Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Puma-


Puma-
csendes tag

Sziasztok!

Érdekelne, hogy ti milyen aukciós, árverése oldalakat látogattok szívesen?
Hol lehet normális áron, normális terméket venni, esetleg nyerni? A nagy aukciós portálokat ismerem, (e-bay, tesz-vesz, vatera),de érdekelne hogy ezeken kívül ki mit ajánl.

Előre is köszi a válaszokat!

(#2) Puma-


Puma-
csendes tag

Szóval senki, semmit? Rossz helyen kérdezek?

(#3) Puma-


Puma-
csendes tag

Na szóval, nem nagyon aktív a téma!

Kerestem egy párat :

www.aukiconator.hu
www.bidder.hu
www.bidonline.hu
www.licitbox.hu
www.winive.hu

Ezekkel valaki játszott már? Tapasztalat? Vélemény?

(#4) juliabrilke válasza Puma- (#3) üzenetére


juliabrilke
addikt

Hello!

www.licitbox.hu nagyon gyenge, kevés termék van összesen rajta.
www.bidder.hu Hm...Ezen még rágodom. Bár ha jól olvastam, akkor emelt díjjas sms-el szedik össze rá a pénzt.
http://www.aukcionator.hu/ (huh..Tibi Bácsi is ezt ajánlotta! :D ) Ezt most néztem meg, de szintén kevés dolog van rajta. A legtöbb utalvány.)

A többit nem ismerem még, de gondolom van több is.

(#5) juliabrilke válasza juliabrilke (#4) üzenetére


juliabrilke
addikt

http://www.aukcionator.hu/ Na ez egy nagy borzadalom! :(

(#6) Puma- válasza juliabrilke (#4) üzenetére


Puma-
csendes tag

Szia!

Köszönöm a hozzászólásod.
Ahogy láttam a licitbox egy induló honlap. Az aukciónátor kisírtetiesen emlékeztet egy külhoni oldalra :) szinte ugyanaz. A bidder szerintem olyan kereskedő típus, és olyan szerencsejátéknak tűnik. A bidonline érdekes számomra csak nem értem :))
A winive meg színtén szerencsejátéknak tűnik számomra.

Szóval te sem használtad még őket?
Miért mondod a aukcionátorra hogy borzalmas?

(#7) Puma-


Puma-
csendes tag

Más valaki? :)

(#8) munix-x válasza juliabrilke (#5) üzenetére


munix-x
újonc

Szerintem is elég gáz az aukcionátor!

Az hagyján hogy, egy nagy vicc az egész, de le se lehet iratkozni a hírlevélről, rendszerről.

munix-x

KP - nem kézpénz

(#9) Puma- válasza munix-x (#8) üzenetére


Puma-
csendes tag

Akkor az aukcionátort kifiléztük :)
De a többihez mit szóltok, játszott, nyert már valaki rajtuk?
Ui.: Nekem licitbox tetszik! Szerintem az elég jól néz ki és "hihető" is

(#10) evko


evko
aktív tag

Sziasztok!

Én kipróbáltam a Licitbox.hu-t.
Először nekem is hihetőnek tűnt, ameddig észre nem vettem, hogy belső ember/ek vagy bot/ok működnek az oldalon.
Ha "eredeti", külső személy nem licitál, akkor a termék nem kell a kutyának sem, teljesen mindegy, miről van szó.
Viszont, ha külső ember (nem a cég embere vagy bot) licitál, egyből kelendő lesz az áru. Még a legolcsóbb is. Persze, van, amit hagynak megnyerni, de ezek általában jelentéktelen értékű termékek (pl ilyen termékeket a tesco-tól promoba ingyen kapnak!).
Mert ugye, nyerni is kell!!!....
Csak hogy említsek pár belsős nevet, akik részt vesznek az aukciókon:
KissEva, Belus, Tomee, treff6, Varhegyi, memfis, Kovi67, Merész, Nőcsábász, Péterfiádám, vagány, rozika, Flórián, muharosi...
Ők nem egyforma intenzitással működnek, és ez csak egy hirtelen lista, nem minden belsőst tartalmaz...
Azért az érdekes, hogy egy 15ezres termék senkinek nem kell, ilyenkor ezek a személyek sincsenek az aukcióban (vajon miért?), míg egy másik 3000-es terméknél, amire valaki külsős (élő) személy kattint, egymás után jönnek be ők is.... Az jobban kell nekik is, és természetes, hogy a belsős emerek nyerik (ritka kivételtől eltekintve).

Szerintem nem így kellene hozzáállni egy ilyen oldal elindításához és működtetéséhez!

Nyugodtan meg lehetett volna várni, hogy legyen elég felhasználó, valós embereknek is esélyt adva a nyerésre és nem attól a pár embertől elvenni mindent, aki regisztrált, nyert, fizetett. Sokáig ez az oldal sem fogja így húzni...

Felettébb érdekes az 5000 HUF értékű TESCO vásárlási utalvány. Erre most mit mondjak? :))

Véleményt kért itt valaki, itt a puszta tény, a vélemény.

Én pedig így a végén azt szeretném kérni, hogy ebből ne vitafórum legyen, és nem kell elkezdeni cáfolgatni a tényeket!

Akinek van tapasztalata, írjon, hogy betekintést nyerjünk az oldal működésébe :)

U.i.: Persze tudok valós személyeket is felsorolni az oldalról!

--- 2013...Ha valaki valami jó bizniszt tud, írjon rám mindenképp!!! ---

(#11) Puma- válasza evko (#10) üzenetére


Puma-
csendes tag

Szia,

Én is szoktam licitálgatni a licitboxon, mikor időm engedi.
Érdekes amit írtál, nekem nem tűnt fel :)
Én azt vettem észre hogy sokan csak bele-bele kattintgatnak és úgy nyernek.
Én nekem eddig egy Mol kártyát, egy dvd filmet, és egy bosch fúró / csavarozót sikerült nyernem. :))

Te nyertél már valamit?

(#12) evko válasza Puma- (#11) üzenetére


evko
aktív tag

Szia!

Én is nyertem már 1-2 cuccot, de akkor sem teljesen normális az oldal működése.
Csak nézd végig, kik nyernek az aukciókon általában...
Én már utaltam rájuk:
KissEva, Belus, Tomee, treff6, Varhegyi, memfis, Kovi67, Merész, Nőcsábász, Péterfiádám, vagány, rozika, Flórián, muharosi...
Neked nem tűnt fel? Ők mindig felül licitálnak...

Írjon más is véleményt! :)

--- 2013...Ha valaki valami jó bizniszt tud, írjon rám mindenképp!!! ---

(#13) edk- válasza evko (#12) üzenetére


edk-
őstag

Ezen a licitboxon minden licitáláskor levonnak a pontjaidból? Mennyit?

"Try SCE to Aux." ˁ˚ᴥ˚ˀ eladó dolgok: https://cutt.ly/edkelado

(#14) treff6 válasza evko (#12) üzenetére


treff6
újonc

Szia Evko!

Engedd meg, hogy tegezzelek, mert szerintem én vagyok kettőnk közül az idősebb! Csak azért regisztráltam ide, hogy felfedjem magam kizárólag Neked! treff6- valójában én vagyok, egy teljesen valós személy! 56éves informatikus vagyok Pest megyében lakom, két gyermekes családapa vagyok, akit két éve leszázalékoltak egy agyvérzés következtében, azóta itthon vagyok és unaloműzés képpen jelen vagyok az összes magyar aukciós portálon úgy mint a vatera, teszvesz, bidonline, licitbox, aukcionátor stb. ha a nevemet "treff6" beírod a google-ba erről könnyen megyőződhetsz te is... Én sem vitafórumot akarok nyitni, de hidd el nekem, hogy nehezen tudnék egyszerre 10 honlap belső embere lenni, akik ráadásul konkurenciái egymásnak... röviden ennyit szerettem volna hozzászólni és részemről itt le is zárnám a mondanivalómat semmi pozitív és negatív reklámozás nélkül!

Üdvözlettel: treff6

(#15) edk- válasza treff6 (#14) üzenetére


edk-
őstag

Ha már itt vagy, elmesélhetnéd, hogyan is működik a licitbox, mert az oldalon lévő információ és szabályzat meglehetősen szűkszavú.

"Try SCE to Aux." ˁ˚ᴥ˚ˀ eladó dolgok: https://cutt.ly/edkelado

(#16) treff6 válasza edk- (#15) üzenetére


treff6
újonc

Szia!

Mint már írtam a reklámozás nem az én dolgom, van itt más helyettem aki ezt megoldja...

Üdv.: treff6

(#17) evko válasza Puma- (#11) üzenetére


evko
aktív tag

Meghagytam neked a kávéfőzőt! :)

Gratulálok! :)

--- 2013...Ha valaki valami jó bizniszt tud, írjon rám mindenképp!!! ---

(#18) Puma- válasza evko (#17) üzenetére


Puma-
csendes tag

:))
Köszi! Nagyon rendi vagy! :)
Amúgy nem vettem észre amit írtál... Nekem nem tűnik fel... Igaz nem is nézem, csak mikor időm engedi ( gondolom te fanatikus vagy) :))
Eddig én nekem nagyon bejön a honlap.
Remélem neked is lesz még sok nyereményed, örömöd. ( nekem már most van :)) )
Na egy szó, mint száz ... KÖSZ!!! :)
Ui.: majd megpróbálok én is hagyni neked vmit :DD

(#19) evko válasza Puma- (#18) üzenetére


evko
aktív tag

:)
Köszi, nem kell...
Én most azt vettem észre, hogy neked engedték volna elvinni a nyereményt, nekem nem.
De mikor bejött az a tag, akivel versenyeztél, a belsősök kiszálltak.. :)
Ezt vettem észre! :)

Te már elég sok pénzt ellicitáltál, úgy látom...
Nem vagyok fanetikus, csak én is próbáltam nyerni és megfigyeltem a dolgokat! :)

Amúgy kaptál már meg nyereményt? :)

--- 2013...Ha valaki valami jó bizniszt tud, írjon rám mindenképp!!! ---

(#20) concret_hp válasza treff6 (#16) üzenetére


concret_hp
addikt

hm és hogy találtál ide? :U

vagy fullba vagy sehogy :D

(#21) Puma- válasza evko (#19) üzenetére


Puma-
csendes tag

Szia!

Termékeket még nem kaptam meg csak a befizetést igazoló emailt, de majd megjön :)
Úgy látom én körbeutazom a földet, neked meg szép csillogó fogaid lesznek :))

Ma nem is láttam az említett "embereket". Mondjuk ma elég olcsón mentek el cuccok sztem.

Hát nem tudom mi neked a sok pénz, de hidd el nem vagyok benne annyival amennyit tankolni fogok :))

Te kaptál már meg nyereményt?

Egyet elfelejtettem! :) Te (ti) milyen licitálási taktikát nyomtok?

[ Szerkesztve ]

(#22) edk-


edk-
őstag

A licitautomata hogy működik a licitboxon? Beállítottam valamit, de nem licitált helyettem. Egyáltalán mik a -tól, -ig értékek???

"Try SCE to Aux." ˁ˚ᴥ˚ˀ eladó dolgok: https://cutt.ly/edkelado

(#23) KLep


KLep
csendes tag

Gyerekek! A licitboxnak be ne dőljetek! Az egy utolsó, aljas átverés.
Én beregisztráltam, sőt rögtön vettem is 10eFt-ért kreditet, annak reményében, hogy egy új oldalról van szó, amit még kevesen ismernek. Kevés ember pedig kisebb versenyt teremt, szal nagyobb esélyem van nyerni. Hát sajna nem, mert a beépített ember több, mint a valós licitáló. Általában ha vki kitartóan licitál egy termékre, akkor mindig egy ismert név (beépített ember) fogja túllicitálni. Ha a valós licitáló feladja a harcot, vagy elfogy a kreditje, a beépített emberek nem licitálnak egymásra.
A link alatt találtok 1-1 példát a mai napi esetek közül.

Itt Zokniheggesztoe nevű valós licitáló küzdött, akit mindig vki más (persze mind beépített emberek!!!) túllicitáltak. Amint Zokniheggesztoe kiszállt a csatából, megszűnt a küzdelem.
Sajna a link alatt csak az utsó 10 licit követhető nyomon, de higgyétek el, ez már a kezdetektől így ment.

http://www.licitbox.hu/index.php?page=aukcio&id=357

A második példa ugyanezt mutatja, csak a nevek mások. Itt Lacci007 (valós versenyző) licitálgatott. 5 különböző belső tag licitálta túl, akik persze egymásra már nem licitáltak.

http://www.licitbox.hu/index.php?page=aukcio&id=366

A licitbox már a kezdetek kezdete óta folyamatosan csalt, de sajna csak néhány napja tudatosult bennem, hogy hagyományos földi halandó max, de nagyon max. csak azt nyerheti vissza, amit befizetett, ill. általában még azt sem.

Viszont úgy tűnik fáradnak az oldal üzemeltetői is, mert egyre átlátszóbb az egész...

Szomorú, de ez a valóság!

(#24) evko válasza KLep (#23) üzenetére


evko
aktív tag

:)

Igen, ez a szomorú valóság.
Erről beszéltem, gondoltam, hogy ez nem csak nekem tűnt fel...
Vannak azért érdekes esetek...

--- 2013...Ha valaki valami jó bizniszt tud, írjon rám mindenképp!!! ---

(#25) sziwiw válasza evko (#24) üzenetére


sziwiw
újonc

Sziasztok!

Beszállok én is picit a hozzászólásokba, én is játszom szinte az összes oldalon, hol nyerek, hol vesztek! Amin igazán nagyot buktam az az aukcionator volt, nagyon sok pénzzel szálltam bele, de semmit sem nyertem! Ennek ellenére sem fogom fikázni egyik oldalt sem, mert tetszik mindegyik oldal és gratulálok mindegyik oldal fejlesztőjének, mert gondolom nem kis meló ilyet csinálni és ami a lényeg egyik oldal fejlesztője, működtetője sem állt mellettem, halántékomra pisztolyt szegezve, hogy már pedig én pontot fogok tőlük vásárolni!!! Én döntöttem el, hogy kipróbálom, valamikor összejött valamikor nem! Sőtt egyik oldalon még ingyen pontot is kaptam, hogy kipróbálhassam... Vagyunk itt a fórumban 100an akikből 70en nyertek és mindenki fikáz mindenkit, ahelyett, hogy saját magán gondolkozna el, hogy ha nem tetszik, akkor nem játszik és kész! Tehát röviden a lényeg bidder, bidonline, aukciogame, licitbox, aukcionator Gratulálok! Nekem az összes oldal tetszik! Ennyi!

(#26) lúzer válasza sziwiw (#25) üzenetére


lúzer
veterán

ez nem így megy
ha veszel egy lottót, nyersz és nem fizetik ki akkor is ezt mondod?
senki nem kényszerített szelvényvásárlásra?

azért a játékszabályokat illik betartani

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#27) sziwiw válasza lúzer (#26) üzenetére


sziwiw
újonc

Olvasd már el, hogy mit irtam!!!!!! miről beszélsz??? Senki nem irt ilyet, hogy nem fizetik ki vagy nem küldik ki a nyereményt!!!!! Mennyi esélyed van egy lottónyereményre??? Mégis megveszed??? MEG!!!! Téged hányszor kényszeritettek a lottózóban hogy már pedig te most megveszed ezt a k..va szelvényt??? Olvasd el mire válaszolsz mielőtt hülyeségeket irsz!!!!

(#28) Puma-


Puma-
csendes tag

Hú de elszabadultak a vélemények.

Én ha lehet nem foglalok egyik vélemény mellett se állást. Az viszony tény, hogy én is nyertem evko is, treff is és elmondtuk a véleményünket. sziwiw nek teljesen igazat adok. Ha valaki nem bízik az ilyenben ne licitáljon.

Viszont az elgondolkodtató, amit klpeti ír. Valahol olvastam, hogy volt négy öt kissrác aki pont ilyenre állt rá. Fogták reggeltek fejenként 3 felhasználót és elkezdtét nyomni mindig mással egy bizonyos emberre. Az emberke megunta és nem rakott már rá....

Licitálási taktikával kapcsolatban én meg úgy szoktam, (ha már ti nem írtatok :) )hogy kinézek magamnak egy terméket, amikor időm engedi és meghatározom ,hogy x pontot felhasználok rá, ha az az x pont elfogy ... hagyom.

Ui.:evko grat a dvd lejátszóhoz! :))

(#29) KLep


KLep
csendes tag

Hm, hát a mai licitálások sem voltam piskóták! Egy fényképezőgépért küzdöttem és valahogy mindig akadt néhány ember (Zenelak, Zoo13, Abatamás, Roleepapa), akik engem és Pumát bőszen túllicitálgatták, de egymásra valahogy nem akartak licitálni...
Azt hiszem a nap hőse amúgy Abatamás, aki annyira fasza gyerek, hogy képes egyszerre több termékre is halál pontosan ugyanabban a pillanatban licitálni...
Wow, ez még Bill Gates teljesítményét is megszégyenítené...

Puma, köszi, hogy nem licitáltál túl - tudom, hogy neked gyerekjáték lett volna, nekem mg összevissza 18 pontom maradt... :(

Üdv!

(#30) bakkerika válasza Puma- (#1) üzenetére


bakkerika
csendes tag

Sziasztok!

Én is licitáltam már a licitbox-on de sajnos még nem
nyertem.Igaz még nem sokszor sikerült licitálni.
Olvastam itt a hozzászólásotokat az oldalal
kapcsolatban,érdekes meglátások.Legtöbbször csak
nézni szoktam a licitiket,hogy ki hogy" játszik".
Azért lesz még alkalom arra,hogy licitálni fogok
reményeim szerint.De látom azt is,hogy lehet sokat
bukni ezekkel a licitekkel.Puma is evko is és még páran
szimpatikusak vagytok a licitbox oldalról.
Erika

(#31) Puma- válasza KLep (#29) üzenetére


Puma-
csendes tag

Nm...
Amúgy azért nem licitáltam, mert pont el kellett mennem a gép mellől, úgyhogy a többieknek köszönd! :)
Amúgy nem értelek, te most mit is csinálsz valójában?!
Leírod, hogy mekkora átvágás és licitálsz??? Ez nem jön össze nekem! ::) már bocs...
Vagy taktikázol és elrettented a népet, hogy több esélyünk legyen? (ebben segítek akkor én is :DD )
Gratula a fényképezőgéphez! :))

(#32) KLep válasza Puma- (#31) üzenetére


KLep
csendes tag

Hm, pedig annyira nem bonyolult, amit csinálok.
Mint írtam beruháztam 10 ropit pontokra. Tudom, hogy vmi nem stimmel az oldallal, de azt a kreditet, amit már amúgy is megvettem feltettem a fényképezőgépre - ennyi. Nem olyan nagy ördöngősség :)
Ja és miután még mindig maradt pár licitlehetőségem fogok még próbálkozni, de töb pénzt nem ölök a licitboxba.
Üdv!

(#33) evko válasza bakkerika (#30) üzenetére


evko
aktív tag

:)
Most végre Te is nyertél. :)
Igen, érdekes meglátások, az tény, de nem alaptalanul....
Megfigyeltem, van jó pár felhasználó, aki 2 termékre ugyanabban a pillanatban tud licitálni. Ez érdekes, én nem rendelkezem ilyen képességekkel, de biztosan van, aki igen... :DDD
Én is nyertem már, ennek örülök! :)
Még van pár pontom, próbálok nyerni, remélem nektek is sikerül! :)

--- 2013...Ha valaki valami jó bizniszt tud, írjon rám mindenképp!!! ---

(#34) bakkerika válasza evko (#33) üzenetére


bakkerika
csendes tag

szia

Igen sikerült nyerni ma,ennek azért örülök ennek
mert a kisfiam mikortól meglátta a licitek közt ezt a
mese dvd-t mondogatta,hogy nyerjem meg neki.
Még ezt a mai utolsó licitett megprobáltam,csak lettek
is páran azért még középen licitáltam egyet de aztán
hagytam.Láttam azt Te is azért megpróbáltad.
Ma Neked azért több mindent sikerült nyerned ,ennek örülök. :C

(#35) bakkerika válasza evko (#33) üzenetére


bakkerika
csendes tag

Szia

Bocsi a helyesírási hibákért,
de este már igen fáradt voltam
nem figyeltem oda eléggé.
Azért az azonnal induló liciteket hiányoltam
azt írták hogy lesz az is, de aztán mégsem
volt egyenlőre. :))

(#36) zolilaoce


zolilaoce
tag

Sziasztok!

Én már két hasonló témát is nyitottam alternatív aukciós oldalakról, de mind a két témának az lett a vége, hogy biztos beépített ember vagyok, annak ellenére, hogy tk. két konkurens oldalról nyitottam témát :))
Úgy látom ez a topic még nem ment el ilyen irányba.

Szóval már kezdetektől próbálom nyomon követni ezeket az új aukciós szolgáltatásokat, ezért nyitottam topicokat is.
- Aukcionátorról sajnos egyértelműen kiderült a korábbi topicban hogy bűzlik, de nagyon, főleg az indulása! De ügyesen vezetik meg az embereket így még biztosan sokáig fog működni.
topic: [link]
- Licitbox szintén a gyanús kategóriába tartozik nálam, ahogyan itt is írták többen.

- A Bidderen nem találtam gyanús elemeket, az elsők között startolt az ilyen oldalak közül, de eléggé úgy tűnik befuccsolt a dolog. Az én véleményem szerint nem bírták a versenyt, vagy egyszerűen elszúrták a marketing részét vagy valami ilyesmi.

- Bidonline.hu szerintem a legérdekesebb, valóban izgalmasak az árveréseik és valóban úgy tűnik, hogy pár forintért meg lehet venni a cumókat.
Nagy előnye szerintem (a mi szempontunkból), hogy van rendes fóruma, ahol kiderül minden szennyes. Ahogy visszaolvasgattam a hozzászólásokat az ilyen nyílt fórumból egyedül ők jöttek ki rosszul, mert minden kis rendszerhibát jelentettek a felhasználók. (aztán az is lehet, hogy a rendszerük fejlesztésénél jól jöttek a jelzések).
Legutóbbi hírlevelükben fejlesztéseket és átalakulást is ígértek.

Vajon a többieknél miért nincsen ilyen nyílt fórum???? :Y

Szóval tömören, ebből a versenyből 1 maximum 2 oldal jöhet ki győztesen kicsinyke magyar piacunkon, játékból érdemes kipróbálni az érdekesebb oldalakat, de megvárhatjuk azt is melyik lesz a győztes :)

(#37) bakkerika válasza evko (#33) üzenetére


bakkerika
csendes tag

szia

Gratulálok a kenyérpirítóhoz. :K

(#38) evko válasza bakkerika (#37) üzenetére


evko
aktív tag

Szia!

Gratuláloik a nyereményedhez!
Meghagytam neked, gondoltam, 1-et rálicitálok, de láttalak, inkább hagytam neked .. :)

Szép napoT! :)

--- 2013...Ha valaki valami jó bizniszt tud, írjon rám mindenképp!!! ---

(#39) konyok


konyok
tag

Helló Mindenkinek!

No én is befirkantok ide tapasztalat megosztás céljából. :)

Anno (2007. május környéke) én is játszottam az aukcionátoron. Szép kecsegtető termékek még kecsegtetőbb árakon. Hát mondtam magamnak nosza! Egy kis manit belefeccölök.
Mentek az utalások (az sms-t nem kedvelem) egyre másra. Persze nem horror összegek csak 2k ment utalásonként. Használtam robotot is, meg azonnali kattintós licitet is. Perce nem nyertem semmit. Kb. 10k befizunál jártam amikor beütött a "csoda"! Nyertem egy PDA-t. Ha jól emléxem valami 6500Ft-ért. Az eredeti ára anno valami 60-70k lehetett. HURRÁ! Nosza gyorsan eladtam mert nem érdekelt a PDA (akkor) és a kapott összeget ismét elkezdtem beletolni az oldalba. A "csoda" viszont elmaradt. Soha többet nem nyertem. Se a kollégák, se a párom, se senki akit ismerek. Beletoltam a PDA komplett árát és még pár ezrest aztán behúztam a kéziféket. ÁLLJ! Tudni kell megállni vagy simán belepumpálod az egész fizudat. Hát én megtettem. Megálltam. Azóta egy kanyi vasat nem költöttem oda. Persze sokan játszanak úgy, hogy havi 2-3k-t eljátszadoznak. "Ez még belefér" mondogatják. Igazuk lehet. Valszeg nagyobb az esélyük a nyerésre mint ha lottóznának.
Persze nem mondom, hogy azóta nem játszottam sehol. Játszottam a bidonline oldalán és a bidder oldalán is. Ezt a licitboxot nem ismertem idáig, de engem nem fogott meg. Szóval nagyon sok a "gagyi" olcsó cucc. Ki licitálna egy fogkrémre??? Többe kerül megnyerni mintha lemennél a közértbe. Szerintem.
Sziwiw hozzászólását is olvasva találtam egy új versenyzőt. Legalábbis számomra új. aukciogame.hu. Reggeltem, de egyenlőre semmi más. :K Figyelek.....
Valakinek mond valamit ez az oldal? Elég új "szaga" van.

(#40) bakkerika válasza evko (#38) üzenetére


bakkerika
csendes tag

szia

Nagyon köszönöm Neked aranyos vagy. :R

(#41) Puma- válasza konyok (#39) üzenetére


Puma-
csendes tag

Szia!
Nagyon jól tetted, hogy megálltál! Nem szabad túlzásba vinni soha...
Néztem én is közben a aukciogame-t, de valahogy nekem nem jön össze, hogy a lezárt árveréseknél a nyertes miért rakott 1-től 79 -ig minden egyes tétre licitet??? (telszám)
Szóval az ilyen tippelj és nyersz dolog nekem személy szerint kicsit "húzzuk le a népet" szindróma.

Viszont egy új portál, ha több milliót árverezne naponta szerinted "valós" lenne?
Én azért is írtam, hogy hihető számomra a licitbox, mert ahogy látom többen nyertek már, többek közt én is. Nekem egyenlőre tetszik, majd meglátjuk mit virítanak még :))

Ez az én véleményem...

(#42) bakkerika válasza evko (#38) üzenetére


bakkerika
csendes tag

Egyébként én is akartam a piritóra licitálni,de ott
meg én hagytam. Mikor láttam,hogy licitáltál
azt gondoltam ma még előtte úgy sem voltál,
hátha jól indulhat a napod ha sikerül
megnyerned. :DD

(#43) konyok válasza Puma- (#41) üzenetére


konyok
tag

Tényleg tudni kell megállni. :K :)
Megnéztem amit az AG-ről írtál. Szerintem az egy "taktika" lehetett a nyertes részéről. Nem tippelgetett hanem "tutira" akart menni. 1-79-ig megtett minden tétet. Hátha... És lám bejött neki. Ha jól számolom elég jól bejött neki. 1-79 tét= 80x200Ft (ha utalt és gondolom utalt :D )=16000Ft. Tehát 16k-ból lett egy 100k telója. Persze ugyan így bukhatta is volna az egészet ha valaki ugyan így gondolkodik, vagy más taktikát alkalmaz. Valszeg ez a taktika még kifizetődő az elején amíg kevesen ismerik az oldalt.
Ezt a kérdésed nem értem: "Viszont egy új portál, ha több milliót árverezne naponta szerinted "valós" lenne?" Kifejted kicsit? :)
Látom már nyertél 1-2 dolgot Gratula hozzá! :R.
Viszont ha jól látom az AG-n azért nincs még sok nyertes mert "nagyon" sokáig van fent egy cucc. Bár ha a bidonline aukcióit nézem (laptop még 2495 licit :Y ) akkor az AG ideje nem is vészes. :) Tehát a bidonline oldalán inkább nem is játszanék. Persze ez is magánvélemény.

(#44) Puma- válasza konyok (#43) üzenetére


Puma-
csendes tag

Köszi! :))

Én azt furcsálom, hogy miért nem 100-ig rakott, vagy miért nem 80-ig? vagy miért nem 150-ig? Én magamból kiindulva 100-ig raktam volna... És pont a 78-lett a vége, amikor 79-ig rakott... ez nekem furi.

A több milliót arra értem, hogy ha gép előtt ülsz és megnézel egy napot az aukcionátoron mondjuk, ahol 1 nap kb 3-4 millió forintért van fent termék, és azt ugye mindig megnyeri valaki, és az egy hét alatt 30 milla, egy hónapban meg 120 milla... ha valós emberek nyernék szerintem tele lenne a vatera, meg teszvesz, meg expresz, hogy hello 1 forintért nyertem egy plazmát érdekel 100 forintért, meg hasonló dolgokkal... Egyszerűen nem tudom elhinni, hogy ennyi ember ül a gép előtt és nyomja... Ez olyan hihetetlen számomra.

Remélem érted amit írtam :)

(#45) konyok válasza Puma- (#44) üzenetére


konyok
tag

Igazad lehet. Miért is nem 100-ig rakott pl? :F Hm. Gondolkodom..... És mi van akkor ha mondjuk 70-ig rakott és tartalékolt zsetont? Többet vásárolt mondjuk pont 100-ig és várt. Aztán mikor látta, hogy a többi delikvens "kiütötte" az ő licitjeit nekiállt pakolni egyessével szépen felfelé. És hát gondolom 78-nál elfogyott az idő, tehát senki nem tudott többet tenni. Bár ez igen kockázatos főleg, hogy a végjátékban (utolsó másodpercek) kell ezeket a téteket megtennie. Érted mire gondolok?
Így már teljesen világos mire gondoltál. Tényleg valószínűtlen, hogy ekkora öszegeket bele tudnak feccölni. Valami vagy valaki van a háttérben. :(((

(#46) zolilaoce


zolilaoce
tag

Sziasztok!

KONYOK: a Bidonlineon most tényleg csak ilyen licites árverések vannak, de korábban én már licitáltam ott határidősre, csak most valamiért az nincsen, nekem hírlevélben azt írták, hogy most valami fejlesztés van.

Megnéztem ezt az AG-t, valóban elég új oldal, ha megnézzük az első lejárt aukció idejét, láthatjuk!
Nekem eléggé Bidonline másolatnak tűnik maga a logikája és az Adatvédelmit olvasva, elég sok szövegrész egyezik is a B. adatvédelmivel:) ami ugye jóval előbb indult, ha jól láttam január környékén...
Ez az oldal addig fog futni, míg kevesen licitálnak, míg megéri kilőni a liciteket például 1-78-ig. De ez tök favágás szerintem, és lenyúlnak mindeki mást!
A Bidonlineon legalább lehet taktikázni és nem az a lényeg hogy 1-x-ig licitáljunk mindenre.
Csak nem értem miért nincsen több árverésük már?????

(#47) pantomas


pantomas
csendes tag

sziasztok licitálók!

zoknihegesztoe neve elokerult, mint aki kuzdott valamiert. valoban kuzdott es valoban 1000%, hogy robotok vannak a licitbox oldalon (ertsd: csalók a szervezők).
rendőrségi feljelentést is tett, felvette videóra a licitet, ebből bárki számára nyilvánvaló, hogy robotok licitáltak vele szemben. minden egyes alkalommal a lejárat előtt ugyanabban a másodpercben licitáltak. nem egy alkalommal, hanem KIVÉTEL NÉLKÜL MINDIG, kb. százszor egymás után.
hozzáteszem, van egy listája a robotokról, ám ne higgyétek, hogy teljesen hülyék a csaló szervezők! azóta új neveket regeltek és megoldották azt is, hogy ne mindig ugyanabban a másodpercben licitáljon a robotjuk.
azt se higgyétek, hogy ők nem figyelik árgus szemekkel a google-t, hol jelennek meg a felhasználóik egy kis eszmecserére. szinte teljesen biztosak lehettek benne, hogy ők is olvassák ezt a fórumot.
a rendőröktől persze sejthetitek, mi az, ami elvárható. a licitbox a zavarosban halászik, de lehet, hogy néhány, a fogyasztóvédelmi felügyeleten tett bejelentéssel el lehetne érni, hogy ne károsítsanak meg további embereket (ők odamehetnének a licitbox-hoz, hogy ugyan mutassák már meg azokat a bizonylatokat, amelyek igazolják, hogy "peterfiadam" és egyéb robotok számára elpostázták az árukat) . zoknihegesztoe csak pár ezer forintot bukott, javaslom, ha lottózni akartok, akkor szelvényt vegyetek, ne a csalók számláját hizlaljátok. ott legalább világos, hogy mennyi az esélyed a nyereményre.
üdv!

[ Szerkesztve ]

(#48) BidOnline.hu


BidOnline.hu
csendes tag

Kedves Fórumozók!

Örömmel láttuk, hogy a Prohardveren is téma lett (többek között) a mi aukciós weboldalunk a BidOnline.hu. Amennyiben úgy érzitek, hogy kérdéseket intéznétek felénk, ne habozzatok. Ezentúl megpróbáljuk nyomon követni az itt elhangzottakat is és ha igényt tartotok rá, reagálunk is.

Előre is elnézést kérnénk azoktól, akik tolakodónak tartják megjelenésünket a témában!

BidOnline.hu

BidOnline.hu fordított aukciós weboldal

(#49) FehérHolló válasza BidOnline.hu (#48) üzenetére


FehérHolló
veterán

Amíg nem megy át masszív reklámozásba, addig szerintem senki nem fog szólni érte. A T-Online ügyfélszolgálat is képviselteti magát a megfelelő topicban.

Skynet is real. It's called Google.

(#50) BidOnline.hu válasza FehérHolló (#49) üzenetére


BidOnline.hu
csendes tag

Köszönjük.

BidOnline.hu fordított aukciós weboldal

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.