Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) PonPon


PonPon
senior tag

Sziasztok! Mivel sehol nem találtam ehhez a programhoz tartozó topicot...
Nos, tehát remélem vagyunk páran akik foglalkoznak ezzel a nagyszerű programmal. Mi a suliban tanuljuk fakultatívan...
de jopár kérdés felmerül bennem egyfolytában, remélem összejövünk páran akik tudunk erről beszélgetni.

(#2) PonPon


PonPon
senior tag

akkor kezdeném is...van egy olyan problémám, hogy amikor idítom a programot és töltödik be, akkor kapok egy ilyen hibaüzit:
''Failed to initalize audio hardware''
Ok- és kilép....
AB9-Pro -m van és annak az integrált hagkarija...nemértem

(#3) blunt válasza PonPon (#2) üzenetére


blunt
aktív tag

ez több mindentől is lehet.

Feltételezem nem eredeti adrenalin hardveres composert használsz.
Vagy mojot.

(#4) ppenta


ppenta
csendes tag

Hali!

Látom van egy ilyen topic akkor már nem nyitok újat. Szóval avid dolgok érdekelnének, már nyúzom vagy 10-éve nap mint nap, de a folyamatos fejlesztések miatt nem mindíg vagyok képben az újdonságokkal kapcsolatban.

Ha vannak hasonló érdeklődési körű felhasználók akkor hajrá!

Beszélgessünk egy kicsit!

üdv.:
ppenta

"ha windowsod van és vacakol a géped akkor szar a windows, ha linuxod akkor szar a hardver"

(#5) norbi19884


norbi19884
tag

Hali!

Avid MC 4.0-hoz mien vga-t ajánlotok szükséges a Quadro Fx?

(#6) blunt válasza norbi19884 (#5) üzenetére


blunt
aktív tag

Hali,

Az tokeletes. De siman elfut amugy geforceokon vagy atikon. Mondjuk arrol nem irtal, hogy milyen kornyezetben hasznalnad...

udv

(#7) mugnijeh


mugnijeh
csendes tag

avid media composerrel tudok Sony DCR-HC 14-es kameráról capture-ölni? köszi

(#8) baloo-


baloo-
csendes tag

Ennyire nem AVID senki?! Talán segíthetek néhány dologban, ha időm engedi.

(#9) norbi19884


norbi19884
tag

Üdv!

Hogy lehetne rá bírni az avidet, hogy minden magot használjon? Egy q8200 van a gépbe 2.8-ra húzva quadro fx 3700 4gb ram MC 5.0.3 csak egy magot használ nem akar többet.

(#10) baloo- válasza norbi19884 (#9) üzenetére


baloo-
csendes tag

Szia norbi19884!

Bocs a késői válaszért.
Tapasztalataim szerint az avid saját fx majdnem mind használja a 4 mag.
Ha használsz boris fx (BCC), ott sajnos tényleg csak 1 mag megy (pedig ott kéne igazán a kraft).
Azt ígérték, hogy a 6-osban majd hudejólesz, mert a boris már a része... hát nem lett jobb a helyzet :(

A lényeg, ha neked valahogy sok matekozás után összejön akkor a megoldást áruld el nekem is lécci ;)

üdv.

baloo

(#11) sirnorberto


sirnorberto
újonc

Üdv. mindenkinek.

Videó vágók segítségét szeretném kérni, akik értenek a számítógépes konfigurációkhoz is egyben. Avid media composer 8 program használatához összeállítottam elméletben egy konfigurációt. Tudom jól, hogy ez egy belépő számítógép a videó vágás világába, de nem is az a lényeg, hogy 4K-s videók készüljenek, hanem, hogy 1080p-ben a programot teljes egészében ki tudjuk használni, úgy, hogy a végeredmény ezen a szinten jó legyen. Sokat olvastam utána és úgy gondolom ehhez egy jó ár érték arányú perifériákat válogattam össze, de szükségem lenne pár elmélyültebb elme alátámasztására.
Íme a konfiguráció:

Power: Chieftec 500W 12cm Smart 80+
CPU: Core i5 4460 3.2GHz 6MB L3 Cache LGA1150
MB: ASUS B85M-G s1150 B8
Mem: 2x DDR3 8Gb/1600MHz Kingston Fury Blue
GPU: PCIE 960GTX 4GB Asus DDR5
SSD: Kingston 120GB V300
HDD: HDDW 2Tb 64Mb SATA3 WD Blue

Megtisztelő válaszotokat, előre is köszönöm!

(#12) Roachy válasza sirnorberto (#11) üzenetére


Roachy
senior tag

Szia!
Ez így kezdetnek rendben van, de ha belefér még a keretbe akkor lehetne még picit fejleszteni. Prociból tehetnél bele még gyorsabbat. Illetve idővel érdemes még egy ssd-t venni bele, amin mehet a munka. A HDD-t meg csak tárolásra használni. Mondjuk abból sem árt még egy biztonság szempontjából. Mirror raid-be rakva őket. Kezdetnek vegyél csak 1Gb-ost, de abból kettőt.
Ezek külön-külön nem olyan költségesek, de mindegyik sokat számít.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.