal. (Amúgy nem túl gyenge ez a karakter? Az első pályát toltam csak vele, de mindig lecsaptak, míg paladinnál két mentésből megcsinálom...)

szerk.: Nektek működik a játék, ha felrakjátok hozzá a patch-et?

[Szerkesztve]

(#19) gsfbandit


gsfbandit
csendes tag

Na csaó megint!
Nos én megint csak annyit szólnék hozzá,hogy kezdetben én is elitéltem az amazont,de...nagyon erős karakter.Kicsit furcsa amíg nem érsz el egy bizonyos szintet.
Ha már ott vagy a 11.szintnél olyan ütéseket tudsz csinálni,hogy az nem is igaz!
Egyszerű végrehalytani a kombókat....nekem főleg az utolsó fegyvere tetszik:)
Emellet gyors is a kislány és így volt olyan pálya,hogy mentés nélkül végigvittem.
Na csákány!
:))

(#20) gsfbandit


gsfbandit
csendes tag

Ja és még annyit,hogy ha nem találjátok köveket...szóljatok!
Jól eldugták a kis aranyosokat:)
Csaó.
:DD

(#21) #72042496 válasza gsfbandit (#20) üzenetére


#72042496
törölt tag

Viszont mindenütt találsz egy kis ráutaló jelet... Néha nem árt hátra sem nézni... :))

Baromi jó ez a játék! :D

(#22) gsfbandit


gsfbandit
csendes tag

Csákány!
Nem mondassz hülyeséget:)
Viszont azt nem értem,hogy én hátrahagytam egy követ(direkt:)és nem akar visszaküldeni!
Pedig azt momndják,hogy ha visszamész kemény fickók vannak azokon a pályákon...
Most barbárral nyomom és.....brutál:)Hazaértem este 11-re buliból és még hajnal 3-ig nyomtam:)
Csumi.
;]

(#23) #72042496 válasza gsfbandit (#22) üzenetére


#72042496
törölt tag

Hy!

Engem buli utáni állapotban tuti felszeletelne még egy utolsó nyamvadt ork is! :D

Nem tudom, miért nem küld vissza, én négyet hagytam el, mindhez vissza tudtam menni! Persze csak az utolsó előtti pálya teljesítése után...

Igen, valóban szívós legények őrzik a köveket, abból a nagy, vörös, teleportálós szemétládából van egy rakás, különböző életerővel (amelyik legyőzése után elrepül egy sárkányon, s közli, hogy a legközelebbi talin egy nála jóval táposabbal is megismertet minket - itt azért már könnyebben lehet szelni... :D), a kövek előtt pedig meg kell küzdeni (bár el is lehet futni mellette) azzal a páncélozott döggel, amelyik az első pályán a kaput, valamint az utolsó előttin Ianna kardját is őrzi...

[Szerkesztve]

(#24) gsfbandit


gsfbandit
csendes tag

Hy!


Kösz a tippet...valószínű több kavicsot fogok elhagyni...régebben engem is visszaküldött,de akkor még nem gondoltam erre.
Kíváncsi vagyok hányas szintig megyek el...eddig 22volt a legnagyobb.
Amúgy a paladin se rosz karakter....gyors meg minden,de szerintem a barbár és az amazon jobb.Ha megpróbálod az amazont,lehet neked is megváltozik a vélleményed.
A törpel nem sokra vittem,igaz elmentem az utolsó pályáig,de nagyon nem tetszett....túl közel kell mennei az ellenséghez.
Csaó!
;]

(#25) #72042496 válasza gsfbandit (#24) üzenetére


#72042496
törölt tag

Kíváncsi leszek! Egyébként az első pálya kivételével minden karakternél ugyanazok a helyszínek? Nekem a végén 21-es volt a paladinom.

Légyszi használd a válasz gombot, áttekinthetőbbé teszi a fórumot. :)

(#26) spirit007


spirit007
senior tag

''Aztán jött a Win reinstall...
A mentéseket pedig hiába másoltam ki, nem működtek.
''

Nekem sem műküdnek a régi mentések mikor néhány hónapja újból felraktam , pedig több heti játékidő után és a ''főgonosz'' kinyírása után voltam ... (vagy 3-4 éve) csak akkor ráuntam ..:O:O:O

Ja , 9600pro-val sem ment , úgyhogy Voodoo2-vel játszottam .

(#27) gsfbandit válasza #72042496 (#25) üzenetére


gsfbandit
csendes tag

Csaó.
Ige-igen!Csak az első pálya más,a többi mindeggyiknél ugyanaz(sajnos)!
Azért mondom,hogy a végén,mert mikor kinyírtad a kis teleportálós varázslót....mutat egy intrót.Kis göthös ürge ül egy oltáron(közben megy alatta a szöveg)...ez akkor van ha nem szerezted meg a köveket.
Az utolsó páylán(mocsok kemény:) az a kis hegyesfülű a főellenség,de nem lövöm le a poént;]
Mindenki szerezze meg a köveket és vigye végig teljesen.(asszem a főgonosz életereje....hm...mennyi is...asszem 72000,de lehet,hogy eltévesztettem egy nullát:)
Csaó.;]

(#28) #72042496 válasza gsfbandit (#27) üzenetére


#72042496
törölt tag

Nehogymár! Aztaq! :Y

És a teleportálós dögöt hogyan lehet a kövek nélkül kinyírni? Csak mert mindenre +1 az ellenállása, kivéve a fényt (Ianna kardja), mert arra -1. De még azzal sem tudtam megsebesíteni...

spirit007: Nekem ment a 9600-on, nem is akárhogyan! :)

(#29) gsfbandit válasza #72042496 (#28) üzenetére


gsfbandit
csendes tag

Na csaó!
Tegnap este kiöltem a főgonoszt ismét:)80000 életpontja van:)
Megszereztem az összes követ és csak így tudsz eljutni hozzá.
A kis teleportálós aranyost és úgy nyírtam ki a kövek nélkül(+amúgy is:),hogy állandó szaladgálás mellet(így elmenekülsz a varázslatok elől),állandóan nyomd a Q(dobás gombot) és amint alkalmad van rá vágd hozzá!
Ianna úgyis visszjön hozzád,de jobban jársz ha kicsit messzebről vágod hozzá és úgy nem teleportál el!
Egy idő után eltűnik a pajzsa és fifti-fifti módon harcoltok!(majdnem:)
Még így is nagyon kemény gyerek,mert varázsol rád minden finomságot.(ha megszerzed a köveket te is varázsolhatsz iannával és nagyon kemény!
A kövek a következő pályákon találod:a második(bányában vagy),harmadik pályán,van egy az égő csontvázkirálynál is(asszem 4.pálya)pont ott ahol kimászik a sírból!Kicsit emeld fel a tekinteted és meglátod!(én elég későn vettem észre!)Van egy kavics azon a pályán ahol 2 aranytallért kell betenned egy oltárba.Tele van lovagokkal+van kettő nagy....állat is:)Egy lépcsőn szaladsz fel és nézz fel a falra!(mondjuk ha lefele haladsz a lépcsőn)Kis négyzet...lőjj bele a falba illyal!
A következő pálya az oasis of nejeb!Gondolom azt megcsináltad!
Van egy ahol.....eggyiptomi pályához hasonló:)(jobban nem tudom leírni!)Egy gólem őrzi a követ....lovagnál pont ott találsz meg egy fain buzogányt!Keress egy helyet ahol ki tudod bontani a falat!(ha kell üsd végig mind,de pont a bejárat mellett van(asszem)
Na remélem tudtam segíteni!
Csaó!(és jó játszást!)
;]

(#30) gsfbandit


gsfbandit
csendes tag

Volna egy kérdésem felétek!
Szerintetek mikor jön ki a blade of 2?!Csak mert qurvára érdekelne:)
Na csaó.
;]

(#31) #72042496 válasza gsfbandit (#30) üzenetére


#72042496
törölt tag

Köszi a leírást, de megtaláltam már annak idején is az összes követ, csak négyért vissza kellett mennem. :)

Ez a szuperfő-gonosz jó táposnak hangzik... Remélem a teleportálós után még kapok életerőpótlót...

Blade2? Hú, az szuper lenne, de sajnos kevés esélyt látok rá. :( Vagy Te már tudsz valamiről, amiről én még nem? :)

(#32) gsfbandit válasza #72042496 (#31) üzenetére


gsfbandit
csendes tag

Szasssssz!
Nos!Hallottam már Blade 2-ről,de elég régen...nem tudom azóta mi változott.
A szupergonosz után pedig még kapsz rendesen életitalt!
(most kezdtem el a lovaggal.....ésssss nagyon komoly!)
Szinte mindenkit az Elf kardal vágok,de nagyon csúnyán és sok darabra:)
Csumi!
;]

(#33) spirit007 válasza gsfbandit (#32) üzenetére


spirit007
senior tag

Van ettől jobb is ...
Levágod egyik kis pöcs fejét , majd felveszed és szétvered vele a másik kis pöcs fejét ;]

(#34) #72042496 válasza gsfbandit (#32) üzenetére


#72042496
törölt tag

Hy!

Én az ork karddal toltam, az Elf Sword-hoz kezdetben nem elég erős dicső lovagom. :) Aztán mire már érdemben tudta volna forgatni, jött (azt hiszem) a Hooked Sword! Na, az ám a szerszám! :D A végjátékban pedig a Double Sword, kegyetlen, főleg, ha sikerül előcsalogatni a Wrath of the Gods nevű kombót! Az utolsó pálya legkisebb főszörnyét két ilyennel felszeltem! :DD Akár a párizsit. :DDD

spirit007: Igen, ez aranyos húzás. :D Kár, hogy max. az első pályákon lehet megjátszani. A későbbi csontikat még normális pengével is nehéz legyűrni, nem fogják megvárni, hogy a haverjuk fejével verd szét őket... :D
Bár lehet, hogy inkább valami emberesebb buzogánnyal kellett volna irtanom őket, azt kevésbé szeretik, mint a kardot... :)

(#35) nofreenick


nofreenick
aktív tag

appám de rég is jáccottam ezzel a cuccal... én azt hittem, h nem is ismeri senki :) nem nagyon lehetett hallani anno erről a játékról... amikor megkaptam, nekem is tök ismeretlen volt... nagyon tetszett a harcrendszere:D szvsz azt eltalálták... lehet elő is kotrom, csak attól félek nem fog menni ahogy azt itt többen is írták... (Radeon9550)

(#36) #72042496 válasza nofreenick (#35) üzenetére


#72042496
törölt tag

''appám de rég is jáccottam ezzel a cuccal''
Elővenni, beüzemelni, végigtolni! :))
Nálam R9600-on hasít, remélem a Te kártyádon is fut majd.

A harcrendszer az tényleg megszokást igényel, mikor először álltam neki, a harmadik pálya után azt mondtam, hogy kész, ha ennél nehezebb lesz, nem bírom végig. :DDD
Végül csak a ''fő''gonosz :) fogott ki rajtam, de ha lesz időm, erény, bátorság, kitartás és dicsőség vezérelte paladinommal mindenképpen megismertetem vele a penge élesebbik felét. :D

(#37) spirit007 válasza nofreenick (#35) üzenetére


spirit007
senior tag

Sajna a 9600pro-m ra azt írta , hogy ismeretlen kártya
:O

(#38) nofreenick válasza #72042496 (#36) üzenetére


nofreenick
aktív tag

az lesz, most hirtelen nagyon kedvet kaptam a cucchoz :)

amire emlékszem, h az íjászkodás nem teccet, célkereszt nélkül elég problémás...

gyönyőrűen mondtad:D erőt, s erényt!:P

(#39) #72042496 válasza nofreenick (#38) üzenetére


#72042496
törölt tag

Na, az tényleg nem egyszerű, bár, megszokható, s hál' Istennek a tornyokból lődöző félkegyelműek élete többnyire elég alacsony, egy jól irányzott nyílvesszővel ki lehet nyírni őket... :D
Emlékszem, mikor először végre eltáláltam az egyiket...talán még a szomszéd is hallotta... :))

spirit007: Sajnálom... :(

(#40) meoindil válasza nofreenick (#38) üzenetére


meoindil
aktív tag

Nem olyan vészes az ijászat bele lehet jönni. Lőttél már igazi íjjal, ott sincs célkereszt.

(#41) gsfbandit


gsfbandit
csendes tag

Szakundó!
Kicsit bajban vagyok:)
Mégpedig az a böki,hogy hátrahagytam a kavicsokat a pályán(pontosabban 4db-t:)és nem küldött vissza,hogy megszerezhessem őket.
Ezért érdeklődnék,hogy tud-e valaki a játékhoz kódokat?!
Csakmert egy nagyon pöpec lovaggal vagyok és....jó lenne végigvinnem a pályát és persze úgy,hogy Iannát is használni tudjam ''teljesen'':)
Előre is köszi,csumi nektek!
;]

(#42) Hebry


Hebry
senior tag

ÉN is végignyomtam Zoe-val. Ő az amzon. Az elején gyengécske, de utánna jó. Főcsúnyát nem volt nehéz kinyirni, csak egy óra volt, mert annyit kellett utánna rohangálni. Mindig elszalatt akis huncut, de utólértem. Jó az uccsó videó. Nagyon nagy játék, csak sokan nem ismerik...

Ja 9550 ext. Megy mint az őrült, cak a videókat nem játsza sajnos, és nm tudom mit kellene csinálni, még annó mx400-zal nyomtam végig.

Ha nem megy 9600-zal, próbáld meg a kompatibilitásban átállítani 256 szinre...

Kódot nem tudok hozzá

Hebry.

(#43) #72042496 válasza gsfbandit (#41) üzenetére


#72042496
törölt tag

Na, úgy néz ki azért akármilyen remek játék, bugok csak maradtak benne... :)
Segítségül:
Bővebben: link
Bővebben: link

De itt akad még több is: Bővebben: link :)

Hebry: Először nekem sem akarta a videókat lejátszani, de ki tudja miért, egy Xp reinstall segített ezen. (Lehet, hogy codec gond? :F)

(#44) gsfbandit


gsfbandit
csendes tag

Na csaó!
Előszöris köszi a kódokat...remélem tudom majd használni.
Valószínű a,úgy,hogy újrakezdem lovaggal....nekem nagyon bejött a csávó...főleg az elf sword és a scimitar spec ütése:)
Azt szerettem még volna kérdezni,hogy ismeri-e valaki a Severence-Blade of Darkness-t?
AZt írják,hogy kicsit jobb mint az eredeti+véresebb is:)
Na ha valaki ismeri az igazán írhatna pár sort!
Csumirudi!
;]

(#45) meoindil válasza gsfbandit (#44) üzenetére


meoindil
aktív tag

Severance (Blade of Darkness) a program eredeti címe. Nem tudom mire gondolsz, esetleg valami mod hozzá?

(#46) #72042496 válasza gsfbandit (#44) üzenetére


#72042496
törölt tag

Lovaggal? Az a jó! :)
Én is nekiálltam újból, és azért jobban forgatom vele a pengét, mint első nekifutásra! (13 mentés, Heroic, most hagytam el Tell Halaf erődjét - amit sikerült egy mentéssel végigvinnem! :Y :D)

Érdekes tapasztalatokkal gazdagodtam: Az első pályán a buzogány nagyon megkönnyíti az életet, s a könnyű páncélért is még mindig érdemes visszamenni... :)
A kaput őrző nagydarabot a Power Potion + Mace kombó négy-öt ütéssel elkergeti... :))
A Sablazo pedig igencsak kedves szerszám, energiaigényéhez képest nagyot üt, fenemód lehet vele szelni a nagyobbnál nagyobb orkokat! :D

Viszon értetlenül álltam azelőtt, hogy néhány monszta alapból le volt kaszabolva. :( Pedig gondot nem okoztak volna, kinyírásuk csak a szintlépésemet gyorsította volna meg. Valami bug lehet, ki tudja. (Olyasmi, mint mikor első játékom során a kaput őrző döggel való csatározás előtt sérthetetlenné váltam, s úgy is maradtam a következő pálya elejéig. - Utána azért becsületből visszatöltöttem, s ''halandóként'' toltam azt a szakaszt is... :DDD) Remélem azért következő indításkor rendbe jön a progi.
És a videókat most éppen nálam sem játsza le - pedig Xp újrahúzás: Leghamarabb a főgonosz megölése után! :DD

Ja, a program teljes címe: Severance: Blade of Darkness! ;]

Azanyja, de hosszúra sikerült! :)

(#47) gsfbandit válasza #72042496 (#46) üzenetére


gsfbandit
csendes tag

Csaó!
Nos...ami azt illeti igen kemény a lovagom és persze dicső is:)
Most vagyok az uccsó pályán a nagyon-nagyon-nagyon gonosz bácsinál:)
Szerencsémre visszaküldött a kavicsokért és el is hoztam őket...így szépen vág az Ianna.
Az az igazság,hogy néha nálam is voltak kissebb-nagyobb bakik a progiban...
Pl. a Foreg of Xhatra pályán nem bírtam kiölni egy szerencsétlen fekalovagot és így persze ő nyert.Adtam neki minden finomságot,de az élete nem nagyon akart lentebb menni...aztán persze győzött a jó.(ne kérdezzétek,hogy csináltam....megjavult a gép)
Szerény véleményem szerint az első pálya a leg szopósabb!
A kis vörös lovaggal igen sokat szenvedten mire lefejeztem,de sikerült;]
Nekem is bejön a lovag páncélzata,főleg a teljes vértezet:)
Összeszedtem valahonnan egy 8000pajzsot is....na és persze a Hevy Sword(az utolsó) úgy 15000-et sebez kb.
Na most már végigviszem lovaggal is gyorsan:)
Csaó.
;]

(#48) #72042496 válasza gsfbandit (#47) üzenetére


#72042496
törölt tag

For honour and glory! :)

Merre található az az überkard?

A vörös bácsi (Ragnar) szerintem annyira nem durva. (Bár kinyirt kétszer is, még szerencse, hogy mentettem előtte... :) )

Most a Tombs of Ephyria pályán vagyok (ahol a lángoló csontit kell lezúzni), s a szoborterem felső szintjén van két kapcsoló, s nem jövök rá, mi célból... :(
Valaki esetleg? :)

Amúgy mennyi idő alatt tolod Te végig ezt a progit? :Y Nekem először három hétbe telt! :B :D

(#49) gsfbandit válasza #72042496 (#48) üzenetére


gsfbandit
csendes tag

Na csumi!
Tudod én ilyen fanatikus vagyok....és persze nyughatatlan:)
Egy párszor már végigvittem a játékot....
Az a kapcsoló pedig egy ajtót fog kinyitni(ott ahol a kis szobort behelyezted a nyílásba)
(nem arra a szoborra gondolok:D
Na remélem tudtam segíteni...csaó.
;]

(#50) gsfbandit válasza gsfbandit (#49) üzenetére


gsfbandit
csendes tag

Mind a két kapcsolót nyomd le!!!!
;]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Blade of darkness
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.