Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Bionic commando

Hozzászólások

(#1) mad1


mad1
veterán

Bionic commando

Regen nesen volt nagy kedvenc,most itt a 3d s verzio mar 2009ben.
Igazabol szerintem koze nincs a regihez,csak a tarzanozgatas 3d ben.
Ha mas nevvel jott volna ki szerintem nagyobb sikere lett volna,mert ez jatekcimnek,vagy akar filmcimnek is,erdektelen szvsz.
Mert a jatek szerintem eleg jol sikeredett,jol van optimalizalva,szep a grafika is,csak lekorlatozott,a bejarhato teruletekre tekintve.
Par kep,hogy tudjuk mirol is van szo:



Kellemes forumkodast mindenkinek. ;)

[ Szerkesztve ]

Ne szemetelj ! = Steam

(#2) athomi válasza mad1 (#1) üzenetére


athomi
veterán

Elég nagy a hivatalosan publikált gépigény:

Minimális gépigény:
CPU: Dual-core processor (Intel Core 2 Duo 2.4 GHz vagy AMD Athlon X2 5200+ 2.6 GHz)
RAM: 1.5 GB
VGA: DirectX 9.0c/Shader3.0 kombatibilis, 512 MB-os (NVIDIA GeForce 7800 vagy ATI Radeon X1900)
Op. rendszer: Microsoft Windows XP SP2 / Windows Vista
DirectX: DirectX 9.0c
Merevlemez: 8 GB üres hely
Hangkártya: DirectX 9.0c kompatibilis
Optikai egys.: DVD9 kompatibilis meghajtó (DVD Dual Layer)
Internet kapcs.: szükésges az online játékhoz

Ajánlott gépigény:
CPU: Intel Quad Core 2 Duo 2.4 GHz vagy AMD Phenom 9500 Quad Core vagy jobb
RAM: 2 GB vagy több
VGA: DirectX 10/Shader4.0 kompatibilis, 512 MB-os vagy több (NVIDIA GeForce 9800 GTX+ vagy ATI Radeon HD 3800 vagy jobb)
Op. rendszer: Microsoft Windows XP SP2 / Windows Vista
DirectX: DirectX 9.0c
Merevlemez: 8 GB üres hely
Hangkártya: DirectX 9.0c kompatibilis
Optikai egys.: DVD9 kompatibilis meghajtó (DVD Dual Layer)
Internet kapcs.: szükésges az online játékhoz

[ Szerkesztve ]

(#3) mad1 válasza athomi (#2) üzenetére


mad1
veterán

Jah igen fontos ,elmaradt. :B
Thx :))

Ne szemetelj ! = Steam

(#4) DerStauner válasza athomi (#2) üzenetére


DerStauner
senior tag

megy az gyengébb gépen is. az enyém sem 4 magos, mégis vígan szalad. és a játék szerintem jó. legalábbis én élvezem.

(#5) mad1 válasza DerStauner (#4) üzenetére


mad1
veterán

Jaja sztem is kiba jo lett,bar ez izles kerdese...Most nyirom a gorilla robotokat. :))

Ne szemetelj ! = Steam

(#6) DerStauner válasza mad1 (#5) üzenetére


DerStauner
senior tag

nekem már csak a final boss van hátra. majd holnap.

(#7) Gyusz válasza DerStauner (#6) üzenetére


Gyusz
őstag

Én meg jól elakadtam 57%-nál, halvány lila gőzöm sincs, hogy merre kéne mennem. Holnap újra körbenézek, aztán ha nem megy, akkor majd teszek be ide képet.

(#8) mad1 válasza Gyusz (#7) üzenetére


mad1
veterán

78%nal vagyok,keszseggel segitek. ;)
DerStauner: Beeloztel,mert a plants vs. zombies lefoglalt. :P
Ha azt a 10 orat ebbe oltem volna akkor valoszinu vegeztem volna mar vele en is.

[ Szerkesztve ]

Ne szemetelj ! = Steam

(#9) Gyusz válasza mad1 (#8) üzenetére


Gyusz
őstag

Most én is 78%-nál állok. Egyszerűen bénán ugrottam, és azért nem jutottam tovább, de az irány jó volt.

(#10) Gyusz válasza Gyusz (#9) üzenetére


Gyusz
őstag

Most fejeztem be a játékot. Az utolsó harcnál legyen nyomva tartva az irány, és úgy nyomkodjátok az F-et (gamepad B), és akkor nem szívtok vele annyit, mint én. Egyébként kicsit sem látszik, hogy Capcom játék (bár a GRIN volt a fejlesztő), van olajfúrótorony (Resident Evil 4), végső csata a levegőben (Lost Planet), stb. Nekem tetszett, a lehetőségekhez képest tényleg elég lineáris lett, meg néha szívtam, amikor nem maradt ellenségekre komolyabb fegyver. Szokás szerint elég rövid is volt.

(#11) mad1 válasza Gyusz (#10) üzenetére


mad1
veterán

Nah en csak este tom nyomni.De ma meglesz ez szerintem. :))

Ne szemetelj ! = Steam

(#12) DerStauner


DerStauner
senior tag

játék nálam is kivégezve.

(#13) cor


cor
őstag

egész jo kis játék :K
irányitás jeles, save rendszere közepes

...gyenge kezdés után erős visszaesés... - Sokkal több repülőgép van az óceánban, mint ahány tengeralattjáró az égen.

(#14) mad1 válasza cor (#13) üzenetére


mad1
veterán

hat az iranyitast nekem meg mindig nem sikerult megszokni....Az F+E kombinacio nagyon nehezen jon elo billentyuzeten,joyyal meg a celzas a gagyi,szoval vagy ez vagy az... :O

Ne szemetelj ! = Steam

(#15) Gyusz válasza mad1 (#14) üzenetére


Gyusz
őstag

Szerintem sem tökéletes az irányítás. F+E mire kell? Én nem nagyon nyomkodtam gombokat egyszerre. Gamepad nálam nem is megy rendesen, második analóg kart nem akarta beállítani, szóval maradt a billentyűzet, de harc miatt szerintem amúgy is visszaváltottam volna.

(#16) mad1 válasza Gyusz (#15) üzenetére


mad1
veterán

Amikor beporgeti a targyat amit a karommal elkapott.l A+B,de en nem nyomom jojjal,mert a celzas ugy gas.

Ne szemetelj ! = Steam

(#17) cor válasza mad1 (#16) üzenetére


cor
őstag

állitsd át vmi kézreesö kombora ;) (nekem pl q+f a két ütés)
én nemrég kaptam meg ezt a felkap odahajit funkciot, igy marha jo a kis gyalogokkal is harcolni :DDD

...gyenge kezdés után erős visszaesés... - Sokkal több repülőgép van az óceánban, mint ahány tengeralattjáró az égen.

(#18) mad1 válasza cor (#17) üzenetére


mad1
veterán

Jaja eleg zsit foleg robotokkal csapkodni..
Gyusz:nem A+B,hanem A+Y sorry. :B

Ne szemetelj ! = Steam

(#19) hiroki5


hiroki5
csendes tag

Sziasztok!

Nekem az indításkor azt írja ki,hogy a faultrep.dll hiányzik.
Mit kellene telepíteni?

(#20) Ateszzero


Ateszzero
őstag

Sziasztok.
Sztem nagyon jóra sikerült a játék.
Élvezem a zuhanásokat és utcsó percben nyomom a bio kezet, és főhősünk is nagyon szimpatikus azzal raszta hajjal, valamelyik anerikai színészre hasonlít,. vagy a tekkenből az Eddie-re.Beállítottam az ötgombos egeremet olyan királyul hogy minden fontosat közel tettem az ujjamhoz.billentyűről csak az irányok, ugrás és a kisütés megy.
Most járok a City Park-nál.
Eddig ez a legszebb pálya.katt ide

(#21) mad1 válasza Ateszzero (#20) üzenetére


mad1
veterán

Az utolso elotti palya nekem szebbnek tunt. :))

[ Szerkesztve ]

Ne szemetelj ! = Steam

(#22) Ateszzero


Ateszzero
őstag

Nem tudom most hanyadik pályánál tartok, de már vagy tízszer megpróbáltam ,és nem sikerül.
Egy nagy könyvtárban vagyok, és halomszámra jönnek katonák minden tipusa, valami nagyon nehéz.
Három-négy robotot egyszerre hamarabb szétdurrantok mint ezeket az erőszakos kis nyavalyásokat.
Ki tudja ? Mennyi van még?

(#23) mad1 válasza Ateszzero (#22) üzenetére


mad1
veterán

Irja hany szazalaknal jarsz amikor az utolso allast betoltod.
Azokat a pancelosokat 3db ugrorugassal lehet kinyirni es allandoan rohanj fedezekbe,toltodj fel...de az is jo hogyha talalsz olyan helyet ahova nem tudnak belolni,es szepen 1esevel bevarod oket..
Kb 25% van meg a jatekbol.

Ne szemetelj ! = Steam

(#24) Ateszzero válasza mad1 (#23) üzenetére


Ateszzero
őstag

Köszi.
Ma is megpróbálom vagy tízszer.
Az a gond hogy még az első két csapat az hagyján is, de a harmadik banda már elég zúzós.Amikor egyszerre négyen öten is gépfegyvereznek,ráadásul majdnem mind páncélos , nem sok idő marad fedezékbe vonulni.Vagy hirtelen még valaki elkezd sokkolni is hátulról, nna akkor füstöl csak igazán a búrám.
Ha ez a normal mode, akkor milyen lehet a hard?Valki végignyomta már hardon?

(#25) DerStauner válasza Ateszzero (#24) üzenetére


DerStauner
senior tag

nekem ez a rész elsőre sikerült. olyan volt, hogy már több mint egy órája játszottam a játékkal, és már egy picit untam, és ekkor elérkeztem a könyvtárba (Stadtarchiv), és elkezdett özönleni az ellen. Na gondoltam, ez most sokáig fog tartani, gondoltam, lekapcsolom a szg-t. de mégis elsőre megcsináltam. nem olyan nehéz az.

(#26) mad1


mad1
veterán

Az a sok ize amit a payan fel lehet szedegettni az csak bonus?Amugy mire jok?

Ne szemetelj ! = Steam

(#27) Ateszzero válasza mad1 (#26) üzenetére


Ateszzero
őstag

Arra még én sem jöttem rá,de ha valaki rájönne azért írja meg.

(#28) konas


konas
senior tag

Haliho.
Felraktam en is a jatekot.
Csak sajnos az a baj h a tutorial-nal nem jutok tovabb.Nem tudok felugrani miutan kilottem a kotelem es csak himbalozok..???

(#29) mad1 válasza konas (#28) üzenetére


mad1
veterán

2x Space ;)

Ne szemetelj ! = Steam

(#30) bunna lászló


bunna lászló
csendes tag

szisztok,

nyomom a gamet, de sehogy nem tudom betörni a csövet a Act 1 - Ascension City Downtown 3 végén. Ugrás után "E", de nem törik be a cső. Mit csinálok rosszul?
Köszi előre is a segítséget!

(#31) konas válasza mad1 (#29) üzenetére


konas
senior tag

Kiprobaltam.2x megnyomom himbalodzas kozben,es csak a zold neon tetejere dob fel..
Akkor hogy kell???

(#32) mad1 válasza bunna lászló (#30) üzenetére


mad1
veterán

Amolyan ugrorugassal megy azt hiszem...Beakasztod a kezet,es nyomkodod az ugrast...

Ne szemetelj ! = Steam

(#33) mad1 válasza konas (#31) üzenetére


mad1
veterán

Ha hiszed ha nem,csak jokor kell elengedni a jobb klikket...Eloszor en is vagy 10x csinaltam mire sikerult.

Ne szemetelj ! = Steam

(#34) Puma K


Puma K
veterán

Üdv!

Jelenleg ott tartok, hogy 2 robottal kell megküzdeni akik egy lezárt alagutat őriznek. A kérdésem az lenne hogy a 2 robotot csak kombókkal lehet lenyomni? Lőszerem nincs. Mikor oda értem akkor valahogy sikerült ledarálni az egyiknek az életét a feléig. Fogalmam sincs milyen kombót nyomogattam de elkaptam és adtam neki rendesen utána már nem tudtam megismételni :DDD

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#35) mad1 válasza Puma K (#34) üzenetére


mad1
veterán

Granat a legjobb,de ha felutsz egy targyat es ugrasbol hozzajukcsapod,azt szeretik es max 3 kell bele.

Ne szemetelj ! = Steam

(#36) Puma K válasza mad1 (#35) üzenetére


Puma K
veterán

Köszi szépen a segítséget! Ki is próbálom mihelyst sikerül megcsinálnom CCC-ben az órajeleket :DDD

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#37) bunna lászló


bunna lászló
csendes tag

Mad1! Az előbb nem nekem válaszoltál, ugye, mert a jobb klikket idáig nem is használtam. csak sima ugrás és e betű. vagy kell a jobb klikk is a cső betöréséhez?

(#38) mad1 válasza bunna lászló (#37) üzenetére


mad1
veterán

Bocs ott amikor leugrasz nyomkodd az F et a zuhano becsapodashoz.

Ne szemetelj ! = Steam

(#39) mad1 válasza bunna lászló (#37) üzenetére


mad1
veterán

Nah megneztem ott mutatja is mit kell tenni.
Szoval nem az F et kell nyoogatni a levegobeni hanem az E betut.
Ezek a hulye xboxgombok bekavarnak. :N

Ne szemetelj ! = Steam

(#40) Ateszzero


Ateszzero
őstag

Ugye azért magasról ugrassz?Ha nincs meg neki a megfelelő zuhanási sebesség. akkor nem tudja betörni.

(#41) bunna lászló


bunna lászló
csendes tag

Köszi Mad! Sikerült.

(#42) DerStauner


DerStauner
senior tag

újra elkezdtem a játékot, csak most commando szinten. nincsen különösebb gondom eddig semmi ellennel, kivéve a sniper-eket. már egy lövésük is megöl. normal fokozaton azért párat még beléd ereszthettek.

(#43) mad1 válasza DerStauner (#42) üzenetére


mad1
veterán

Az engem is idegesitett,aztan ugy kijutottam hogy be sem tudtak merni.egyedul amikor a 2 orzot kell legyakni akkor szedtem le azokat is,amelyek eppen ram lattak.
Masodszorra mar 2-3 h alatt vegig lehet szaladni rajta,ha nem szedsz ossze mindent.

Ne szemetelj ! = Steam

(#44) DerStauner válasza mad1 (#43) üzenetére


DerStauner
senior tag

azt, hogy lényegesen gyorsabban haladok, én is érzem. alig játszottam vele egy órát, és kb harmada megvan.

(#45) bunna lászló


bunna lászló
csendes tag

Sziasztok!
Egy ideje nem volt időm játszani a játékkal, de most megint elkezdtem, persze el is akadtam a Buraq Helicoptert hogyan kell kicsinálni.
Az első lövés simán bemegy, de a másodikat állandóan eltereli.
Mi a trükk?

(#46) bunna lászló


bunna lászló
csendes tag

De jó, hogy megkérdeztem, mert abban a pillanatban rá is jötem, hogy be kell célozni a rotorokat is, nem elég a gépet. :)

(#47) fasterware


fasterware
aktív tag

Hi. Nem tudjátok esetleg, hogy a felbontáson kívül lehet e állítani a részletességen is?, mert én nem találom. Van egy alap grafika és ennyi? :R

(#48) DerStauner


DerStauner
senior tag

commando fokozaton szinte lehetetlen kicsinálni Groeder-t. túl nagy a sebzési hatóköre. próbálta már valaki őt kinyírni commando fokozaton?

[ Szerkesztve ]

(#49) hu öcsi


hu öcsi
tag

hy all nem tudjátok hogy kell azta repülő robotot kinyírni ami ki téríti a rakétáimat és nem tom lelőni jó lenne egy kis segítség előre is kösz :C

[ Szerkesztve ]

a legjobbb hogy ki találták a számítógépet meg a nőt xD

(#50) bod101


bod101
aktív tag

Nincs valakinek egy müködő trainerje?

1-es golf, 2-es golf, ... (Bëlga)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Bionic commando
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.