Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Audigy2zs suse 9.1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) RpPRO


RpPRO
őstag

Hi! A minap raktam fel SuSE 9.1-et. Linuxban tok kezdo vagyok.

Minden ok, felismerte a hangkartyat audigy1-kent, sot bootolasnal is van egy kis hang, mintha beallitotta volna a megfelelo parametereket, de egy kumma hang nincs, mikor megy az OS.
Se a cd lejatszo, se a beepitett media player nem ad hangot, semmilyen system hang nincs.
Eloszor autodetecten hagytam a control panelben, majd kiprobaltam az osszes opciot, a media playerben is allitgattam a pluginokat, semmi. :F
Elobb olvastam egy review-t [L]http://www.ipkonfig.com/cms/index.php?option=content&task=view&id=142&Itemid=29&limit=1&limitstart=1[/L], ahol azt irja, h.: With the system that I installed it on, everything worked just fine except for the audio--which I found out later was not the fault of the hardware or SuSE. It seems that ALSA, or the Advanced Linux Sound Architecture package, is not working correctly yet with Kernel 2.6. This can be fixed by using an older kernel or just waiting on a new version of ALSA.

Nincs valakinek valmilyen otlete, h csalhatnam elo a hangokat? :U

Helló biztos úr. Nem alkohol vagyok befolyásoltsága felett. Néha összeszavakat a keverem.

(#2) RpPRO


RpPRO
őstag

Azt meg hozzatennem, h az Uhulinux es Mandrake 10.0 alatt tokeletesen megy a hang.

Helló biztos úr. Nem alkohol vagyok befolyásoltsága felett. Néha összeszavakat a keverem.

(#3) RpPRO


RpPRO
őstag

Nincs szeles e hazaban valaki akinek problemaja van a hangkartyajaval suse alatt???
Nincs senkinek otlete, amit esetleg meg is tudna osztani?
:(

Helló biztos úr. Nem alkohol vagyok befolyásoltsága felett. Néha összeszavakat a keverem.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Audigy2zs suse 9.1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.