Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Axeleros modemes társaim! (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Dr.Sick


Dr.Sick
tag

Szóval feltünt, hogy az elmúlt 3 hónap Kombis ''fogyasztásom'' elvileg 2x-ese/3x-osa kellett volna hogy legyen ahhoz hogy a számlákban foglalt összeget lenetezzem.
Erre még időm sincsen, az egyik barátom pedig ugyan erről panaszkodott, hogy 25000-30000e forintos számlákat kapott az elmúlt hónapokban.
Mostanában hurkával kolbásszal csábítják az embert hogy ADSL-re váltson és erős a gyanúm,hogy ez egy újjabb trükk erre.

Tehát aki az említett szolgáltatónál van és a modemes elérésű szolgáltatások (pl Kombi) egyikének előfizetője és hasonlóan furcsa számlákat kapott az elmúlt néhány hónapban az jelezze hogy kideríthessük mi folyik itt!

Kérem a követketőt!

(#2) zsoltee10 válasza Dr.Sick (#1) üzenetére


zsoltee10
addikt

szia tezsvérem! :D nekem kombi100 előfizum van, de eddig nem volt gond. nem értem mi lehet nálatok. mindig a fix 9000+némi napközbeni netezés díja jön. de 10 felett még nem volt.

(#3) Dr.Sick válasza zsoltee10 (#2) üzenetére


Dr.Sick
tag

Hány K-val szoktál csatlakozni?

Kérem a követketőt!

(#4) drpele


drpele
senior tag

Ez egyszerűen nevetséges!
Megkaptam a szla-t az axelero-tól és ez az összeg szerepel rajta: 41.001 Ft
Kombi 100 modemes előfizu 80 órát használtam fel belőle.
Egy röhely az egész, az előfizun felül kiszámlázták a forgalmat is külön...
Beszéltem az üfsz-ossal erre benyögi nekem, hogy a köv. havi szla is valszeg ilyen lesz, de jó lenne ha azt már befizetném. Hát azt leshetik, hogy mikor fizetem én be nekik ezt a szemetet!
Axelero SUX!

"Mily különös a mi helyzetünk, a Föld gyermekeié. Csak rövid látogatásra van itt mindenki. Nem tudja miért, de néha azt hiszi, hogy sejti." - Albert Einstein

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Axeleros modemes társaim! (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.