Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Autók- műszaki szemmel

Hozzászólások

(#501) rATdrAgOn válasza gabe_ (#500) üzenetére


rATdrAgOn
senior tag

Azert nezesd majd meg a gepedet alaposan, hatha nem maszott el valami olyan, ami fel sem tunik. :(
Nekem is igy volt mikor novemberben egy faszparaszt audis belemlokott meg ket autot... a vegeredmeny, a karom lett 250k, de optikailag csak egy lampabura es lokharito ment el. A vegeredmeny: lokharito, lampa, csomagtarto hatfal egyengetes, csomagtartoajto csere (kivulrol nem latszott, de eltort) kasztnikihuzas mert megrogyott a padlolemez a ket hatso hossztartoval, hatsohid es lengokarcsapagycsere, agycsapagycsere. Remek. :((
Remelem baleseti bejelentot toltottetek ki es hivtal rendort.

A pC vajommi?! A kindoz vajommi?! A szittyozium.hu jó. Amigát használok, commodoreos (c)(r)(tm)-al. Meg nextgent. Meg bármit. :D

(#502) illusiON


illusiON
őstag

apám nekiment a csuszós jégen egy kocsinak 8már nemtom minek) hátulróll, viszont még utángyártottba is a müanyag része a lökháritónak 20k, meg a többi kis szar csavaros hlyeség tartozkkal kijön 80k-ra, ha nem többe... mondjuk a kis szirszarok nem voltak utágyártott verzióban sehol se :(

( : no woman no cry : )

(#503) Tul válasza rATdrAgOn (#501) üzenetére


Tul
aktív tag

Nem mondj ilyeneket, mert én most padkáztam egyet, csak a bal hátsó ajtóm horpadt be, meg elment a kormányművem, de így is sokba lesz, arra már nem is merek gondolni, hogymi van, ha komlyabb, mint ami látszik...

Skoda 120L..::NEED FOR STREET::..

(#504) rATdrAgOn válasza Tul (#503) üzenetére


rATdrAgOn
senior tag

Eleg szep padkazas lehetett... mi tortent? Megborult a vas?

A pC vajommi?! A kindoz vajommi?! A szittyozium.hu jó. Amigát használok, commodoreos (c)(r)(tm)-al. Meg nextgent. Meg bármit. :D

(#505) rATdrAgOn válasza Blackmate (#487) üzenetére


rATdrAgOn
senior tag

Ooo... en Periont hasznalok, iden lesz ket eves. ;)
Egyetlen baj van csak vele, hogy ket nap alatt lemeriti a nem mukodo riaszto, ami viszont bizti nelkul van bekotve valahova.. :)

A pC vajommi?! A kindoz vajommi?! A szittyozium.hu jó. Amigát használok, commodoreos (c)(r)(tm)-al. Meg nextgent. Meg bármit. :D

(#506) hobizoli válasza rATdrAgOn (#505) üzenetére


hobizoli
nagyúr

2nap alatt akkor sem kene lemerulnie...ott vmi eszi az akkut vagy eleve szar az akku.



hobizoli

több drón kell ;P

(#507) rATdrAgOn válasza hobizoli (#506) üzenetére


rATdrAgOn
senior tag

Irtam mar, hogy a nem mukodo riaszto eszi az akksit. :)
Ezert nem is szoktam bennehagyni, ha tudom hogy nem megyek vele.. kikapom, felhozom, oszt jovan. ;)
Raadasul mivel viszonylag ''meleg'' helyen van tarolva, ezert beszereles utan is eleg virgonc marad. :)

A pC vajommi?! A kindoz vajommi?! A szittyozium.hu jó. Amigát használok, commodoreos (c)(r)(tm)-al. Meg nextgent. Meg bármit. :D

(#508) hobizoli válasza rATdrAgOn (#507) üzenetére


hobizoli
nagyúr

Azon kivul eszi meg vmi -szerintem-, egy nem mukodo riaszto, hogy szopna le az akkut?



hobizoli

több drón kell ;P

(#509) Tul válasza rATdrAgOn (#504) üzenetére


Tul
aktív tag

Ne borult meg, csak volt ott egy fa is:B Padka hajintott, bal hátulja meg neki a fának.. Semmi komoly (látszólag:) ), csak a kormánymű jobb oldali összekötő rudazata hajlott meg, de vele együtt cserélem a gömbcsuklókat is mindkét oldalon. Fűggő csapszegek maradnak, ha megjön az alaktrész, 3-4 órás munka és újra pusztítok:D

Skoda 120L..::NEED FOR STREET::..

(#510) rATdrAgOn válasza hobizoli (#508) üzenetére


rATdrAgOn
senior tag

Hmmm... 15 eves, a kozponti zar is tole jon, raadasul allitolag mar vagy 4 eve nem megy (nalam ket eve van a jargany). Szoval, siman leszippanthatja ha valahol zarlat van a mutyurben. A problemat sulyosbitja, hogy sok-sok szep egyenszurke kabel megy feleje, raadasul szet kene szedni a muszerfalat, hogy hozzaferjek. Egyszerubb telen kikapni az akkut es felhozni a lakasba. :)
Ha mar hozzanyulnek, akkor inkabb beleraknam a fullfekete belsot, meg a villanyos cuclikat amik allnak a ladaban... kb. csak kicsit nagyobb melo mint lebontani a muszerfalat. :)
Nekem ez igy tokeletesen megfelel. Telen, ha tudom hogy 3-4 napig nem maszok vele, akkor akku kikap, felhurcol, toltore raakaszt. Artani nem nagyon artok vele. Szerintem. :D

A pC vajommi?! A kindoz vajommi?! A szittyozium.hu jó. Amigát használok, commodoreos (c)(r)(tm)-al. Meg nextgent. Meg bármit. :D

(#511) hobizoli válasza rATdrAgOn (#510) üzenetére


hobizoli
nagyúr

4nap allastol magatol is bemerul az akku?



hobizoli

több drón kell ;P

(#512) rATdrAgOn válasza hobizoli (#511) üzenetére


rATdrAgOn
senior tag

Nem, epp ez a vicc. :)
Amugy meg tutko a riaszto+kp zar lesz a ludas, merthogy mult heten megtalaltam honnan kapja a betapot es lekotottem... a teszt megvolt, 5 nap allas utan siman beroffent a verda. :)
Azota mar rajottem, hogy hogyan kell kiiktatni magat a riaszto modult, igy csak a kp zar muxik, azota 0 problema. Az akksival. :)
Most epp a hidraulika kezdi megint megadni magat, valszeg fel kell ujitanom a ket elso golyalabat. Ugyanis, most a hatulja virgoncan emel, az orra meg akadozva, sullyedni is eleg akadosan sikerul neki, raadasul erdekes, amikor pihepuha hajozas feeling igy menetkozben hirtelen atvalt szeker feelingbe, majd vissza hajoba. Remelem meg ezt a honapot kibirja, jovo honapban megveszem a felujito keszletet aztan szetboritom es megcsinalom. :)

A pC vajommi?! A kindoz vajommi?! A szittyozium.hu jó. Amigát használok, commodoreos (c)(r)(tm)-al. Meg nextgent. Meg bármit. :D

(#513) hobizoli válasza rATdrAgOn (#512) üzenetére


hobizoli
nagyúr

Azert kerdeztem, mert hogy radugod a toltore.



hobizoli

több drón kell ;P

(#514) forceberg válasza rATdrAgOn (#512) üzenetére


forceberg
veterán

Nekem egyik reggel nem indult a gép. Lemerült az akksi. Valami leszívta. Este a feétöltött akksira rámértem, s lám minden kikapcsolva, 3Amper terhelés. Aztán a bal fényszóró-törlőlapát motorja volt a ludas. Ehh, de ideges voltam!:))

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#515) hobizoli


hobizoli
nagyúr

Frankon nem vagom, hopgy miert nem olyan gyujtaskapcsolot tesznek az autokba, ami learamtalanit mindent, ha kiveszed a kulcsot, egyedul az marsd feszultseg alatt, amit Te magad direkt az akkura kotsz...ez olyan nehez? Nem hagynak rajta vilagitast az autokon pl a Tesco parkoloban, meg nem zabalna le az akkut vmi, ha az ott all par napig.



hobizoli

több drón kell ;P

(#516) golyani


golyani
addikt

hi mindenki adott 1 206 pözsó
sajna csak 1,1-es moci van benn és kajál olyan 7,5-8 körül.
na valaszínű ezt a kocsit én meg fogom kapniés annyit szeretnék h valahogy lejjeb tornázni a fogyasztását vagy feljebb a teljesítményét azonos fogysztás mellett.
amire én gondoltam:
sportlégszűrő, 4 pólusú gyertyák+esetleg 1 sportdob de semmi több.

(#517) hobizoli válasza golyani (#516) üzenetére


hobizoli
nagyúr

A teljesitmeny novelese energiaba kerul, es a benzin az energiahordozo...meg mindig. Ha sokat kajal nezessetek at a szervizben, pl a lambda szonda hujesege miatt is lehet ijen problema.

Sportlegszuro az nem sokat er egy 60LE-s motornal, a sportgyertyak az LOL, a sportdob sem er onmagaban semmit, inkabb csak egy komplett rendszer, de 60LE-s motornal ezekbol nyersz ugy 2-3LE-t :D, az meg nem er ennyit - szerintem.


hobizoli

[Szerkesztve]

több drón kell ;P

(#518) golyani


golyani
addikt

de mittomén mivel jobb lenne az égés + ez az, lehet h csökkenne a fogyasztás ha már csak 0,5 lityót akor már nyertem.ja tulajdonképp mi is az a lambda szonda????
azt tom h a kipifogó csinkba lóg bala vhol de mire jó????

(#519) hobizoli válasza golyani (#518) üzenetére


hobizoli
nagyúr

''A lambda szonda, szakmai nevén oxigén-szenzor, a gépkocsi befecskendező rendszerének egyik legfontosabb érzékelője. Gyújtógyertyára emlékeztet, és a kipufogócsőbe építve található, típustól függően a katalizátor házába, az elé, vagy elé és mögé iker-szonda kombinációval. Feladata a kipufogógáz oxigéntartalmának mérése, s a mért jelek eljuttatása a motorvezérlő egység (ECU) felé, mely a jelek alapján állapítja meg a befecskendezett tüzelőanyag értékeit''



hobizoli

több drón kell ;P

(#520) golyani válasza hobizoli (#519) üzenetére


golyani
addikt

kösz.
mennyi lenne így elvitetni és megnézetni???
ha amiket mondtam ráraknám(nánk faterral) akkor is el kellene vinni a szervízba megintcsak állítgatni.?

(#521) rATdrAgOn válasza golyani (#520) üzenetére


rATdrAgOn
senior tag

Egy lambda szonda tipustol fuggoen 5-15k.
Munkadij az isten tudja, de ugy max felora alatt kicserelik neked, ha nagyon bena a szerelo akkor is. :)
Amugy meg felesleges a kis 1.1-est tuningolni, inkabb orulj neki. :)
(Ez kb. olyan lenne, mintha en az 1.4-es varrogepre szerelnek duplakarbit, sportlegszurot, sportkipuffot - qrvasokba kerulne es csak alig lenne jobb, raadasul a fogyim sem lenne kevesebb :DDD)


[Szerkesztve]

A pC vajommi?! A kindoz vajommi?! A szittyozium.hu jó. Amigát használok, commodoreos (c)(r)(tm)-al. Meg nextgent. Meg bármit. :D

(#522) rATdrAgOn válasza hobizoli (#513) üzenetére


rATdrAgOn
senior tag

Ja, az csak a biztonsag kedveert szokott lenni. :)
Amugy az oninditom is doglodik, valszeg csapagyas. Hidegen alig akar forogni. Nemreg visszaraktam az eredetit, az csak egy picit jobb, de legalabb igy egy forgatas utan beroffen a motor, majd le is fullad hamar- hidegben surubb a hidraulikaolaj, a szivattyu meg nagyon megfogja a motort hidegen. :( (Nem automata szivatos, hanem kezi - elvegre ez meg nem injektoros motor, csak karburatos fapad fosszilis francia varrogep :DDD)
Szoval, most hetvegen onindito felujitas lesz. :)
Aztan majd meglatjuk. :)
A lenyeg a lenyeg, hogy 4-5 nap utan is indithato az auto, szoval orulok neki. (Azota nem toltottem az akkut, sot ki se vettem :DDD).

A pC vajommi?! A kindoz vajommi?! A szittyozium.hu jó. Amigát használok, commodoreos (c)(r)(tm)-al. Meg nextgent. Meg bármit. :D

(#523) gabe_


gabe_
őstag

Ez így van. Egy 1.1-es mocit nem kell tuningolni. Kivéve persze, ha sokszázezret tudsz áldozni rá, és nem érdekel hogy ha odalépsz, 20 litert kajál a gép százon...
Nekem egy 1,1-es közpronti injektoros Fiestám van, mikor letéptem a kipufogóm egy járdaszegélyen, énis gondolkodtam, hogy sportdobot tetessek fel, de lebeszéltek róla. Ha igényes rendszert akarsz, többszörösébe kerül, és úgysem hoz annyi lóerőt, hogy különösen észrevedd. Úgyhogy énis maradtam a gyári kipufnál. Úgysem ezzel a kocsival váltom meg a világot...
Viszont keveset eszik: tegnap A Kecskemét - BP - Esztergom - Visegrád - BP - Kecskemét útvonalat megjártam 3500-3800 ftból (244,9ft/l 95-ös=14,3-15,5 liter)
Ez nagyjából 250-255 km. Akkor kábé 5,6 - 6 l/100km az átlagfogyasztás. (Most nem számoltam ki papíron, de kábé ennyi. Ha mégsem, akkor bocs) Szerintem ez egy 13 éves benzinestől nem rossz...

Sovány szakácsban sose bízz!

(#524) $


$
tag

Szevasztok!
Bár nem autók, de műszaki szemmel: mennyi lehet az áttétel egy Simson főtengelye és a hajtott kerék között legmagasabb fokozatban?

(#525) dabadab válasza $ (#524) üzenetére


dabadab
titán

Milyen Simsone? :)
Egyebkent meg www.simson.hu, ott van minden jo.

DRM is theft

(#526) $ válasza dabadab (#525) üzenetére


$
tag

Mondjuk S-51. Csak azért, mert a bicajomra föl szeretnék szerelni egy belső égésű motort, és nem tudom, hogy kb mennyi az áttétel.

(#527) TitiRii válasza klepto (#433) üzenetére


TitiRii
senior tag

galvanizálás utáni alapozás
a festést robotkarok és festék szorok végzik az egyenletes felület réteg érdekében, és gazadasági okokbol(Pl belül nem igen szokták lefényezni meg lakozni csak befujnak

Szalma: 90 es évek közepétől szinte minden uj kocsit galvanizálnak!
ami ugyan az elsö törésnél értelmét veszi mert megtörik és a lakatos munka is leégeti szal ha hajlik a kaszni ott már nincs védve, söt ott szokott megrekedni a nedveség és beindulni a rozsdásodás

Akinek kell valami, vagy akar valamit munka időben keressen az itt megadott telefonszámon! Köszönöm.

(#528) illusiON válasza $ (#526) üzenetére


illusiON
őstag

nem bizt hoögy jó 5let egy motort a bicajra tenni, pl a motor suja miatt, de ha van rá idő + pénz, akkor semmi akadálya :)

( : no woman no cry : )

(#529) $ válasza illusiON (#528) üzenetére


$
tag

Mer hány kiló egy 50 köbcentis egyhengeres kétütemű motor? Itt ugye le lehet spórolni a váltót, meg a kuplungot. Nem hiszem, hogy nehezebb lenne, mint én, meg a haverom :DD Ez összesen 145 kg, és rendszeresen kibírja a drótszamár :))

[Szerkesztve]

(#530) $ válasza TitiRii (#527) üzenetére


$
tag

A 9800 pro már nem aktuális. Találtam egyet helyben. Megértésedben maximálisan bízva:
$

(#531) Szalma válasza TitiRii (#527) üzenetére


Szalma
őstag

( :F Öcsém szerint nem eröltetik már a galvanizálást, mert a kataforézises bevonat sokkal jobban bírja a gyűrődést és pont arra jó, mint a galván bevonat... De felőlem galvanizálhatnak is, csak rendes alapozás legyen rajta... :) )

Szeretettel:
Szalma

(#532) TitiRii válasza Szalma (#531) üzenetére


TitiRii
senior tag

hello
meglehet
az tuti hogy valamilyen anti oxidáns fém(?) bevonat van rajtuk alapozás alatt

Akinek kell valami, vagy akar valamit munka időben keressen az itt megadott telefonszámon! Köszönöm.

(#533) TitiRii válasza $ (#529) üzenetére


TitiRii
senior tag

nem sok,
de nem vágom hogy akarod lesporolni a váltot meg a kuplungot
mivel motor kerékpároknál egybe van épitve az egész és nem szétdszedhető(meg a kuplungot mi értelme is lenne lesporolni?:F)
lehet olcsobban jársz ha veszel egy kész dongo motort, ami kifejezetten kerékpárok utolgos motorizáciojára szolgál.
vagy veszel egy babetát :) (és akkor még telok is lesznek benne meg világitás :D)


[Szerkesztve]

Akinek kell valami, vagy akar valamit munka időben keressen az itt megadott telefonszámon! Köszönöm.

(#534) $ válasza TitiRii (#533) üzenetére


$
tag

Mivel a bicajnak van saját váltója (max a fogaskerekeket kell kicserélni, mivel az emberi testnek lényegesen alacsonyabb a max fordulatszáma, mint egy benzinmotornak), valamint ez a váltó kuplungot sem igényel. Jó is lenne bicajozás közben minden váltásnál kuplungolni :DD Nem anyagi okok miatt szeretném így megoldani, tisztában vagyok vele, hogy 100k-ért már kapok fasza motort, ami megy, mint az állat, csak a barkácsolás szenvedélyéért :)

(#535) zoley[HUN] válasza $ (#534) üzenetére


zoley[HUN]
tag

apam, neked nem sok muszaki elokepzettseged lehet :C ugy alapvetoen hova a francba raknad a motort? mert ha a pedalokhoz eszkabalod be valahogy, akkor spargaban kell utaznod, az also merevito ala semmikepp nem fer az elso kerek miatt, talan a csomagtarto helyere, de akkor meg a segged fog izzadni :) vegyel inkabb egy lerobbant babettat aztan csinald meg azt rendesen. meg a vegen esetleg hasznalni is lehet majd :C

''A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább.''

(#536) $ válasza zoley[HUN] (#535) üzenetére


$
tag

nem fontos, hogy használni lehessen, mondom, hogy csak poénból eszábálnám :) Amúgy a pedálokhoz beférne, csak egy lábtartót kell készítenem.

(#537) StoneBridge


StoneBridge
senior tag

Picikét OFF, de hátha valaki jártasabb a témában.

Nem tudjátok 'normál' (12V, 74Ah) akksit hány órán át kell tölteni? Már töltöm vagy 4-5 órája, a töltő mutatója 5 amperről 3 alá csökkent.
Hagyjam még, vagy elég ennyi?

Sajna nem kaptam meg a használati utmutatót, különben megkímélném a témát ilyen kérdésektől. :)

Marx halott, Lenin halott, és én sem érzem túl jól magam...

(#538) StoneBridge válasza StoneBridge (#537) üzenetére


StoneBridge
senior tag

Fel.
Senki?

Marx halott, Lenin halott, és én sem érzem túl jól magam...

(#539) Aladdin válasza StoneBridge (#538) üzenetére


Aladdin
senior tag

Van egy általános szabály miszerint ahány Ah-s annak a 10 %-val 10 órán keresztül.

(#540) bbchris


bbchris
senior tag

Ki mit tud ezekről az üzemanyag tisztító lötyikről amiket a benyába kell tölteni és kitisztul . Va negy Toyota kocsink aztán már nem igazán húzott 5. fokozatban és piszok nehezen gyorsult , pedig kemény 6700 Km van benne , most tettünk bele ilyan STP fekete dobozos-at és most kezdi visszanyerni az erejét . Lehetséges hogy ilyen jók lennének ezek . Kinek mi a véleménye és milyen típusú adalékot javasol ? Érdemes-e új kocsiba ami már kb 6700km-ert ment ilyet beletenni vagy valahol máshol keressem ezt az erő kihagyást ? Mert mint írtam most azért már kezd erőre kapni a kocsi .

(#541) Szalma válasza bbchris (#540) üzenetére


Szalma
őstag

(Koszolódó benzinszűrőről és az üzemanyag-ellátó rendszer csövecskéiről kapják le elsősorban a koszt, illetve a tankba került víznek segítenek a benzinnel szuszpenziót alkotni, így egyenletesebb az üzemanyag vízeloszlása, nem kavarodik össze az injektor vezérlése és nem kezd rohadni a vízben az üzemanyagszivattyú (sem).

A többi hatása elhanyagolható: teflon meg a zöldségek... Brrr...

Öcsém 2-3 telitank elfogyasztása után 1l nitrohigító + benzin telitankkal szokta karbantartani az autóit. Szerinte a Spuri nevű magyar cucc jobb az STP-nél egyébként... :) )

Szeretettel:
Szalma

(#542) bcs


bcs
aktív tag

nem tudja valaki, hogy honnan tudnék letölteni bmw 318is (e36)-hoz kézikönyvet?

(#543) Uher válasza bcs (#542) üzenetére


Uher
aktív tag

Itt kérdezd:
Bővebben: link

(#544) bbchris


bbchris
senior tag

Üdv Minden autósnak !

Egy ismerősnek van egy Renault lagunája és leszakadt a hátsó keréknyomás ellenőrző vezetéke . Tud valaki esetleg valami kapcsolási vagy szerelési rajzot adni hogyan kell visszaforrasztani vagy rakni vagy hová kell visszarakni vagy egy fényképet esetleg tud-e valaki készíteni hogy mégis hová megy a vezeték ? Szervízbe horribilis árakról beszélnek .

(#545) Shim


Shim
őstag

egy ismerősömnek segítségre lenne szüksége. semmi sem értek a kocsikhoz, de vhol olvastam, hogy, ha hosszabb ideig álll a kocsi (pl. télen nem használják), érdemes pár dolgot rendberakni (kerekek, akku, stb), ill. ideiglenesen ki lehet vonni a forgalomból (v hasonló), így nem kell érte adót fizetni.

van vmilyen oldal, ahol leírják ezeket a tippeket? nem vagyok otthon autós oldalakban, totalcart átnyáláztam, de semmi...

Religion – causing genocides over differing imaginary friends

(#546) norbiphu


norbiphu
senior tag

Valamilyen autókhoz nagyon értő fórumozó mesélje el nekem a VVT-i motorok (by toyota) működését :). Hallottam már sok mindent de eddig mind különbözött hátha itt valaki tudja pontosan.

Screammm

"Hmm," sed teh lolrus. "Maybe we shud go ask Ceiling Cat?"

(#547) qestion


qestion
aktív tag

Hali!

100e km-es Suzuki (megkímélt) elfüstölhet?
Ha igen, márpedig ez történt (a motorháztető alól), mitől?
Légyszí tippeljetek mi baja lehet!? :F

Motorgenerál? :Y :Y :Y

[Szerkesztve]

a pálya

(#548) -SeveN-


-SeveN-
aktív tag

itt is megkerdezem, hatha vki :

A 2003as 1.6os Nissan Primera-ban milyen motor+valto van( marmint ki gyartja)?

OFP rUlEz! http://www.mod.iweb.hu/

(#549) G@ben válasza norbiphu (#546) üzenetére


G@ben
addikt

Ha jól látom a képeken, egyszerűen a szívó- és kipufogó vezérműtengelyek egymáshoz és főtengelyhez viszonyított szöghelyzetét változtatja a fordulat függvényében. Ez azért jó, mert be tudják úgy hangolni a motort, hogy a gázlengések, amik különböző fordulatokon különböző lengésszámmal rendelkeznek, segítik a gázcserét. Ha jól láttam, a szelepemeléssel nem variál.

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#550) qestion válasza qestion (#547) üzenetére


qestion
aktív tag

up

a pálya

(#551) qestion


qestion
aktív tag

up

a pálya

(#552) bbchris válasza G@ben (#549) üzenetére


bbchris
senior tag

A szelepemeléssel a VVTI - L -es motor csinálja ami a T-Soprt Corollában van . Eredménye 192 paci , na ezzel már lehetne feszengeni .

(#553) Romeo23


Romeo23
tag

Sziasztok!

Lehet, hogy nem a legjobb helyen érdeklődök... Szeretnék pár hónap múlva autót venni. Sajna nincs rá sok. A max 900.000 Ft, de az nagyon max. Tudnátok valamit ajánlani? Én a Colt-okat nézegettem, megéri 8-10 éves Colt-ot venni?

Project Torque nickem: PeArp80

(#554) qdak válasza Romeo23 (#553) üzenetére


qdak
addikt

opel calibra 4x4 151 le

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#555) Patrick


Patrick
addikt

Sziasztok!

A Peugeot 406 2.0 Supreme-ről keresek információkat, amennyit csak lehet. Műszaki adatok, tulajdonságok, felszereltség. Tud valaki segíteni. :)

Pár infóm nekem is van, de annyira még nem értek a kocsikhoz. :)

Köszi:

Patrick

„Aki barátot talál, kincset talál."

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Autók- műszaki szemmel
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.