Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Baglyok klubja (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) dokar


dokar
addikt

Kötetlen beszélgetés jólelkű "baglyok" között. :)

extra - SEXRay

(#2) 7 válasza dokar (#1) üzenetére


7
addikt

Jelen esetben mit takarna a "bagoly"? :)

@kavics: Az a topic nem szűnt meg, csak 24 órára zárta Racecam, mert nagyon elvadult. Tehát ex-éjszakai műszakként emlegetni, ezt pedig annak utódjaként nem helyes. :P

[ Szerkesztve ]

(#3) kavicssli válasza dokar (#1) üzenetére


kavicssli
addikt

én bagoly vagyok!? :U de jó a kezdeményezés!
Esetleg annyi klub és baráti társaság van ez lehetne nyugodtan az ex éjszakai topicosok baráti klubja :U :K

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#4) raskolnikoff


raskolnikoff
őstag

Hehe...nekem is felötlött már ez a dolog de nem akartam már kavarni az amugy sem egyszerű helyzetben. Majd meglátjuk egyeseknek mennyire fog fájni hogy itt vagyunk...
Dokar! Téged se sűrűn látni így éjjel...
Amúgy ez is látszódik a listában ám...ez kb olyan mintha bannoltak volna te meg beregeltél volna új nick-kel, nem?
Egyébként baglyok ezen fajtái akik itt vannak frusztrált, munkával sújtott, magas libidóval rendelkező, sok másik faj véleményt megosztó magyányos ÁLLATOK:D

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

(#5) buherka


buherka
addikt

ez az...f@sz kivan...ez kell :C

Mehet a dumcsizás ;]

dokar jó gyerek...a legközelebbi PH talin jövök neked egy sörrel :R :R :R

[ Szerkesztve ]

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#6) kavicssli válasza buherka (#5) üzenetére


kavicssli
addikt

Szerintem ne örüljön senki! :( Max 1 óra de legjobb esetben 5 perc és zárják! De az ötlet jó
raskolnikoff ha ebbe beleköt valaki!

De mondom dokar ezért felesleges volt nyitni új topicot!Holnap már megint ott leszönk az esi totyikba! :K

[ Szerkesztve ]

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#7) buherka válasza kavicssli (#6) üzenetére


buherka
addikt

legalább reggel 9-ig ne zárják :U , utána bánom is én mit csinálnak vele :U

ja-ja...holnap gyülekező a törzshelyünkön :K

Muhaha...: [link] ;]

[ Szerkesztve ]

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#8) lakisoft


lakisoft
veterán

srácok ebből a végén bann lesz :D

(#9) buherka válasza lakisoft (#8) üzenetére


buherka
addikt

Nem csinálunk semmi szabályzatba ütközőt...szerintem :D

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#10) raskolnikoff


raskolnikoff
őstag

Ráadásul "kitúrnak" mindenkit,aki nem veszi fel velük a "harcot" vagy nem az ő véleményüket osztja!

Na ezek vagyunk mi. Azért mások véleményére is kíváncsi lennék ezzel a mondattal kapcsolatban...

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

(#11) dokar válasza lakisoft (#8) üzenetére


dokar
addikt

a lokálban rengeteg beszélgetős topik van, egy baglyos is elfér

extra - SEXRay

(#12) dokar válasza buherka (#5) üzenetére


dokar
addikt

ne is mondd, vettem pár sört, bepakoltam a hűtőbe, lefotóztam, aztán be akartam nektek linkelni a képet hogy irígykedjetek, erre az éjszakás topik zárva :W

extra - SEXRay

(#13) lakisoft válasza dokar (#11) üzenetére


lakisoft
veterán

okés! ... ha te mondod ! :D

(#14) Racecam


Racecam
MODERÁTOR

Na jó, úgy látszik a szép szó nem használ, sajnálom, hogy egyesek képtelenek voltak annyiból érteni, amit az "Éjszakai műszak" topic utolsó hozzászólásában írtam.
Lehet azt játszani, hogy meddig terjed a modok türelme, lehet megpróbálni feszegetni a határokat, de előre szólok, hogy nem érdemes. A topic zárva és szeretném, ha nem nyílna még csak hasonló sem.

Com'è diverso il mondo visto da qui

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Baglyok klubja (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.