Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Bajban vagyok ''windows'' segítség! (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) fps8


fps8
senior tag

A gondom az hogy van két vinyóm egy 1gb,és egy 3-g-s.Az 1g-s a C:.Ezmiatt ha elindítok valamit ügye az a c-re terjeszkedik!?Kb 200-mb szabad hely szokott lenni rajta,de van egy játék ''hl''-aminek nem elég,de és ha elindítom kilép kevés helyre hagyatkozva viszont a kilépés után a kevés hely megmarad!Minden indítás után kevesebb a szabad hely!!!!!!!Már kb 3-400-mb-adatot letöröltem ez miatt és ugyan ez történik!Mit csináljak??????????????????:0

"War... war never changes"

(#2) fügike válasza fps8 (#1) üzenetére


fügike
senior tag

Mi az, hogy a C-re terjeszkedik?
Ha installálsz, ott megmondhatod, hogy hova pakolja magát. Ha van hely a D-n, tedd oda. Azt is megkérdezi, hogy a TEMP-mappa hol legyen? Azt is tedd a D-re. Ennyi.:)

Boci-boci tarka!:D

(#3) fps8 válasza fügike (#2) üzenetére


fps8
senior tag

Nem akkor terjeszkedik amikor instalállod hanem ha elindítod!(a játékot,progit,stb!)

"War... war never changes"

(#4) fps8 válasza fps8 (#3) üzenetére


fps8
senior tag

Egy indítás után kb 150-mb-tünik el.Ez után a temp kb50-mega!Van ijen?

"War... war never changes"

(#5) fügike


fügike
senior tag

Akkor az a TEMP lesz sztem. Oda kell figyelni, mikopr felrakod.
Igaz, némelyik idegesítően berakja magát a Dokumentumok-felhasználó-mittoménmi könyvtárba. És oda is ment. Szóval nézd meg ott, és pakold át a mentéseke a D-re. Ettől csak helyed lesz több, de a gép továbbra is oda fog menteni.

Boci-boci tarka!:D

(#6) fügike válasza fps8 (#4) üzenetére


fügike
senior tag

Az meg a Win virtuális memóriája lesz. Azt speciel átrakhatod a D-re, van aki külön partíciót csinál neki. Bár nem nagyon érdemes beleturkálni.

Boci-boci tarka!:D

(#7) szepi79 válasza fps8 (#1) üzenetére


szepi79
őstag

Egyáltalán milyen win van fenn? Feltételezem 98 vagy me. Azt tudom javasolni, hogy :

a, állítsd át a virtuális memória mennyiségét fix értékre
b, vegyél ramot, hogy kevesebb virtuális memória kelljen
c, vegyél vinyót
d, gyakran ürítsd a windows emp könyvtárad

''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

(#8) fps8 válasza szepi79 (#7) üzenetére


fps8
senior tag

98-om van!Hogy tudom a virtuális memo-t fix-re állítani?:F

"War... war never changes"

(#9) szepi79 válasza fps8 (#8) üzenetére


szepi79
őstag

Sajátgép jobb klikk => tulajdonságok

Teljesítmény fülecske
Alul virtuális memória gomb

Ott be tudod állítani, hogy a d:-n tárolja, meg a minimális és maximális értékét.

''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

(#10) szepi79 válasza fps8 (#8) üzenetére


szepi79
őstag

Ha nincs túl sok mem a gépedben (256nál kevesebb), akkor viszont adjál neki olyan 2-500 megát.

''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

(#11) fps8 válasza szepi79 (#9) üzenetére


fps8
senior tag

Megpróbálom!Ujraindítom és itt vagyok!

"War... war never changes"

(#12) amargo


amargo
addikt

az install shildet akkor is a c: re tölti be.. (azt nem tudom, hogy átlehet e állítani) tehát ott minden képp kell, hogy legyen valamennyi hely, bár ez nem szokott sok lenni. amit szepi79 ajánlott az segít! bár nem értem, mekkora ez a progi?

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

(#13) szepi79 válasza amargo (#12) üzenetére


szepi79
őstag

Az install shield-et, ha nem tévedek, a windows emp könyvtárba tölti be. Amit szintén át lehet valahogy írányítani, csak most éppen fogalmam sincs, hogyan.

A halflife olyan 300 mega körül lehet.

''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

(#14) szepi79 válasza szepi79 (#7) üzenetére


szepi79
őstag


a, állítsd át a virtuális memória mennyiségét fix értékre
b, vegyél ramot, hogy kevesebb virtuális memória kelljen
c, vegyél vinyót
d, gyakran ürítsd a windows emp könyvtárad

e, Legyen a 3 gigás vinyó az első (ott legyen a w98), a másikat meg pakold bele egy rack-be.

''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

(#15) fps8 válasza szepi79 (#14) üzenetére


fps8
senior tag

Aszthiszem sikerült megoldani ha van valami ujdonság majd írok!
Kössz mindent!!!!!!!!!!!!!!!!!!:C

"War... war never changes"

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Bajban vagyok ''windows'' segítség! (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.