Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hűtés, házak, tápok, modding  »  billentyűzet-gombok (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Mázlis


Mázlis
csendes tag

Üdv mindenkinek!

Mielőtt bármit is mondanék, elég komolytalan a kérdésem (bocsássatok meg), talán belefér azért. Esküszöm átnéztem a fórumot és nem találtam hasonló témát.

Következő a kérdésem:
Hogyan lehet lemosni a billentyűzetről a betüket? Láttam neten egy ilyen klaviatúrát vakon gépelőknek és nagyon tetszik, tudnám is használni. Az volt vele a gond hogy azthiszem 300 dollár körül volt.
Próbáltam már vegyszerrel is, hozattam az egyik pályaudvar takarítóbrigádjától graffiti lemosó anyagot. A szemem és a kezem szétmarta plusz két napig rokonoknál kellett aludnunk :) olyan büdös volt, de a billentyűzet gombjain a betűk ottmaradtak. Csak tisztább lett. Ahogy elnéztem csak a pengével való lekapargatás jönne be, csak az meg ügye nyomot hagy maga után.

Szóval ha még nem tartotok totál idiótának, akko várnám az ötleteket. Végülis ez modding :)

[ Szerkesztve ]

(#2) parandroid válasza Mázlis (#1) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Vagy az azonnali kérdések topikban, vagy itt tedd fel a kérdésed. Ezt a témát zártam.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Útvonal

Fórumok  »  Hűtés, házak, tápok, modding  »  billentyűzet-gombok (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.