Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#351) SystemRoot válasza (Darkwood) (#343) üzenetére


SystemRoot
őstag

Huh, a Black Metal az valami elborzasztóan beteg dolog.

sry az offért.

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#352) (Darkwood) válasza SystemRoot (#351) üzenetére


(Darkwood)
őstag

Miért? :U

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#353) Laraxior válasza EchoNorbi (#344) üzenetére


Laraxior
titán

Ohhh jó hogy értesülök róla...Gorgoroth-ra érdemes megint elmenni,anno voltam a Kultiplexben... :C csak 4 órát késtek :((( de megérte...sátáni buli volt :C

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#354) (Darkwood) válasza Laraxior (#353) üzenetére


(Darkwood)
őstag

Remélem addig nem csuknak börtönbe senkit közölük! :U

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#355) Laraxior válasza (Darkwood) (#354) üzenetére


Laraxior
titán

Egy fényképre tellett King ov Hellel. azonfelül aláírták a 96os Destroyeres plakátom amit a Nuclear Blastnál vettem. Ennyi elég nekem :) valamelyik úgyis mindig sitten van,hol nemi erőszak... ;]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#356) (Darkwood) válasza Laraxior (#355) üzenetére


(Darkwood)
őstag

Az nem 98-as? :U

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#357) EchoNorbi válasza (Darkwood) (#350) üzenetére


EchoNorbi
tag

8000 huf ha jól emlékszem, nem olcsó, de azért sztem megéri. Remélem össze tok annyit kaparni addigra. Per pill erősen mínuszban vagyok :((

Nyugtával dicsérd a papot.

(#358) (Darkwood) válasza EchoNorbi (#357) üzenetére


(Darkwood)
őstag

Köszöntem az infót! A baj az, hogy csak a Gorgoroth érdekel, és annyiért nekem sok! :(

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#359) (Darkwood)


(Darkwood)
őstag

Volt valaki a Gorgoroth koncerten 9.-én?

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#360) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Béláim az Úrban!

Egy közeljövőben esedékes koncertet szeretnék a figyelmetekbe ajánlani, ha akarjátok, terjesszétek a hírt:

Vérbeli stoner bulit csapunk, négy igazi szőröstökű banda húzza majd a talpalávalót. A LOCUST ON THE SADDLE olyan bandák örökségét viszi tovább, mint a Down és a Corrosion Of Conformity, ami önmagában is jó ajánló, de ha hozzávesszük, hogy tényleg érzéssel nyomják ezt a jófajta, kicsit blues-os sludge/doom egyveleget, akkor garantáltan nem csalódhatunk. Első lemezük, az „AlphaMantis” tavaly jelent meg.

A STONEDIRT kicsit keményebb dió, ízes southern metalt tolnak Pantera hatásokkal. A tagok külön-külön is ismertek, Endru a Manikin Faint frontembereként lett hírhedt, Kemencei Balázs pedig a Wall Of Sleep-ben penget.
2007 őszén jött ki a debütáló album, a „Redneck Blues” (a lemezről bővebben itt) egy hangulatos southern thrash anyag, igazi bólogatós muzsika.

A VISSZA nem ismeretlen már a falvai közönségnek, visszatérő vendégek. Ők nyúlnak legkevésbé stoner/southern témákhoz, ellenben nagy Black Sabbath rajongónak tűnnek. A FIKTÍV is megfordult nálunk, így tudjuk, hogy a betépett, sör- és fűszagú stoner jó.

2009. április 18., szombat 19:00
Rákóczifalva, Varsány Közösségi Ház
LOCUST ON THE SADDLE, STONEDIRT, VISSZA, FIKTÍV
Belépő: 500 Ft

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#361) Apollyon


Apollyon
Korrektor

2009. június 22-én hétfőn DIMMU BORGIR a PeCsában, belépő 6900Ft..

Behalok hogy soha nem képesek hétvégére tenni. Régen a suliból kellett hiányoznom most meg majd vehetek ki melóból szabit másnapra..

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#362) Apollyon


Apollyon
Korrektor

Hja és Brutal Assault-on pedig lesz IMMORTAL meg Dark Funeral is, ennél jobbat el sem tudnék képzelni, remélem kijutunk.

Bár Csehországban még sosem voltam...

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#363) R.P.


R.P.
aktív tag

Akit érdekel egy humorosabb írás, erre tessék.

Csak aztán nem zokon venni, amúgy sem én írtam. :R
Peace.

(#364) Brutális eb


Brutális eb
addikt

Látom haldoklik a topik és ezt nem hagyhatom ezért egy kis csemege:

[link]

És,hogy a doom-stoner vonal is erőre kapjon:

[link]

A mimózább lelkűeknek:

[link]

Magyar istenek
[link]

[ Szerkesztve ]

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#365) Brutális eb


Brutális eb
addikt

Mai csemegék:

1.A mocsárból gyöttünk ke:[link]

2:A DOOM lényege és egy élő isten zenekara:[link]

3.Mocsok a javából:[link]

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#366) Apollyon


Apollyon
Korrektor

Acid Witch: [link]
Kellemes, odavágós gitárszólók vannak benne, kissé retro beütéssel.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#367) Brutális eb válasza Apollyon (#366) üzenetére


Brutális eb
addikt

Istenek hehe itt rothad a mocsodék bakelitük a polcomon.

Retek egy sz@ar: :)
[link]

Orosz komák minősíthetetlen popzenéje :) :
[link]

[ Szerkesztve ]

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#368) Apollyon válasza Brutális eb (#367) üzenetére


Apollyon
Korrektor

A második link rossz, hej ;P

Az első nem rossz, csak rövid.. Jó a gitár, bár már nem vonzanak a core zenék, inkább black, death, meg a black-ből pl ambient:

[link]

Ez egy istenkirály zene, mintha nekem találták volna ki.

Metalfesten amúgy nem voltál? Én tavaly voltam és elég béna volt.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#369) Apollyon


Apollyon
Korrektor

Egész jók itt a témák: [link]

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#370) Apollyon


Apollyon
Korrektor

Ambient black:

[link]
Igen, az a track címe hogy 1

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#371) Vikthor


Vikthor
nagyúr

idetalálós háesz

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#372) Vikthor


Vikthor
nagyúr

Az egyik újonnan felfedezett kedvencem ebből a műfajból, katt a képre:

\,,/

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#373) Vikthor


Vikthor
nagyúr

twollah felhasználó avatarja miért szürke?

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#374) Mándor


Mándor
csendes tag

Legion of The Damned - Infernal Wrath

"Beating chest and drum, beating tired bones again. Age-old battle mine, weapon out and belly in."

(#375) Milestone2


Milestone2
nagyúr

Ha volt már elnézést.

David Vincent (ex Morbid Angel) új írányvonala.
[Youtube]
Sírtam, köptem, elástam magam...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#376) Mr_no_Name


Mr_no_Name
tag

Sziasztok!

Remélem valaki még jár ide.

Ti tudtok valamit a Lords of Chaos (IMDB link) c. filmről? Elméletileg januárban bemutatták egy filmfesztiválon, de konkrétan az egész neten nemhogy a teljes filmet, de még egy trailert sem találtam, mintha nem létezne a film.

Tudom, köze nincs az egésznek a valósághoz, de furdal azért a kíváncsiság, hogy még is hogy képzelte el halivúd a 90-es évek black metal éráját Norvégiában...

[ Szerkesztve ]

(#377) Vikthor válasza Mr_no_Name (#376) üzenetére


Vikthor
nagyúr

filmestopicban toljuk nem? :)

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#378) Mr_no_Name válasza Vikthor (#377) üzenetére


Mr_no_Name
tag

Végül átrongyoltam oda is :D Amúgy még mindig nem értem mi van. Lehet "hivatalosan" még tényleg nem lett bemutatva.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.