Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  Az enyimé blog

Hozzászólások

(#2) sharpapa


sharpapa
aktív tag

A mai négy órám ellenére elég hosszú napom volt. A sulit inkább nem részletezném. Miután hazaértem, és megnéztem az e-mail+PH!-t,és már mehettem is vissza a suliba, mivel trombita fanfárt kellett fújnom a megyei gimnáziumiSportversenyen, ami magába foglalta az atlétikát, focit, meg streetballt. Az én gimim 8 közül 3-ik lett,pedig simán első lehetett volna....Onnan hazaérve Jött anyám, hogy el kell mennie a barátnőjéhez, de mivel a saját kocsija törött, ezért apáéval mentünk, ami egy 24 éves rendkívül jó állapotu 123-as 300D merdzsa. A dologban a jó, hogy anya ezt nem szereti vezetni, tehát a feladat rám jutott.;) Nagyon jó volt. A barátnétól mentünk be a belvárosba, bevásárlás, majd haza...Most változott véleményem az autók és a motorok közti külömbségről, merthát 3000ccm-el a seggem alatt, mégis csak jobb menni 80-at, mind 125ccm-el 90-et.És anya is bevallotta, hogy rendkívül kivállóan vezetek..Most ülök, és gépelek, miközben anya meg apa Vágót nézi.Megyek kajálni, mingyárt fojtatom.;)

"Mi a különbség köztem és Mark Zuckerberg közt? Én privát információkat adok vállalatokról nektek ingyen, és gazember vagyok. Zuckerberg a ti privát adataitokat adja vállalatoknak pénzért, és ő az Év Embere." (Julian Assange)

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  Az enyimé blog
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.