Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Balesetek, tragédiák!

Hozzászólások

(#1) Tul


Tul
aktív tag

Sziasztok srácok. Szomorú dolog történt velem az este. Jöttem haza kis városkánkba, egyeszer csak valami roppanó hang hallatszott, megült a skoda jobb hátulja és keresztbecsúszott az úton. Mint mostanra kiderült, durrdefekt:( De hogy mi a fenétől:F Érthetetlen. Bár, 16 éves autónál.. Lehet ez volt az első belső és nem bírta már a 2.5 bart.. Szóval az autó kersztbe, az út eléggé csúszott, nem lehetett korrigálni (meg aki ismeri a skodát, az tudja, hogy nagy sebességnél száll:(). Olyan 70-es tempóval bele 2 betontalpú útjelzőtáblába, megpördülés, farral be a bal oldali árokba:O Az autó eleje egész szép lett, a hátulja is kapott, de azt a vonóhorog ügyesen kivédte, pár centivel került csak bentebb a hátsó fal. Tudjátok, nem sok az a 70, de mikor érzed, itt akár vége lehet mindennek.. Mikor akkorát csattan az oszlop, hogy bedugul a füled, pördül a gép, írányíthatatlanul sodródik a másik sávban és egy nagy puffanásba torkollik az egész, mialatt dobál szépen.. Ez ma éjjel 2 órakor történt. Még az a szerencse, hogy nem jött senki szembe akkor. Mondjuk egyáltalán nem volt forgalom, sétáltam is pár km-t, mire találkoztam emberekkel.. Csak azért írok, mert nem tudok aludni, meg ki kell adnom magamból. Nagyon szar érzés kiszállni a kocsiból ilyen után. Utána jön ugye a mérlegelés, gondolkodás. Én tudom, hogy nem én mentem neki a szembejövőnek, de ezt ki fogja elhinni??? Kicsit úgy érzem magam, mint aki meg lett bilogozva: balesetes. Szerintetek miért van úgy, hogy ha kaptok egy defektet (ami nyilván nem a ti bűnötök), megugrik a kocsi, akkor is titeket néznek közveszéjesnek?? Jó, itt még nyilván nem járok, csak magamat idegesítem ilyenekkel. . Mit mondtok ilyenkor a szülőknek? Igen rossz érzés, mikor tönkreteszel így valamit. Ez az én kocsim, az én pénzem, nem anyáé, nem apáé, tökéletesen saját. Diákhitel, meg meló. És 200-250e ft nem tűnik soknak, de próbálja meg valaki diák összegazdálkodni úgy, hogy dolgozik, nem pedig karácsonyra kap pénzt anyától. És most cső. Megint lehet beletenni vagy 30e ft-ot, persze csak ha sikerül venni egy használt rosszat, nem kell egyesével megvenni a karosszériaelmeket a boltban.

Skoda 120L..::NEED FOR STREET::..

(#2) fokukac válasza Tul (#1) üzenetére


fokukac
nagyúr

részvétem.... :(

ismerem azt az érzést, amiről beszélsz, azt amásodpercet, amikor érzed, hogy nem arra megy a kocsi,amerre akarod, majd jön a csattanás... :(
én már kétszer éreztem ezt, igaz, kisebb tempónál, egyszer a vezető- és egyszer az anyósülésben, de az érzés ugyanaz.
örülj annak, hogy ennyivel megúsztad!
ja, és ez nem egy billog, hanem egy olyan tapasztalat, amit mindenkinek legalább egyszer át kéne élnie ahhoz, hogy átértékelje az életét, és sokkal óvatosabb legyen, mint addig. Vagy legalább tudja, hogy min múlik az élete...

bocs, ha lehangoló voltam, ezt tudtam most írni így hajnalban...:U

ahogy a német mondja :
''Cheer up! Things could get worse. And probably will....!'' ;)

[Szerkesztve]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#3) Mr.Skyline válasza Tul (#1) üzenetére


Mr.Skyline
senior tag

Részvétem én Január 27-én este 23 órakor törtem TK-ra a suzukimat a Csepeli Szabadkikötő úton:( lassacskán elkészül;) még kb 1,5 hét és újra a régi:C

"Ami kocka azt gurítjuk, ami kerek azt visszük"

(#4) Arhquis válasza Tul (#1) üzenetére


Arhquis
aktív tag

Erre csak azt mondom, hogy örülj, hogy élsz egyáltalán. Meg az oszlopok nem aszalták be a fejed.
Ilyenkor tudom, szar az anyagi kár is, de most ez jelentéktelen. Ha láttad a fűrész című filmet, akkor abban volt ez a beszólása a csávónak.
''Az emberek nem becsülik meg azt, hogy élnek. De te nem vagy ilyen. Többé már nem...''

(#5) sened válasza Tul (#1) üzenetére


sened
csendes tag

Egyetértek az előttem szólókkal!

Ne foglalkozz az autóval az helyett lesz másik, ha nehezen is de lesz.
Az én estem:
Már vagy tíz kilóméter óta követtünk egy buszt mikor sikerült megelőzni.
Egy hosszú egyenes útszakaszon hárman kerültük le a buszt. A gond csak az volt, hogy mire én is befejeztem az előzést az első autós már erősen lassított mert ő jobbra akart kanyarodni. Mikor észrevettem kb 90km/h-val mentem szemben levő sávban pedig jött egy autó tehát maradnom kellett a saját sávomban.
Padlófék.
Már késő volt és belecsúsztam az előttem lassító kocsiba, üvegszilánk, fémropogás.
Szerencsére a busz ki tudott minket kerülni, be voltunk kötve csak egy-két kisebb karcolást kaptunk az autóban levő tárgyaktól.
Még most is remegve írom le.

(#6) LML


LML
tag

Részvét :(

Amúgy, ha nem mentél el a helyszinről a kocsival, és bejelentetted az esetet (látta valaki), akkor még egy szép összeg lesz, mert ami kárt okoztál azt is kifitettetik Veled.

Az egy másik 30-40 körül lesz a két tábla, ha nem több. Ezt talán fedezi a biztosításod, de csak akkor, hogyha bebizonyítják, hogy nem Te voltál a hibás, bár egy barátomnak ki kellett fizetnie a szalagkorlátot, amit kivitt :( Egy másik egy oszlopot vert telibe, az Édász meg valami 150e ftra ''büntette''.

Ez így megy sajnos :(

(#7) pilóta válasza LML (#6) üzenetére


pilóta
nagyúr

Erre van a kötelező biztosítás...
Egy durrdefektnél nincs ''hibás''. A biztosító fizeti a másnak okozott kárt.

Aki él és nem boldog, az téved!

(#8) LML válasza pilóta (#7) üzenetére


LML
tag

És azt vizsgálat híjján ki fogja bizonyítani? Mert azt nem bemondás alapján nézik... :(

Ráadásul ha nem volt helyszini szemle, akkor soha nem bizonyítja be, hogy a gumi nem a baleset során kapott defektet...

(#9) pilóta válasza LML (#8) üzenetére


pilóta
nagyúr

Volt már ilyen tapasztalatod, hogy durrdefekt után nem fizette ki a biztosító a kárt? Vagy miért mondod ezt? Nyilván be kell jelenteni a biztosítónak, aki kimegy a helyszinre és megnézi. Bemondás alapján nyilván nem fogja elhinni. De egy durrdefektes gumit elég jól meg lehet különböztetni egy másiktól...

Aki él és nem boldog, az téved!

(#10) winamp válasza pilóta (#9) üzenetére


winamp
tag

Ez így van. Elég kicsi az esélye, hogy ezt ne térítse meg a biztosító!

(#11) Vangelis


Vangelis
nagyúr

lehet hogy nem a témához vág de kazincbarcikán tegnap sz péter elején volt egy baleset, pont melóban voltam és láttam a baleset utáni eseményeket, azért írom mert TUL misklc mellett lakik, és talán érdekes, hogy milyen szörnyűségek történnek.

Bővebben: link a legeső hír vannak képek és video is:F

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#12) nRu3 válasza Vangelis (#11) üzenetére


nRu3
addikt

És megint a biztonsági őv hiánya az emberi butaság:F De igazábol a vétlen autosokat tudom sajnálni ilyenkor akik rossz idöben rossz helyen mentek.

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#13) Vangelis válasza nRu3 (#12) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Hát igen sajnos, nem szép látvány volt:F

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#14) nRu3 válasza Vangelis (#13) üzenetére


nRu3
addikt

Sajnos Bp-n elég sok balesetet látam élőben és végeredményeket , az ővet a városban fele-fele arányban kötöm be én is de lakot területen kivül mindig bekötöm.

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#15) Tul


Tul
aktív tag

Durrdefektért nem fizet a biztosító:( majd még leírok mindent, most megyek megnézem napfényben.

Skoda 120L..::NEED FOR STREET::..

(#16) _Volkovy_ válasza nRu3 (#14) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

Pedig be kell.
Az a minimum..

(#17) pilóta válasza Tul (#15) üzenetére


pilóta
nagyúr

Neked nem fizet, hanem az általad másnak okozott kárt fizeti ki. Ezért hívják felelősségbiztosításnak. Ha nem szándékosan mentél neki az oszlopnak, akkor fizet. Pl. ha belemégy valakibe hátulról és összetöröd a kocsiját, akkor az ő kárát kifizeti a biztosító. A tiedet temészetesen nem...

Aki él és nem boldog, az téved!

(#18) Vangelis válasza pilóta (#17) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Hát igen ilyenkor jó a KASZKÓ:D

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#19) fasyrt válasza Tul (#15) üzenetére


fasyrt
őstag

Asszem kitalálhatsz vmi új aláírást... :( Kocsi miatt ne idegeskedj az csak lóvé. De x forintért új életet nem kapsz!

(#20) Versus123


Versus123
aktív tag

Egy 16 éves skodával, télen,zutyogó hóban, -2 fokban döngetni 70 el.....hát gratulálok,jó nagy baromságot csináltál...örülj hogy ennyivel megúsztad....(gondolom a gumik se a legjobb téli goodyearek voltak....)

''Fa*kabát, mr. fa*kabát, rendőrnek szült meg a jó anyád...kiváncsi lennék,miért ez a neved??''

(#21) pisti válasza sened (#5) üzenetére


pisti
őstag

Hát ez lol, minek előz ha rögtön utána le kell kanyarodnia??? Szerintem egyértelműen az előtted menő volt a hibás. Olyan helyzetbe kényszerített amiből nem tudtál jól kijönni.

(#22) Vangelis válasza Versus123 (#20) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Szerintem defekt nélkűl is fejreállhattál volna 70 el jeges havas úton, lehet hogy ez volt a szerencséd, kaptál egy uj életet:F, mert lehet hogy kicsivel odébb máskép sült volna el a jeges út és a tükör radiál érintkezése:F

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#23) Tul válasza Versus123 (#20) üzenetére


Tul
aktív tag

Na látod, az ilyen hozzáállást nem díjazom:((( Nyaktól lefelé lebénulnál, mert elütött a kocsi, azt még pofon is b@sznán@k, hogy mekkora idióta vagy öcsém:Y Négy évszakos peres pirelli papucsok voltak rajta. Erre mondom azt, hogy idegtépő. Mert normélis körülmények között nem lenne sok a 70. Azt meg senki nem jósolhatta meg, hogy haver, ma elugrik a gumi alólad. És a történtek ellenére azt mondom, nem lehet úgy beülni egy autóba, hogy az országúton 50-nel menj, mert mivan akkor ha... És a legrosszabb: már látom, ahogy szomszéd, meg az ismerősök egy része ugyanígy bólogat majd.. Mert ez az én lekiismeretem, én tudom mi történt, de Sanyibácsinak biztos nem magyarázom meg, hogy defekt. Majd jön a szép kis mese, Tul kolléga 120-szal vagánykodott, kellett neki... ÁÁÁááááááááááááá

Skoda 120L..::NEED FOR STREET::..

(#24) Vangelis válasza pisti (#21) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Magyarúl közúti veszélyeztetés ténye is felmerülhet ami büncselekmény 5 évig terjedő szabadság vesztéssel is sulytható!!!

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#25) Tul


Tul
aktív tag

És látni a hsz-okból, hogy ki tapasztalt már hasonlót:U

Skoda 120L..::NEED FOR STREET::..

(#26) Vangelis válasza Tul (#25) üzenetére


Vangelis
nagyúr

engem egyszer egy ifa turt le az útról, vagyis átmnet az első sárvédőmön 20 tonná-val:F

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#27) pisti válasza Tul (#23) üzenetére


pisti
őstag

Lehet nincs igazam, de szvsz. nekem a 70 soknak tűnik még téli gumival is jeges,havas úton. Nem azért mondom mert bántani akarlak ezzel, hanem csak úgy, Rted :).
Bár a helyzet meg olyan volt, hogy lehet tényleg jobban jártál így mert 4 keréken maradt a kocsi, ha ugyanez száraz aszfalton 90-nél történik, és mondjuk felborul a kocsi. Még belegondolni is rossz mi történhet olyankor. De ezt már valaki írta is, szóval talán ez még egy ,,jobbik,, eset volt.

(#28) Tul


Tul
aktív tag

Rendőrséget, biztosítót, mindekit kihagyok a dologból, mert tulajdonképpen kárt nem csináltam, csak arrébbtettem kicsivel a táblákat, meg felszántottam azárkot. Még a végén valami gondom lenne belőle, így meg megúszom a kocsi kijavításával. Nem is olyan régen, elénk ugrott egy kóborkutya, 3-an ültünk a kocsiban, két másik autóban szintén négy szemtanú. Az ismerős golfja összetört (el nem hittem volna, hogy egy kutya ilyen kért tud csinálni), mentünk a rendőrségre. Helyszínelők ki, kutya addigra eltűntetve:( Felvázolva a helyzet, dokumentálva. A válaz a biztosítós kérdésre: a kutyagazdáját nem kötelezhetik fizetésre:Y:Y:Y Nem hiszitek???? Én sem hittem. Egyedül akkor van esély a kár megtérítésére, ha van az illetőnek lakásbiztosítása, akkor az fizethet. De úgy sem tuti.. Bíróság, pereskedés, ez a menete. Nem megy ez olyan egyszerűen...

Skoda 120L..::NEED FOR STREET::..

(#29) Tul válasza pisti (#27) üzenetére


Tul
aktív tag

Ez így igaz és méylen elgondolkodtató:U Aki pedig régóta vezet, az szerintem tudja, ő is hasonló tempóval ment volna. Én értelek benneteket, én is biztos ezt mondanám másnak, mert mondani kell. De széles úton, egyedül az éjszakában nem volt meredek a 70. De ott a csak..

Skoda 120L..::NEED FOR STREET::..

(#30) Tul


Tul
aktív tag

És nekem ne monjda senki, hogy a skodanem masszív autó:D Most szedtük szét. Ránéztem, és rájöttem, csak az árokban heverve tűnt olyan vészesnek a dolog!! Mintha csak koccantam volna egy nagyobbat!!! És minden műxik, motor rendben, de ami a legmegdöbbentőbb, hogy a felfüggesztés is látszólag okés. Persze komoly ellenőrzést tartunk, valamint futóműves is lesz, mert lehet nem ilyen szép, mint amilyennek látszik..

Skoda 120L..::NEED FOR STREET::..

(#31) Tangerine válasza LML (#8) üzenetére


Tangerine
senior tag

A kötelező pont arra van, hogy akkor fizesse (helyetted) az általad okozott kárt, ha TE vagy a hibás! Na most az mindegy, hogy azért mert durrdefekted volt, vagy azért mert elaludtál a volánnál, vagy akár csak száguldoztál.

Azért van 1-2 kizáró tényező, amikor még a kötelező sem fizet:
- szándékosan okozod a kárt (pl. biztosítási csalás végett)
- ittas/narkós állapot

Vacillálni, vagy nem vacillálni, ez itt a kérdés, vagy mégse?

(#32) Versus123 válasza Tul (#23) üzenetére


Versus123
aktív tag

akkor is te voltál a hülye,nehogy már a defektre fogd...jöhetett volna jégfolt vagy akármi...és pont azt mondtam hogy örülj hogy megúsztasd sértetlenül. a 4 évszakos gumit meg felejtsd el,szart sem ér. télen téli gumi kell,ennyi.

''Fa*kabát, mr. fa*kabát, rendőrnek szült meg a jó anyád...kiváncsi lennék,miért ez a neved??''

(#33) Vangelis válasza Versus123 (#32) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Igen a négy évszakos se télen se nyáron nem jó:D

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#34) VladimirR válasza Versus123 (#32) üzenetére


VladimirR
nagyúr

aha, szoval Te _mindig_ max 10-zel mesz, leven barhol eleddolhet egy fa, kaphatsz durdefektet (zsiruj uberteli bumiba is beleall az uton felejtett szog), ugorhat eled egy oz -- ugyamar (az, meg hogy a skodaba kotsz bele, annak ellenere, hogy nem ismered a muszaki allapotat megint csak vicc)

(#35) Versus123 válasza VladimirR (#34) üzenetére


Versus123
aktív tag

OK .Részemről befejezve a vita . Üljön vissza a 16 éves skodába majd(ami most már keményen meg is lett törve,ki tudja hányadszor),és induljon neki télen a mínuszokban a havas utakon ismét, 70-el, a 4 évszakos gumikkal(ami ugye semmit nem ér,kérdezd meg bármelyik gumist)....hajrá. Remélem a következő bukásánál sem lesz senkinek semmi baja.


Mellesleg tegnap este 11 kor 10km-t tettem meg a 40km/h-val az úton(városon kívül),mert olyan szar volt az idő. 3 éves autó,zsír új téli gumikkal.....ennyi. Az út viszonyoknak megfelelően kell vezetni.

Gumira visszatérve. 4 évszakos nem a nyomást nem bírta,hanem a hideg miatt ment szét....

''Fa*kabát, mr. fa*kabát, rendőrnek szült meg a jó anyád...kiváncsi lennék,miért ez a neved??''

(#36) Agostino


Agostino
addikt

Üdv.

Legyen szó akármekkora balesetről, az érzés mindig ugyanaz marad. Pár másodpercig csak ülsz és nézel, azt sem tudod mi a ménkő történt, amikor pedig kiszálsz az autóból, rögtön elkap a pánik. Általában kell egy kiadós alvás hogy tiszta fejjel át tudjad gondolni, hogy mi is legyen.

Csúszásom nekem is volt, igaz pont megállt az auto, a villanyoszloptól 1m-re. A poen csak az volt, hogy jó ha 25/30kmh-val mentem, szóval nem kell nagy sebesség hogy meglepjen az autód.
Össze is tolattam már valakivel, de csak ilyen műanyagcsíkos lett a lökhárító, benzinnel le lehetett mosni.

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#37) Tangerine válasza Versus123 (#32) üzenetére


Tangerine
senior tag

Egy jégfoltot simán meg lehet úszni, akár egy 20 m-es tükörjég szakaszt is, ha későn veszel észre:
- gázról leszállni
- kuplungot benyomni
- nem fékezünk
- nem rángatjuk a kormányt

Vacillálni, vagy nem vacillálni, ez itt a kérdés, vagy mégse?

(#38) Vangelis válasza Tangerine (#37) üzenetére


Vangelis
nagyúr

-imátkozunk

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#39) Agyasima válasza VladimirR (#34) üzenetére


Agyasima
senior tag

... avagy utólag okosnak lenni olyan, mint előre hülyének... :)

toledói csöcsparádé | ''Az ég kék volt, a szemed szürke, én zöldet hánytam...'' | Trutymó terror

(#40) Slax válasza Tangerine (#37) üzenetére


Slax
senior tag

Minek nyomnád be a kuplungot? Haggyad csak, had dolgozzon a motor, jégen eszedbe se jusson szabadon futóra hagyni a járgányt, mert tutkó megcsúszol. A többi stim, de a kuplungot ki ne nyomd, a motorfék nem működk akkor.

''mit csinálsz? megmondod a gépnek: MŰ-HOLD-VEVŐ!! NEM ÉRTED?! MŰ-HOLD-VEVŐ!!'' by escie '' Fáznak a bitek, a kihűlt adatok egymáshoz bújnak... by LAN Sianis megtömött egy pónit

(#41) VladimirR válasza Slax (#40) üzenetére


VladimirR
nagyúr

ez a lenyeg szerintem, hogy a motorfek se mukodjon
ha pl nagyobb fordulaton jar a motor, s leveszed a labad a gazrol, pusztan a motorfek hatasa miatt is megcsuszhatsz (tudom, csusztam mar meg igy, s megcsak tukorjeg sem kellett hozza)
itt az a cel, hogy semmilyen a kocsira hato ero ne valtozzon, had guruljon tovabb

Agyasima: :DDD - reg lattalak

[Szerkesztve]

(#42) _Volkovy_


_Volkovy_
nagyúr

Épp elég szar neki így is,nem tudom miért kell basztatni azzal,hogy mennyivel ment.Mintha a gumi eldurranása sebességfüggő lenne.


A burkoló azért nem tudott jönni hozzánk,mert 50-el fejreállt a wagon r+ával azon az úton amin 15 éve közlekedik minden nap.Semmi baja nem lett,de a kocsi totálkár.Szal ez a deffekt nem a Skoda hibája,de gyanítom nem is a useré.Ilyen is előfordul.Sajnos.


(#43) ch.peter válasza _Volkovy_ (#42) üzenetére


ch.peter
aktív tag

sajnos valszeg user error is a defekt.
Nem hinném, hogy a skodán az előírt guminyomás ( mert ugye ilyen is van) 2,5 bar a hajtott keréken (főleg télen nem). Télen, főleg hóban érdemesebb 1-2 tizeddel lemenni a gyári ajánlat _alá_ mert így jobban ''hullámzik'' a gumi, és könnyebben kidobja a résekből a betapadt havat. (lásd off road)
A célunk pedig nem az, hogy megnyugtassuk, hogy semmi baj nem történt, hanem az, hogy segítsünk neki levonni a megfelelő következtetéseket....
(3 balesetem volt eddig (2 az én hibámból), soha senki nem sajnált miatta, inkább megmondták, miben hibáztam, valszeg ennek köszönhető, hogy a 3. baleset után 20 perccel, már vezettem tovább, és még 120km lenyomtam minden gond nélkül)


[Szerkesztve]

(#44) Versus123 válasza _Volkovy_ (#42) üzenetére


Versus123
aktív tag

nem a user hibája hogy télen 4 évszakos gumival közlekedik,ami saját bevallása szerint lehet hogy 16(!!!) éves? akkor kié?

''Fa*kabát, mr. fa*kabát, rendőrnek szült meg a jó anyád...kiváncsi lennék,miért ez a neved??''

(#45) tildy válasza pisti (#27) üzenetére


tildy
nagyúr

Hát mi nem jeges, hanem esős úton mentünk a 4esen 60-70el, mégis majd ledudáltak minket az útról:(
Hülyék.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#46) pilóta válasza _Volkovy_ (#42) üzenetére


pilóta
nagyúr

Szerintem is felesleges amiatt piszkálni, hogy mennyivel ment. A durrdefekt max ott az ő hibája, hogy 4 évszakos gumit használ téli helyett.

Aki él és nem boldog, az téved!

(#47) _Volkovy_ válasza Versus123 (#44) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

Senkié.Mondtam hogy ilyen van.
Amikor megvettük a Clio-t 3 éve,megvétel után két nappal volt egy defekt,szerencsére hátsókeréken.Lassan gurultunk,durr.
Ez is a mi hibánk?

Persze,felelőtlenség tizenx éves gumival közlekedni,blabla.

(#48) Clubforum2


Clubforum2
tag

Ez az útviszonyoknak nem megfelelő vezetés marha jól hangzik:(((.A rendőrök szokták így mondani az újságíróknak. Amig valakinek nem volt balesete könnyen játsza a nagymenőt.A kocsi kora,műszaki állapota szerintem nem játszott szerepet a balesetben.

Magyarosítás kell? szórd le pirospaprikával, kösd át nemzetiszín szalaggal, dobd be gulyáslevesbe és már kész is...

(#49) Versus123 válasza _Volkovy_ (#47) üzenetére


Versus123
aktív tag

''Persze,felelőtlenség tizenx éves gumival közlekedni,blabla....'' ez így no comment.

blabla...aham.

''Fa*kabát, mr. fa*kabát, rendőrnek szült meg a jó anyád...kiváncsi lennék,miért ez a neved??''

(#50) Versus123 válasza Clubforum2 (#48) üzenetére


Versus123
aktív tag

Nem a rendőrök mondják barátom,hanem így van benne a kresz-könyvben....

''Fa*kabát, mr. fa*kabát, rendőrnek szült meg a jó anyád...kiváncsi lennék,miért ez a neved??''

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Balesetek, tragédiák!
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.