Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Avi & co. filmek tv-n & hardver háttér (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Integra


Integra
titán

halihao, kérdés.
a gépem fent van két emelettel a nappali felett, de a nappaliban néznék meg pár filmet, dvd-t etc.
eddig no problem. a dolog lényege hogy nem akarok 30 kilót lecipelni hogy a nappaliban legyen a gépem monitor meg a többi cuccos, aztán vissza.
gondolkodom hogy csináltatok egy megfelelő hosszúságú s-vga kábelt meg audio kábelt, hogy a lenti hifire rádugva működjön.
ez is megoldható.
DE!
10 méter távolságnál már van minőségromlás???
ez az ami foglalkoztat.
van valakinek ilyen tapasztalata?
vagy jobban járok valami drágább digitális rádió átjátszóval??
minden ötletet várok!:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2) Sárpac válasza Integra (#1) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Koaxot használj a képre és a hang is lehet árnyékolt!:)

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#3) Integra válasza Sárpac (#2) üzenetére


Integra
titán

sajnos most csak egy pci128 hangom van bedugva, nincsen rajta koax kimenet:((
sima analógban kell rádugnom a hangot. vagyis a walkman dugó ki a kártyából, és a hifi aux-ra meg a standard két dugó csatlakozó:(
és a vga-nál mi van?

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#4) eddie303


eddie303
őstag

Szerintem a Koax-ot a videójelre írta, ha kompozitjelet viszel le akkor az menjen koax kábelen.

Linux.... The choice of a GNU generation.

(#5) madve válasza Integra (#1) üzenetére


madve
tag

Hi,
Nekem is kábé ez a helyzet. Vettem árnyékolt kábeleket, a video jelet koaxon vittem (kompozit jelet), a hangot pedig egy árnyékolt kábelen. Semmi minőségromlást nem tapasztaltam... :C A rádiós átjátszó praktikusabb. De drágább is.

Nem az a baj, hogy ekkora Isten állatkertje, hanem az, hogy igen alacsony a kerítés..........

(#6) Integra válasza madve (#5) üzenetére


Integra
titán

hi
de mondom, sajnos nálam coax kábel nem jöhet szóba csak az S-video, ami a vga kártyámból bedug a tv-be.
hangra meg csak sima audio kábel a megfelelő csaltakozóval a két végén.
a távolság háááát, vagy 15 méter biztosan..
ha rádiós átvitelben gondolkodom, tudtok ajánlani valamit, ami jó ár/érték arányú?
inkább picit drágább legyen, de azt nem akarom hogy megveszem aztán nem működik... :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Avi & co. filmek tv-n & hardver háttér (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.